"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool Kuldnokk 11. märts 2011 Lääne
Surju Põhikool 5 Kuldnokk 13. märts 2011 Pärnu
Pärnu Vabakool 3 Kuldnokk 13. märts 2011 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kuldnokk 13. märts 2011 Saare
Esku-Kamari Kool 3 Kuldnokk 14. märts 2011 Jõgeva
Tallinna Tehnikagümnaasium 3b Kuldnokk 14. märts 2011 Harju
Uulu Põhikool 6 Kuldnokk 14. märts 2011 Pärnu
Aste Põhikool 3 Kuldnokk 14. märts 2011 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 4 Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Mooste Põhikool 1-3 Kuldnokk 16. märts 2011 Põlva
Koonga Põhikool 6 Kuldnokk 16. märts 2011 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 16. märts 2011 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kuldnokk 16. märts 2011 Jõgeva
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 16. märts 2011 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 16. märts 2011 Lääne
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 17. märts 2011 Jõgeva
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Kuldnokk 17. märts 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 2c Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Hummuli Põhikool 3 Kuldnokk 18. märts 2011 Valga
Kärla Põhikool 2 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 1 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Tallinna I Internaatkool 8-9 Kuldnokk 18. märts 2011 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Rannu Keskkool 6-7 Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Salme Põhikool 7-9 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Kuldnokk 19. märts 2011 Viljandi
Luunja Keskkool 6 Kuldnokk 20. märts 2011 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Kuldnokk 21. märts 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Kuldnokk 21. märts 2011 Saare
Tartu Lasteaed Poku Kuldnokk 21. märts 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Kuldnokk 21. märts 2011 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 4c Kuldnokk 21. märts 2011 Tartu
Vara Põhikool Kuldnokk 21. märts 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Kuldnokk 21. märts 2011 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Kuldnokk 22. märts 2011 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2011 Viljandi
Tallinna Tuule Lasteaed 2 Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tartu Lasteaed Sass 3 Kuldnokk 22. märts 2011 Tartu
Jõõpre Põhikool 4 Kuldnokk 22. märts 2011 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Kuldnokk 22. märts 2011 Lääne
Saarepeedi Kool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2011 Viljandi
Muraste Looduskool Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tartu Katoliku Kool 3a Kuldnokk 22. märts 2011 Tartu
Lohkva Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 23. märts 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kuldnokk 23. märts 2011 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Kuldnokk 23. märts 2011 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kuldnokk 23. märts 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Kuldnokk 23. märts 2011 Järva
Imavere Põhikool Kuldnokk 23. märts 2011 Järva
Sindi Gümnaasium 6-7 Kuldnokk 23. märts 2011 Pärnu
Haljala Gümnaasium 1a Kuldnokk 23. märts 2011 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Kuldnokk 23. märts 2011 Tartu
Tallinna Tuule Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2011 Harju
Kadrina Keskkool 4a Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 3 Kuldnokk 24. märts 2011 Ida-Viru
Lihula Lasteaed 2 Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Kuldnokk 24. märts 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne
Tori Põhikool 1-2 Kuldnokk 24. märts 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Kuldnokk 24. märts 2011 Viljandi
Kambja Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 24. märts 2011 Tartu
Vaida Põhikool 1 Kuldnokk 24. märts 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 6b Kuldnokk 24. märts 2011 Põlva
Hargla Kool 8 Kuldnokk 24. märts 2011 Valga
Kääpa Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kuldnokk 24. märts 2011 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2011 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1b Kuldnokk 25. märts 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 25. märts 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Kuldnokk 25. märts 2011 Pärnu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 25. märts 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2011 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2011 Põlva
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Kuldnokk 25. märts 2011 Tartu
Risti Põhikool 2-4 Kuldnokk 25. märts 2011 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Kuldnokk 25. märts 2011 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 25. märts 2011 Lääne
Veskitammi Lasteaed 2 Kuldnokk 25. märts 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2011 Harju
Lauka Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2011 Hiiu
Vara Põhikool 6 Kuldnokk 26. märts 2011 Tartu
Ruhnu Põhikool 4-9 Kuldnokk 26. märts 2011 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Are Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Kuldnokk 26. märts 2011 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Kuldnokk 26. märts 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Kuldre Kool 4 Kuldnokk 26. märts 2011 Võru
Kaelase Kool 5-9 Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium 5 Kuldnokk 26. märts 2011 Ida-Viru
Virtsu Kool 5-9 Kuldnokk 27. märts 2011 Lääne
Pärnu Rääma Põhikool 7-9 Kuldnokk 27. märts 2011 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Kuldnokk 27. märts 2011 Valga
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 27. märts 2011 Põlva
Lõpe Põhikool 5-6 Kuldnokk 27. märts 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 2b Kuldnokk 27. märts 2011 Tartu
Valga Põhikool 5b Kuldnokk 27. märts 2011 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Kuldnokk 27. märts 2011 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 5 Kuldnokk 28. märts 2011 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Kuldnokk 28. märts 2011 Võru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Kuldnokk 28. märts 2011 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 28. märts 2011 Saare
Konguta Kool 1-3 Kuldnokk 28. märts 2011 Tartu
Väimela Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 28. märts 2011 Võru
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Kuldnokk 28. märts 2011 Viljandi
Illuka Kool 2 Kuldnokk 28. märts 2011 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Kuldnokk 28. märts 2011 Hiiu
Kärstna Kool 7 Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Kuldnokk 29. märts 2011 Hiiu
Rannamõisa Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2011 Harju
Konguta Kool 3-4 Kuldnokk 29. märts 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kuldnokk 29. märts 2011 Hiiu
Viljandi Maagümnaasium 3a Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Koonga Põhikool 8 Kuldnokk 29. märts 2011 Pärnu
Halliste Põhikool 6-8 Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 29. märts 2011 Rapla
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Kuldnokk 29. märts 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool 1 Kuldnokk 29. märts 2011 Lääne-Viru
Kildu Põhikool 2 Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2011 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Kuldnokk 30. märts 2011 Tartu
Oru Põhikool 6 Kuldnokk 30. märts 2011 Harju
Keila Ühisgümnaasium 4a Kuldnokk 30. märts 2011 Harju
Taebla Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2011 Lääne
Saarepeedi Kool 4 Kuldnokk 30. märts 2011 Viljandi
Konguta Kool Kuldnokk 30. märts 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Kuldnokk 30. märts 2011 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Kuldnokk 30. märts 2011 Tartu
Kuldre Kool 5 Kuldnokk 30. märts 2011 Võru
Kostivere Põhikool 4 Kuldnokk 30. märts 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Kuldnokk 30. märts 2011 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 31. märts 2011 Valga
Tallinna Reaalkool 5a Kuldnokk 31. märts 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 7a Kuldnokk 31. märts 2011 Tartu
Valga Jaanikese Kool 4-5 Kuldnokk 31. märts 2011 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Kuldnokk 31. märts 2011 Tartu
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 31. märts 2011 Tartu
Toila Gümnaasium 7 Kuldnokk 31. märts 2011 Ida-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Kuldnokk 31. märts 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 8c Kuldnokk 31. märts 2011 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 31. märts 2011 Jõgeva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2011 Jõgeva
Kääpa Põhikool 1 Kuldnokk 31. märts 2011 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Kuldnokk 31. märts 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kuldnokk 31. märts 2011 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Kuldnokk 31. märts 2011 Jõgeva
Hargla Kool 9 Kuldnokk 1. aprill 2011 Valga
Kanepi Gümnaasium 6 Kuldnokk 1. aprill 2011 Põlva
Käina Gümnaasium 5 Kuldnokk 1. aprill 2011 Hiiu
Puiga Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2011 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 1. aprill 2011 Harju
Raasiku Põhikool 3 Kuldnokk 1. aprill 2011 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2011 Jõgeva
Palupera Põhikool 7 Kuldnokk 1. aprill 2011 Valga
Koeru Keskkool 3 Kuldnokk 1. aprill 2011 Järva
Salutaguse Kuldnokk 1. aprill 2011 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Kuldnokk 1. aprill 2011 Viljandi
Rõngu Keskkool 1-4 Kuldnokk 1. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Kuldnokk 1. aprill 2011 Tartu
Raudna Põhikool 8 Kuldnokk 2. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 6 Kuldnokk 2. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Kadaka Lasteaed Kuldnokk 2. aprill 2011 Harju
Rakke Gümnaasium 8 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kuldnokk 2. aprill 2011 Ida-Viru
Adavere Põhikool 1 Kuldnokk 2. aprill 2011 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool 5 Kuldnokk 2. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Põhikool 6a Kuldnokk 2. aprill 2011 Valga
Tilsi Põhikool 6 Kuldnokk 2. aprill 2011 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 2. aprill 2011 Harju
Jäneda Kool 2 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2011 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Kuldnokk 3. aprill 2011 Jõgeva
Tilsi Põhikool 5 Kuldnokk 3. aprill 2011 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Kuldnokk 3. aprill 2011 Võru
Sonda Põhikool 1-4 Kuldnokk 3. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 6b Kuldnokk 3. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 2-3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Valga
Sõmerpalu Põhikool 3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Kuldnokk 3. aprill 2011 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kuldnokk 3. aprill 2011 Jõgeva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Tartu
Aste Põhikool 2 Kuldnokk 3. aprill 2011 Saare
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Kuldnokk 3. aprill 2011 Viljandi
Koonga Põhikool 7 Kuldnokk 3. aprill 2011 Pärnu
Tartu Hiie Kool 2b Kuldnokk 3. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Kuldnokk 3. aprill 2011 Ida-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 2b Kuldnokk 3. aprill 2011 Rapla
Otepää looduskeskus Kuldnokk 3. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5a Kuldnokk 3. aprill 2011 Valga
Eidapere Kool 6-7 Kuldnokk 3. aprill 2011 Rapla
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne
Esku-Kamari Kool 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Paistu Kool 2-3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Lehtse Kool 1-2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Kernu Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Jõgeva
Türi Majandusgümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Tartu Veeriku Kool 5b Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Narva Eesti Gümnaasium 4 Kuldnokk 4. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Viluste Põhikool 5 Kuldnokk 4. aprill 2011 Põlva
Rocca al Mare Kool 3b Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 4 Kuldnokk 4. aprill 2011 Võru
Tudulinna Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Ida-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Meremäe Kool 5 Kuldnokk 4. aprill 2011 Võru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Kuldnokk 4. aprill 2011 Ida-Viru
Rakvere Põhikool 1-2 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Võsu Kool 3-5 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Nõva Põhikool 4-7 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne
Parksepa Keskkool 3b Kuldnokk 5. aprill 2011 Võru
Alavere Põhikool 4 Kuldnokk 5. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2-4 Kuldnokk 5. aprill 2011 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 3b Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Sõmeru Põhikool 1 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kuldnokk 5. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 3b Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Savikoja Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b 2 Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Kuldnokk 5. aprill 2011 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Kuldnokk 5. aprill 2011 Järva
Lokuta Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2011 Järva
Uulu Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Reaalkool 5b Kuldnokk 6. aprill 2011 Harju
Puhja Gümnaasium 4 Kuldnokk 6. aprill 2011 Tartu
Adavere Põhikool 3 Kuldnokk 6. aprill 2011 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 4c Kuldnokk 6. aprill 2011 Viljandi
Vaida Põhikool 2 Kuldnokk 6. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 3b Kuldnokk 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Kuldnokk 6. aprill 2011 Viljandi
Paikuse Põhikool 3b Kuldnokk 6. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Kuldnokk 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Kuldnokk 6. aprill 2011 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 6. aprill 2011 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Kuldnokk 6. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Kuldnokk 6. aprill 2011 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 6. aprill 2011 Saare
Leie Põhikool 5-6 Kuldnokk 7. aprill 2011 Viljandi
Nõva Laste Päevakeskus Kuldnokk 7. aprill 2011 Lääne
Viimsi Keskkool 5c Kuldnokk 7. aprill 2011 Harju
Orava Põhikool 2 Kuldnokk 7. aprill 2011 Põlva
Vaida Põhikool 3 Kuldnokk 8. aprill 2011 Harju
Sadala Põhikool 1-3 Kuldnokk 8. aprill 2011 Jõgeva
Surju Põhikool 1 Kuldnokk 8. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kuldnokk 8. aprill 2011 Harju
Alu Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 8. aprill 2011 Rapla
Tornimäe Põhikool 1-4 Kuldnokk 8. aprill 2011 Saare
Tääksi Põhikool 5-8 Kuldnokk 8. aprill 2011 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium 7b Kuldnokk 8. aprill 2011 Põlva
Kehtna Põhikool 1-9 Kuldnokk 8. aprill 2011 Rapla
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 8. aprill 2011 Võru
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 9. aprill 2011 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Kuldnokk 9. aprill 2011 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kuldnokk 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3-4 Kuldnokk 10. aprill 2011 Lääne
Holstre Kool Kuldnokk 10. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Kuldnokk 10. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 1b Kuldnokk 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudu Põhikool 1-2 Kuldnokk 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Kuldnokk 11. aprill 2011 Saare
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 11. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Kuldnokk 11. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kuldnokk 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 5-9 Kuldnokk 12. aprill 2011 Saare
Tudu Põhikool 6 Kuldnokk 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 6 Kuldnokk 12. aprill 2011 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 12. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasium 4c Kuldnokk 12. aprill 2011 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Kuldnokk 12. aprill 2011 Ida-Viru
Valga Põhikool 3a Kuldnokk 13. aprill 2011 Valga
Tapa Gümnaasium 3b Kuldnokk 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Loo Keskkool 3b Kuldnokk 13. aprill 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 2b Kuldnokk 13. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Kuldnokk 13. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Kuldnokk 14. aprill 2011 Tartu
Veskitammi Lasteaed Kuldnokk 14. aprill 2011 Harju
Tartu Erakool 1a Kuldnokk 15. aprill 2011 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c Kuldnokk 15. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool Kuldnokk 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna I Internaatkool 1a Kuldnokk 15. aprill 2011 Harju
Kaagvere Erikool 7-9c Kuldnokk 15. aprill 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Kuldnokk 17. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Kuldnokk 17. aprill 2011 Tartu
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Kuldnokk 18. aprill 2011 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Kuldnokk 18. aprill 2011 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Kuldnokk 19. aprill 2011 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 2 Kuldnokk 20. aprill 2011 Võru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7aa Kuldnokk 21. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 5a Kuldnokk 22. aprill 2011 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-4 Kuldnokk 25. aprill 2011 Lääne
Audru Keskkool 5b Kuldnokk 26. aprill 2011 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Kuldnokk 26. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Kuldnokk 28. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Kuldnokk 30. aprill 2011 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Kuldnokk 6. mai 2011 Viljandi
Miina Härma Gümnaasium 7b Kuldnokk 6. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde