"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saarepeedi Kool 5-6 Näsiniin 2. aprill 2011 Viljandi
Kärstna Kool 7 Näsiniin 3. aprill 2011 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 5. aprill 2011 Saare
Imavere Põhikool Näsiniin 6. aprill 2011 Järva
Kose Gümnaasium 3b Näsiniin 9. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Näsiniin 10. aprill 2011 Viljandi
Tsirguliina Keskkool 3 Näsiniin 11. aprill 2011 Valga
Viluste Põhikool 4 Näsiniin 12. aprill 2011 Põlva
Konguta Kool 3-4 Näsiniin 14. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Näsiniin 14. aprill 2011 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Näsiniin 15. aprill 2011 Harju
Krootuse Põhikool 1 Näsiniin 15. aprill 2011 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Näsiniin 16. aprill 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Näsiniin 16. aprill 2011 Jõgeva
Puhja Gümnaasium 4 Näsiniin 16. aprill 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Näsiniin 16. aprill 2011 Pärnu
Lüganuse Keskkool 6 Näsiniin 16. aprill 2011 Ida-Viru
Paistu Kool 2-3 Näsiniin 16. aprill 2011 Viljandi
Luunja Keskkool 6 Näsiniin 17. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Näsiniin 17. aprill 2011 Põlva
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Näsiniin 17. aprill 2011 Valga
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Näsiniin 17. aprill 2011 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 17. aprill 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Näsiniin 17. aprill 2011 Jõgeva
Audru Keskkool 5b Näsiniin 17. aprill 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Näsiniin 18. aprill 2011 Pärnu
Lohkva Lasteaed Näsiniin 18. aprill 2011 Tartu
Oru Põhikool 6 Näsiniin 18. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 1 Näsiniin 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Näsiniin 18. aprill 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 4 Näsiniin 19. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Näsiniin 19. aprill 2011 Viljandi
Mooste Põhikool 1-3 Näsiniin 20. aprill 2011 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Näsiniin 20. aprill 2011 Viljandi
Tartu Loodusmaja Näsiniin 20. aprill 2011 Tartu
Tääksi Põhikool 5-8 Näsiniin 20. aprill 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 5b Näsiniin 20. aprill 2011 Tartu
Kõpu Põhikool Näsiniin 20. aprill 2011 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 21. aprill 2011 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 3 Näsiniin 21. aprill 2011 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Näsiniin 21. aprill 2011 Jõgeva
Virtsu Kool 5-9 Näsiniin 21. aprill 2011 Lääne
Vastseliina Gümnaasium 4 Näsiniin 21. aprill 2011 Võru
Virtsu Kool Näsiniin 21. aprill 2011 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Näsiniin 21. aprill 2011 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 3a Näsiniin 21. aprill 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool 3 Näsiniin 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Näsiniin 22. aprill 2011 Harju
Surju Põhikool 5 Näsiniin 22. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Näsiniin 22. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Näsiniin 22. aprill 2011 Harju
Leie Põhikool 5-6 Näsiniin 22. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Näsiniin 22. aprill 2011 Harju
Põlula Kool 5 Näsiniin 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Näsiniin 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2-4 Näsiniin 22. aprill 2011 Lääne
Suuremõisa Põhikool 2-5 Näsiniin 22. aprill 2011 Hiiu
Haljala Gümnaasium 1a Näsiniin 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Õie Lasteaed Näsiniin 22. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 1b Näsiniin 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Näsiniin 23. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasium 2c Näsiniin 23. aprill 2011 Tartu
Jäneda Kool 2 Näsiniin 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4a Näsiniin 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 3b Näsiniin 23. aprill 2011 Harju
Muraste Looduskool Näsiniin 23. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Näsiniin 23. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Näsiniin 23. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Näsiniin 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Raudna Põhikool 8 Näsiniin 23. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 8c Näsiniin 23. aprill 2011 Rapla
Imavere Põhikool 1-4 Näsiniin 24. aprill 2011 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Näsiniin 24. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Näsiniin 24. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool Näsiniin 24. aprill 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Näsiniin 24. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Näsiniin 24. aprill 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 1b Näsiniin 24. aprill 2011 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Näsiniin 25. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Näsiniin 25. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 2b Näsiniin 25. aprill 2011 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 3a Näsiniin 25. aprill 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Näsiniin 25. aprill 2011 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Näsiniin 25. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Näsiniin 25. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Näsiniin 25. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Näsiniin 25. aprill 2011 Hiiu
Kernu Põhikool Näsiniin 25. aprill 2011 Harju
Nõva Laste Päevakeskus Näsiniin 25. aprill 2011 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Näsiniin 26. aprill 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Näsiniin 26. aprill 2011 Tartu
Palupera Põhikool 7 Näsiniin 26. aprill 2011 Valga
Tartu Veeriku Kool 3b Näsiniin 26. aprill 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Näsiniin 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Torma lasteaed Linnutaja Näsiniin 27. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5a Näsiniin 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 1 Näsiniin 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Otepää looduskeskus Näsiniin 28. aprill 2011 Valga
Tudu Põhikool 6 Näsiniin 28. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Näsiniin 28. aprill 2011 Ida-Viru
Kildu Põhikool 2 Näsiniin 28. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Näsiniin 28. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Näsiniin 29. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3 Näsiniin 29. aprill 2011 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 2 Näsiniin 29. aprill 2011 Võru
Lokuta Lasteaed Näsiniin 29. aprill 2011 Järva
Tilsi Põhikool 6 Näsiniin 30. aprill 2011 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Näsiniin 30. aprill 2011 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Näsiniin 30. aprill 2011 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Näsiniin 30. aprill 2011 Harju
Kaagvere Erikool 7-9c Näsiniin 30. aprill 2011 Tartu
Väimela Lasteaed Rukkilill Näsiniin 30. aprill 2011 Võru
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Näsiniin 30. aprill 2011 Valga
Tallinna Reaalkool 5a Näsiniin 1. mai 2011 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Näsiniin 1. mai 2011 Pärnu
Jüri Gümnaasium 1c Näsiniin 1. mai 2011 Harju
Kose Gümnaasium 2b Näsiniin 1. mai 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Näsiniin 1. mai 2011 Põlva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Näsiniin 2. mai 2011 Lääne-Viru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Näsiniin 2. mai 2011 Järva
Viljandi Maagümnaasium 4c Näsiniin 2. mai 2011 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Näsiniin 3. mai 2011 Ida-Viru
Vara Põhikool Näsiniin 3. mai 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Näsiniin 3. mai 2011 Põlva
Elva Gümnaasiumi loodusring Näsiniin 4. mai 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Näsiniin 6. mai 2011 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Näsiniin 8. mai 2011 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Näsiniin 12. mai 2011 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Näsiniin 14. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Näsiniin 15. mai 2011 Ida-Viru
Raasiku Põhikool 3 Näsiniin 16. mai 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Näsiniin 17. mai 2011 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Näsiniin 22. mai 2011 Lääne

Tagasi tulemuste juurde