"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Halliste Põhikool 6-8 Laulurästas 3. aprill 2011 Viljandi
Otepää looduskeskus Laulurästas 3. aprill 2011 Valga
Luunja Keskkool 6 Laulurästas 3. aprill 2011 Tartu
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Laulurästas 4. aprill 2011 Valga
Rannamõisa Lasteaed Laulurästas 4. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Laulurästas 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Varstu Keskkool 7 Laulurästas 4. aprill 2011 Võru
Konguta Kool 3-4 Laulurästas 4. aprill 2011 Tartu
Sonda Põhikool 5-6 Laulurästas 5. aprill 2011 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 1-6 Laulurästas 5. aprill 2011 Hiiu
Surju Põhikool 5 Laulurästas 5. aprill 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 2b Laulurästas 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Laulurästas 5. aprill 2011 Lääne
Kanepi Gümnaasium 6 Laulurästas 5. aprill 2011 Põlva
Tallinna Kadaka Lasteaed Laulurästas 5. aprill 2011 Harju
Rakvere Põhikool 1-2 Laulurästas 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Lüllemäe Põhikool 2-3 Laulurästas 6. aprill 2011 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Laulurästas 6. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Laulurästas 6. aprill 2011 Tartu
Tudu Põhikool 6 Laulurästas 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Laulurästas 7. aprill 2011 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Laulurästas 7. aprill 2011 Harju
Muraste Looduskool Laulurästas 7. aprill 2011 Harju
Tsirguliina Keskkool 3 Laulurästas 8. aprill 2011 Valga
Koeru Keskkool 3 Laulurästas 8. aprill 2011 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Laulurästas 8. aprill 2011 Harju
Salme Põhikool 7-9 Laulurästas 8. aprill 2011 Saare
Kehtna Põhikool 1-9 Laulurästas 8. aprill 2011 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Laulurästas 8. aprill 2011 Lääne
Tartu Hiie Kool 2b Laulurästas 9. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Laulurästas 9. aprill 2011 Ida-Viru
Adavere Põhikool 1 Laulurästas 10. aprill 2011 Jõgeva
Palivere Põhikool 3-4 Laulurästas 10. aprill 2011 Lääne
Lohkva Lasteaed Laulurästas 10. aprill 2011 Tartu
Jõhvi Gümnaasium 5 Laulurästas 10. aprill 2011 Ida-Viru
Viluste Põhikool 4 Laulurästas 11. aprill 2011 Põlva
Taebla Gümnaasium Laulurästas 11. aprill 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Laulurästas 11. aprill 2011 Lääne
Nõva Põhikool 4-7 Laulurästas 11. aprill 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5b Laulurästas 11. aprill 2011 Harju
Hummuli Põhikool 3 Laulurästas 11. aprill 2011 Valga
Virtsu Kool 5-9 Laulurästas 11. aprill 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5a Laulurästas 11. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool Laulurästas 12. aprill 2011 Lääne
Vasta Kool 5-8 Laulurästas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Põhikool 3a Laulurästas 12. aprill 2011 Valga
Puhja Gümnaasium 4 Laulurästas 12. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 8 Laulurästas 12. aprill 2011 Valga
Tääksi Põhikool 1-4 Laulurästas 12. aprill 2011 Viljandi
Puhja Gümnaasium 1 Laulurästas 12. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Laulurästas 12. aprill 2011 Harju
Tääksi Põhikool 5-8 Laulurästas 12. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Laulurästas 12. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 2a Laulurästas 13. aprill 2011 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Laulurästas 13. aprill 2011 Jõgeva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Laulurästas 13. aprill 2011 Viljandi
Raasiku Põhikool 3 Laulurästas 13. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Laulurästas 13. aprill 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Laulurästas 14. aprill 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Laulurästas 14. aprill 2011 Jõgeva
Mooste Põhikool 1-3 Laulurästas 14. aprill 2011 Põlva
Haljala Gümnaasium 1a Laulurästas 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Laulurästas 15. aprill 2011 Rapla
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Laulurästas 16. aprill 2011 Pärnu
Palupera Põhikool 7 Laulurästas 16. aprill 2011 Valga
Jäneda Kool 2 Laulurästas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Laulurästas 17. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Laulurästas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Laulurästas 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Laulurästas 18. aprill 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool 1 Laulurästas 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Laulurästas 18. aprill 2011 Pärnu
Are Põhikooli loodusring Laulurästas 18. aprill 2011 Pärnu
Tartu Lasteaed Sass 3 Laulurästas 18. aprill 2011 Tartu
Vaida Põhikool 1 Laulurästas 19. aprill 2011 Harju
Oru Põhikool 6 Laulurästas 19. aprill 2011 Harju
Põlula Kool 1-4 Laulurästas 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 3 Laulurästas 20. aprill 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 4c Laulurästas 20. aprill 2011 Tartu
Kernu Põhikool Laulurästas 20. aprill 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Laulurästas 21. aprill 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Laulurästas 21. aprill 2011 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 8 Laulurästas 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Laulurästas 22. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Laulurästas 22. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 3a Laulurästas 23. aprill 2011 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Laulurästas 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2c Laulurästas 23. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Laulurästas 23. aprill 2011 Lääne
Sõmeru Põhikool 1 Laulurästas 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Laulurästas 24. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Laulurästas 24. aprill 2011 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 1 Laulurästas 24. aprill 2011 Saare
Vara Põhikool 6 Laulurästas 24. aprill 2011 Tartu
Paistu Kool 2-3 Laulurästas 25. aprill 2011 Viljandi
Lehtse Kool Laulurästas 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Laulurästas 25. aprill 2011 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Laulurästas 25. aprill 2011 Jõgeva
Kääpa Põhikool 4 Laulurästas 25. aprill 2011 Võru
Kohila Gümnaasium 2b Laulurästas 25. aprill 2011 Rapla
Kose Gümnaasium 2b Laulurästas 26. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Laulurästas 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Laulurästas 26. aprill 2011 Tartu
Väimela Lasteaed Rukkilill Laulurästas 27. aprill 2011 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Laulurästas 27. aprill 2011 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Laulurästas 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Laulurästas 27. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Laulurästas 28. aprill 2011 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Laulurästas 28. aprill 2011 Järva
Muhu Põhikool 5 Laulurästas 28. aprill 2011 Saare
Esku-Kamari Kool 3 Laulurästas 29. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 1b Laulurästas 29. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Laulurästas 30. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 3a Laulurästas 30. aprill 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 3b Laulurästas 1. mai 2011 Harju
Värska Gümnaasium 2 Laulurästas 3. mai 2011 Põlva
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Laulurästas 3. mai 2011 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Laulurästas 4. mai 2011 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Laulurästas 8. mai 2011 Võru
Kuusalu Keskkool Laulurästas 9. mai 2011 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Laulurästas 9. mai 2011 Pärnu
Harku Lasteaed Laulurästas 10. mai 2011 Harju
Osula Põhikool 2 Laulurästas 11. mai 2011 Võru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Laulurästas 18. mai 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Laulurästas 21. mai 2011 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde