"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Hiie Kool 5b Piiritaja 13. mai 2011 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Piiritaja 13. mai 2011 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Piiritaja 13. mai 2011 Valga
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Piiritaja 13. mai 2011 Valga
Tudulinna Põhikool 3 Piiritaja 15. mai 2011 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 4-9 Piiritaja 15. mai 2011 Saare
Tallinna Inglise Kolledž 8 Piiritaja 16. mai 2011 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Piiritaja 16. mai 2011 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Piiritaja 16. mai 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Piiritaja 16. mai 2011 Lääne
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Piiritaja 16. mai 2011 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Piiritaja 17. mai 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Piiritaja 17. mai 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Piiritaja 17. mai 2011 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Piiritaja 18. mai 2011 Lääne
Kanepi Gümnaasium 6 Piiritaja 19. mai 2011 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 5 Piiritaja 19. mai 2011 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Piiritaja 19. mai 2011 Viljandi
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Piiritaja 19. mai 2011 Järva
Rakvere Linna Algkool 3 Piiritaja 19. mai 2011 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Piiritaja 19. mai 2011 Põlva
Kohila Gümnaasium 8c Piiritaja 20. mai 2011 Rapla
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Piiritaja 20. mai 2011 Viljandi
Koeru Keskkool 3 Piiritaja 20. mai 2011 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Piiritaja 20. mai 2011 Põlva
Osula Põhikool 2 Piiritaja 20. mai 2011 Võru
Puhja Gümnaasium 1 Piiritaja 20. mai 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Piiritaja 20. mai 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Piiritaja 20. mai 2011 Harju
Luunja Keskkool 6 Piiritaja 21. mai 2011 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Piiritaja 21. mai 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Piiritaja 21. mai 2011 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 3a Piiritaja 21. mai 2011 Tartu
Rannu Keskkool 6-7 Piiritaja 21. mai 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Piiritaja 22. mai 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2b Piiritaja 22. mai 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Piiritaja 22. mai 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Piiritaja 23. mai 2011 Viljandi
Muraste Looduskool Piiritaja 23. mai 2011 Harju
Paistu Kool 2-3 Piiritaja 24. mai 2011 Viljandi
Osula Põhikool 3 Piiritaja 25. mai 2011 Võru
Mooste Põhikool 1-3 Piiritaja 25. mai 2011 Põlva
Nõva Põhikool 4-7 Piiritaja 29. mai 2011 Lääne
Vara Põhikool 6 Piiritaja 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde