"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Albu Põhikool 2-3 Punarind 28. märts 2011 Järva
Kostivere Põhikool 4 Punarind 28. märts 2011 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Punarind 1. aprill 2011 Pärnu
Tartu Loodusmaja Punarind 1. aprill 2011 Tartu
Kärla Põhikool 2 Punarind 2. aprill 2011 Saare
Saarepeedi Kool 5-6 Punarind 2. aprill 2011 Viljandi
Risti Põhikool 2-4 Punarind 2. aprill 2011 Lääne
Metsapoole Põhikool 5-9 Punarind 2. aprill 2011 Pärnu
Kernu Põhikool Punarind 2. aprill 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Punarind 3. aprill 2011 Lääne
Rakvere Põhikool 1-2 Punarind 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Punarind 3. aprill 2011 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Punarind 3. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Punarind 3. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Punarind 3. aprill 2011 Rapla
Otepää looduskeskus Punarind 3. aprill 2011 Valga
Toila Gümnaasium 7 Punarind 3. aprill 2011 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Punarind 3. aprill 2011 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Punarind 3. aprill 2011 Viljandi
Halliste Põhikool 6-8 Punarind 3. aprill 2011 Viljandi
Lehtse Kool 1-2 Punarind 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Punarind 4. aprill 2011 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Punarind 4. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 6 Punarind 4. aprill 2011 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 5 Punarind 4. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 3a Punarind 4. aprill 2011 Tartu
Viluste Põhikool 4 Punarind 4. aprill 2011 Põlva
Võsu Kool 3-5 Punarind 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Punarind 4. aprill 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Punarind 4. aprill 2011 Ida-Viru
Raudna Põhikool 8 Punarind 4. aprill 2011 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Punarind 4. aprill 2011 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Punarind 4. aprill 2011 Lääne
Ruhnu Põhikool 4-9 Punarind 4. aprill 2011 Saare
Are Põhikooli loodusring Punarind 4. aprill 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 2b Punarind 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Punarind 4. aprill 2011 Pärnu
Viluste Põhikool 5 Punarind 4. aprill 2011 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Punarind 4. aprill 2011 Jõgeva
Koonga Põhikool 6 Punarind 4. aprill 2011 Pärnu
Hargla Kool 8 Punarind 4. aprill 2011 Valga
Kaelase Kool 5-9 Punarind 4. aprill 2011 Pärnu
Muraste Looduskool Punarind 4. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool Punarind 5. aprill 2011 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Punarind 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Vasta Kool 5-8 Punarind 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Jäneda Kool 2 Punarind 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Vara Põhikool Punarind 5. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 5b Punarind 5. aprill 2011 Valga
Sonda Põhikool 1-4 Punarind 5. aprill 2011 Ida-Viru
Türi Majandusgümnaasium 1 Punarind 5. aprill 2011 Järva
Haljala Gümnaasium 1a Punarind 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Punarind 5. aprill 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Punarind 5. aprill 2011 Hiiu
Häädemeeste Keskkool 5 Punarind 5. aprill 2011 Pärnu
Kõpu Põhikool Punarind 5. aprill 2011 Viljandi
Kiili Gümnaasium 2c Punarind 5. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 2b Punarind 5. aprill 2011 Rapla
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Punarind 5. aprill 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Punarind 5. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Punarind 5. aprill 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Punarind 5. aprill 2011 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Punarind 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Luunja Keskkool 6 Punarind 5. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Punarind 5. aprill 2011 Viljandi
Salme Põhikool 7-9 Punarind 5. aprill 2011 Saare
Tallinna Reaalkool 5b Punarind 6. aprill 2011 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Punarind 6. aprill 2011 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Punarind 6. aprill 2011 Põlva
Lohkva Lasteaed Punarind 6. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Punarind 6. aprill 2011 Viljandi
Sonda Põhikool 5-6 Punarind 6. aprill 2011 Ida-Viru
Saarepeedi Kool 4 Punarind 6. aprill 2011 Viljandi
Virtsu Kool 5-9 Punarind 6. aprill 2011 Lääne
Kadrina Keskkool 1b Punarind 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Koeru Keskkool 3 Punarind 6. aprill 2011 Järva
Väimela Lasteaed Rukkilill Punarind 6. aprill 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Punarind 6. aprill 2011 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Punarind 6. aprill 2011 Võru
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Punarind 6. aprill 2011 Pärnu
Põlula Kool 5 Punarind 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Konguta Kool Punarind 6. aprill 2011 Tartu
Põlula Kool 1-4 Punarind 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Punarind 6. aprill 2011 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Punarind 6. aprill 2011 Valga
Are Põhikool 2 Punarind 6. aprill 2011 Pärnu
Anna Haava nim Pala Kool 3 Punarind 6. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5a Punarind 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Punarind 7. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Sass 3 Punarind 7. aprill 2011 Tartu
Imavere Põhikool 1-4 Punarind 7. aprill 2011 Järva
Kiili Gümnaasium Punarind 7. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 8c Punarind 7. aprill 2011 Rapla
Konguta Kool 3-4 Punarind 7. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Punarind 7. aprill 2011 Harju
Tudu Põhikool 6 Punarind 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 2 Punarind 7. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Punarind 7. aprill 2011 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Punarind 7. aprill 2011 Tartu
Surju Põhikool 5 Punarind 8. aprill 2011 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Punarind 8. aprill 2011 Harju
Vääna Mõisakool Punarind 8. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Punarind 8. aprill 2011 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 8-9 Punarind 8. aprill 2011 Harju
Viljandi Maagümnaasium 3a Punarind 8. aprill 2011 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Punarind 8. aprill 2011 Ida-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Punarind 8. aprill 2011 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Punarind 8. aprill 2011 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 1 Punarind 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Punarind 8. aprill 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Punarind 8. aprill 2011 Tartu
Raasiku Põhikool 3 Punarind 8. aprill 2011 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Punarind 8. aprill 2011 Viljandi
Savikoja Punarind 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Punarind 9. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Punarind 9. aprill 2011 Jõgeva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Punarind 9. aprill 2011 Rapla
Paistu Kool 2-3 Punarind 9. aprill 2011 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 6 Punarind 9. aprill 2011 Põlva
Tartu Hiie Kool 5b Punarind 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Punarind 9. aprill 2011 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Punarind 9. aprill 2011 Harju
Kääpa Põhikool 1 Punarind 9. aprill 2011 Võru
Sõmerpalu Põhikool 3 Punarind 9. aprill 2011 Võru
Keila Ühisgümnaasium 4a Punarind 9. aprill 2011 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Punarind 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Punarind 9. aprill 2011 Jõgeva
Koonga Põhikool 4 Punarind 9. aprill 2011 Pärnu
Tääksi Põhikool 5-8 Punarind 9. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 4a Punarind 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Punarind 10. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Punarind 10. aprill 2011 Harju
Krabi Põhikool 1-3 Punarind 10. aprill 2011 Võru
Palupera Põhikool 7 Punarind 10. aprill 2011 Valga
Leie Põhikool 5-6 Punarind 10. aprill 2011 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Punarind 10. aprill 2011 Harju
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Punarind 10. aprill 2011 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Punarind 10. aprill 2011 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Punarind 10. aprill 2011 Pärnu
Puhja Gümnaasium 4 Punarind 10. aprill 2011 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Punarind 10. aprill 2011 Viljandi
Hummuli Põhikool 3 Punarind 10. aprill 2011 Valga
Orissaare Gümnaasium 2 Punarind 10. aprill 2011 Saare
Rakvere Linna Algkool 3 Punarind 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Kildu Põhikool 2 Punarind 11. aprill 2011 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Punarind 11. aprill 2011 Tartu
Palivere Põhikool 3-4 Punarind 11. aprill 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5a Punarind 11. aprill 2011 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Punarind 11. aprill 2011 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Punarind 11. aprill 2011 Võru
Kuuste Kool 4-5 Punarind 11. aprill 2011 Tartu
Nõva Põhikool 4-7 Punarind 11. aprill 2011 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 4 Punarind 12. aprill 2011 Järva
Tornimäe Põhikool 5-9 Punarind 12. aprill 2011 Saare
Metsküla Algkool 5-6 Punarind 12. aprill 2011 Lääne
Imavere Põhikool Punarind 12. aprill 2011 Järva
Tilsi Põhikool 6 Punarind 13. aprill 2011 Põlva
Rakke Gümnaasium 8 Punarind 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium 5 Punarind 13. aprill 2011 Hiiu
Mooste Põhikool 1-3 Punarind 13. aprill 2011 Põlva
Kääpa Põhikool 4 Punarind 13. aprill 2011 Võru
Krootuse Põhikool 1 Punarind 13. aprill 2011 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Punarind 14. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Punarind 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Punarind 14. aprill 2011 Saare
Lehtse Kool Punarind 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 5 Punarind 15. aprill 2011 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Punarind 15. aprill 2011 Põlva
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Punarind 16. aprill 2011 Harju
Tõrva Gümnaasium Punarind 16. aprill 2011 Valga
Elva Gümnaasium 2c Punarind 16. aprill 2011 Tartu
Vaida Põhikool 3 Punarind 16. aprill 2011 Harju
Vastseliina Gümnaasium 5 Punarind 16. aprill 2011 Võru
Tali Põhikool 5-9 Punarind 16. aprill 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5b Punarind 17. aprill 2011 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2-3 Punarind 17. aprill 2011 Valga
Kääpa Põhikool 2 Punarind 17. aprill 2011 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Punarind 17. aprill 2011 Pärnu
Peetri Põhikool 3-4 Punarind 17. aprill 2011 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Punarind 17. aprill 2011 Viljandi
Varstu Keskkool 7 Punarind 17. aprill 2011 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Punarind 19. aprill 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 4c Punarind 20. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Punarind 20. aprill 2011 Saare
Elva Gümnaasium 1b Punarind 20. aprill 2011 Tartu
Harku Lasteaed Punarind 21. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Punarind 21. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Punarind 21. aprill 2011 Lääne
Aste Põhikool 2 Punarind 22. aprill 2011 Saare
Nõo Põhikool 4c Punarind 22. aprill 2011 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Punarind 22. aprill 2011 Saare
Eidapere Kool 6-7 Punarind 23. aprill 2011 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Punarind 23. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 7a Punarind 24. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 1 Punarind 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Punarind 24. aprill 2011 Valga
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Punarind 25. aprill 2011 Saare
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Punarind 28. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Punarind 28. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 3 Punarind 29. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Punarind 29. aprill 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Punarind 29. aprill 2011 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Punarind 29. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 3 Punarind 3. mai 2011 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Punarind 3. mai 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Punarind 8. mai 2011 Lääne
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Punarind 9. mai 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Punarind 15. mai 2011 Ida-Viru
Oru Põhikool 6 Punarind 19. mai 2011 Harju

Tagasi tulemuste juurde