"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vara Põhikool Koerliblikas 16. märts 2011 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Koerliblikas 17. märts 2011 Ida-Viru
Luunja Keskkool 6 Koerliblikas 21. märts 2011 Tartu
Alu Lasteaed-Algkool 2 Koerliblikas 21. märts 2011 Rapla
Kehtna Põhikool 1-9 Koerliblikas 22. märts 2011 Rapla
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Koerliblikas 23. märts 2011 Tartu
Halliste Põhikool 6-8 Koerliblikas 24. märts 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Koerliblikas 28. märts 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Koerliblikas 28. märts 2011 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Koerliblikas 29. märts 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Koerliblikas 29. märts 2011 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Koerliblikas 30. märts 2011 Lääne
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Koerliblikas 30. märts 2011 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 4-9 Koerliblikas 30. märts 2011 Saare
Tali Põhikool 5-9 Koerliblikas 31. märts 2011 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Koerliblikas 31. märts 2011 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium 4c Koerliblikas 31. märts 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Koerliblikas 31. märts 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 8 Koerliblikas 31. märts 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Koerliblikas 31. märts 2011 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Koerliblikas 31. märts 2011 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Koerliblikas 31. märts 2011 Hiiu
Vaida Põhikool 1 Koerliblikas 31. märts 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Koerliblikas 31. märts 2011 Lääne
Are Põhikooli loodusring Koerliblikas 1. aprill 2011 Pärnu
Kuuste Kool 4-5 Koerliblikas 1. aprill 2011 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Koerliblikas 2. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Koerliblikas 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Koerliblikas 2. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 1 Koerliblikas 2. aprill 2011 Võru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Koerliblikas 2. aprill 2011 Järva
Metsapoole Põhikool 5-9 Koerliblikas 2. aprill 2011 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Koerliblikas 2. aprill 2011 Jõgeva
Virtsu Kool 5-9 Koerliblikas 2. aprill 2011 Lääne
Holstre Kool Koerliblikas 2. aprill 2011 Viljandi
Krabi Põhikool 1-3 Koerliblikas 2. aprill 2011 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Koerliblikas 2. aprill 2011 Saare
Nõo Põhikool 4c Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Koerliblikas 3. aprill 2011 Jõgeva
Kääpa Põhikool 5-6 Koerliblikas 3. aprill 2011 Võru
Tilsi Põhikool 6 Koerliblikas 3. aprill 2011 Põlva
Tsirguliina Keskkool 3 Koerliblikas 3. aprill 2011 Valga
Tartu Veeriku Kool 6b Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4b Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Kärstna Kool 7 Koerliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Hargla Kool 9 Koerliblikas 3. aprill 2011 Valga
Varstu Keskkool 7 Koerliblikas 3. aprill 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 6 Koerliblikas 3. aprill 2011 Pärnu
Hargla Kool 8 Koerliblikas 3. aprill 2011 Valga
Konguta Kool 3-4 Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Surju Põhikool 5 Koerliblikas 3. aprill 2011 Pärnu
Puhja Gümnaasium 1 Koerliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Koerliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Palupera Põhikool 7 Koerliblikas 3. aprill 2011 Valga
Viluste Põhikool 4 Koerliblikas 3. aprill 2011 Põlva
Väimela Lasteaed Rukkilill Koerliblikas 3. aprill 2011 Võru
Sõmerpalu Põhikool 3 Koerliblikas 3. aprill 2011 Võru
Hargla Kool 1-3 Koerliblikas 3. aprill 2011 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Koerliblikas 3. aprill 2011 Võru
Tääksi Põhikool 1-4 Koerliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Leie Põhikool 5-6 Koerliblikas 4. aprill 2011 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Koerliblikas 4. aprill 2011 Põlva
Mooste Põhikool 1-3 Koerliblikas 4. aprill 2011 Põlva
Põlula Kool 1-4 Koerliblikas 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Koerliblikas 4. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Koerliblikas 4. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Koerliblikas 4. aprill 2011 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 3 Koerliblikas 4. aprill 2011 Jõgeva
Valga Põhikool 2a Koerliblikas 4. aprill 2011 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Koerliblikas 4. aprill 2011 Ida-Viru
Viluste Põhikool 5 Koerliblikas 4. aprill 2011 Põlva
Rõngu Keskkool 1-4 Koerliblikas 4. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Koerliblikas 4. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Koerliblikas 4. aprill 2011 Võru
Sonda Põhikool 1-4 Koerliblikas 4. aprill 2011 Ida-Viru
Hargla Kool 2-4 Koerliblikas 4. aprill 2011 Valga
Suuremõisa Põhikool 1-6 Koerliblikas 5. aprill 2011 Hiiu
Türi Majandusgümnaasium 1 Koerliblikas 5. aprill 2011 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Koerliblikas 5. aprill 2011 Järva
Lihula Gümnaasium 3 Koerliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Lihula Lasteaed 2 Koerliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Viljandi Maagümnaasium 3a Koerliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Jäneda Kool 2 Koerliblikas 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Koerliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Koerliblikas 5. aprill 2011 Põlva
Tartu Veeriku Kool 5b Koerliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Koerliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2b Koerliblikas 5. aprill 2011 Rapla
Metsküla Algkool 1-4 Koerliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Salme Põhikool 7-9 Koerliblikas 5. aprill 2011 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Koerliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Vasta Kool 1-3 Koerliblikas 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Koerliblikas 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 3 Koerliblikas 5. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Koerliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Koerliblikas 5. aprill 2011 Võru
Saarepeedi Kool 4 Koerliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Tõrva Gümnaasium Koerliblikas 5. aprill 2011 Valga
Kurtna Kool 2 Koerliblikas 5. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Koerliblikas 6. aprill 2011 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Koerliblikas 6. aprill 2011 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Koerliblikas 6. aprill 2011 Järva
Rakke Gümnaasium 8 Koerliblikas 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Koerliblikas 7. aprill 2011 Hiiu
Paistu Kool 2-3 Koerliblikas 8. aprill 2011 Viljandi
Kostivere Põhikool 4 Koerliblikas 8. aprill 2011 Harju
Kambja Lasteaed Mesimumm Koerliblikas 8. aprill 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Koerliblikas 8. aprill 2011 Jõgeva
Hummuli Põhikool 3 Koerliblikas 8. aprill 2011 Valga
Kärla Põhikool 2 Koerliblikas 8. aprill 2011 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Koerliblikas 9. aprill 2011 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Koerliblikas 9. aprill 2011 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 5-9 Koerliblikas 9. aprill 2011 Saare
Tartu Hiie Kool 5b Koerliblikas 9. aprill 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Koerliblikas 9. aprill 2011 Lääne
Tartu Veeriku Kool 2b Koerliblikas 9. aprill 2011 Tartu
Keila Ühisgümnaasium 4a Koerliblikas 9. aprill 2011 Harju
Uulu Põhikool 6 Koerliblikas 9. aprill 2011 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 4 Koerliblikas 9. aprill 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Koerliblikas 9. aprill 2011 Viljandi
Käina Gümnaasium 5 Koerliblikas 10. aprill 2011 Hiiu
Elva Gümnaasiumi loodusring Koerliblikas 10. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool Koerliblikas 10. aprill 2011 Tartu
Taebla Gümnaasium Koerliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Aste Põhikool 2 Koerliblikas 10. aprill 2011 Saare
Sadala Põhikool 1-3 Koerliblikas 10. aprill 2011 Jõgeva
Kaelase Kool 5-9 Koerliblikas 10. aprill 2011 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Koerliblikas 10. aprill 2011 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Koerliblikas 10. aprill 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Koerliblikas 10. aprill 2011 Saare
Virtsu Kool Koerliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Koerliblikas 10. aprill 2011 Harju
Nõva Laste Päevakeskus Koerliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Õie Lasteaed Koerliblikas 10. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Koerliblikas 10. aprill 2011 Harju
Kurtna Kool 3 Koerliblikas 10. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Koerliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Jõõpre Põhikool 4 Koerliblikas 10. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Koerliblikas 10. aprill 2011 Viljandi
Koeru Keskkool 3 Koerliblikas 10. aprill 2011 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium 6b Koerliblikas 11. aprill 2011 Harju
Krootuse Põhikool 1 Koerliblikas 11. aprill 2011 Põlva
Lehtse Kool Koerliblikas 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Koerliblikas 11. aprill 2011 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Koerliblikas 11. aprill 2011 Ida-Viru
Koonga Põhikool 7 Koerliblikas 11. aprill 2011 Pärnu
Tartu Lasteaed Sass 3 Koerliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Koerliblikas 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 3b Koerliblikas 11. aprill 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Koerliblikas 11. aprill 2011 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Koerliblikas 11. aprill 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Koerliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2-3 Koerliblikas 11. aprill 2011 Valga
Illuka Kool 3 Koerliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Koerliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Reaalkool 5b Koerliblikas 12. aprill 2011 Harju
Viimsi Keskkool 5c Koerliblikas 12. aprill 2011 Harju
Paikuse Põhikool 3b Koerliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Koerliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Kose Gümnaasium 2b Koerliblikas 12. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Koerliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Illuka Kool 2 Koerliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Eidapere Kool 6-7 Koerliblikas 12. aprill 2011 Rapla
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Koerliblikas 12. aprill 2011 Valga
Harku Lasteaed Koerliblikas 12. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 4c Koerliblikas 12. aprill 2011 Rapla
Kadrina Keskkool 2a Koerliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Koerliblikas 12. aprill 2011 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Koerliblikas 12. aprill 2011 Harju
Valga Põhikool 3a Koerliblikas 12. aprill 2011 Valga
Anna Haava nim Pala Kool 5a Koerliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Koerliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Tartu Kroonuaia Kool Koerliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Adavere Põhikool 3 Koerliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Koerliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Peetri Põhikool 3-4 Koerliblikas 12. aprill 2011 Järva
Paide Ühisgümnaasium 3a Koerliblikas 12. aprill 2011 Järva
Kernu Põhikool Koerliblikas 12. aprill 2011 Harju
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Koerliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Koerliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Koerliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Aste Põhikool 3 Koerliblikas 12. aprill 2011 Saare
Haljala Gümnaasium 1a Koerliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4a Koerliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3b Koerliblikas 13. aprill 2011 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Koerliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Koerliblikas 13. aprill 2011 Viljandi
Valga Jaanikese Kool 4-5 Koerliblikas 13. aprill 2011 Valga
Tartu Katoliku Kool 3a Koerliblikas 13. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 1b Koerliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 6b Koerliblikas 13. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 5a Koerliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Saarepeedi Kool 5-6 Koerliblikas 13. aprill 2011 Viljandi
Vaida Põhikool 3 Koerliblikas 13. aprill 2011 Harju
Tudu Põhikool 6 Koerliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Koerliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed 2 Koerliblikas 13. aprill 2011 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Koerliblikas 13. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 8c Koerliblikas 13. aprill 2011 Rapla
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Koerliblikas 13. aprill 2011 Saare
Muraste Looduskool Koerliblikas 14. aprill 2011 Harju
Osula Põhikool 3 Koerliblikas 14. aprill 2011 Võru
Vääna Mõisakool Koerliblikas 14. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Koerliblikas 14. aprill 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Koerliblikas 14. aprill 2011 Jõgeva
Lehtse Kool 1-2 Koerliblikas 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed 2 Koerliblikas 14. aprill 2011 Viljandi
Vambola Lasteaed Koerliblikas 14. aprill 2011 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Koerliblikas 14. aprill 2011 Tartu
Tallinna Reaalkool 5a Koerliblikas 14. aprill 2011 Harju
Lauka Põhikool 1 Koerliblikas 14. aprill 2011 Hiiu
Muhu Põhikool 5 Koerliblikas 14. aprill 2011 Saare
Vaida Põhikool 2 Koerliblikas 14. aprill 2011 Harju
Sõmeru Põhikool 1 Koerliblikas 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Kadaka Lasteaed Koerliblikas 15. aprill 2011 Harju
Põlva Ühisgümnaasium 7b Koerliblikas 15. aprill 2011 Põlva
Tornimäe Põhikool 1-4 Koerliblikas 15. aprill 2011 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Koerliblikas 15. aprill 2011 Harju
Uulu Lasteaed Koerliblikas 15. aprill 2011 Pärnu
Esku-Kamari Kool 2 Koerliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Koerliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3 Koerliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Nõva Põhikool 4-7 Koerliblikas 15. aprill 2011 Lääne
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Koerliblikas 16. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 4 Koerliblikas 16. aprill 2011 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Koerliblikas 16. aprill 2011 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Koerliblikas 17. aprill 2011 Lääne
Rakvere Põhikool 1-2 Koerliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Savikoja Koerliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool 3 Koerliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Jüri Gümnaasium 1c Koerliblikas 17. aprill 2011 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Koerliblikas 17. aprill 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Koerliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 5 Koerliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 6 Koerliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Koerliblikas 17. aprill 2011 Järva
Otepää looduskeskus Koerliblikas 17. aprill 2011 Valga
Lihula Gümnaasium 5 Koerliblikas 17. aprill 2011 Lääne
Palivere Põhikool 3-4 Koerliblikas 17. aprill 2011 Lääne
Oru Põhikool 6 Koerliblikas 17. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Koerliblikas 17. aprill 2011 Järva
Rapla Ühisgümnaasium 2b Koerliblikas 17. aprill 2011 Rapla
Rannamõisa Lasteaed Koerliblikas 17. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Koerliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Veskitammi Lasteaed 2 Koerliblikas 18. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed Koerliblikas 18. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Koerliblikas 18. aprill 2011 Harju
Kaagvere Erikool 7-9c Koerliblikas 18. aprill 2011 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Koerliblikas 18. aprill 2011 Valga
Rakvere Linna Algkool 1 Koerliblikas 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Lohkva Lasteaed Koerliblikas 19. aprill 2011 Tartu
Sonda Põhikool 5-6 Koerliblikas 19. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Koerliblikas 19. aprill 2011 Tartu
Audru Keskkool 5b Koerliblikas 19. aprill 2011 Pärnu
Metsküla Algkool 5-6 Koerliblikas 19. aprill 2011 Lääne
Tääksi Põhikool 5-8 Koerliblikas 20. aprill 2011 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 2 Koerliblikas 20. aprill 2011 Võru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Koerliblikas 20. aprill 2011 Lääne
Tartu Loodusmaja Koerliblikas 20. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Koerliblikas 20. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Koerliblikas 21. aprill 2011 Pärnu
Are Põhikool 2 Koerliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Koerliblikas 22. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Koerliblikas 23. aprill 2011 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Koerliblikas 23. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Koerliblikas 23. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Koerliblikas 23. aprill 2011 Tartu
Imavere Põhikool Koerliblikas 23. aprill 2011 Järva
Tallinna Inglise Kolledž 8 Koerliblikas 24. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Koerliblikas 24. aprill 2011 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 5b Koerliblikas 24. aprill 2011 Ida-Viru
Tallinna Sikupilli Keskkool 7b Koerliblikas 24. aprill 2011 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 7a Koerliblikas 24. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Koerliblikas 25. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Koerliblikas 25. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Koerliblikas 25. aprill 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Koerliblikas 25. aprill 2011 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 2b Koerliblikas 26. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Koerliblikas 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Koerliblikas 26. aprill 2011 Tartu
Tallinna I Internaatkool 1a Koerliblikas 26. aprill 2011 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Koerliblikas 27. aprill 2011 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Koerliblikas 28. aprill 2011 Harju
Loo Keskkool 3b Koerliblikas 28. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Koerliblikas 28. aprill 2011 Harju
Miina Härma Gümnaasium 7b Koerliblikas 1. mai 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Koerliblikas 15. mai 2011 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde