"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Maikelluke 12. mai 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5b Maikelluke 12. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Maikelluke 13. mai 2011 Ida-Viru
Lohkva Lasteaed Maikelluke 13. mai 2011 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Maikelluke 13. mai 2011 Harju
Konguta Kool Maikelluke 13. mai 2011 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Maikelluke 13. mai 2011 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Maikelluke 14. mai 2011 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Maikelluke 14. mai 2011 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Maikelluke 14. mai 2011 Põlva
Tudulinna Põhikool 3 Maikelluke 14. mai 2011 Ida-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Maikelluke 14. mai 2011 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Maikelluke 14. mai 2011 Lääne
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Maikelluke 14. mai 2011 Lääne-Viru
Rannu Keskkool 6-7 Maikelluke 15. mai 2011 Tartu
Tsirguliina Keskkool 3 Maikelluke 15. mai 2011 Valga
Tartu Hiie Kool 5b Maikelluke 16. mai 2011 Tartu
Konguta Kool 3-4 Maikelluke 16. mai 2011 Tartu
Luunja Keskkool 6 Maikelluke 17. mai 2011 Tartu
Salme Põhikool 7-9 Maikelluke 17. mai 2011 Saare
Põlula Kool 1-4 Maikelluke 17. mai 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 4 Maikelluke 17. mai 2011 Tartu
Põlula Kool 5 Maikelluke 17. mai 2011 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Maikelluke 17. mai 2011 Harju
Hummuli Põhikool 3 Maikelluke 17. mai 2011 Valga
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Maikelluke 17. mai 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 2c Maikelluke 17. mai 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Maikelluke 18. mai 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Maikelluke 18. mai 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Maikelluke 18. mai 2011 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 8a Maikelluke 18. mai 2011 Valga
Rõngu Keskkool 1-4 Maikelluke 18. mai 2011 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Maikelluke 18. mai 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Maikelluke 18. mai 2011 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Maikelluke 18. mai 2011 Hiiu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Maikelluke 19. mai 2011 Ida-Viru
Sadala Põhikool 1-3 Maikelluke 19. mai 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Maikelluke 19. mai 2011 Viljandi
Koeru Keskkool 3 Maikelluke 19. mai 2011 Järva
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Maikelluke 20. mai 2011 Pärnu
Tartu Lasteaed Poku Maikelluke 20. mai 2011 Tartu
Valga Jaanikese Kool 4-5 Maikelluke 20. mai 2011 Valga
Kadrina Keskkool 2b Maikelluke 20. mai 2011 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Maikelluke 20. mai 2011 Valga
Jõhvi Gümnaasium 5 Maikelluke 20. mai 2011 Ida-Viru
Hargla Kool 8 Maikelluke 20. mai 2011 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Maikelluke 20. mai 2011 Viljandi
Muraste Looduskool Maikelluke 20. mai 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Maikelluke 20. mai 2011 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Maikelluke 21. mai 2011 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Maikelluke 21. mai 2011 Saare
Kanepi Gümnaasium 6 Maikelluke 22. mai 2011 Põlva
Kernu Põhikool Maikelluke 22. mai 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Maikelluke 22. mai 2011 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Maikelluke 22. mai 2011 Põlva
Haljala Gümnaasium 1a Maikelluke 22. mai 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 8c Maikelluke 22. mai 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 2b Maikelluke 22. mai 2011 Rapla
Tääksi Põhikool 5-8 Maikelluke 22. mai 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Maikelluke 22. mai 2011 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Maikelluke 22. mai 2011 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Maikelluke 22. mai 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed Maikelluke 23. mai 2011 Järva
Osula Põhikool 2 Maikelluke 23. mai 2011 Võru
Rakvere Linna Algkool 3 Maikelluke 23. mai 2011 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 1-3 Maikelluke 23. mai 2011 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Maikelluke 23. mai 2011 Harju
Virtsu Kool Maikelluke 23. mai 2011 Lääne
Kuusalu Keskkool Maikelluke 24. mai 2011 Harju
Kadrina Keskkool 5a Maikelluke 24. mai 2011 Lääne-Viru
Paistu Kool 2-3 Maikelluke 24. mai 2011 Viljandi
Nõva Põhikool 4-7 Maikelluke 25. mai 2011 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Maikelluke 25. mai 2011 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Maikelluke 25. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Maikelluke 25. mai 2011 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Maikelluke 25. mai 2011 Lääne
Osula Põhikool 3 Maikelluke 25. mai 2011 Võru
Kõpu Põhikool Maikelluke 26. mai 2011 Viljandi
Uulu Lasteaed Maikelluke 26. mai 2011 Pärnu
Sõmeru Põhikool 1 Maikelluke 27. mai 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 4c Maikelluke 29. mai 2011 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Maikelluke 29. mai 2011 Ida-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Maikelluke 31. mai 2011 Järva
Vara Põhikool 6 Maikelluke 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde