"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ruhnu Põhikool 4-9 Kiivitaja 16. märts 2011 Saare
Audru Keskkool 5b Kiivitaja 16. märts 2011 Pärnu
Mooste Põhikool 1-3 Kiivitaja 17. märts 2011 Põlva
Kose Gümnaasium 3b Kiivitaja 17. märts 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Kiivitaja 18. märts 2011 Saare
Rocca al Mare Kool 3b Kiivitaja 19. märts 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Kiivitaja 20. märts 2011 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Kiivitaja 21. märts 2011 Pärnu
Salme Põhikool 7-9 Kiivitaja 21. märts 2011 Saare
Tallinna Inglise Kolledž 8 Kiivitaja 21. märts 2011 Harju
Are Põhikooli loodusring Kiivitaja 21. märts 2011 Pärnu
Vaida Põhikool 1 Kiivitaja 21. märts 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 21. märts 2011 Lääne
Konguta Kool 1-3 Kiivitaja 22. märts 2011 Tartu
Risti Põhikool 2-4 Kiivitaja 22. märts 2011 Lääne
Kõpu Põhikool Kiivitaja 23. märts 2011 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 5 Kiivitaja 24. märts 2011 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Kiivitaja 24. märts 2011 Harju
Kambja Lasteaed Mesimumm Kiivitaja 24. märts 2011 Tartu
Hargla Kool 8 Kiivitaja 24. märts 2011 Valga
Orava Põhikool 2 Kiivitaja 24. märts 2011 Põlva
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Kiivitaja 24. märts 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Kiivitaja 24. märts 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Kiivitaja 25. märts 2011 Saare
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Kiivitaja 25. märts 2011 Valga
Kärla Põhikool 2 Kiivitaja 25. märts 2011 Saare
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Kiivitaja 26. märts 2011 Tartu
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 26. märts 2011 Saare
Sõmerpalu Põhikool 1-4 Kiivitaja 27. märts 2011 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Kiivitaja 27. märts 2011 Võru
Tudulinna Põhikool 3 Kiivitaja 27. märts 2011 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 1 Kiivitaja 27. märts 2011 Võru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 27. märts 2011 Rapla
Taebla Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2011 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Kiivitaja 27. märts 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 2c Kiivitaja 27. märts 2011 Tartu
Halliste Põhikool 6-8 Kiivitaja 27. märts 2011 Viljandi
Virtsu Kool 5-9 Kiivitaja 28. märts 2011 Lääne
Albu Põhikool 2-3 Kiivitaja 28. märts 2011 Järva
Sõmerpalu Põhikool 3 Kiivitaja 28. märts 2011 Võru
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Kiivitaja 28. märts 2011 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kiivitaja 28. märts 2011 Saare
Kanepi Gümnaasium 6 Kiivitaja 28. märts 2011 Põlva
Lihula Gümnaasium 5 Kiivitaja 29. märts 2011 Lääne
Rakvere Põhikool 1-2 Kiivitaja 29. märts 2011 Lääne-Viru
Ardu Kool 7-8 Kiivitaja 29. märts 2011 Harju
Puhja Gümnaasium 4 Kiivitaja 30. märts 2011 Tartu
Tsirguliina Keskkool 3 Kiivitaja 30. märts 2011 Valga
Vambola Lasteaed Kiivitaja 30. märts 2011 Viljandi
Lohkva Lasteaed Kiivitaja 30. märts 2011 Tartu
Lihula Gümnaasium 3 Kiivitaja 31. märts 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kiivitaja 31. märts 2011 Lääne
Kärstna Kool 7 Kiivitaja 31. märts 2011 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 31. märts 2011 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Kiivitaja 31. märts 2011 Harju
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 31. märts 2011 Võru
Väimela Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 31. märts 2011 Võru
Oru Põhikool 6 Kiivitaja 31. märts 2011 Harju
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Kiivitaja 1. aprill 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 7a Kiivitaja 1. aprill 2011 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Kiivitaja 1. aprill 2011 Hiiu
Salutaguse Kiivitaja 1. aprill 2011 Järva
Luunja Keskkool 6 Kiivitaja 1. aprill 2011 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 1 Kiivitaja 1. aprill 2011 Järva
Suuremõisa Põhikool 2-5 Kiivitaja 1. aprill 2011 Hiiu
Põlva Keskkool 6b Kiivitaja 1. aprill 2011 Põlva
Halliste Põhikool 3-4 Kiivitaja 1. aprill 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Kiivitaja 2. aprill 2011 Ida-Viru
Krabi Põhikool 5 Kiivitaja 2. aprill 2011 Võru
Käina Gümnaasium 5 Kiivitaja 2. aprill 2011 Hiiu
Vara Põhikool Kiivitaja 2. aprill 2011 Tartu
Tali Põhikool 5-9 Kiivitaja 2. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Kiivitaja 2. aprill 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 2b Kiivitaja 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Kiivitaja 2. aprill 2011 Harju
Raasiku Põhikool 3 Kiivitaja 2. aprill 2011 Harju
Jõõpre Põhikool 4 Kiivitaja 2. aprill 2011 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 2. aprill 2011 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Kiivitaja 2. aprill 2011 Võru
Tartu Hiie Kool 2b Kiivitaja 2. aprill 2011 Tartu
Lihula Lasteaed 2 Kiivitaja 2. aprill 2011 Lääne
Uulu Põhikool 6 Kiivitaja 2. aprill 2011 Pärnu
Are Põhikool 2 Kiivitaja 2. aprill 2011 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 4-5 Kiivitaja 2. aprill 2011 Valga
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Kiivitaja 2. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Kiivitaja 2. aprill 2011 Pärnu
Hargla Kool 2-4 Kiivitaja 3. aprill 2011 Valga
Tartu Hiie Kool 5b Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Keila Ühisgümnaasium 4a Kiivitaja 3. aprill 2011 Harju
Meremäe Kool 5 Kiivitaja 3. aprill 2011 Võru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 3 Kiivitaja 3. aprill 2011 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 8c Kiivitaja 3. aprill 2011 Rapla
Rõngu Keskkool 1-4 Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Muraste Looduskool Kiivitaja 3. aprill 2011 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kiivitaja 3. aprill 2011 Järva
Kääpa Põhikool 5-6 Kiivitaja 3. aprill 2011 Võru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Kiivitaja 3. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool 3a Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Kiivitaja 3. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 1-4 Kiivitaja 3. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Kiivitaja 3. aprill 2011 Võru
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 3. aprill 2011 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 3. aprill 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Kiivitaja 3. aprill 2011 Valga
Eidapere Kool 6-7 Kiivitaja 3. aprill 2011 Rapla
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Kiivitaja 3. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 3a Kiivitaja 3. aprill 2011 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kiivitaja 3. aprill 2011 Harju
Puhja Gümnaasium 1 Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kiivitaja 3. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 1b Kiivitaja 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Kiivitaja 4. aprill 2011 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kiivitaja 4. aprill 2011 Järva
Sonda Põhikool 1-4 Kiivitaja 4. aprill 2011 Ida-Viru
Kuuste Kool 4-5 Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kiivitaja 4. aprill 2011 Pärnu
Savikoja Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Sadala Põhikool 1-3 Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Loodusmaja Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kiivitaja 4. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Kiivitaja 4. aprill 2011 Ida-Viru
Kiili Gümnaasium Kiivitaja 4. aprill 2011 Harju
Põlula Kool 5 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Kaelase Kool 5-9 Kiivitaja 4. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Kiivitaja 4. aprill 2011 Viljandi
Narva Eesti Gümnaasium 4 Kiivitaja 4. aprill 2011 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 2 Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Tudu Põhikool 6 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 3 Kiivitaja 4. aprill 2011 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kiivitaja 4. aprill 2011 Viljandi
Varstu Keskkool 7 Kiivitaja 4. aprill 2011 Võru
Haljala Gümnaasium 1a Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 3 Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Kiivitaja 4. aprill 2011 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 3 Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Vasta Kool 1-3 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Kiivitaja 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Viluste Põhikool 5 Kiivitaja 4. aprill 2011 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kiivitaja 4. aprill 2011 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Kiivitaja 4. aprill 2011 Pärnu
Peetri Põhikool 3-4 Kiivitaja 4. aprill 2011 Järva
Tartu Veeriku Kool 4b Kiivitaja 4. aprill 2011 Tartu
Tallinna Reaalkool 5a Kiivitaja 5. aprill 2011 Harju
Jõhvi Gümnaasium 5 Kiivitaja 5. aprill 2011 Ida-Viru
Kildu Põhikool 2 Kiivitaja 5. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kiivitaja 5. aprill 2011 Viljandi
Nõva Põhikool 4-7 Kiivitaja 5. aprill 2011 Lääne
Virtsu Kool Kiivitaja 5. aprill 2011 Lääne
Osula Põhikool 2 Kiivitaja 5. aprill 2011 Võru
Otepää looduskeskus Kiivitaja 5. aprill 2011 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kiivitaja 5. aprill 2011 Jõgeva
Illuka Kool 2 Kiivitaja 5. aprill 2011 Ida-Viru
Paistu Kool 2-3 Kiivitaja 5. aprill 2011 Viljandi
Võsu Kool 3-5 Kiivitaja 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Kiivitaja 5. aprill 2011 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 6. aprill 2011 Harju
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Kiivitaja 6. aprill 2011 Viljandi
Koeru Keskkool 3 Kiivitaja 6. aprill 2011 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Kiivitaja 6. aprill 2011 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Kiivitaja 6. aprill 2011 Rapla
Parksepa Keskkool 3b Kiivitaja 6. aprill 2011 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kiivitaja 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool Kiivitaja 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Kiivitaja 7. aprill 2011 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kiivitaja 7. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna I Internaatkool 8-9 Kiivitaja 7. aprill 2011 Harju
Põlva Ühisgümnaasium 7b Kiivitaja 8. aprill 2011 Põlva
Sõmeru Põhikool 1 Kiivitaja 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Kiivitaja 8. aprill 2011 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 5b Kiivitaja 8. aprill 2011 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 1 Kiivitaja 9. aprill 2011 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Kiivitaja 9. aprill 2011 Jõgeva
Saarepeedi Kool 4 Kiivitaja 10. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kiivitaja 10. aprill 2011 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kiivitaja 10. aprill 2011 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kiivitaja 10. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 7b Kiivitaja 10. aprill 2011 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Kiivitaja 10. aprill 2011 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Kiivitaja 10. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kiivitaja 10. aprill 2011 Lääne
Palupera Põhikool 7 Kiivitaja 10. aprill 2011 Valga
Tilsi Põhikool 5 Kiivitaja 10. aprill 2011 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kiivitaja 10. aprill 2011 Harju
Lauka Põhikool 1 Kiivitaja 11. aprill 2011 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Kiivitaja 11. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kiivitaja 11. aprill 2011 Jõgeva
Palivere Põhikool 3-4 Kiivitaja 11. aprill 2011 Lääne
Rakke Gümnaasium 8 Kiivitaja 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2b Kiivitaja 11. aprill 2011 Rapla
Tallinna Reaalkool 5b Kiivitaja 12. aprill 2011 Harju
Alavere Põhikool 4 Kiivitaja 12. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 13. aprill 2011 Jõgeva
Vaida Põhikool 3 Kiivitaja 13. aprill 2011 Harju
Nõo Põhikool 4c Kiivitaja 14. aprill 2011 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Kiivitaja 14. aprill 2011 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Kiivitaja 14. aprill 2011 Järva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Kiivitaja 15. aprill 2011 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 15. aprill 2011 Saare
Koonga Põhikool 4 Kiivitaja 15. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Kiivitaja 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Kiivitaja 16. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Kiivitaja 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Kiivitaja 17. aprill 2011 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 3a Kiivitaja 17. aprill 2011 Järva
Õie Lasteaed Kiivitaja 18. aprill 2011 Harju
Uulu Lasteaed Kiivitaja 18. aprill 2011 Pärnu
Tornimäe Põhikool 5-9 Kiivitaja 19. aprill 2011 Saare
Konguta Kool Kiivitaja 19. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Sass 3 Kiivitaja 20. aprill 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kiivitaja 20. aprill 2011 Hiiu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Kiivitaja 22. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 5a Kiivitaja 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2b Kiivitaja 23. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Kiivitaja 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4a Kiivitaja 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kuuste Kool 1-2 Kiivitaja 24. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Kiivitaja 24. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 24. aprill 2011 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kiivitaja 27. aprill 2011 Viljandi
Adavere Põhikool 3 Kiivitaja 27. aprill 2011 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kiivitaja 27. aprill 2011 Järva
Loo Keskkool 3b Kiivitaja 28. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 6 Kiivitaja 30. aprill 2011 Põlva
Jäneda Kool 2 Kiivitaja 30. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Kiivitaja 2. mai 2011 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Kiivitaja 5. mai 2011 Valga
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Kiivitaja 10. mai 2011 Järva
Harku Lasteaed Kiivitaja 12. mai 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Kiivitaja 14. mai 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Kiivitaja 14. mai 2011 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde