"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Kägu 22. aprill 2011 Valga
Torma lasteaed Linnutaja Kägu 22. aprill 2011 Jõgeva
Audru Keskkool 5b Kägu 22. aprill 2011 Pärnu
Kohila Gümnaasium 2b Kägu 23. aprill 2011 Rapla
Tartu Hiie Kool 5b Kägu 23. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Kägu 24. aprill 2011 Põlva
Surju Põhikool 5 Kägu 24. aprill 2011 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Kägu 25. aprill 2011 Põlva
Sonda Põhikool 5-6 Kägu 25. aprill 2011 Ida-Viru
Koonga Põhikool 7 Kägu 25. aprill 2011 Pärnu
Kernu Põhikool Kägu 25. aprill 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Kägu 25. aprill 2011 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Kägu 25. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kägu 25. aprill 2011 Jõgeva
Kärstna Kool 7 Kägu 26. aprill 2011 Viljandi
Tsirguliina Keskkool 3 Kägu 26. aprill 2011 Valga
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Kägu 26. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 1-4 Kägu 26. aprill 2011 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Kägu 26. aprill 2011 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kägu 26. aprill 2011 Tartu
Mooste Põhikool 1-3 Kägu 26. aprill 2011 Põlva
Orava Põhikool 2 Kägu 26. aprill 2011 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Kägu 27. aprill 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 4 Kägu 27. aprill 2011 Viljandi
Hummuli Põhikool 3 Kägu 27. aprill 2011 Valga
Tääksi Põhikool 5-8 Kägu 27. aprill 2011 Viljandi
Luunja Keskkool 6 Kägu 27. aprill 2011 Tartu
Paistu Kool 2-3 Kägu 28. aprill 2011 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kägu 28. aprill 2011 Harju
Muhu Põhikool 5 Kägu 28. aprill 2011 Saare
Raudna Põhikool 8 Kägu 28. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Reaalkool 5a Kägu 29. aprill 2011 Harju
Otepää looduskeskus Kägu 29. aprill 2011 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kägu 29. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Kägu 29. aprill 2011 Tartu
Kildu Põhikool 2 Kägu 29. aprill 2011 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Kägu 29. aprill 2011 Tartu
Tallinna Reaalkool 5b Kägu 30. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 2-4 Kägu 30. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 1-3 Kägu 30. aprill 2011 Valga
Peetri Põhikool 3-4 Kägu 30. aprill 2011 Järva
Tartu Katoliku Kool 3a Kägu 30. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool Kägu 30. aprill 2011 Tartu
Savikoja Kägu 30. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Kägu 30. aprill 2011 Põlva
Leie Põhikool 5-6 Kägu 1. mai 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 2c Kägu 1. mai 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Kägu 1. mai 2011 Võru
Rocca al Mare Kool 3b Kägu 1. mai 2011 Harju
Kääpa Põhikool 1 Kägu 1. mai 2011 Võru
Kanepi Gümnaasium 6 Kägu 1. mai 2011 Põlva
Tudu Põhikool 6 Kägu 2. mai 2011 Lääne-Viru
Hargla Kool 8 Kägu 2. mai 2011 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Kägu 2. mai 2011 Viljandi
Osula Põhikool 3 Kägu 2. mai 2011 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 2. mai 2011 Viljandi
Krabi Põhikool 1-3 Kägu 2. mai 2011 Võru
Nõva Põhikool 4-7 Kägu 2. mai 2011 Lääne
Risti Põhikool 2-4 Kägu 2. mai 2011 Lääne
Kõpu Põhikool Kägu 3. mai 2011 Viljandi
Tallinna Kadaka Lasteaed Kägu 3. mai 2011 Harju
Parksepa Keskkool 3b Kägu 3. mai 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kägu 3. mai 2011 Viljandi
Kuusalu Keskkool Kägu 3. mai 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Kägu 4. mai 2011 Viljandi
Vasta Kool 1-3 Kägu 4. mai 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Kägu 4. mai 2011 Ida-Viru
Metsapoole Põhikool 5-9 Kägu 4. mai 2011 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Kägu 4. mai 2011 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 4. mai 2011 Lääne
Kadrina Keskkool 1b Kägu 5. mai 2011 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Kägu 5. mai 2011 Hiiu
Põlva Ühisgümnaasium 7b Kägu 5. mai 2011 Põlva
Sadala Põhikool 1-3 Kägu 5. mai 2011 Jõgeva
Vara Põhikool Kägu 5. mai 2011 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Kägu 6. mai 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Kägu 6. mai 2011 Lääne-Viru
Vasta Kool 5-8 Kägu 6. mai 2011 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Kägu 6. mai 2011 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Kägu 6. mai 2011 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Kägu 6. mai 2011 Põlva
Väimela Lasteaed Rukkilill Kägu 6. mai 2011 Võru
Osula Põhikool 2 Kägu 6. mai 2011 Võru
Riidaja Põhikool 5-9 Kägu 6. mai 2011 Valga
Saarepeedi Kool 5-6 Kägu 6. mai 2011 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 3 Kägu 6. mai 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Kägu 6. mai 2011 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 3 Kägu 6. mai 2011 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Kägu 7. mai 2011 Jõgeva
Albu Põhikool 2-3 Kägu 7. mai 2011 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kägu 7. mai 2011 Ida-Viru
Hargla Kool 9 Kägu 7. mai 2011 Valga
Tudulinna Põhikool 3 Kägu 7. mai 2011 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kägu 7. mai 2011 Jõgeva
Lohkva Lasteaed Kägu 7. mai 2011 Tartu
Lehtse Kool Kägu 7. mai 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Kägu 7. mai 2011 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kägu 7. mai 2011 Lääne
Jüri Gümnaasium 1c Kägu 7. mai 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Kägu 7. mai 2011 Põlva
Rapla Ühisgümnaasium 2b Kägu 7. mai 2011 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Kägu 7. mai 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Kägu 7. mai 2011 Viljandi
Kiili Gümnaasium Kägu 7. mai 2011 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Kägu 7. mai 2011 Võru
Rakvere Linna Algkool 1 Kägu 7. mai 2011 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Kägu 7. mai 2011 Tartu
Koeru Keskkool 3 Kägu 7. mai 2011 Järva
Virtsu Kool Kägu 7. mai 2011 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 7. mai 2011 Jõgeva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kägu 7. mai 2011 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kägu 7. mai 2011 Pärnu
Paide Ühisgümnaasium 3a Kägu 8. mai 2011 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Kägu 8. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Loodusmaja Kägu 8. mai 2011 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Kägu 8. mai 2011 Viljandi
Alu Lasteaed-Algkool 2 Kägu 8. mai 2011 Rapla
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Kägu 8. mai 2011 Jõgeva
Illuka Kool 3 Kägu 8. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Kägu 8. mai 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Kägu 8. mai 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Kägu 9. mai 2011 Rapla
Kehtna Põhikool 1-9 Kägu 9. mai 2011 Rapla
Adavere Põhikool 3 Kägu 9. mai 2011 Jõgeva
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Kägu 9. mai 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kägu 9. mai 2011 Lääne
Ruhnu Põhikool 4-9 Kägu 9. mai 2011 Saare
Puhja Gümnaasium 1 Kägu 9. mai 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Kägu 9. mai 2011 Lääne
Tartu Hiie Kool 2b Kägu 9. mai 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Kägu 10. mai 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Kägu 10. mai 2011 Saare
Rannu Keskkool 6-7 Kägu 10. mai 2011 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Kägu 10. mai 2011 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Kägu 10. mai 2011 Pärnu
Halliste Põhikool 6-8 Kägu 10. mai 2011 Viljandi
Puhja Gümnaasium 4 Kägu 10. mai 2011 Tartu
Muraste Looduskool Kägu 10. mai 2011 Harju
Salme Põhikool 7-9 Kägu 10. mai 2011 Saare
Tartu Lasteaed Poku Kägu 10. mai 2011 Tartu
Vaida Põhikool 3 Kägu 10. mai 2011 Harju
Are Põhikool 2 Kägu 10. mai 2011 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kägu 10. mai 2011 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Kägu 10. mai 2011 Pärnu
Taebla Gümnaasium Kägu 10. mai 2011 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Kägu 11. mai 2011 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Kägu 11. mai 2011 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kägu 11. mai 2011 Hiiu
Veskitammi Lasteaed 2 Kägu 11. mai 2011 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kägu 11. mai 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Kägu 11. mai 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kägu 11. mai 2011 Harju
Puiga Põhikool Kägu 12. mai 2011 Võru
Harku Lasteaed Kägu 12. mai 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Kägu 12. mai 2011 Lääne-Viru
Keila Avatud Noortekeskus Kägu 12. mai 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Kägu 12. mai 2011 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Kägu 13. mai 2011 Valga
Tõrva Gümnaasium Kägu 13. mai 2011 Valga
Tõrva Gümnaasium 8a Kägu 13. mai 2011 Valga
Uulu Lasteaed Kägu 13. mai 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Kägu 14. mai 2011 Harju
Varstu Keskkool 7 Kägu 14. mai 2011 Võru
Lihula Gümnaasium 5 Kägu 14. mai 2011 Lääne
Kadrina Keskkool 5a Kägu 15. mai 2011 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kägu 16. mai 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Kägu 16. mai 2011 Järva
Vaida Põhikool 1 Kägu 16. mai 2011 Harju
Elva Gümnaasium 4c Kägu 17. mai 2011 Tartu
Sõmeru Põhikool 1 Kägu 18. mai 2011 Lääne-Viru
Oru Põhikool 6 Kägu 18. mai 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Kägu 19. mai 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kägu 19. mai 2011 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Kägu 19. mai 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 8c Kägu 20. mai 2011 Rapla
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Kägu 20. mai 2011 Pärnu
Esku-Kamari Kool 3 Kägu 20. mai 2011 Jõgeva
Loo Keskkool 3b Kägu 23. mai 2011 Harju
Vääna Mõisakool Kägu 24. mai 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Kägu 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde