"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Orissaare Gümnaasium 3 Nurmenukk 21. aprill 2011 Saare
Otepää looduskeskus Nurmenukk 21. aprill 2011 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Nurmenukk 22. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Nurmenukk 22. aprill 2011 Harju
Krootuse Põhikool 1 Nurmenukk 22. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 4a Nurmenukk 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Nurmenukk 22. aprill 2011 Võru
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Nurmenukk 22. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 9 Nurmenukk 22. aprill 2011 Valga
Orissaare Gümnaasium 1 Nurmenukk 22. aprill 2011 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Nurmenukk 23. aprill 2011 Tartu
Tudulinna Põhikool 3 Nurmenukk 23. aprill 2011 Ida-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Nurmenukk 23. aprill 2011 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Nurmenukk 23. aprill 2011 Võru
Gustav Adolfi Gümnaasium Nurmenukk 23. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Nurmenukk 23. aprill 2011 Jõgeva
Illuka Kool 3 Nurmenukk 23. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Nurmenukk 23. aprill 2011 Pärnu
Õie Lasteaed Nurmenukk 23. aprill 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 24. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 2-4 Nurmenukk 24. aprill 2011 Valga
Imavere Põhikool Nurmenukk 24. aprill 2011 Järva
Kiviõli 1. Keskkool 5b Nurmenukk 24. aprill 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2b Nurmenukk 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Vasta Kool 1-3 Nurmenukk 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Nurmenukk 24. aprill 2011 Pärnu
Lohkva Lasteaed Nurmenukk 25. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Nurmenukk 25. aprill 2011 Jõgeva
Surju Põhikool 5 Nurmenukk 25. aprill 2011 Pärnu
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Nurmenukk 25. aprill 2011 Tartu
Tallinna Reaalkool 5b Nurmenukk 25. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Nurmenukk 25. aprill 2011 Põlva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 6 Nurmenukk 25. aprill 2011 Põlva
Paistu Kool 2-3 Nurmenukk 25. aprill 2011 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Nurmenukk 25. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Nurmenukk 25. aprill 2011 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Nurmenukk 25. aprill 2011 Jõgeva
Hargla Kool 8 Nurmenukk 25. aprill 2011 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 26. aprill 2011 Viljandi
Põlula Kool 5 Nurmenukk 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Nurmenukk 26. aprill 2011 Tartu
Põlula Kool 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 4 Nurmenukk 26. aprill 2011 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Nurmenukk 26. aprill 2011 Jõgeva
Rannu Keskkool 6-7 Nurmenukk 26. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2011 Võru
Koonga Põhikool 6 Nurmenukk 26. aprill 2011 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 26. aprill 2011 Põlva
Peetri Põhikool 3-4 Nurmenukk 26. aprill 2011 Järva
Lihula Gümnaasium 5 Nurmenukk 27. aprill 2011 Lääne
Suuremõisa Põhikool 1-6 Nurmenukk 27. aprill 2011 Hiiu
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Nurmenukk 27. aprill 2011 Valga
Audru Keskkool 5b Nurmenukk 27. aprill 2011 Pärnu
Sõmeru Põhikool 1 Nurmenukk 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2b Nurmenukk 27. aprill 2011 Rapla
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Nurmenukk 27. aprill 2011 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Nurmenukk 27. aprill 2011 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 4 Nurmenukk 27. aprill 2011 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 27. aprill 2011 Lääne
Risti Põhikool 2-4 Nurmenukk 27. aprill 2011 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Nurmenukk 28. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Nurmenukk 28. aprill 2011 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Nurmenukk 28. aprill 2011 Viljandi
Aste Põhikool 3 Nurmenukk 28. aprill 2011 Saare
Kärstna Kool 7 Nurmenukk 28. aprill 2011 Viljandi
Taebla Gümnaasium Nurmenukk 28. aprill 2011 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 3 Nurmenukk 28. aprill 2011 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Nurmenukk 28. aprill 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Nurmenukk 28. aprill 2011 Pärnu
Varstu Keskkool 7 Nurmenukk 28. aprill 2011 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 28. aprill 2011 Harju
Tornimäe Põhikool 1-4 Nurmenukk 28. aprill 2011 Saare
Kernu Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Nurmenukk 28. aprill 2011 Harju
Konguta Kool Nurmenukk 28. aprill 2011 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne
Nõva Laste Päevakeskus Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne
Viluste Põhikool 4 Nurmenukk 29. aprill 2011 Põlva
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 29. aprill 2011 Saare
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne
Lokuta Lasteaed 2 Nurmenukk 29. aprill 2011 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1-4 Nurmenukk 29. aprill 2011 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Nurmenukk 29. aprill 2011 Harju
Muraste Looduskool Nurmenukk 29. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 1b Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 3b Nurmenukk 29. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Nurmenukk 29. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed Nurmenukk 29. aprill 2011 Harju
Tõrva Gümnaasium Nurmenukk 29. aprill 2011 Valga
Virtsu Kool Nurmenukk 29. aprill 2011 Lääne
Luunja Keskkool 6 Nurmenukk 30. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 4 Nurmenukk 30. aprill 2011 Pärnu
Vara Põhikool Nurmenukk 30. aprill 2011 Tartu
Kildu Põhikool 2 Nurmenukk 30. aprill 2011 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Nurmenukk 30. aprill 2011 Lääne
Alavere Põhikool 4 Nurmenukk 30. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Nurmenukk 30. aprill 2011 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Nurmenukk 30. aprill 2011 Pärnu
Kiili Gümnaasium Nurmenukk 30. aprill 2011 Harju
Kääpa Põhikool 4 Nurmenukk 1. mai 2011 Võru
Vaida Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2011 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 1. mai 2011 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Nurmenukk 1. mai 2011 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Nurmenukk 1. mai 2011 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 6 Nurmenukk 1. mai 2011 Põlva
Mooste Põhikool 1-3 Nurmenukk 1. mai 2011 Põlva
Vasta Kool 5-8 Nurmenukk 1. mai 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Nurmenukk 1. mai 2011 Tartu
Paikuse Põhikool 3b Nurmenukk 1. mai 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Nurmenukk 2. mai 2011 Ida-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 2. mai 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Nurmenukk 2. mai 2011 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 2. mai 2011 Harju
Halliste Põhikool 6-8 Nurmenukk 2. mai 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4c Nurmenukk 2. mai 2011 Viljandi
Rakvere Lasteaed Kungla Nurmenukk 2. mai 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Nurmenukk 2. mai 2011 Tartu
Eidapere Kool 6-7 Nurmenukk 2. mai 2011 Rapla
Kääpa Põhikool 1 Nurmenukk 2. mai 2011 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Nurmenukk 2. mai 2011 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Nurmenukk 2. mai 2011 Pärnu
Illuka Kool 2 Nurmenukk 2. mai 2011 Ida-Viru
Nõva Põhikool 4-7 Nurmenukk 2. mai 2011 Lääne
Rakvere Linna Algkool 1 Nurmenukk 2. mai 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Nurmenukk 2. mai 2011 Lääne-Viru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Nurmenukk 2. mai 2011 Järva
Lehtse Kool 1-2 Nurmenukk 2. mai 2011 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Kool 3a Nurmenukk 2. mai 2011 Tartu
Harku Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2011 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Nurmenukk 2. mai 2011 Ida-Viru
Tali Põhikool 5-9 Nurmenukk 2. mai 2011 Pärnu
Jõõpre Põhikool 4 Nurmenukk 2. mai 2011 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 2-5 Nurmenukk 3. mai 2011 Hiiu
Kohila Gümnaasium 8c Nurmenukk 3. mai 2011 Rapla
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Nurmenukk 3. mai 2011 Viljandi
Ruhnu Põhikool 4-9 Nurmenukk 3. mai 2011 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Nurmenukk 3. mai 2011 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Nurmenukk 3. mai 2011 Saare
Kostivere Põhikool 4 Nurmenukk 3. mai 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Nurmenukk 3. mai 2011 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Nurmenukk 3. mai 2011 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Nurmenukk 3. mai 2011 Harju
Kadrina Keskkool 5a Nurmenukk 3. mai 2011 Lääne-Viru
Raudna Põhikool 8 Nurmenukk 4. mai 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 2c Nurmenukk 4. mai 2011 Tartu
Oru Põhikool 6 Nurmenukk 4. mai 2011 Harju
Jõhvi Gümnaasium 5 Nurmenukk 4. mai 2011 Ida-Viru
Elva Gümnaasiumi loodusring Nurmenukk 4. mai 2011 Tartu
Krabi Põhikool 1-3 Nurmenukk 4. mai 2011 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2 Nurmenukk 4. mai 2011 Võru
Kose Gümnaasium 2b Nurmenukk 4. mai 2011 Harju
Koeru Keskkool 3 Nurmenukk 4. mai 2011 Järva
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 4. mai 2011 Põlva
Jüri Gümnaasium 1c Nurmenukk 5. mai 2011 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Nurmenukk 5. mai 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Nurmenukk 5. mai 2011 Viljandi
Vääna Mõisakool Nurmenukk 5. mai 2011 Harju
Sadala Põhikool 1-3 Nurmenukk 5. mai 2011 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Nurmenukk 5. mai 2011 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Nurmenukk 5. mai 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1b Nurmenukk 5. mai 2011 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Nurmenukk 5. mai 2011 Rapla
Keila Avatud Noortekeskus Nurmenukk 5. mai 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Nurmenukk 6. mai 2011 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Nurmenukk 6. mai 2011 Viljandi
Lehtse Kool Nurmenukk 6. mai 2011 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3-4 Nurmenukk 6. mai 2011 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Nurmenukk 6. mai 2011 Tartu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Nurmenukk 7. mai 2011 Tartu
Kurtna Kool 2 Nurmenukk 7. mai 2011 Harju
Väimela Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 7. mai 2011 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Nurmenukk 7. mai 2011 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 7. mai 2011 Jõgeva
Saarepeedi Kool 5-6 Nurmenukk 7. mai 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Nurmenukk 7. mai 2011 Jõgeva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 7. mai 2011 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Nurmenukk 7. mai 2011 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Nurmenukk 8. mai 2011 Lääne
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 8. mai 2011 Võru
Metsapoole Põhikool 5-9 Nurmenukk 8. mai 2011 Pärnu
Viimsi Keskkool 5c Nurmenukk 8. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Nurmenukk 9. mai 2011 Ida-Viru
Albu Põhikool 2-3 Nurmenukk 9. mai 2011 Järva
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Nurmenukk 9. mai 2011 Ida-Viru
Tallinna Kadaka Lasteaed Nurmenukk 9. mai 2011 Harju
Are Põhikool 2 Nurmenukk 9. mai 2011 Pärnu
Kuusalu Keskkool Nurmenukk 9. mai 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 9. mai 2011 Põlva
Saarepeedi Kool 4 Nurmenukk 9. mai 2011 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Nurmenukk 10. mai 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 4c Nurmenukk 10. mai 2011 Tartu
Vaida Põhikool 3 Nurmenukk 10. mai 2011 Harju
Kadrina Keskkool 3c Nurmenukk 10. mai 2011 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Nurmenukk 11. mai 2011 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 2b Nurmenukk 11. mai 2011 Harju
Puiga Põhikool Nurmenukk 12. mai 2011 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Nurmenukk 12. mai 2011 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed Nurmenukk 12. mai 2011 Järva
Uulu Lasteaed Nurmenukk 13. mai 2011 Pärnu
Rakvere Linna Algkool Nurmenukk 15. mai 2011 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Nurmenukk 15. mai 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 1a Nurmenukk 19. mai 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Nurmenukk 22. mai 2011 Pärnu
Loo Keskkool 3b Nurmenukk 23. mai 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Nurmenukk 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde