"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Põldlõoke 13. märts 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Põldlõoke 13. märts 2011 Pärnu
Muraste Looduskool Põldlõoke 14. märts 2011 Harju
Ruhnu Põhikool 4-9 Põldlõoke 14. märts 2011 Saare
Vaida Põhikool 1 Põldlõoke 14. märts 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Põldlõoke 16. märts 2011 Saare
Rannu Keskkool 6-7 Põldlõoke 16. märts 2011 Tartu
Koonga Põhikool 6 Põldlõoke 16. märts 2011 Pärnu
Surju Põhikool 5 Põldlõoke 17. märts 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Põldlõoke 18. märts 2011 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Põldlõoke 18. märts 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Põldlõoke 20. märts 2011 Saare
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Põldlõoke 21. märts 2011 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2011 Lääne
Kehtna Põhikool 1-9 Põldlõoke 22. märts 2011 Rapla
Lihula Gümnaasium 5 Põldlõoke 22. märts 2011 Lääne
Hargla Kool 1-3 Põldlõoke 23. märts 2011 Valga
Salme Põhikool 7-9 Põldlõoke 23. märts 2011 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Põldlõoke 24. märts 2011 Harju
Harku Lasteaed Põldlõoke 24. märts 2011 Harju
Nõva Põhikool 4-7 Põldlõoke 24. märts 2011 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 3 Põldlõoke 24. märts 2011 Järva
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Põldlõoke 24. märts 2011 Viljandi
Kõpu Põhikool Põldlõoke 24. märts 2011 Viljandi
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Põldlõoke 24. märts 2011 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 5 Põldlõoke 24. märts 2011 Pärnu
Orava Põhikool 2 Põldlõoke 24. märts 2011 Põlva
Oru Põhikool 6 Põldlõoke 26. märts 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 26. märts 2011 Lääne
Are Põhikooli loodusring Põldlõoke 27. märts 2011 Pärnu
Aste Põhikool 3 Põldlõoke 27. märts 2011 Saare
Ardu Kool 7-8 Põldlõoke 28. märts 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Põldlõoke 28. märts 2011 Pärnu
Uulu Põhikool 6 Põldlõoke 28. märts 2011 Pärnu
Kostivere Põhikool 4 Põldlõoke 28. märts 2011 Harju
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Põldlõoke 28. märts 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Põldlõoke 28. märts 2011 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Põldlõoke 29. märts 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2-5 Põldlõoke 29. märts 2011 Hiiu
Tsirguliina Keskkool 3 Põldlõoke 30. märts 2011 Valga
Kohila Gümnaasium 8c Põldlõoke 30. märts 2011 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 1-4 Põldlõoke 30. märts 2011 Võru
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 30. märts 2011 Saare
Konguta Kool 3-4 Põldlõoke 31. märts 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Põldlõoke 31. märts 2011 Pärnu
Paldiski Gümnaasium 5 Põldlõoke 31. märts 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Põldlõoke 31. märts 2011 Saare
Kärstna Kool 7 Põldlõoke 31. märts 2011 Viljandi
Metsküla Algkool 1-4 Põldlõoke 1. aprill 2011 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Põldlõoke 1. aprill 2011 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 1. aprill 2011 Harju
Viluste Põhikool 4 Põldlõoke 1. aprill 2011 Põlva
Lohkva Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2011 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 3a Põldlõoke 1. aprill 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2b Põldlõoke 1. aprill 2011 Tartu
Luunja Keskkool 6 Põldlõoke 2. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Põldlõoke 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 2. aprill 2011 Lääne
Albu Põhikool 2-3 Põldlõoke 2. aprill 2011 Järva
Saarepeedi Kool 4 Põldlõoke 2. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 6 Põldlõoke 2. aprill 2011 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Põldlõoke 2. aprill 2011 Valga
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 2. aprill 2011 Saare
Kildu Põhikool 2 Põldlõoke 2. aprill 2011 Viljandi
Puhja Gümnaasium 1 Põldlõoke 2. aprill 2011 Tartu
Krabi Põhikool 1-3 Põldlõoke 2. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 1 Põldlõoke 2. aprill 2011 Võru
Kadrina Keskkool 1b Põldlõoke 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 2. aprill 2011 Tartu
Krabi Põhikool 5 Põldlõoke 2. aprill 2011 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Põldlõoke 3. aprill 2011 Võru
Sadala Põhikool 1-3 Põldlõoke 3. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3 Põldlõoke 3. aprill 2011 Jõgeva
Halliste Põhikool 3-4 Põldlõoke 3. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Põldlõoke 3. aprill 2011 Võru
Kanepi Gümnaasium 6 Põldlõoke 3. aprill 2011 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 5 Põldlõoke 3. aprill 2011 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2011 Viljandi
Mooste Põhikool 1-3 Põldlõoke 3. aprill 2011 Põlva
Halliste Põhikool 6-8 Põldlõoke 3. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2011 Tartu
Parksepa Keskkool 3b Põldlõoke 3. aprill 2011 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Põldlõoke 3. aprill 2011 Võru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Põldlõoke 3. aprill 2011 Valga
Otepää looduskeskus Põldlõoke 3. aprill 2011 Valga
Sõmerpalu Põhikool 3 Põldlõoke 3. aprill 2011 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Põldlõoke 3. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 3 Põldlõoke 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Põldlõoke 3. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 1-4 Põldlõoke 3. aprill 2011 Viljandi
Meremäe Kool 5 Põldlõoke 3. aprill 2011 Võru
Kiili Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 3 Põldlõoke 4. aprill 2011 Jõgeva
Sonda Põhikool 1-4 Põldlõoke 4. aprill 2011 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 4. aprill 2011 Põlva
Kuldre Kool 4 Põldlõoke 4. aprill 2011 Võru
Hargla Kool 8 Põldlõoke 4. aprill 2011 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Põldlõoke 4. aprill 2011 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Põldlõoke 4. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Põldlõoke 4. aprill 2011 Jõgeva
Vara Põhikool 6 Põldlõoke 4. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Põldlõoke 4. aprill 2011 Lääne
Rannamõisa Lasteaed Põldlõoke 4. aprill 2011 Harju
Vasta Kool 1-3 Põldlõoke 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 3 Põldlõoke 4. aprill 2011 Valga
Kaelase Kool 5-9 Põldlõoke 4. aprill 2011 Pärnu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Põldlõoke 4. aprill 2011 Tartu
Valga Jaanikese Kool 4-5 Põldlõoke 4. aprill 2011 Valga
Osula Põhikool 2 Põldlõoke 4. aprill 2011 Võru
Leie Põhikool 5-6 Põldlõoke 4. aprill 2011 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 4. aprill 2011 Jõgeva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 5. aprill 2011 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 5. aprill 2011 Harju
Vasta Kool 5-8 Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Põldlõoke 5. aprill 2011 Järva
Paistu Kool 2-3 Põldlõoke 5. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Põhikool 1-2 Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 5. aprill 2011 Viljandi
Virtsu Kool Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Põldlõoke 5. aprill 2011 Ida-Viru
Põlula Kool 1-4 Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Põldlõoke 5. aprill 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Põldlõoke 5. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Põldlõoke 5. aprill 2011 Ida-Viru
Jäneda Kool 2 Põldlõoke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Põldlõoke 5. aprill 2011 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 5a Põldlõoke 5. aprill 2011 Jõgeva
Vääna Mõisakool Põldlõoke 6. aprill 2011 Harju
Viljandi Maagümnaasium 4c Põldlõoke 6. aprill 2011 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 6. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Põldlõoke 6. aprill 2011 Ida-Viru
Lehtse Kool Põldlõoke 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Veskitammi Lasteaed 2 Põldlõoke 6. aprill 2011 Harju
Savikoja Põldlõoke 6. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 6. aprill 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Põldlõoke 6. aprill 2011 Valga
Tudu Põhikool 6 Põldlõoke 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 7 Põldlõoke 7. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool 1-2 Põldlõoke 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Koeru Keskkool 3 Põldlõoke 7. aprill 2011 Järva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Põldlõoke 8. aprill 2011 Põlva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Põldlõoke 8. aprill 2011 Jõgeva
Krootuse Põhikool 1 Põldlõoke 8. aprill 2011 Põlva
Imavere Põhikool 1-4 Põldlõoke 8. aprill 2011 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Põldlõoke 8. aprill 2011 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 1 Põldlõoke 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Salutaguse Põldlõoke 9. aprill 2011 Järva
Vaida Põhikool 3 Põldlõoke 9. aprill 2011 Harju
Rakke Gümnaasium 8 Põldlõoke 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium 1 Põldlõoke 9. aprill 2011 Järva
Kadrina Keskkool 2a Põldlõoke 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Põldlõoke 9. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 4c Põldlõoke 9. aprill 2011 Rapla
Tudulinna Põhikool 3 Põldlõoke 10. aprill 2011 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 2a Põldlõoke 10. aprill 2011 Rapla
Varstu Keskkool 7 Põldlõoke 10. aprill 2011 Võru
Kaagvere Erikool 7-9c Põldlõoke 10. aprill 2011 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Põldlõoke 10. aprill 2011 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 2b Põldlõoke 10. aprill 2011 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Põldlõoke 10. aprill 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 3b Põldlõoke 10. aprill 2011 Harju
Palupera Põhikool 7 Põldlõoke 11. aprill 2011 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Põldlõoke 11. aprill 2011 Harju
Adavere Põhikool 3 Põldlõoke 11. aprill 2011 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 1 Põldlõoke 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2b Põldlõoke 11. aprill 2011 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Põldlõoke 11. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 5b Põldlõoke 11. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2-4 Põldlõoke 12. aprill 2011 Viljandi
Kurtna Kool 3 Põldlõoke 12. aprill 2011 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 7-9 Põldlõoke 12. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 12. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Põldlõoke 12. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Põldlõoke 12. aprill 2011 Harju
Miina Härma Gümnaasium 7b Põldlõoke 12. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Põldlõoke 13. aprill 2011 Jõgeva
Vaida Põhikool 2 Põldlõoke 14. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Põldlõoke 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 4 Põldlõoke 15. aprill 2011 Harju
Holstre Kool Põldlõoke 15. aprill 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Põldlõoke 15. aprill 2011 Jõgeva
Aste Põhikool 2 Põldlõoke 15. aprill 2011 Saare
Hargla Kool 9 Põldlõoke 15. aprill 2011 Valga
Tallinna Reaalkool 5a Põldlõoke 15. aprill 2011 Harju
Haljala Gümnaasium 1a Põldlõoke 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2b Põldlõoke 16. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 4a Põldlõoke 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 17. aprill 2011 Harju
Audru Keskkool 5b Põldlõoke 17. aprill 2011 Pärnu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Põldlõoke 17. aprill 2011 Tartu
Risti Põhikool 2-4 Põldlõoke 18. aprill 2011 Lääne
Lauka Põhikool 1 Põldlõoke 18. aprill 2011 Hiiu
Uulu Lasteaed Põldlõoke 18. aprill 2011 Pärnu
Veskitammi Lasteaed Põldlõoke 18. aprill 2011 Harju
Õie Lasteaed Põldlõoke 18. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 5a Põldlõoke 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass 3 Põldlõoke 20. aprill 2011 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Põldlõoke 20. aprill 2011 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Põldlõoke 20. aprill 2011 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium 2b Põldlõoke 20. aprill 2011 Rapla
Elva Gümnaasium 4c Põldlõoke 22. aprill 2011 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Põldlõoke 22. aprill 2011 Võru
Imavere Põhikool Põldlõoke 22. aprill 2011 Järva
Kääpa Põhikool 2 Põldlõoke 23. aprill 2011 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Põldlõoke 23. aprill 2011 Tartu
Nõo Põhikool 4c Põldlõoke 24. aprill 2011 Tartu
Raasiku Põhikool 3 Põldlõoke 24. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Põldlõoke 25. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Põldlõoke 25. aprill 2011 Jõgeva
Jõõpre Põhikool 4 Põldlõoke 25. aprill 2011 Pärnu
Paikuse Põhikool 3b Põldlõoke 25. aprill 2011 Pärnu
Väimela Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 25. aprill 2011 Võru
Tornimäe Põhikool 1-4 Põldlõoke 25. aprill 2011 Saare
Illuka Kool 3 Põldlõoke 26. aprill 2011 Ida-Viru
Loo Keskkool 3b Põldlõoke 28. aprill 2011 Harju
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Põldlõoke 28. aprill 2011 Tartu
Esku-Kamari Kool 2 Põldlõoke 29. aprill 2011 Jõgeva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Põldlõoke 29. aprill 2011 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Põldlõoke 29. aprill 2011 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Põldlõoke 1. mai 2011 Pärnu
Kuuste Kool 1-2 Põldlõoke 4. mai 2011 Tartu
Elva Gümnaasiumi loodusring Põldlõoke 5. mai 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Põldlõoke 6. mai 2011 Hiiu
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Põldlõoke 7. mai 2011 Järva
Tartu Lasteaed Poku Põldlõoke 10. mai 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Põldlõoke 10. mai 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Põldlõoke 12. mai 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Põldlõoke 14. mai 2011 Ida-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 15. mai 2011 Lääne
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 19. mai 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Põldlõoke 22. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde