"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kiili Gümnaasium 2c Paiseleht 1. aprill 2011 Harju
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Paiseleht 1. aprill 2011 Tartu
Viluste Põhikool 4 Paiseleht 3. aprill 2011 Põlva
Leie Põhikool 5-6 Paiseleht 4. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Paiseleht 4. aprill 2011 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Paiseleht 4. aprill 2011 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Paiseleht 5. aprill 2011 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 1 Paiseleht 6. aprill 2011 Saare
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c Paiseleht 7. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Paiseleht 7. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3b Paiseleht 7. aprill 2011 Harju
Luunja Keskkool 6 Paiseleht 8. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 2b Paiseleht 9. aprill 2011 Rapla
Lohkva Lasteaed Paiseleht 9. aprill 2011 Tartu
Kurtna Kool 3 Paiseleht 9. aprill 2011 Harju
Krootuse Põhikool 1 Paiseleht 9. aprill 2011 Põlva
Risti Põhikool 2-4 Paiseleht 9. aprill 2011 Lääne
Hargla Kool 1-3 Paiseleht 10. aprill 2011 Valga
Tallinna Kadaka Lasteaed Paiseleht 10. aprill 2011 Harju
Tsirguliina Keskkool 3 Paiseleht 10. aprill 2011 Valga
Tallinna I Internaatkool 8-9 Paiseleht 11. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Paiseleht 11. aprill 2011 Tartu
Palivere Põhikool 3-4 Paiseleht 11. aprill 2011 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Paiseleht 11. aprill 2011 Viljandi
Viimsi Keskkool 5c Paiseleht 12. aprill 2011 Harju
Tornimäe Põhikool 5-9 Paiseleht 12. aprill 2011 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Paiseleht 12. aprill 2011 Harju
Are Põhikooli loodusring Paiseleht 12. aprill 2011 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Paiseleht 12. aprill 2011 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 5 Paiseleht 12. aprill 2011 Ida-Viru
Vaida Põhikool 1 Paiseleht 12. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Paiseleht 13. aprill 2011 Harju
Hummuli Põhikool 3 Paiseleht 13. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5a Paiseleht 13. aprill 2011 Valga
Raudna Põhikool 8 Paiseleht 13. aprill 2011 Viljandi
Haljala Gümnaasium 1a Paiseleht 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Väimela Lasteaed Rukkilill Paiseleht 13. aprill 2011 Võru
Varstu Keskkool 7 Paiseleht 13. aprill 2011 Võru
Valga Põhikool 5b Paiseleht 13. aprill 2011 Valga
Raudna Põhikool 6 Paiseleht 13. aprill 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Paiseleht 13. aprill 2011 Rapla
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Paiseleht 13. aprill 2011 Tartu
Mooste Põhikool 1-3 Paiseleht 13. aprill 2011 Põlva
Kiviõli 1. Keskkool 5b Paiseleht 13. aprill 2011 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Paiseleht 14. aprill 2011 Lääne
Tudu Põhikool 1-2 Paiseleht 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 3 Paiseleht 14. aprill 2011 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Paiseleht 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Paiseleht 14. aprill 2011 Pärnu
Põlula Kool 5 Paiseleht 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Paiseleht 14. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Paiseleht 14. aprill 2011 Jõgeva
Valga Põhikool 6a Paiseleht 14. aprill 2011 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Paiseleht 14. aprill 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 2c Paiseleht 14. aprill 2011 Tartu
Taebla Gümnaasium Paiseleht 14. aprill 2011 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Paiseleht 14. aprill 2011 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Paiseleht 14. aprill 2011 Põlva
Metsapoole Põhikool 5-9 Paiseleht 14. aprill 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 1b Paiseleht 14. aprill 2011 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Paiseleht 14. aprill 2011 Jõgeva
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Paiseleht 14. aprill 2011 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Paiseleht 15. aprill 2011 Ida-Viru
Konguta Kool 3-4 Paiseleht 15. aprill 2011 Tartu
Lüganuse Keskkool 6 Paiseleht 15. aprill 2011 Ida-Viru
Kärstna Kool 7 Paiseleht 15. aprill 2011 Viljandi
Surju Põhikool 5 Paiseleht 15. aprill 2011 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Paiseleht 15. aprill 2011 Võru
Nõva Põhikool 4-7 Paiseleht 15. aprill 2011 Lääne
Jõõpre Põhikool 4 Paiseleht 15. aprill 2011 Pärnu
Raasiku Põhikool 3 Paiseleht 15. aprill 2011 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 3 Paiseleht 15. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 8c Paiseleht 15. aprill 2011 Rapla
Esku-Kamari Kool 3 Paiseleht 15. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 2b Paiseleht 15. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 4a Paiseleht 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Paiseleht 15. aprill 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Paiseleht 15. aprill 2011 Pärnu
Are Põhikool 2 Paiseleht 15. aprill 2011 Pärnu
Oru Põhikool 6 Paiseleht 15. aprill 2011 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Paiseleht 15. aprill 2011 Tartu
Aste Põhikool 3 Paiseleht 15. aprill 2011 Saare
Toila Gümnaasium 7 Paiseleht 16. aprill 2011 Ida-Viru
Alavere Põhikool 4 Paiseleht 16. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Paiseleht 16. aprill 2011 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Paiseleht 16. aprill 2011 Harju
Kääpa Põhikool 1 Paiseleht 16. aprill 2011 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Paiseleht 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 5 Paiseleht 16. aprill 2011 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Paiseleht 16. aprill 2011 Lääne
Savikoja Paiseleht 16. aprill 2011 Tartu
Õie Lasteaed Paiseleht 16. aprill 2011 Harju
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Paiseleht 16. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool 6 Paiseleht 16. aprill 2011 Tartu
Vaida Põhikool 2 Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Paiseleht 17. aprill 2011 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Paiseleht 17. aprill 2011 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Paiseleht 17. aprill 2011 Põlva
Hargla Kool 2-4 Paiseleht 17. aprill 2011 Valga
Kostivere Põhikool 4 Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Paiseleht 17. aprill 2011 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Paiseleht 17. aprill 2011 Põlva
Holstre Kool Paiseleht 17. aprill 2011 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Paiseleht 17. aprill 2011 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Paiseleht 17. aprill 2011 Valga
Imavere Põhikool Paiseleht 17. aprill 2011 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Jüri Gümnaasium 1c Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Paiseleht 17. aprill 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Paiseleht 17. aprill 2011 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Paiseleht 17. aprill 2011 Lääne
Vasta Kool 1-3 Paiseleht 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Paiseleht 17. aprill 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Paiseleht 17. aprill 2011 Põlva
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Paiseleht 17. aprill 2011 Hiiu
Valga Põhikool 2a Paiseleht 17. aprill 2011 Valga
Parksepa Keskkool 3b Paiseleht 17. aprill 2011 Võru
Paldiski Gümnaasium 5 Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 8 Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Paiseleht 17. aprill 2011 Ida-Viru
Konguta Kool Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Halliste Põhikool 6-8 Paiseleht 17. aprill 2011 Viljandi
Virtsu Kool 5-9 Paiseleht 17. aprill 2011 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Paiseleht 17. aprill 2011 Võru
Tartu Katoliku Kool 3a Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Paiseleht 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 4 Paiseleht 17. aprill 2011 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Paiseleht 17. aprill 2011 Järva
Kiili Gümnaasium Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Paiseleht 17. aprill 2011 Saare
Uulu Põhikool 6 Paiseleht 17. aprill 2011 Pärnu
Vaida Põhikool 3 Paiseleht 17. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Paiseleht 17. aprill 2011 Jõgeva
Vara Põhikool Paiseleht 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Erakool 1a Paiseleht 18. aprill 2011 Tartu
Lehtse Kool 1-2 Paiseleht 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Lauka Põhikool 1 Paiseleht 18. aprill 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Paiseleht 18. aprill 2011 Hiiu
Illuka Kool 3 Paiseleht 18. aprill 2011 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Paiseleht 18. aprill 2011 Hiiu
Anna Haava nim Pala Kool 5a Paiseleht 18. aprill 2011 Jõgeva
Koonga Põhikool 7 Paiseleht 18. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Paiseleht 18. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed 2 Paiseleht 18. aprill 2011 Harju
Aste Põhikool 2 Paiseleht 18. aprill 2011 Saare
Audru Keskkool 5b Paiseleht 18. aprill 2011 Pärnu
Viluste Põhikool 5 Paiseleht 18. aprill 2011 Põlva
Hargla Kool 8 Paiseleht 18. aprill 2011 Valga
Rapla Ühisgümnaasium 2b Paiseleht 18. aprill 2011 Rapla
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Paiseleht 18. aprill 2011 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Paiseleht 18. aprill 2011 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Paiseleht 18. aprill 2011 Võru
Kaelase Kool 5-9 Paiseleht 18. aprill 2011 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 2 Paiseleht 18. aprill 2011 Võru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Paiseleht 18. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 3b Paiseleht 18. aprill 2011 Rapla
Rakvere Linna Algkool 3 Paiseleht 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Paiseleht 18. aprill 2011 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Paiseleht 18. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Paiseleht 18. aprill 2011 Jõgeva
Koonga Põhikool 4 Paiseleht 18. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 1 Paiseleht 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Paiseleht 18. aprill 2011 Jõgeva
Paide Ühisgümnaasium 3a Paiseleht 18. aprill 2011 Järva
Valga Jaanikese Kool 4-5 Paiseleht 18. aprill 2011 Valga
Koonga Põhikool 6 Paiseleht 18. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Põhikool 1-2 Paiseleht 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 3 Paiseleht 19. aprill 2011 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Paiseleht 19. aprill 2011 Harju
Rannamõisa Lasteaed Paiseleht 19. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Paiseleht 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 8 Paiseleht 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Palupera Põhikool 7 Paiseleht 19. aprill 2011 Valga
Kose Gümnaasium 3b Paiseleht 19. aprill 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Paiseleht 19. aprill 2011 Pärnu
Krabi Põhikool 1-3 Paiseleht 19. aprill 2011 Võru
Tartu Kroonuaia Kool Paiseleht 19. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Paiseleht 19. aprill 2011 Põlva
Rocca al Mare Kool 1a Paiseleht 19. aprill 2011 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Paiseleht 19. aprill 2011 Järva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Paiseleht 19. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Paiseleht 19. aprill 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Paiseleht 19. aprill 2011 Lääne
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Paiseleht 19. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 4 Paiseleht 19. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Paiseleht 20. aprill 2011 Viljandi
Paikuse Põhikool 3b Paiseleht 20. aprill 2011 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Paiseleht 20. aprill 2011 Pärnu
Sõmeru Põhikool 1 Paiseleht 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Paiseleht 20. aprill 2011 Tartu
Kernu Põhikool Paiseleht 20. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Paiseleht 20. aprill 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Paiseleht 20. aprill 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Paiseleht 20. aprill 2011 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Paiseleht 20. aprill 2011 Tartu
Illuka Kool 2 Paiseleht 20. aprill 2011 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Paiseleht 20. aprill 2011 Harju
Tudu Põhikool 6 Paiseleht 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Paistu Kool 2-3 Paiseleht 20. aprill 2011 Viljandi
Võsu Kool 3-5 Paiseleht 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Albu Põhikool 2-3 Paiseleht 20. aprill 2011 Järva
Elva Gümnaasiumi loodusring Paiseleht 20. aprill 2011 Tartu
Koeru Keskkool 3 Paiseleht 20. aprill 2011 Järva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Paiseleht 20. aprill 2011 Lääne
Tartu Loodusmaja Paiseleht 20. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 3a Paiseleht 20. aprill 2011 Valga
Muraste Looduskool Paiseleht 20. aprill 2011 Harju
Salme Põhikool 7-9 Paiseleht 21. aprill 2011 Saare
Osula Põhikool 2 Paiseleht 21. aprill 2011 Võru
Adavere Põhikool 1 Paiseleht 21. aprill 2011 Jõgeva
Meremäe Kool 5 Paiseleht 21. aprill 2011 Võru
Põlva Ühisgümnaasium 7b Paiseleht 21. aprill 2011 Põlva
Osula Põhikool 3 Paiseleht 21. aprill 2011 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Paiseleht 21. aprill 2011 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Paiseleht 21. aprill 2011 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Paiseleht 21. aprill 2011 Jõgeva
Kuuste Kooli lasteaed Paiseleht 21. aprill 2011 Tartu
Kõpu Põhikool Paiseleht 21. aprill 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Paiseleht 21. aprill 2011 Viljandi
Sadala Põhikool 1-3 Paiseleht 21. aprill 2011 Jõgeva
Kehtna Põhikool 1-9 Paiseleht 21. aprill 2011 Rapla
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Paiseleht 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Virtsu Kool Paiseleht 21. aprill 2011 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Paiseleht 21. aprill 2011 Saare
Tallinna Reaalkool 5a Paiseleht 21. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Paiseleht 21. aprill 2011 Harju
Puhja Gümnaasium 4 Paiseleht 21. aprill 2011 Tartu
Tudulinna Põhikool 3 Paiseleht 22. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Paiseleht 22. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Paiseleht 22. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Paiseleht 22. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 5a Paiseleht 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 4-9 Paiseleht 22. aprill 2011 Saare
Tallinna I Internaatkool 2-3 Paiseleht 22. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Paiseleht 22. aprill 2011 Harju
Kambja Lasteaed Mesimumm Paiseleht 22. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Sass 3 Paiseleht 22. aprill 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed Paiseleht 22. aprill 2011 Järva
Peetri Põhikool 3-4 Paiseleht 22. aprill 2011 Järva
Muhu Põhikool 5 Paiseleht 22. aprill 2011 Saare
Elva Gümnaasium 4c Paiseleht 22. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 4c Paiseleht 22. aprill 2011 Rapla
Hargla Kool 9 Paiseleht 22. aprill 2011 Valga
Jäneda Kool 2 Paiseleht 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Paiseleht 23. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Paiseleht 23. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Paiseleht 23. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-8 Paiseleht 23. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Paiseleht 23. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool Paiseleht 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Paiseleht 23. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 2a Paiseleht 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Otepää looduskeskus Paiseleht 23. aprill 2011 Valga
Kaagvere Erikool 7-9c Paiseleht 23. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 1b Paiseleht 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Paiseleht 23. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 3a Paiseleht 23. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Paiseleht 23. aprill 2011 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Paiseleht 23. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7a Paiseleht 24. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Paiseleht 24. aprill 2011 Harju
Laagri Lasteaed Paiseleht 24. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Paiseleht 24. aprill 2011 Viljandi
Kärla Põhikool 2 Paiseleht 24. aprill 2011 Saare
Tartu Lasteaed Poku Paiseleht 24. aprill 2011 Tartu
Nõo Põhikool 4c Paiseleht 24. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Paiseleht 24. aprill 2011 Lääne
Nõva Laste Päevakeskus Paiseleht 24. aprill 2011 Lääne
Lokuta Lasteaed 2 Paiseleht 25. aprill 2011 Järva
Vambola Lasteaed 2 Paiseleht 25. aprill 2011 Viljandi
Vääna Mõisakool Paiseleht 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Tuule Lasteaed 2 Paiseleht 25. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Paiseleht 25. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Paiseleht 25. aprill 2011 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Paiseleht 25. aprill 2011 Järva
Veskitammi Lasteaed Paiseleht 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Paiseleht 25. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Paiseleht 25. aprill 2011 Tartu
Harku Lasteaed Paiseleht 25. aprill 2011 Harju
Uulu Lasteaed Paiseleht 25. aprill 2011 Pärnu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Paiseleht 26. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Paiseleht 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Rannu Keskkool 6-7 Paiseleht 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Paiseleht 26. aprill 2011 Tartu
Tallinna I Internaatkool 2b Paiseleht 27. aprill 2011 Harju
Rakvere Lasteaed Kungla Paiseleht 28. aprill 2011 Lääne-Viru
Loo Keskkool 3b Paiseleht 28. aprill 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 1a Paiseleht 28. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 2 Paiseleht 29. aprill 2011 Jõgeva
Gustav Adolfi Gümnaasium Paiseleht 30. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Paiseleht 30. aprill 2011 Tartu
Krabi Põhikool 5 Paiseleht 4. mai 2011 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Paiseleht 6. mai 2011 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Paiseleht 6. mai 2011 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 4b Paiseleht 6. mai 2011 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Paiseleht 18. mai 2011 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde