"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tilsi Põhikool 6 Pajud 10. aprill 2011 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 3 Pajud 10. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Pajud 10. aprill 2011 Pärnu
Surju Põhikool 5 Pajud 10. aprill 2011 Pärnu
Imavere Põhikool 1-4 Pajud 11. aprill 2011 Järva
Metsapoole Põhikool 5-9 Pajud 11. aprill 2011 Pärnu
Nõo Põhikool 4c Pajud 11. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Pajud 11. aprill 2011 Viljandi
Koonga Põhikool 7 Pajud 12. aprill 2011 Pärnu
Kernu Põhikool Pajud 12. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 1 Pajud 12. aprill 2011 Harju
Tudulinna Põhikool 3 Pajud 12. aprill 2011 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 5 Pajud 12. aprill 2011 Põlva
Holstre Kool Pajud 13. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Kadaka Lasteaed Pajud 13. aprill 2011 Harju
Osula Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2011 Võru
Hargla Kool 8 Pajud 13. aprill 2011 Valga
Tudu Põhikool 1-2 Pajud 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Lohkva Lasteaed Pajud 14. aprill 2011 Tartu
Viluste Põhikool 5 Pajud 14. aprill 2011 Põlva
Kääpa Põhikool 2 Pajud 14. aprill 2011 Võru
Ruhnu Põhikool 4-9 Pajud 14. aprill 2011 Saare
Saarepeedi Kool 5-6 Pajud 14. aprill 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Pajud 14. aprill 2011 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 6 Pajud 15. aprill 2011 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Pajud 15. aprill 2011 Põlva
Esku-Kamari Kool 2 Pajud 15. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Pajud 15. aprill 2011 Jõgeva
Parksepa Keskkool 3b Pajud 15. aprill 2011 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2011 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Pajud 15. aprill 2011 Pärnu
Luunja Keskkool 6 Pajud 15. aprill 2011 Tartu
Muhu Põhikool 5 Pajud 15. aprill 2011 Saare
Paikuse Põhikool 3b Pajud 15. aprill 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Pajud 15. aprill 2011 Pärnu
Varstu Keskkool 7 Pajud 15. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasium 2c Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Pajud 16. aprill 2011 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 3a Pajud 16. aprill 2011 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 16. aprill 2011 Lääne
Õie Lasteaed Pajud 16. aprill 2011 Harju
Eidapere Kool 6-7 Pajud 16. aprill 2011 Rapla
Tartu Veeriku Kool 5b Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Osula Põhikool 2 Pajud 16. aprill 2011 Võru
Saarepeedi Kool 4 Pajud 16. aprill 2011 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Pajud 16. aprill 2011 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Pajud 16. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Pajud 16. aprill 2011 Saare
Koonga Põhikool 4 Pajud 16. aprill 2011 Pärnu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Pajud 17. aprill 2011 Järva
Taebla Gümnaasium Pajud 17. aprill 2011 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Raudna Põhikool 8 Pajud 17. aprill 2011 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 2b Pajud 17. aprill 2011 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Pajud 17. aprill 2011 Jõgeva
Oru Põhikool 6 Pajud 17. aprill 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 17. aprill 2011 Harju
Lihula Gümnaasium 5 Pajud 17. aprill 2011 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 17. aprill 2011 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Pajud 17. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2011 Võru
Vara Põhikool 6 Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2011 Põlva
Kaagvere Erikool 7-9c Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 2-4 Pajud 17. aprill 2011 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Pajud 17. aprill 2011 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Pajud 17. aprill 2011 Pärnu
Salme Põhikool 7-9 Pajud 17. aprill 2011 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 4a Pajud 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Pajud 17. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 2b Pajud 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Pajud 17. aprill 2011 Valga
Tartu Hiie Kool 5b Pajud 18. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-8 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Pajud 18. aprill 2011 Jõgeva
Are Põhikooli loodusring Pajud 18. aprill 2011 Pärnu
Kambja Lasteaed Mesimumm Pajud 18. aprill 2011 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Pajud 18. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 3 Pajud 18. aprill 2011 Lääne-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Pajud 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Konguta Kool Pajud 18. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2011 Harju
Halliste Põhikool 6-8 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Veskitammi Lasteaed 2 Pajud 18. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 1 Pajud 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Pajud 18. aprill 2011 Valga
Vääna Mõisakool Pajud 18. aprill 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Pajud 18. aprill 2011 Saare
Uulu Lasteaed Pajud 18. aprill 2011 Pärnu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Harku Lasteaed Pajud 18. aprill 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Pajud 18. aprill 2011 Valga
Kiili Gümnaasium Pajud 18. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 2 Pajud 18. aprill 2011 Harju
Väimela Lasteaed Rukkilill Pajud 18. aprill 2011 Võru
Valga Põhikool 5b Pajud 18. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5a Pajud 18. aprill 2011 Valga
Sonda Põhikool 1-4 Pajud 18. aprill 2011 Ida-Viru
Risti Põhikool 2-4 Pajud 18. aprill 2011 Lääne
Mooste Põhikool 1-3 Pajud 18. aprill 2011 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Pajud 18. aprill 2011 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Pajud 18. aprill 2011 Rapla
Muraste Looduskool Pajud 18. aprill 2011 Harju
Kõpu Põhikool Pajud 19. aprill 2011 Viljandi
Valga Põhikool 6a Pajud 19. aprill 2011 Valga
Rannamõisa Lasteaed Pajud 19. aprill 2011 Harju
Põlula Kool 1-4 Pajud 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Pajud 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 1-3 Pajud 19. aprill 2011 Jõgeva
Rakvere Põhikool 1-2 Pajud 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 5b Pajud 19. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Pajud 19. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Pajud 19. aprill 2011 Tartu
Are Põhikool 2 Pajud 19. aprill 2011 Pärnu
Kohila Gümnaasium 3b Pajud 19. aprill 2011 Rapla
Tallinna Reaalkool 5a Pajud 19. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Pajud 19. aprill 2011 Viljandi
Alavere Põhikool 4 Pajud 19. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Pajud 19. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 19. aprill 2011 Lääne
Uulu Põhikool 6 Pajud 19. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Pajud 20. aprill 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 20. aprill 2011 Harju
Paldiski Gümnaasium 5 Pajud 20. aprill 2011 Harju
Raasiku Põhikool 3 Pajud 20. aprill 2011 Harju
Valga Jaanikese Kool 4-5 Pajud 20. aprill 2011 Valga
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Pajud 20. aprill 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Pajud 20. aprill 2011 Järva
Vastseliina Gümnaasium 2 Pajud 20. aprill 2011 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Kiviõli 1. Keskkool 5b Pajud 20. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Pajud 20. aprill 2011 Pärnu
Tartu Erakool 1a Pajud 20. aprill 2011 Tartu
Kärstna Kool 7 Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Palivere Põhikool 3-4 Pajud 20. aprill 2011 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Jäneda Kool 2 Pajud 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Paistu Kool 2-3 Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Pajud 20. aprill 2011 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Pajud 20. aprill 2011 Saare
Kadrina Keskkool 5a Pajud 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Pajud 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1a Pajud 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Meremäe Kool 5 Pajud 21. aprill 2011 Võru
Vambola Lasteaed Pajud 21. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Pajud 21. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Pajud 21. aprill 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Pajud 21. aprill 2011 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 8 Pajud 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Pajud 21. aprill 2011 Pärnu
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Pajud 21. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 8c Pajud 21. aprill 2011 Rapla
Kuusalu Keskkool Pajud 21. aprill 2011 Harju
Palupera Põhikool 7 Pajud 21. aprill 2011 Valga
Lüllemäe Põhikool 2-3 Pajud 21. aprill 2011 Valga
Rapla Ühisgümnaasium 2b Pajud 21. aprill 2011 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 5a Pajud 21. aprill 2011 Jõgeva
Kildu Põhikool 2 Pajud 21. aprill 2011 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 21. aprill 2011 Jõgeva
Koeru Keskkool 3 Pajud 21. aprill 2011 Järva
Albu Põhikool 2-3 Pajud 21. aprill 2011 Järva
Jõhvi Gümnaasium 5 Pajud 21. aprill 2011 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 3b Pajud 21. aprill 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Pajud 21. aprill 2011 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Pajud 22. aprill 2011 Lääne
Kohila Gümnaasium 4c Pajud 22. aprill 2011 Rapla
Tallinna Inglise Kolledž 8 Pajud 22. aprill 2011 Harju
Elva Gümnaasium 4c Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Illuka Kool 3 Pajud 22. aprill 2011 Ida-Viru
Savikoja Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 22. aprill 2011 Põlva
Peetri Põhikool 3-4 Pajud 22. aprill 2011 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Pajud 22. aprill 2011 Järva
Tartu Loodusmaja Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Aste Põhikool 2 Pajud 22. aprill 2011 Saare
Lüganuse Keskkool 6 Pajud 22. aprill 2011 Ida-Viru
Vaida Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Pajud 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 5-6 Pajud 23. aprill 2011 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Pajud 23. aprill 2011 Ida-Viru
Aste Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2011 Saare
Roosna-Alliku Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2011 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Pajud 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Nõva Laste Päevakeskus Pajud 23. aprill 2011 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Pajud 23. aprill 2011 Harju
Laagri Lasteaed Pajud 23. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 2 Pajud 24. aprill 2011 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 24. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3b Pajud 24. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Pajud 24. aprill 2011 Lääne
Krabi Põhikool 5 Pajud 24. aprill 2011 Võru
Orissaare Gümnaasium 1 Pajud 24. aprill 2011 Saare
Jõõpre Põhikool 4 Pajud 24. aprill 2011 Pärnu
Virtsu Kool Pajud 24. aprill 2011 Lääne
Otepää looduskeskus Pajud 24. aprill 2011 Valga
Tallinna Muusikakeskkool 7a Pajud 24. aprill 2011 Harju
Sõmeru Põhikool 1 Pajud 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Pajud 24. aprill 2011 Võru
Vambola Lasteaed 2 Pajud 25. aprill 2011 Viljandi
Tornimäe Põhikool 1-4 Pajud 25. aprill 2011 Saare
Nõva Põhikool 4-7 Pajud 25. aprill 2011 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed Pajud 25. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 2-5 Pajud 25. aprill 2011 Hiiu
Oru lasteaed Mesimumm Pajud 25. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Pajud 25. aprill 2011 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Pajud 25. aprill 2011 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Pajud 25. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Pajud 25. aprill 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Pajud 25. aprill 2011 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Pajud 26. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 26. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2b Pajud 26. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Pajud 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Pajud 26. aprill 2011 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Pajud 26. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Pajud 28. aprill 2011 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Pajud 28. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Pajud 28. aprill 2011 Harju
Loo Keskkool 3b Pajud 28. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Pajud 30. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Pajud 1. mai 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Pajud 2. mai 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 3. mai 2011 Harju
Miina Härma Gümnaasium 7b Pajud 6. mai 2011 Tartu
Tallinna I Internaatkool 1a Pajud 7. mai 2011 Harju

Tagasi tulemuste juurde