"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Metsküla Algkool 1-4 Karikseen 14. märts 2011 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Karikseen 18. märts 2011 Viljandi
Vara Põhikool 6 Karikseen 19. märts 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Karikseen 23. märts 2011 Tartu
Mooste Põhikool 1-3 Karikseen 23. märts 2011 Põlva
Tali Põhikool 5-9 Karikseen 24. märts 2011 Pärnu
Rannu Keskkool 6-7 Karikseen 25. märts 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Karikseen 29. märts 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Karikseen 30. märts 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Karikseen 31. märts 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 2c Karikseen 1. aprill 2011 Tartu
Tudulinna Põhikool 3 Karikseen 1. aprill 2011 Ida-Viru
Hargla Kool 8 Karikseen 2. aprill 2011 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Karikseen 3. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 4 Karikseen 3. aprill 2011 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 8-9 Karikseen 4. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Karikseen 4. aprill 2011 Jõgeva
Tsirguliina Keskkool 3 Karikseen 4. aprill 2011 Valga
Orava Põhikool 2 Karikseen 4. aprill 2011 Põlva
Viluste Põhikool 4 Karikseen 4. aprill 2011 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Karikseen 4. aprill 2011 Jõgeva
Türi Majandusgümnaasium 1 Karikseen 4. aprill 2011 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 4. aprill 2011 Tartu
Halliste Põhikool 6-8 Karikseen 4. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Karikseen 4. aprill 2011 Tartu
Leie Põhikool 5-6 Karikseen 4. aprill 2011 Viljandi
Are Põhikooli loodusring Karikseen 4. aprill 2011 Pärnu
Väimela Lasteaed Rukkilill Karikseen 5. aprill 2011 Võru
Lihula Lasteaed 2 Karikseen 5. aprill 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 5. aprill 2011 Lääne
Hargla Kool 1-3 Karikseen 5. aprill 2011 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 5. aprill 2011 Viljandi
Luunja Keskkool 6 Karikseen 5. aprill 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Karikseen 6. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 3 Karikseen 6. aprill 2011 Jõgeva
Tudu Põhikool 6 Karikseen 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Karikseen 6. aprill 2011 Võru
Konguta Kool 3-4 Karikseen 6. aprill 2011 Tartu
Surju Põhikool 5 Karikseen 6. aprill 2011 Pärnu
Alavere Põhikool 4 Karikseen 7. aprill 2011 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Karikseen 7. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Karikseen 7. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Karikseen 8. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Karikseen 8. aprill 2011 Võru
Hummuli Põhikool 3 Karikseen 8. aprill 2011 Valga
Kõpu Põhikool Karikseen 8. aprill 2011 Viljandi
Paistu Kool 2-3 Karikseen 8. aprill 2011 Viljandi
Nõva Põhikool 4-7 Karikseen 8. aprill 2011 Lääne
Raudna Põhikool 6 Karikseen 8. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 8 Karikseen 8. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Karikseen 8. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Karikseen 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Holstre Kool Karikseen 9. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Karikseen 9. aprill 2011 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Karikseen 9. aprill 2011 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Karikseen 9. aprill 2011 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm Karikseen 9. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Karikseen 9. aprill 2011 Põlva
Kohila Gümnaasium 2b Karikseen 9. aprill 2011 Rapla
Otepää looduskeskus Karikseen 9. aprill 2011 Valga
Jäneda Kool 2 Karikseen 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Karikseen 9. aprill 2011 Harju
Salutaguse Karikseen 9. aprill 2011 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 9. aprill 2011 Lääne
Muraste Looduskool Karikseen 9. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Karikseen 9. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Karikseen 9. aprill 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Karikseen 9. aprill 2011 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Karikseen 9. aprill 2011 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Karikseen 9. aprill 2011 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Karikseen 10. aprill 2011 Valga
Nõo Põhikool 4c Karikseen 10. aprill 2011 Tartu
Narva Eesti Gümnaasium 4 Karikseen 10. aprill 2011 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Karikseen 10. aprill 2011 Võru
Virtsu Kool 5-9 Karikseen 10. aprill 2011 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Karikseen 10. aprill 2011 Jõgeva
Hargla Kool 9 Karikseen 10. aprill 2011 Valga
Käina Gümnaasium 5 Karikseen 10. aprill 2011 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Karikseen 10. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Karikseen 10. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool Karikseen 10. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Karikseen 10. aprill 2011 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 4 Karikseen 10. aprill 2011 Võru
Põlula Kool 5 Karikseen 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Karikseen 10. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Karikseen 10. aprill 2011 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Karikseen 10. aprill 2011 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 5 Karikseen 10. aprill 2011 Võru
Paikuse Põhikool 3b Karikseen 10. aprill 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Karikseen 10. aprill 2011 Pärnu
Lohkva Lasteaed Karikseen 10. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Karikseen 10. aprill 2011 Põlva
Põlula Kool 1-4 Karikseen 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed Karikseen 11. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Karikseen 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Karikseen 11. aprill 2011 Võru
Risti Põhikool 2-4 Karikseen 11. aprill 2011 Lääne
Tartu Hiie Kool 2b Karikseen 11. aprill 2011 Tartu
Vambola Lasteaed 2 Karikseen 11. aprill 2011 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 2-3 Karikseen 11. aprill 2011 Valga
Kadrina Keskkool 1b Karikseen 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Vasta Kool 5-8 Karikseen 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 2 Karikseen 11. aprill 2011 Jõgeva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Karikseen 11. aprill 2011 Lääne
Krabi Põhikool 5 Karikseen 11. aprill 2011 Võru
Rakvere Linna Algkool 1 Karikseen 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Karikseen 11. aprill 2011 Järva
Valga Põhikool 5b Karikseen 12. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 6a Karikseen 12. aprill 2011 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Karikseen 12. aprill 2011 Harju
Valga Põhikool 5a Karikseen 12. aprill 2011 Valga
Koonga Põhikool 7 Karikseen 12. aprill 2011 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 12. aprill 2011 Harju
Ruhnu Põhikool 4-9 Karikseen 12. aprill 2011 Saare
Illuka Kool 3 Karikseen 12. aprill 2011 Ida-Viru
Tääksi Põhikool 5-8 Karikseen 12. aprill 2011 Viljandi
Alu Lasteaed-Algkool 2 Karikseen 12. aprill 2011 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Karikseen 12. aprill 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Karikseen 13. aprill 2011 Lääne
Valga Jaanikese Kool 4-5 Karikseen 13. aprill 2011 Valga
Kose Gümnaasium 2b Karikseen 13. aprill 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Karikseen 13. aprill 2011 Harju
Peetri Põhikool 3-4 Karikseen 13. aprill 2011 Järva
Saarepeedi Kool 4 Karikseen 13. aprill 2011 Viljandi
Kurtna Kool 3 Karikseen 13. aprill 2011 Harju
Osula Põhikool 2 Karikseen 13. aprill 2011 Võru
Tudu Põhikool 1-2 Karikseen 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Nõva Laste Päevakeskus Karikseen 13. aprill 2011 Lääne
Kostivere Põhikool 4 Karikseen 13. aprill 2011 Harju
Tartu Katoliku Kool 3a Karikseen 14. aprill 2011 Tartu
Sadala Põhikool 1-3 Karikseen 14. aprill 2011 Jõgeva
Kehtna Põhikool 1-9 Karikseen 14. aprill 2011 Rapla
Koeru Keskkool 3 Karikseen 14. aprill 2011 Järva
Vaida Põhikool 1 Karikseen 14. aprill 2011 Harju
Puiga Põhikool Karikseen 14. aprill 2011 Võru
Saarepeedi Kool 5-6 Karikseen 14. aprill 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Karikseen 14. aprill 2011 Viljandi
Kärstna Kool 7 Karikseen 15. aprill 2011 Viljandi
Imavere Põhikool Karikseen 15. aprill 2011 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Karikseen 15. aprill 2011 Harju
Tornimäe Põhikool 5-9 Karikseen 15. aprill 2011 Saare
Sonda Põhikool 1-4 Karikseen 15. aprill 2011 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 4c Karikseen 15. aprill 2011 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 3 Karikseen 15. aprill 2011 Jõgeva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Karikseen 15. aprill 2011 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Karikseen 15. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Karikseen 15. aprill 2011 Järva
Tartu Loodusmaja Karikseen 15. aprill 2011 Tartu
Savikoja Karikseen 16. aprill 2011 Tartu
Kaagvere Erikool 7-9c Karikseen 16. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 8c Karikseen 16. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 2a Karikseen 16. aprill 2011 Rapla
Toila Gümnaasium 7 Karikseen 16. aprill 2011 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium Karikseen 16. aprill 2011 Valga
Kaelase Kool 5-9 Karikseen 16. aprill 2011 Pärnu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Karikseen 16. aprill 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Karikseen 16. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5b Karikseen 16. aprill 2011 Tartu
Viluste Põhikool 5 Karikseen 16. aprill 2011 Põlva
Vasta Kool 1-3 Karikseen 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 8 Karikseen 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Palupera Põhikool 7 Karikseen 17. aprill 2011 Valga
Oru Põhikool 6 Karikseen 17. aprill 2011 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 4 Karikseen 17. aprill 2011 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Karikseen 17. aprill 2011 Jõgeva
Parksepa Keskkool 3b Karikseen 17. aprill 2011 Võru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Karikseen 17. aprill 2011 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Karikseen 17. aprill 2011 Lääne
Palivere Põhikool 3-4 Karikseen 17. aprill 2011 Lääne
Varstu Keskkool 7 Karikseen 17. aprill 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Karikseen 17. aprill 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 3b Karikseen 17. aprill 2011 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Karikseen 17. aprill 2011 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Karikseen 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Karikseen 18. aprill 2011 Tartu
Vaida Põhikool 2 Karikseen 18. aprill 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Karikseen 18. aprill 2011 Valga
Kohila Gümnaasium 3b Karikseen 18. aprill 2011 Rapla
Võnnu Lasteaed Värvuke Karikseen 18. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 2-4 Karikseen 18. aprill 2011 Valga
Kadrina Keskkool 2b Karikseen 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Karikseen 18. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5a Karikseen 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Karikseen 19. aprill 2011 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Karikseen 19. aprill 2011 Viljandi
Salme Põhikool 7-9 Karikseen 19. aprill 2011 Saare
Albu Põhikool 2-3 Karikseen 19. aprill 2011 Järva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Karikseen 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Karikseen 20. aprill 2011 Ida-Viru
Harku Lasteaed Karikseen 20. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 3a Karikseen 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Eidapere Kool 6-7 Karikseen 20. aprill 2011 Rapla
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Karikseen 20. aprill 2011 Tartu
Are Põhikool 2 Karikseen 20. aprill 2011 Pärnu
Sonda Põhikool 5-6 Karikseen 20. aprill 2011 Ida-Viru
Meremäe Kool 5 Karikseen 21. aprill 2011 Võru
Viljandi Maagümnaasium 4c Karikseen 21. aprill 2011 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Karikseen 21. aprill 2011 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Karikseen 21. aprill 2011 Põlva
Tallinna Reaalkool 5a Karikseen 21. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Karikseen 21. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 4c Karikseen 22. aprill 2011 Rapla
Kadrina Keskkool 4a Karikseen 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 3 Karikseen 22. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 5a Karikseen 22. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Inglise Kolledž 8 Karikseen 22. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Karikseen 22. aprill 2011 Lääne
Kanepi Gümnaasium 6 Karikseen 22. aprill 2011 Põlva
Tallinna Reaalkool 5b Karikseen 23. aprill 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Karikseen 23. aprill 2011 Järva
Muhu Põhikool 5 Karikseen 23. aprill 2011 Saare
Kiviõli 1. Keskkool 5b Karikseen 23. aprill 2011 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 1 Karikseen 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 2 Karikseen 24. aprill 2011 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Karikseen 24. aprill 2011 Põlva
Uulu Põhikool 6 Karikseen 24. aprill 2011 Pärnu
Elva Gümnaasiumi loodusring Karikseen 25. aprill 2011 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Karikseen 25. aprill 2011 Harju
Uulu Lasteaed Karikseen 25. aprill 2011 Pärnu
Rannamõisa Lasteaed Karikseen 26. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Karikseen 26. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Karikseen 26. aprill 2011 Tartu
Kambja Lasteaed Mesimumm Karikseen 26. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Karikseen 27. aprill 2011 Saare
Kuuste Kool 4-5 Karikseen 27. aprill 2011 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Karikseen 27. aprill 2011 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Karikseen 28. aprill 2011 Jõgeva
Loo Keskkool 3b Karikseen 28. aprill 2011 Harju
Tartu Lasteaed Sass 3 Karikseen 28. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Karikseen 28. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Karikseen 28. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Karikseen 29. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Karikseen 1. mai 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Karikseen 2. mai 2011 Ida-Viru
Kuuste Kool 1-2 Karikseen 4. mai 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Karikseen 6. mai 2011 Tartu
Miina Härma Gümnaasium 7b Karikseen 6. mai 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Karikseen 6. mai 2011 Tartu
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Karikseen 10. mai 2011 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Karikseen 13. mai 2011 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde