"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Harku Lasteaed Metsvint 21. märts 2011 Harju
Uulu Põhikool 6 Metsvint 23. märts 2011 Pärnu
Viluste Põhikool 4 Metsvint 25. märts 2011 Põlva
Tallinna Tehnikagümnaasium 3b Metsvint 26. märts 2011 Harju
Saarepeedi Kool 4 Metsvint 26. märts 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Metsvint 26. märts 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Metsvint 27. märts 2011 Jõgeva
Nõva Laste Päevakeskus Metsvint 27. märts 2011 Lääne
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Metsvint 28. märts 2011 Harju
Lihula Lasteaed 2 Metsvint 28. märts 2011 Lääne
Kostivere Põhikool 4 Metsvint 29. märts 2011 Harju
Koonga Põhikool 8 Metsvint 29. märts 2011 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Metsvint 29. märts 2011 Tartu
Imavere Põhikool 1-4 Metsvint 30. märts 2011 Järva
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Metsvint 30. märts 2011 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Metsvint 30. märts 2011 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 30. märts 2011 Lääne
Halliste Põhikool 3-4 Metsvint 30. märts 2011 Viljandi
Vasta Kool 5-8 Metsvint 31. märts 2011 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 6 Metsvint 31. märts 2011 Põlva
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Metsvint 31. märts 2011 Valga
Oru Põhikool 6 Metsvint 31. märts 2011 Harju
Are Põhikooli loodusring Metsvint 31. märts 2011 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Metsvint 31. märts 2011 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Metsvint 1. aprill 2011 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Metsvint 1. aprill 2011 Jõgeva
Alavere Põhikool 4 Metsvint 1. aprill 2011 Harju
Saarepeedi Kool 5-6 Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 8 Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
Kärstna Kool 7 Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Metsvint 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3b Metsvint 2. aprill 2011 Rapla
Paikuse Põhikool 3b Metsvint 2. aprill 2011 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Metsvint 2. aprill 2011 Jõgeva
Konguta Kool 3-4 Metsvint 2. aprill 2011 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 6 Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
Halliste Põhikool 6-8 Metsvint 2. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Rääma Põhikool 7-9 Metsvint 2. aprill 2011 Pärnu
Muraste Looduskool Metsvint 2. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 8c Metsvint 3. aprill 2011 Rapla
Vaida Põhikool 1 Metsvint 3. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 8 Metsvint 3. aprill 2011 Valga
Väimela Lasteaed Rukkilill Metsvint 3. aprill 2011 Võru
Virtsu Kool 5-9 Metsvint 3. aprill 2011 Lääne
Varstu Keskkool 7 Metsvint 3. aprill 2011 Võru
Metsapoole Põhikool 5-9 Metsvint 3. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool Metsvint 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 7b Metsvint 3. aprill 2011 Tartu
Surju Põhikool 5 Metsvint 3. aprill 2011 Pärnu
Puhja Gümnaasium 4 Metsvint 3. aprill 2011 Tartu
Tallinna Reaalkool 5a Metsvint 3. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Metsvint 3. aprill 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Metsvint 3. aprill 2011 Valga
Hummuli Põhikool 3 Metsvint 3. aprill 2011 Valga
Otepää looduskeskus Metsvint 3. aprill 2011 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Metsvint 3. aprill 2011 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Metsvint 3. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Metsvint 4. aprill 2011 Lääne
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Metsvint 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 4. aprill 2011 Põlva
Rõngu Keskkool 1-4 Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Aste Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2011 Saare
Võsu Kool 3-5 Metsvint 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Häädemeeste Keskkool 5 Metsvint 4. aprill 2011 Pärnu
Haljala Gümnaasium 1a Metsvint 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 4-9 Metsvint 4. aprill 2011 Saare
Sindi Gümnaasium 6-7 Metsvint 4. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Metsvint 4. aprill 2011 Pärnu
Kaelase Kool 5-9 Metsvint 4. aprill 2011 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2011 Võru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Metsvint 4. aprill 2011 Valga
Puhja Gümnaasium 1 Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Koeru Keskkool 3 Metsvint 4. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 2b Metsvint 4. aprill 2011 Rapla
Lohkva Lasteaed Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 6 Metsvint 4. aprill 2011 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Metsvint 4. aprill 2011 Viljandi
Nõva Põhikool 4-7 Metsvint 4. aprill 2011 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Metsvint 4. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Metsvint 4. aprill 2011 Jõgeva
Luunja Keskkool 6 Metsvint 4. aprill 2011 Tartu
Lehtse Kool 1-2 Metsvint 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Metsvint 4. aprill 2011 Harju
Rakvere Põhikool 1-2 Metsvint 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 2 Metsvint 5. aprill 2011 Harju
Nõo Põhikool 4c Metsvint 5. aprill 2011 Tartu
Mooste Põhikool 1-3 Metsvint 5. aprill 2011 Põlva
Jäneda Kool 2 Metsvint 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Metsvint 5. aprill 2011 Pärnu
Kõpu Põhikool Metsvint 5. aprill 2011 Viljandi
Rannamõisa Lasteaed Metsvint 5. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 4 Metsvint 5. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Metsvint 5. aprill 2011 Viljandi
Osula Põhikool 2 Metsvint 5. aprill 2011 Võru
Tilsi Põhikool 5 Metsvint 5. aprill 2011 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Metsvint 5. aprill 2011 Saare
Puiga Põhikool Metsvint 5. aprill 2011 Võru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Metsvint 5. aprill 2011 Rapla
Põlula Kool 1-4 Metsvint 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Metsvint 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2-4 Metsvint 5. aprill 2011 Lääne
Kärla Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2011 Saare
Vastseliina Gümnaasium 4 Metsvint 6. aprill 2011 Võru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Metsvint 6. aprill 2011 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Metsvint 6. aprill 2011 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Metsvint 6. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Metsvint 6. aprill 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Metsvint 6. aprill 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 4a Metsvint 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium Metsvint 6. aprill 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Metsvint 6. aprill 2011 Järva
Tsirguliina Keskkool 3 Metsvint 6. aprill 2011 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Metsvint 6. aprill 2011 Lääne
Muhu Põhikool 5 Metsvint 6. aprill 2011 Saare
Tali Põhikool 5-9 Metsvint 6. aprill 2011 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Metsvint 6. aprill 2011 Hiiu
Tartu Loodusmaja Metsvint 6. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Metsvint 6. aprill 2011 Tartu
Kuusalu Keskkool Metsvint 6. aprill 2011 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 6. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Metsvint 6. aprill 2011 Saare
Sonda Põhikool 1-4 Metsvint 7. aprill 2011 Ida-Viru
Vääna Mõisakool Metsvint 7. aprill 2011 Harju
Leie Põhikool 5-6 Metsvint 7. aprill 2011 Viljandi
Illuka Kool 3 Metsvint 7. aprill 2011 Ida-Viru
Konguta Kool Metsvint 7. aprill 2011 Tartu
Õie Lasteaed Metsvint 7. aprill 2011 Harju
Kernu Põhikool Metsvint 7. aprill 2011 Harju
Taebla Gümnaasium Metsvint 7. aprill 2011 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Metsvint 7. aprill 2011 Viljandi
Audru Keskkool 5b Metsvint 7. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Kadaka Lasteaed Metsvint 7. aprill 2011 Harju
Tornimäe Põhikool 5-9 Metsvint 8. aprill 2011 Saare
Viluste Põhikool 5 Metsvint 8. aprill 2011 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Metsvint 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Metsvint 8. aprill 2011 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Metsvint 8. aprill 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Metsvint 8. aprill 2011 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Metsvint 8. aprill 2011 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Metsvint 8. aprill 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Metsvint 9. aprill 2011 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Metsvint 9. aprill 2011 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Metsvint 9. aprill 2011 Pärnu
Jõõpre Põhikool 4 Metsvint 9. aprill 2011 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Metsvint 9. aprill 2011 Valga
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Metsvint 9. aprill 2011 Lääne
Kääpa Põhikool 1 Metsvint 9. aprill 2011 Võru
Kanepi Gümnaasium 6 Metsvint 9. aprill 2011 Põlva
Orissaare Gümnaasium 3 Metsvint 9. aprill 2011 Saare
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Metsvint 9. aprill 2011 Viljandi
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Metsvint 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Metsvint 10. aprill 2011 Tartu
Veskitammi Lasteaed 2 Metsvint 10. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 3 Metsvint 10. aprill 2011 Harju
Jõhvi Gümnaasium 5 Metsvint 10. aprill 2011 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium 3a Metsvint 10. aprill 2011 Järva
Salme Põhikool 7-9 Metsvint 10. aprill 2011 Saare
Elva Gümnaasium 2c Metsvint 10. aprill 2011 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Metsvint 10. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 2b Metsvint 10. aprill 2011 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Metsvint 10. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Metsvint 10. aprill 2011 Ida-Viru
Tääksi Põhikool 5-8 Metsvint 11. aprill 2011 Viljandi
Tartu Kroonuaia Kool Metsvint 11. aprill 2011 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2-3 Metsvint 11. aprill 2011 Valga
Salutaguse Metsvint 11. aprill 2011 Järva
Palivere Põhikool 3-4 Metsvint 11. aprill 2011 Lääne
Vambola Lasteaed 2 Metsvint 11. aprill 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2b Metsvint 11. aprill 2011 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Metsvint 11. aprill 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Metsvint 11. aprill 2011 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Metsvint 11. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2b Metsvint 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Põhikool 5b Metsvint 11. aprill 2011 Valga
Kose Gümnaasium 3b Metsvint 11. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Metsvint 11. aprill 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 12. aprill 2011 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Metsvint 12. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Metsvint 12. aprill 2011 Jõgeva
Virtsu Kool Metsvint 12. aprill 2011 Lääne
Adavere Põhikool 3 Metsvint 12. aprill 2011 Jõgeva
Käina Gümnaasium 5 Metsvint 12. aprill 2011 Hiiu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2-4 Metsvint 12. aprill 2011 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 2b Metsvint 13. aprill 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Metsvint 13. aprill 2011 Põlva
Valga Põhikool 2a Metsvint 13. aprill 2011 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Metsvint 13. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Metsvint 13. aprill 2011 Harju
Palupera Põhikool 7 Metsvint 13. aprill 2011 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Metsvint 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Metsvint 13. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Muusikakeskkool 7a Metsvint 13. aprill 2011 Harju
Sadala Põhikool 1-3 Metsvint 13. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Metsvint 14. aprill 2011 Harju
Vara Põhikool Metsvint 14. aprill 2011 Tartu
Sõmeru Põhikool 1 Metsvint 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasiumi loodusring Metsvint 14. aprill 2011 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Metsvint 14. aprill 2011 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Metsvint 14. aprill 2011 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Metsvint 15. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Metsvint 15. aprill 2011 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Metsvint 15. aprill 2011 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium 7b Metsvint 15. aprill 2011 Põlva
Holstre Kool Metsvint 15. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool Metsvint 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium Metsvint 16. aprill 2011 Valga
Rakvere Linna Algkool 3 Metsvint 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 16. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 1b Metsvint 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Metsvint 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Savikoja Metsvint 16. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Metsvint 17. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Metsvint 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 4b Metsvint 17. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Metsvint 17. aprill 2011 Ida-Viru
Hargla Kool 1-3 Metsvint 17. aprill 2011 Valga
Aste Põhikool 2 Metsvint 17. aprill 2011 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Metsvint 17. aprill 2011 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Metsvint 18. aprill 2011 Pärnu
Uulu Lasteaed Metsvint 18. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 1 Metsvint 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Metsvint 18. aprill 2011 Järva
Elva Gümnaasium 4c Metsvint 18. aprill 2011 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 3a Metsvint 19. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 4a Metsvint 19. aprill 2011 Pärnu
Lihula Gümnaasium 5 Metsvint 20. aprill 2011 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool 3 Metsvint 20. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c Metsvint 21. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Metsvint 21. aprill 2011 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Metsvint 21. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Lasteaed Poku Metsvint 22. aprill 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 3b Metsvint 22. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 2-4 Metsvint 23. aprill 2011 Valga
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Metsvint 23. aprill 2011 Saare
Illuka Kool 2 Metsvint 24. aprill 2011 Ida-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Metsvint 25. aprill 2011 Lääne
Tallinna I Internaatkool 1a Metsvint 26. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 7 Metsvint 26. aprill 2011 Pärnu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Metsvint 26. aprill 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Metsvint 26. aprill 2011 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Metsvint 27. aprill 2011 Jõgeva
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a Metsvint 27. aprill 2011 Harju
Raasiku Põhikool 3 Metsvint 29. aprill 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Metsvint 29. aprill 2011 Pärnu
Tartu Lasteaed Sass 3 Metsvint 29. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Metsvint 30. aprill 2011 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Metsvint 1. mai 2011 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Metsvint 2. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Metsvint 2. mai 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Metsvint 6. mai 2011 Ida-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Metsvint 6. mai 2011 Saare
Loo Keskkool 3b Metsvint 23. mai 2011 Harju

Tagasi tulemuste juurde