"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kärla Põhikool 2 Lumikelluke 8. märts 2011 Saare
Rakvere Lasteaed Kungla Lumikelluke 10. märts 2011 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 1-6 Lumikelluke 10. märts 2011 Hiiu
Elva Gümnaasium 2c Lumikelluke 10. märts 2011 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Lumikelluke 10. märts 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2011 Saare
Tallinna Tehnikagümnaasium 3b Lumikelluke 11. märts 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 2-5 Lumikelluke 11. märts 2011 Hiiu
Ardu Kool 7-8 Lumikelluke 12. märts 2011 Harju
Koonga Põhikool 4 Lumikelluke 12. märts 2011 Pärnu
Salme Põhikool 7-9 Lumikelluke 12. märts 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 12. märts 2011 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Lumikelluke 13. märts 2011 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 13. märts 2011 Saare
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Lumikelluke 13. märts 2011 Valga
Surju Põhikool 5 Lumikelluke 13. märts 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Lumikelluke 13. märts 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 14. märts 2011 Viljandi
Viluste Põhikool 5 Lumikelluke 14. märts 2011 Põlva
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 14. märts 2011 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Lumikelluke 14. märts 2011 Pärnu
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Lumikelluke 14. märts 2011 Pärnu
Halliste Põhikool 6-8 Lumikelluke 14. märts 2011 Viljandi
Ruhnu Põhikool 4-9 Lumikelluke 14. märts 2011 Saare
Viluste Põhikool 4 Lumikelluke 14. märts 2011 Põlva
Puhja Gümnaasium 1 Lumikelluke 14. märts 2011 Tartu
Jüri Gümnaasium 1c Lumikelluke 15. märts 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Lumikelluke 15. märts 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Lumikelluke 15. märts 2011 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 1-4 Lumikelluke 15. märts 2011 Võru
Otepää looduskeskus Lumikelluke 15. märts 2011 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Lumikelluke 15. märts 2011 Tartu
Tartu Erakool 1a Lumikelluke 15. märts 2011 Tartu
Pärnu Vabakool 3 Lumikelluke 15. märts 2011 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Lumikelluke 15. märts 2011 Saare
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 15. märts 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Lumikelluke 15. märts 2011 Viljandi
Puhja Gümnaasium 4 Lumikelluke 15. märts 2011 Tartu
Koonga Põhikool 6 Lumikelluke 15. märts 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Lumikelluke 15. märts 2011 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Lumikelluke 16. märts 2011 Põlva
Kose Gümnaasium 2b Lumikelluke 16. märts 2011 Harju
Tori Põhikool 1-2 Lumikelluke 16. märts 2011 Pärnu
Valga Põhikool 3a Lumikelluke 16. märts 2011 Valga
Viljandi Maagümnaasium 3a Lumikelluke 17. märts 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Lumikelluke 17. märts 2011 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Lumikelluke 17. märts 2011 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Lumikelluke 17. märts 2011 Saare
Riidaja Põhikool 5-9 Lumikelluke 17. märts 2011 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Lumikelluke 17. märts 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Lumikelluke 18. märts 2011 Jõgeva
Lauka Põhikool 1 Lumikelluke 18. märts 2011 Hiiu
Aste Põhikool 2 Lumikelluke 18. märts 2011 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Lumikelluke 18. märts 2011 Jõgeva
Parksepa Keskkool 3b Lumikelluke 18. märts 2011 Võru
Uulu Põhikool 6 Lumikelluke 18. märts 2011 Pärnu
Raudna Põhikool 8 Lumikelluke 18. märts 2011 Viljandi
Are Põhikooli loodusring Lumikelluke 18. märts 2011 Pärnu
Tsirguliina Keskkool 3 Lumikelluke 18. märts 2011 Valga
Palupera Põhikool 7 Lumikelluke 19. märts 2011 Valga
Sindi Gümnaasium 6-7 Lumikelluke 19. märts 2011 Pärnu
Kiili Gümnaasium Lumikelluke 19. märts 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Lumikelluke 19. märts 2011 Harju
Kose Gümnaasium 3b Lumikelluke 19. märts 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Lumikelluke 20. märts 2011 Pärnu
Rannu Keskkool 6-7 Lumikelluke 20. märts 2011 Tartu
Tallinna I Internaatkool 8-9 Lumikelluke 20. märts 2011 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. märts 2011 Järva
Mooste Põhikool 1-3 Lumikelluke 20. märts 2011 Põlva
Paikuse Põhikool 3b Lumikelluke 20. märts 2011 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Lumikelluke 20. märts 2011 Viljandi
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Lumikelluke 20. märts 2011 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Lumikelluke 20. märts 2011 Tartu
Imavere Põhikool Lumikelluke 21. märts 2011 Järva
Nõva Laste Päevakeskus Lumikelluke 21. märts 2011 Lääne
Õie Lasteaed Lumikelluke 21. märts 2011 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Lumikelluke 21. märts 2011 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Lumikelluke 21. märts 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Lumikelluke 21. märts 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Lumikelluke 21. märts 2011 Põlva
Valga Põhikool 5a Lumikelluke 21. märts 2011 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Lumikelluke 21. märts 2011 Jõgeva
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Lumikelluke 21. märts 2011 Hiiu
Jäneda Kool 8 Lumikelluke 21. märts 2011 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 3 Lumikelluke 22. märts 2011 Valga
Põlula Kool 5 Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Lumikelluke 22. märts 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 22. märts 2011 Harju
Uulu Lasteaed Lumikelluke 22. märts 2011 Pärnu
Kärstna Kool 7 Lumikelluke 22. märts 2011 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Lumikelluke 22. märts 2011 Harju
Hargla Kool 2-4 Lumikelluke 22. märts 2011 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne-Viru
Lõpe Põhikool 5-6 Lumikelluke 22. märts 2011 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 7-9 Lumikelluke 22. märts 2011 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne
Aste Põhikool 3 Lumikelluke 22. märts 2011 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lumikelluke 22. märts 2011 Harju
Saarepeedi Kool 5-6 Lumikelluke 22. märts 2011 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne
Valga Põhikool 5b Lumikelluke 22. märts 2011 Valga
Kadrina Keskkool 2b Lumikelluke 22. märts 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Lumikelluke 22. märts 2011 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 22. märts 2011 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 3 Lumikelluke 22. märts 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 4a Lumikelluke 23. märts 2011 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 1 Lumikelluke 23. märts 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Lumikelluke 23. märts 2011 Põlva
Metsapoole Põhikool 5-9 Lumikelluke 23. märts 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Lumikelluke 23. märts 2011 Tartu
Jõõpre Põhikool 4 Lumikelluke 23. märts 2011 Pärnu
Oru Põhikool 6 Lumikelluke 23. märts 2011 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Lumikelluke 23. märts 2011 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Lumikelluke 23. märts 2011 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 23. märts 2011 Lääne
Kildu Põhikool 2 Lumikelluke 23. märts 2011 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Lumikelluke 23. märts 2011 Valga
Lokuta Lasteaed Lumikelluke 23. märts 2011 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 24. märts 2011 Harju
Halliste Põhikool 3-4 Lumikelluke 24. märts 2011 Viljandi
Miina Härma Gümnaasium 7b Lumikelluke 24. märts 2011 Tartu
Lihula Lasteaed 2 Lumikelluke 24. märts 2011 Lääne
Nõva Põhikool 4-7 Lumikelluke 24. märts 2011 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 3 Lumikelluke 24. märts 2011 Järva
Kurtna Kool 3 Lumikelluke 24. märts 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 24. märts 2011 Harju
Leie Põhikool 5-6 Lumikelluke 24. märts 2011 Viljandi
Põlva Keskkool 6b Lumikelluke 24. märts 2011 Põlva
Viimsi Keskkool 5c Lumikelluke 25. märts 2011 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 25. märts 2011 Lääne
Laagri Lasteaed Lumikelluke 25. märts 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lumikelluke 25. märts 2011 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 25. märts 2011 Harju
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Lumikelluke 25. märts 2011 Tartu
Veskitammi Lasteaed 2 Lumikelluke 25. märts 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Lumikelluke 25. märts 2011 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Lumikelluke 25. märts 2011 Pärnu
Alu Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 25. märts 2011 Rapla
Tartu Hiie Kool 2b 2 Lumikelluke 25. märts 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Lumikelluke 26. märts 2011 Võru
Konguta Kool 3-4 Lumikelluke 26. märts 2011 Tartu
Vara Põhikool Lumikelluke 26. märts 2011 Tartu
Audru Keskkool 5b Lumikelluke 26. märts 2011 Pärnu
Lehtse Kool Lumikelluke 26. märts 2011 Lääne-Viru
Keila Ühisgümnaasium 4a Lumikelluke 26. märts 2011 Harju
Kääpa Põhikool 1 Lumikelluke 26. märts 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Lumikelluke 26. märts 2011 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 5 Lumikelluke 26. märts 2011 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Lumikelluke 26. märts 2011 Pärnu
Muraste Looduskool Lumikelluke 27. märts 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Lumikelluke 27. märts 2011 Viljandi
Haljala Gümnaasium 1a Lumikelluke 27. märts 2011 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 3 Lumikelluke 27. märts 2011 Lääne
Konguta Kool 1-3 Lumikelluke 27. märts 2011 Tartu
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 27. märts 2011 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 27. märts 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Lumikelluke 27. märts 2011 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 27. märts 2011 Harju
Käina Gümnaasium 5 Lumikelluke 27. märts 2011 Hiiu
Kuldre Kool 5 Lumikelluke 27. märts 2011 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Lumikelluke 27. märts 2011 Jõgeva
Lihula Gümnaasium 5 Lumikelluke 27. märts 2011 Lääne
Raasiku Põhikool 3 Lumikelluke 27. märts 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Lumikelluke 27. märts 2011 Lääne
Tartu Hiie Kool 2b Lumikelluke 27. märts 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Sass 3 Lumikelluke 28. märts 2011 Tartu
Valga Põhikool 6a Lumikelluke 28. märts 2011 Valga
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Lumikelluke 28. märts 2011 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Lumikelluke 28. märts 2011 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Lumikelluke 28. märts 2011 Valga
Kostivere Põhikool 4 Lumikelluke 28. märts 2011 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Lumikelluke 28. märts 2011 Võru
Luunja Keskkool 6 Lumikelluke 28. märts 2011 Tartu
Vasta Kool 1-3 Lumikelluke 28. märts 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Lumikelluke 28. märts 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Lumikelluke 28. märts 2011 Jõgeva
Kääpa Põhikool 2 Lumikelluke 28. märts 2011 Võru
Saarepeedi Kool 4 Lumikelluke 29. märts 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 5b Lumikelluke 29. märts 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Lumikelluke 29. märts 2011 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Lumikelluke 29. märts 2011 Võru
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2011 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Lumikelluke 29. märts 2011 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lumikelluke 29. märts 2011 Jõgeva
Taebla Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2011 Lääne
Kohila Gümnaasium 2b Lumikelluke 29. märts 2011 Rapla
Koonga Põhikool 8 Lumikelluke 29. märts 2011 Pärnu
Kernu Põhikool Lumikelluke 29. märts 2011 Harju
Vambola Lasteaed Lumikelluke 29. märts 2011 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Lumikelluke 29. märts 2011 Põlva
Krabi Põhikool 1-3 Lumikelluke 29. märts 2011 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Lumikelluke 29. märts 2011 Harju
Kuldre Kool 4 Lumikelluke 30. märts 2011 Võru
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Lumikelluke 30. märts 2011 Pärnu
Häädemeeste Keskkool 5 Lumikelluke 30. märts 2011 Pärnu
Vambola Lasteaed 2 Lumikelluke 30. märts 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Lumikelluke 30. märts 2011 Lääne-Viru
Adavere Põhikool 3 Lumikelluke 30. märts 2011 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1b Lumikelluke 30. märts 2011 Harju
Tääksi Põhikool 5-8 Lumikelluke 30. märts 2011 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 3a Lumikelluke 30. märts 2011 Järva
Tartu Veeriku Kool 4b Lumikelluke 31. märts 2011 Tartu
Konguta Kool Lumikelluke 31. märts 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Lumikelluke 31. märts 2011 Jõgeva
Paldiski Gümnaasium 5 Lumikelluke 31. märts 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Lumikelluke 31. märts 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Lumikelluke 31. märts 2011 Valga
Tartu Kroonuaia Kool Lumikelluke 31. märts 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7b Lumikelluke 31. märts 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Lumikelluke 1. aprill 2011 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 8c Lumikelluke 1. aprill 2011 Rapla
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Lumikelluke 1. aprill 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Lumikelluke 1. aprill 2011 Tartu
Kurtna Kool 2 Lumikelluke 1. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Lumikelluke 1. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Lumikelluke 1. aprill 2011 Ida-Viru
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Lumikelluke 1. aprill 2011 Viljandi
Hargla Kool 9 Lumikelluke 1. aprill 2011 Valga
Holstre Kool Lumikelluke 1. aprill 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 3b Lumikelluke 1. aprill 2011 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Lumikelluke 1. aprill 2011 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Lumikelluke 1. aprill 2011 Lääne
Vastseliina Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. aprill 2011 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Lumikelluke 1. aprill 2011 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium 7b Lumikelluke 1. aprill 2011 Põlva
Varstu Keskkool 7 Lumikelluke 2. aprill 2011 Võru
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 7 Lumikelluke 2. aprill 2011 Tartu
Kaelase Kool 5-9 Lumikelluke 2. aprill 2011 Pärnu
Kohila Gümnaasium 3b Lumikelluke 2. aprill 2011 Rapla
Virtsu Kool 5-9 Lumikelluke 2. aprill 2011 Lääne
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Lumikelluke 2. aprill 2011 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Lumikelluke 2. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 7a Lumikelluke 2. aprill 2011 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lumikelluke 2. aprill 2011 Saare
Nõo Põhikool 4c Lumikelluke 2. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Lumikelluke 2. aprill 2011 Tartu
Eidapere Kool 6-7 Lumikelluke 2. aprill 2011 Rapla
Meremäe Kool 5 Lumikelluke 2. aprill 2011 Võru
Sadala Põhikool 1-3 Lumikelluke 2. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Lumikelluke 3. aprill 2011 Harju
Võsu Kool 3-5 Lumikelluke 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Kadaka Lasteaed Lumikelluke 3. aprill 2011 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Lumikelluke 3. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Lumikelluke 3. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 1b Lumikelluke 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 3. aprill 2011 Tartu
Rakvere Põhikool 1-2 Lumikelluke 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Lumikelluke 3. aprill 2011 Võru
Valga Põhikool 2a Lumikelluke 3. aprill 2011 Valga
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 3. aprill 2011 Võru
Sonda Põhikool 1-4 Lumikelluke 3. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 6b Lumikelluke 3. aprill 2011 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Lumikelluke 3. aprill 2011 Pärnu
Põlva Keskkool 3 Lumikelluke 3. aprill 2011 Põlva
Sõmeru Põhikool 1 Lumikelluke 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Lumikelluke 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Lumikelluke 3. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 3. aprill 2011 Põlva
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Lumikelluke 3. aprill 2011 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 3. aprill 2011 Jõgeva
Lüganuse Keskkool 6 Lumikelluke 4. aprill 2011 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Lumikelluke 4. aprill 2011 Järva
Tudu Põhikool 1-2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 8 Lumikelluke 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 5-6 Lumikelluke 4. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Lumikelluke 4. aprill 2011 Tartu
Tallinna Tuule Lasteaed 2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 4. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 3 Lumikelluke 4. aprill 2011 Ida-Viru
Orava Põhikool 2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Põlva
Esku-Kamari Kool 2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 4c Lumikelluke 4. aprill 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Jõgeva
Are Põhikool 2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Pärnu
Tapa Gümnaasium 3b Lumikelluke 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 4. aprill 2011 Põlva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 4. aprill 2011 Lääne
Paistu Kool 2-3 Lumikelluke 4. aprill 2011 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 4. aprill 2011 Tartu
Savikoja Lumikelluke 4. aprill 2011 Tartu
Harku Lasteaed Lumikelluke 4. aprill 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Lumikelluke 4. aprill 2011 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Lumikelluke 4. aprill 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Lumikelluke 4. aprill 2011 Tartu
Tudulinna Põhikool 3 Lumikelluke 4. aprill 2011 Ida-Viru
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lumikelluke 5. aprill 2011 Tartu
Vaida Põhikool 2 Lumikelluke 5. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Lumikelluke 5. aprill 2011 Rapla
Lokuta Lasteaed 2 Lumikelluke 5. aprill 2011 Järva
Peetri Põhikool 3-4 Lumikelluke 5. aprill 2011 Järva
Jäneda Kool 2 Lumikelluke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Lumikelluke 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Koeru Keskkool 3 Lumikelluke 5. aprill 2011 Järva
Rapla Ühisgümnaasium 2b Lumikelluke 5. aprill 2011 Rapla
Toila Gümnaasium 7 Lumikelluke 5. aprill 2011 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 3 Lumikelluke 5. aprill 2011 Jõgeva
Virtsu Kool Lumikelluke 5. aprill 2011 Lääne
Salutaguse Lumikelluke 5. aprill 2011 Järva
Rannamõisa Lasteaed Lumikelluke 5. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Lumikelluke 5. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4d Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Tudu Põhikool 6 Lumikelluke 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Lumikelluke 6. aprill 2011 Harju
Elva Gümnaasiumi loodusring Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Kaagvere Erikool 7-9c Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Illuka Kool 2 Lumikelluke 6. aprill 2011 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 4a Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 1-4 Lumikelluke 6. aprill 2011 Saare
Lohkva Lasteaed Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4b Lumikelluke 6. aprill 2011 Tartu
Paide Gümnaasium 2b Lumikelluke 6. aprill 2011 Järva
Tallinna I Internaatkool 2b Lumikelluke 6. aprill 2011 Harju
Narva Eesti Gümnaasium 4 Lumikelluke 6. aprill 2011 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Lumikelluke 6. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4c Lumikelluke 6. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna I Internaatkool 2-3 Lumikelluke 7. aprill 2011 Harju
Loo Keskkool 3b Lumikelluke 7. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 4c Lumikelluke 7. aprill 2011 Rapla
Vaida Põhikool 3 Lumikelluke 7. aprill 2011 Harju
Vääna Mõisakool Lumikelluke 7. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 3b Lumikelluke 8. aprill 2011 Harju
Surju Põhikool 1 Lumikelluke 8. aprill 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 6a Lumikelluke 8. aprill 2011 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 7a Lumikelluke 9. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Lumikelluke 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 9. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 5a Lumikelluke 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Lumikelluke 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Lumikelluke 10. aprill 2011 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 5b Lumikelluke 10. aprill 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3b Lumikelluke 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Lumikelluke 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3-4 Lumikelluke 11. aprill 2011 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Lumikelluke 11. aprill 2011 Lääne
Albu Põhikool 2-3 Lumikelluke 11. aprill 2011 Järva
Tallinna I Internaatkool 1a Lumikelluke 12. aprill 2011 Harju
Kuuste Kooli lasteaed Lumikelluke 12. aprill 2011 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c Lumikelluke 13. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 5a Lumikelluke 14. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Koidula Gümnaasium 4a Lumikelluke 15. aprill 2011 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Lumikelluke 16. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Lumikelluke 16. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Lumikelluke 16. aprill 2011 Ida-Viru
Tallinna Inglise Kolledž 8 Lumikelluke 17. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Lumikelluke 18. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Lumikelluke 21. aprill 2011 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7aa Lumikelluke 26. aprill 2011 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Lumikelluke 6. mai 2011 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde