"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Oru Põhikool 6 Lapsuliblikas 31. märts 2011 Harju
Põlva Keskkool 6b Lapsuliblikas 31. märts 2011 Põlva
Adavere Põhikool 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 1. aprill 2011 Tartu
Viluste Põhikool 4 Lapsuliblikas 1. aprill 2011 Põlva
Tornimäe Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Saare
Koonga Põhikool 7 Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Pärnu
Kääpa Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Ida-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Kuuste Kool 4-5 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Jõgeva
Kärstna Kool 7 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Valga Põhikool 5a Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Ida-Viru
Tsirguliina Keskkool 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Valga
Tartu Lasteaed Sass 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 4c Lapsuliblikas 4. aprill 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Hiiu
Lihula Lasteaed 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Alu Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Rapla
Luunja Keskkool 6 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Uulu Põhikool 6 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Raudna Põhikool 8 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Saare
Sonda Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 6. aprill 2011 Ida-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Lapsuliblikas 6. aprill 2011 Lääne
Paikuse Põhikool 3b Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Pärnu
Põlva Ühisgümnaasium 7b Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Põlva
Taebla Gümnaasium Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Lääne
Põlula Kool 1-4 Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Aste Põhikool 3 Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Saare
Põlula Kool 5 Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Põlva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Lääne
Tartu Hiie Kool 5b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Viljandi
Koonga Põhikool 4 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Pärnu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Harju
Ruhnu Põhikool 4-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Saare
Saarepeedi Kool 4 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Harju
Kärla Põhikool 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Saare
Riidaja Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Saare
Nõva Laste Päevakeskus Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Käina Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Hiiu
Kambja Lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 1b Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Kurtna Kool 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Varstu Keskkool 7 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Võru
Kohila Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Rapla
Tallinna Muusikakeskkool 7a Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Viljandi
Lihula Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne
Virtsu Kool Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne
Surju Põhikool 5 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool 1-2 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne
Valga Jaanikese Kool 4-5 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Valga
Tartu Erakool 1a Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Alavere Põhikool 4 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Harju
Kurtna Kool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Harju
Väimela Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Järva
Hargla Kool 1-3 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Vaida Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Illuka Kool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 6 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Võru
Kose Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Palupera Põhikool 7 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 2a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Adavere Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Are Põhikooli loodusring Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Konguta Kool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Tapa Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Kaelase Kool 5-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Rapla
Kiili Gümnaasium Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Jõõpre Põhikool 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Kernu Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Paide Ühisgümnaasium 3a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Järva
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Võru
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Kohila Gümnaasium 4c Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Rapla
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Tääksi Põhikool 5-8 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 8 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Järva
Mooste Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Kääpa Põhikool 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Võru
Valga Põhikool 6a Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Koeru Keskkool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Järva
Esku-Kamari Kool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Puhja Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 3b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Saare
Roosna-Alliku Põhikool 4 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Vaida Põhikool 1 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Harju
Puiga Põhikool Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Võru
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 2-5 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Keila Ühisgümnaasium 4a Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Jõgeva
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Viljandi
Lauka Põhikool 1 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Hiiu
Rakke Gümnaasium 8 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Saarepeedi Kool 5-6 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Viljandi
Vaida Põhikool 2 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Aste Põhikool 2 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Saare
Konguta Kool 3-4 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Tartu
Kostivere Põhikool 4 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 5a Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Võru
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Saare
Tallinna Kadaka Lasteaed Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Haljala Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Metsapoole Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Pärnu
Tudulinna Põhikool 3 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Tartu
Nõva Põhikool 4-7 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Lääne
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Valga
Tornimäe Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Saare
Sõmeru Põhikool 1 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 3 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Kääpa Põhikool 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Võru
Rakvere Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Tartu
Tallinna I Internaatkool 8-9 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Harju
Sadala Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Lasteaed Poku Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Tartu
Kaagvere Erikool 7-9c Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Tartu
Jõhvi Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Ida-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 3 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Valga
Viljandi Maagümnaasium 3a Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 4a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Rannu Keskkool 6-7 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Jäneda Kool 2 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Holstre Kool Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Elva Gümnaasiumi loodusring Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Parksepa Keskkool 3b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Võru
Paldiski Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Salme Põhikool 7-9 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Rannamõisa Lasteaed Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Põlva
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Imavere Põhikool Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Järva
Tallinna Reaalkool 5a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Õie Lasteaed Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 6 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Võru
Kohila Gümnaasium 8c Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Koidula Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Hiiu
Vasta Kool 5-8 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 5 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Põlva
Nõo Põhikool 4c Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Tartu
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Pärnu
Harku Lasteaed Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 1 Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Tartu
Uulu Lasteaed Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Lapsuliblikas 19. aprill 2011 Järva
Tartu Veeriku Kool 2b Lapsuliblikas 19. aprill 2011 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 3a Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Lääne
Leie Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Viljandi
Albu Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 21. aprill 2011 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 21. aprill 2011 Saare
Roosna-Alliku Põhikool 3 Lapsuliblikas 21. aprill 2011 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 4c Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Põlva
Tallinna Inglise Kolledž 8 Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Viljandi
Audru Keskkool 5b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Viljandi
Krabi Põhikool 5 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Võru
Kiviõli 1. Keskkool 5b Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Ida-Viru
Lohkva Lasteaed Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Tartu
Are Põhikool 2 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Harju
Eidapere Kool 6-7 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Rapla
Krootuse Põhikool 1 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Põlva
Rapla Ühisgümnaasium 2b Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Rapla
Palivere Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Lääne
Rakvere Lasteaed Kungla Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 3 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Valga
Imavere Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Järva
Tudu Põhikool 6 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Saare
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Jõgeva
Paistu Kool 2-3 Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Sikupilli Keskkool 7b Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Lapsuliblikas 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Lapsuliblikas 26. aprill 2011 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Lapsuliblikas 27. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 1a Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Harju
Loo Keskkool 3b Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4b Lapsuliblikas 2. mai 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Lapsuliblikas 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde