"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varstu Keskkool 7 Linavästrik 22. märts 2011 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Linavästrik 25. märts 2011 Saare
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Linavästrik 27. märts 2011 Võru
Koonga Põhikool 7 Linavästrik 30. märts 2011 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Linavästrik 30. märts 2011 Lääne
Kärla Põhikool 2 Linavästrik 30. märts 2011 Saare
Elva Gümnaasium 2c Linavästrik 31. märts 2011 Tartu
Luunja Keskkool 6 Linavästrik 1. aprill 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Linavästrik 1. aprill 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Linavästrik 1. aprill 2011 Saare
Veskitammi Lasteaed 2 Linavästrik 2. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 6 Linavästrik 2. aprill 2011 Pärnu
Rocca al Mare Kool 3b Linavästrik 2. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Linavästrik 2. aprill 2011 Rapla
Kadrina Keskkool 2b Linavästrik 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Hargla Kool 8 Linavästrik 3. aprill 2011 Valga
Tallinna I Internaatkool 8-9 Linavästrik 3. aprill 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Linavästrik 3. aprill 2011 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Linavästrik 3. aprill 2011 Võru
Hummuli Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2011 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Linavästrik 3. aprill 2011 Pärnu
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Linavästrik 3. aprill 2011 Valga
Vastseliina Gümnaasium 4 Linavästrik 3. aprill 2011 Võru
Viluste Põhikool 4 Linavästrik 3. aprill 2011 Põlva
Surju Põhikool 5 Linavästrik 3. aprill 2011 Pärnu
Lihula Gümnaasium 3 Linavästrik 4. aprill 2011 Lääne
Konguta Kool 1-3 Linavästrik 4. aprill 2011 Tartu
Lehtse Kool Linavästrik 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Kärstna Kool 7 Linavästrik 4. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Linavästrik 4. aprill 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Linavästrik 4. aprill 2011 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 3 Linavästrik 4. aprill 2011 Jõgeva
Kõpu Põhikool Linavästrik 4. aprill 2011 Viljandi
Are Põhikooli loodusring Linavästrik 4. aprill 2011 Pärnu
Osula Põhikool 2 Linavästrik 4. aprill 2011 Võru
Vasta Kool 1-3 Linavästrik 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 4-9 Linavästrik 4. aprill 2011 Saare
Tudulinna Põhikool 3 Linavästrik 4. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Linavästrik 4. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Linavästrik 4. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Linavästrik 5. aprill 2011 Lääne
Vara Põhikool 6 Linavästrik 5. aprill 2011 Tartu
Sadala Põhikool 1-3 Linavästrik 5. aprill 2011 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Linavästrik 5. aprill 2011 Saare
Narva Eesti Gümnaasium 4 Linavästrik 5. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Linavästrik 5. aprill 2011 Ida-Viru
Saarepeedi Kool 5-6 Linavästrik 5. aprill 2011 Viljandi
Tartu Loodusmaja Linavästrik 5. aprill 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Linavästrik 5. aprill 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Linavästrik 5. aprill 2011 Lääne
Tudu Põhikool 6 Linavästrik 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2011 Võru
Paistu Kool 2-3 Linavästrik 5. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Linavästrik 5. aprill 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Linavästrik 6. aprill 2011 Jõgeva
Torma lasteaed Linnutaja Linavästrik 6. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 5a Linavästrik 6. aprill 2011 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Linavästrik 6. aprill 2011 Järva
Lihula Gümnaasium 5 Linavästrik 6. aprill 2011 Lääne
Rannu Keskkool 6-7 Linavästrik 6. aprill 2011 Tartu
Kaelase Kool 5-9 Linavästrik 6. aprill 2011 Pärnu
Häädemeeste Keskkool 5 Linavästrik 6. aprill 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 1b Linavästrik 6. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Linavästrik 6. aprill 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Linavästrik 6. aprill 2011 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 6. aprill 2011 Tartu
Kiili Gümnaasium Linavästrik 7. aprill 2011 Harju
Leie Põhikool 5-6 Linavästrik 7. aprill 2011 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Linavästrik 7. aprill 2011 Saare
Tallinna Saksa Gümnaasium 6b Linavästrik 7. aprill 2011 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Linavästrik 7. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c Linavästrik 7. aprill 2011 Harju
Taebla Gümnaasium Linavästrik 7. aprill 2011 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Linavästrik 8. aprill 2011 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Linavästrik 8. aprill 2011 Harju
Mooste Põhikool 1-3 Linavästrik 8. aprill 2011 Põlva
Riidaja Põhikool 5-9 Linavästrik 8. aprill 2011 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Linavästrik 8. aprill 2011 Harju
Kääpa Põhikool 4 Linavästrik 8. aprill 2011 Võru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Linavästrik 8. aprill 2011 Hiiu
Oru lasteaed Mesimumm Linavästrik 8. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 5a Linavästrik 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Audru Keskkool 5b Linavästrik 8. aprill 2011 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Linavästrik 8. aprill 2011 Jõgeva
Raudna Põhikool 8 Linavästrik 8. aprill 2011 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 2-3 Linavästrik 8. aprill 2011 Valga
Alu Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 8. aprill 2011 Rapla
Raudna Põhikool 6 Linavästrik 8. aprill 2011 Viljandi
Nõva Laste Päevakeskus Linavästrik 8. aprill 2011 Lääne
Vääna Mõisakool Linavästrik 8. aprill 2011 Harju
Jäneda Kool 2 Linavästrik 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed 2 Linavästrik 9. aprill 2011 Viljandi
Õie Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 5a Linavästrik 9. aprill 2011 Jõgeva
Virtsu Kool 5-9 Linavästrik 9. aprill 2011 Lääne
Muraste Looduskool Linavästrik 9. aprill 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Linavästrik 9. aprill 2011 Tartu
Halliste Põhikool 6-8 Linavästrik 9. aprill 2011 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Linavästrik 9. aprill 2011 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Linavästrik 9. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Linavästrik 9. aprill 2011 Viljandi
Illuka Kool 3 Linavästrik 9. aprill 2011 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed 2 Linavästrik 10. aprill 2011 Järva
Nõva Põhikool 4-7 Linavästrik 10. aprill 2011 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Linavästrik 10. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Linavästrik 10. aprill 2011 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Linavästrik 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Aste Põhikool 2 Linavästrik 10. aprill 2011 Saare
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Linavästrik 10. aprill 2011 Jõgeva
Risti Põhikool 2-4 Linavästrik 10. aprill 2011 Lääne
Põlula Kool 5 Linavästrik 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Linavästrik 10. aprill 2011 Harju
Põlula Kool 1-4 Linavästrik 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Linavästrik 10. aprill 2011 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Linavästrik 10. aprill 2011 Jõgeva
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Linavästrik 10. aprill 2011 Viljandi
Lehtse Kool 1-2 Linavästrik 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Linavästrik 10. aprill 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Linavästrik 11. aprill 2011 Ida-Viru
Valga Põhikool 6a Linavästrik 11. aprill 2011 Valga
Tallinna Reaalkool 5b Linavästrik 11. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Linavästrik 11. aprill 2011 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Linavästrik 11. aprill 2011 Pärnu
Kostivere Põhikool 4 Linavästrik 11. aprill 2011 Harju
Lauka Põhikool 1 Linavästrik 11. aprill 2011 Hiiu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Linavästrik 11. aprill 2011 Tartu
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2011 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 8 Linavästrik 11. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Linavästrik 11. aprill 2011 Harju
Kääpa Põhikool 1 Linavästrik 11. aprill 2011 Võru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Linavästrik 11. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5b Linavästrik 11. aprill 2011 Valga
Vasta Kool 5-8 Linavästrik 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Linavästrik 11. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool Linavästrik 11. aprill 2011 Tartu
Otepää looduskeskus Linavästrik 11. aprill 2011 Valga
Aste Põhikool 3 Linavästrik 11. aprill 2011 Saare
Kose Gümnaasium 2b Linavästrik 11. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 2b Linavästrik 11. aprill 2011 Tartu
Holstre Kool Linavästrik 12. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Põhikool 1-2 Linavästrik 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 4 Linavästrik 12. aprill 2011 Harju
Harku Lasteaed Linavästrik 12. aprill 2011 Harju
Saarepeedi Kool 4 Linavästrik 12. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Linavästrik 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1b Linavästrik 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4-5 Linavästrik 12. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 12. aprill 2011 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Linavästrik 12. aprill 2011 Jõgeva
Kurtna Kool 2 Linavästrik 12. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Linavästrik 12. aprill 2011 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Linavästrik 13. aprill 2011 Harju
Sõmeru Põhikool 1 Linavästrik 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Linavästrik 13. aprill 2011 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Linavästrik 13. aprill 2011 Jõgeva
Lokuta Lasteaed Linavästrik 13. aprill 2011 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Linavästrik 14. aprill 2011 Harju
Käina Gümnaasium 5 Linavästrik 14. aprill 2011 Hiiu
Metsküla Algkool 1-4 Linavästrik 14. aprill 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Linavästrik 14. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 4a Linavästrik 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Linavästrik 14. aprill 2011 Viljandi
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Linavästrik 14. aprill 2011 Järva
Sonda Põhikool 1-4 Linavästrik 14. aprill 2011 Ida-Viru
Raasiku Põhikool 3 Linavästrik 14. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Linavästrik 14. aprill 2011 Harju
Jõhvi Gümnaasium 5 Linavästrik 15. aprill 2011 Ida-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Linavästrik 15. aprill 2011 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Linavästrik 15. aprill 2011 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Linavästrik 15. aprill 2011 Jõgeva
Uulu Lasteaed Linavästrik 15. aprill 2011 Pärnu
Väimela Lasteaed Rukkilill Linavästrik 15. aprill 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Linavästrik 15. aprill 2011 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Linavästrik 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Paide Ühisgümnaasium 3a Linavästrik 15. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 2b Linavästrik 16. aprill 2011 Rapla
Vaida Põhikool 3 Linavästrik 16. aprill 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 6 Linavästrik 16. aprill 2011 Põlva
Viljandi Maagümnaasium 3a Linavästrik 16. aprill 2011 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 4 Linavästrik 16. aprill 2011 Järva
Kernu Põhikool Linavästrik 16. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Linavästrik 16. aprill 2011 Harju
Parksepa Keskkool 3b Linavästrik 16. aprill 2011 Võru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Linavästrik 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Linavästrik 17. aprill 2011 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Linavästrik 17. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Linavästrik 17. aprill 2011 Viljandi
Haljala Gümnaasium 1a Linavästrik 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Linavästrik 17. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Linavästrik 17. aprill 2011 Saare
Vaida Põhikool 1 Linavästrik 17. aprill 2011 Harju
Keila Ühisgümnaasium 4a Linavästrik 17. aprill 2011 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 2b Linavästrik 17. aprill 2011 Rapla
Peetri Põhikool 3-4 Linavästrik 17. aprill 2011 Järva
Tartu Erakool 1a Linavästrik 17. aprill 2011 Tartu
Savikoja Linavästrik 17. aprill 2011 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Linavästrik 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Linavästrik 17. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Linavästrik 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 17. aprill 2011 Põlva
Palivere Põhikool 3-4 Linavästrik 18. aprill 2011 Lääne
Elva Gümnaasium 4c Linavästrik 18. aprill 2011 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Linavästrik 18. aprill 2011 Hiiu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Linavästrik 18. aprill 2011 Pärnu
Paikuse Põhikool 3b Linavästrik 18. aprill 2011 Pärnu
Illuka Kool 2 Linavästrik 18. aprill 2011 Ida-Viru
Hargla Kool 2-4 Linavästrik 18. aprill 2011 Valga
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Linavästrik 18. aprill 2011 Saare
Tilsi Põhikool 5 Linavästrik 18. aprill 2011 Põlva
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Linavästrik 18. aprill 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool 1 Linavästrik 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Linavästrik 18. aprill 2011 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Linavästrik 18. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool Linavästrik 18. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Linavästrik 18. aprill 2011 Jõgeva
Lohkva Lasteaed Linavästrik 19. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 19. aprill 2011 Lääne
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 19. aprill 2011 Saare
Oru Põhikool 6 Linavästrik 19. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Linavästrik 19. aprill 2011 Harju
Koeru Keskkool 3 Linavästrik 19. aprill 2011 Järva
Elva Gümnaasiumi loodusring Linavästrik 20. aprill 2011 Tartu
Kildu Põhikool 2 Linavästrik 20. aprill 2011 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Linavästrik 20. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Linavästrik 20. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool Linavästrik 21. aprill 2011 Lääne
Tartu Lasteaed Sass 3 Linavästrik 21. aprill 2011 Tartu
Palupera Põhikool 7 Linavästrik 21. aprill 2011 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Linavästrik 21. aprill 2011 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Linavästrik 21. aprill 2011 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Linavästrik 22. aprill 2011 Viljandi
Lõpe Põhikool 5-6 Linavästrik 22. aprill 2011 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Linavästrik 22. aprill 2011 Valga
Krootuse Põhikool 1 Linavästrik 22. aprill 2011 Põlva
Lüganuse Keskkool 6 Linavästrik 22. aprill 2011 Ida-Viru
Tallinna I Internaatkool 2-3 Linavästrik 22. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Linavästrik 22. aprill 2011 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Linavästrik 22. aprill 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 7b Linavästrik 23. aprill 2011 Tartu
Nõo Põhikool 4c Linavästrik 23. aprill 2011 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Linavästrik 23. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 7a Linavästrik 23. aprill 2011 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Linavästrik 24. aprill 2011 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Linavästrik 24. aprill 2011 Järva
Krabi Põhikool 5 Linavästrik 24. aprill 2011 Võru
Tilsi Põhikool 6 Linavästrik 24. aprill 2011 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Linavästrik 24. aprill 2011 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Linavästrik 25. aprill 2011 Saare
Tallinna Kadaka Lasteaed Linavästrik 25. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Linavästrik 26. aprill 2011 Tartu
Kambja Lasteaed Mesimumm Linavästrik 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Linavästrik 27. aprill 2011 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Linavästrik 27. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Linavästrik 28. aprill 2011 Harju
Paldiski Gümnaasium 5 Linavästrik 28. aprill 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 1a Linavästrik 28. aprill 2011 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 3 Linavästrik 28. aprill 2011 Järva
Tõrva Gümnaasium 8a Linavästrik 29. aprill 2011 Valga
Esku-Kamari Kool 3 Linavästrik 29. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Linavästrik 1. mai 2011 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Linavästrik 2. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Poku Linavästrik 3. mai 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Linavästrik 3. mai 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Linavästrik 5. mai 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Linavästrik 9. mai 2011 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Linavästrik 11. mai 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Linavästrik 14. mai 2011 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Linavästrik 15. mai 2011 Lääne-Viru
Loo Keskkool 3b Linavästrik 23. mai 2011 Harju

Tagasi tulemuste juurde