"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohila Gümnaasium 2b Kullerkupp 25. aprill 2011 Rapla
Hargla Kool 9 Kullerkupp 1. mai 2011 Valga
Osula Põhikool 3 Kullerkupp 3. mai 2011 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Kullerkupp 4. mai 2011 Jõgeva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kullerkupp 4. mai 2011 Lääne
Rakvere Linna Algkool 1 Kullerkupp 5. mai 2011 Lääne-Viru
Rannu Keskkool 6-7 Kullerkupp 6. mai 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kullerkupp 7. mai 2011 Lääne
Jõõpre Põhikool 4 Kullerkupp 7. mai 2011 Pärnu
Kurtna Kool 3 Kullerkupp 7. mai 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 6 Kullerkupp 7. mai 2011 Põlva
Rakvere Lasteaed Kungla Kullerkupp 7. mai 2011 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Kullerkupp 8. mai 2011 Saare
Alu Lasteaed-Algkool 2 Kullerkupp 8. mai 2011 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kullerkupp 8. mai 2011 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kullerkupp 9. mai 2011 Lääne-Viru
Tsirguliina Keskkool 3 Kullerkupp 9. mai 2011 Valga
Lohkva Lasteaed Kullerkupp 10. mai 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kullerkupp 10. mai 2011 Viljandi
Tali Põhikool 5-9 Kullerkupp 10. mai 2011 Pärnu
Konguta Kool 3-4 Kullerkupp 10. mai 2011 Tartu
Kildu Põhikool 2 Kullerkupp 10. mai 2011 Viljandi
Luunja Keskkool 6 Kullerkupp 11. mai 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Kullerkupp 11. mai 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Kullerkupp 11. mai 2011 Tartu
Konguta Kool Kullerkupp 11. mai 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Kullerkupp 12. mai 2011 Jõgeva
Harku Lasteaed Kullerkupp 12. mai 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 12. mai 2011 Harju
Hargla Kool 2-4 Kullerkupp 12. mai 2011 Valga
Puiga Põhikool Kullerkupp 12. mai 2011 Võru
Vaida Põhikool 3 Kullerkupp 12. mai 2011 Harju
Raudna Põhikool 8 Kullerkupp 13. mai 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Kullerkupp 13. mai 2011 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kullerkupp 13. mai 2011 Lääne
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Kullerkupp 13. mai 2011 Valga
Kuusalu Keskkool Kullerkupp 13. mai 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Kullerkupp 14. mai 2011 Harju
Põlula Kool 1-4 Kullerkupp 14. mai 2011 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Kullerkupp 14. mai 2011 Tartu
Haljala Gümnaasium 1a Kullerkupp 14. mai 2011 Lääne-Viru
Tudu Põhikool 6 Kullerkupp 14. mai 2011 Lääne-Viru
Kurtna Kool 2 Kullerkupp 14. mai 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kullerkupp 14. mai 2011 Jõgeva
Raasiku Põhikool 3 Kullerkupp 15. mai 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kullerkupp 15. mai 2011 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 3 Kullerkupp 15. mai 2011 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 1 Kullerkupp 15. mai 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kullerkupp 15. mai 2011 Viljandi
Vasta Kool 5-8 Kullerkupp 15. mai 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Kullerkupp 15. mai 2011 Harju
Muhu Põhikool 5 Kullerkupp 15. mai 2011 Saare
Põlva Ühisgümnaasium 7b Kullerkupp 15. mai 2011 Põlva
Oru Põhikool 6 Kullerkupp 15. mai 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 3 Kullerkupp 16. mai 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Kullerkupp 16. mai 2011 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Kullerkupp 16. mai 2011 Harju
Koeru Keskkool 3 Kullerkupp 16. mai 2011 Järva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kullerkupp 16. mai 2011 Viljandi
Risti Põhikool 2-4 Kullerkupp 16. mai 2011 Lääne
Vaida Põhikool 1 Kullerkupp 16. mai 2011 Harju
Osula Põhikool 2 Kullerkupp 17. mai 2011 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Kullerkupp 17. mai 2011 Ida-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Kullerkupp 17. mai 2011 Järva
Vara Põhikool Kullerkupp 17. mai 2011 Tartu
Lehtse Kool 1-2 Kullerkupp 17. mai 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Kullerkupp 17. mai 2011 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kullerkupp 18. mai 2011 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Kullerkupp 18. mai 2011 Põlva
Tääksi Põhikool 5-8 Kullerkupp 19. mai 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 1a Kullerkupp 19. mai 2011 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Kullerkupp 19. mai 2011 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Kullerkupp 19. mai 2011 Harju
Tornimäe Põhikool 5-9 Kullerkupp 19. mai 2011 Saare
Kernu Põhikool Kullerkupp 20. mai 2011 Harju
Hummuli Põhikool 3 Kullerkupp 20. mai 2011 Valga
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kullerkupp 20. mai 2011 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kullerkupp 20. mai 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 4c Kullerkupp 21. mai 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Kullerkupp 21. mai 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Kullerkupp 22. mai 2011 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kullerkupp 22. mai 2011 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium Kullerkupp 22. mai 2011 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kullerkupp 23. mai 2011 Ida-Viru
Mooste Põhikool 1-3 Kullerkupp 23. mai 2011 Põlva
Virtsu Kool Kullerkupp 23. mai 2011 Lääne
Krootuse Põhikool 1 Kullerkupp 23. mai 2011 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Kullerkupp 23. mai 2011 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Kullerkupp 23. mai 2011 Lääne-Viru
Paistu Kool 2-3 Kullerkupp 24. mai 2011 Viljandi
Krabi Põhikool 1-3 Kullerkupp 24. mai 2011 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Kullerkupp 25. mai 2011 Pärnu
Uulu Lasteaed Kullerkupp 26. mai 2011 Pärnu
Muraste Looduskool Kullerkupp 27. mai 2011 Harju
Sõmeru Põhikool 1 Kullerkupp 27. mai 2011 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Kullerkupp 31. mai 2011 Saare
Vara Põhikool 6 Kullerkupp 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde