"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Ülane 13. aprill 2011 Lääne
Tudulinna Põhikool 3 Ülane 14. aprill 2011 Ida-Viru
Aste Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2011 Saare
Metsapoole Põhikool 5-9 Ülane 15. aprill 2011 Pärnu
Osula Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2011 Võru
Koonga Põhikool 4 Ülane 16. aprill 2011 Pärnu
Anna Haava nim Pala Kool 3 Ülane 16. aprill 2011 Jõgeva
Kärla Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2011 Saare
Surju Põhikool 5 Ülane 17. aprill 2011 Pärnu
Sonda Põhikool 5-6 Ülane 17. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Poku Ülane 17. aprill 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 4 Ülane 17. aprill 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 5b Ülane 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Ülane 17. aprill 2011 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Ülane 17. aprill 2011 Põlva
Saarepeedi Kool 5-6 Ülane 17. aprill 2011 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Ülane 17. aprill 2011 Saare
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Ülane 17. aprill 2011 Hiiu
Elva Gümnaasium 2c Ülane 18. aprill 2011 Tartu
Paikuse Põhikool 3b Ülane 18. aprill 2011 Pärnu
Tartu Erakool 1a Ülane 18. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Ülane 18. aprill 2011 Jõgeva
Väimela Lasteaed Rukkilill Ülane 18. aprill 2011 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Ülane 18. aprill 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 18. aprill 2011 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Ülane 18. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 9 Ülane 18. aprill 2011 Valga
Toila Gümnaasium 7 Ülane 18. aprill 2011 Ida-Viru
Tali Põhikool 5-9 Ülane 18. aprill 2011 Pärnu
Lauka Põhikool 1 Ülane 18. aprill 2011 Hiiu
Tornimäe Põhikool 5-9 Ülane 18. aprill 2011 Saare
Eidapere Kool 6-7 Ülane 18. aprill 2011 Rapla
Konguta Kool 3-4 Ülane 18. aprill 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Ülane 18. aprill 2011 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Ülane 19. aprill 2011 Viljandi
Leie Põhikool 5-6 Ülane 19. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool Ülane 19. aprill 2011 Tartu
Savikoja Ülane 19. aprill 2011 Tartu
Uulu Põhikool 6 Ülane 19. aprill 2011 Pärnu
Kildu Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2011 Viljandi
Alu Lasteaed-Algkool 2 Ülane 19. aprill 2011 Rapla
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Ülane 19. aprill 2011 Harju
Kose Gümnaasium 3b Ülane 20. aprill 2011 Harju
Tornimäe Põhikool 1-4 Ülane 20. aprill 2011 Saare
Koonga Põhikool 6 Ülane 20. aprill 2011 Pärnu
Alavere Põhikool 4 Ülane 20. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Ülane 20. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Ülane 20. aprill 2011 Viljandi
Kurtna Kool 3 Ülane 20. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Ülane 20. aprill 2011 Järva
Vara Põhikool Ülane 20. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 20. aprill 2011 Lääne
Tallinna Inglise Kolledž 8 Ülane 20. aprill 2011 Harju
Palivere Põhikool 3-4 Ülane 20. aprill 2011 Lääne
Audru Keskkool 5b Ülane 20. aprill 2011 Pärnu
Luunja Keskkool 6 Ülane 20. aprill 2011 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Ülane 20. aprill 2011 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Ülane 20. aprill 2011 Viljandi
Rõngu Keskkool 1-4 Ülane 20. aprill 2011 Tartu
Varstu Keskkool 7 Ülane 20. aprill 2011 Võru
Tääksi Põhikool 5-8 Ülane 21. aprill 2011 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium 7b Ülane 21. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 4a Ülane 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1a Ülane 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Õie Lasteaed Ülane 21. aprill 2011 Harju
Muhu Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2011 Saare
Viluste Põhikool 4 Ülane 21. aprill 2011 Põlva
Kohila Gümnaasium 2b Ülane 21. aprill 2011 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Ülane 21. aprill 2011 Põlva
Raudna Põhikool 8 Ülane 21. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Ülane 21. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Ülane 21. aprill 2011 Põlva
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Ülane 21. aprill 2011 Pärnu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Ülane 21. aprill 2011 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Ülane 21. aprill 2011 Võru
Parksepa Keskkool 3b Ülane 21. aprill 2011 Võru
Valga Põhikool 3a Ülane 21. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5b Ülane 21. aprill 2011 Valga
Salme Põhikool 7-9 Ülane 21. aprill 2011 Saare
Valga Põhikool 6a Ülane 21. aprill 2011 Valga
Osula Põhikool 2 Ülane 21. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasiumi loodusring Ülane 21. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 21. aprill 2011 Lääne
Valga Põhikool 5a Ülane 21. aprill 2011 Valga
Kõpu Põhikool Ülane 21. aprill 2011 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Ülane 22. aprill 2011 Valga
Tartu Loodusmaja Ülane 22. aprill 2011 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium Ülane 22. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Ülane 22. aprill 2011 Viljandi
Lihula Gümnaasium 5 Ülane 22. aprill 2011 Lääne
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Ülane 22. aprill 2011 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Ülane 22. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2b Ülane 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 5b Ülane 22. aprill 2011 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 5a Ülane 22. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Ülane 22. aprill 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Ülane 22. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Ülane 22. aprill 2011 Tartu
Ruhnu Põhikool 4-9 Ülane 22. aprill 2011 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Ülane 22. aprill 2011 Harju
Kose Gümnaasium 2b Ülane 22. aprill 2011 Harju
Kernu Põhikool Ülane 22. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Ülane 22. aprill 2011 Jõgeva
Nõva Põhikool 4-7 Ülane 22. aprill 2011 Lääne
Risti Põhikool 2-4 Ülane 22. aprill 2011 Lääne
Kääpa Põhikool 1 Ülane 22. aprill 2011 Võru
Puhja Gümnaasium 1 Ülane 22. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Ülane 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudu Põhikool 6 Ülane 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Ülane 22. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Ülane 22. aprill 2011 Pärnu
Sadala Põhikool 1-3 Ülane 22. aprill 2011 Jõgeva
Torma lasteaed Linnutaja Ülane 22. aprill 2011 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Ülane 23. aprill 2011 Põlva
Vara Põhikool 6 Ülane 23. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Ülane 23. aprill 2011 Harju
Muraste Looduskool Ülane 23. aprill 2011 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Ülane 23. aprill 2011 Lääne
Tartu Veeriku Kool 2b Ülane 23. aprill 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 3b Ülane 23. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool 5-9 Ülane 23. aprill 2011 Lääne
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 23. aprill 2011 Põlva
Kohila Gümnaasium 8c Ülane 23. aprill 2011 Rapla
Holstre Kool Ülane 23. aprill 2011 Viljandi
Veskitammi Lasteaed 2 Ülane 23. aprill 2011 Harju
Meremäe Kool 5 Ülane 23. aprill 2011 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Ülane 23. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 23. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 1 Ülane 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Ülane 23. aprill 2011 Pärnu
Kärstna Kool 7 Ülane 23. aprill 2011 Viljandi
Sonda Põhikool 1-4 Ülane 23. aprill 2011 Ida-Viru
Krabi Põhikool 5 Ülane 23. aprill 2011 Võru
Kambja Lasteaed Mesimumm Ülane 23. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 2-4 Ülane 23. aprill 2011 Valga
Kääpa Põhikool 4 Ülane 23. aprill 2011 Võru
Tääksi Põhikool 1-4 Ülane 23. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Ülane 23. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Ülane 23. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Ülane 23. aprill 2011 Võru
Paide Ühisgümnaasium 3a Ülane 23. aprill 2011 Järva
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Ülane 23. aprill 2011 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 23. aprill 2011 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Ülane 23. aprill 2011 Ida-Viru
Kiviõli 1. Keskkool 5b Ülane 23. aprill 2011 Ida-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Ülane 23. aprill 2011 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 24. aprill 2011 Saare
Rakvere Lasteaed Kungla Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 4c Ülane 24. aprill 2011 Rapla
Tallinna Reaalkool 5a Ülane 24. aprill 2011 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 24. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 6 Ülane 24. aprill 2011 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Ülane 24. aprill 2011 Järva
Sõmerpalu Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2011 Võru
Jäneda Kool 2 Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 2 Ülane 24. aprill 2011 Ida-Viru
Kuuste Kooli lasteaed Ülane 24. aprill 2011 Tartu
Virtsu Kool Ülane 24. aprill 2011 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Ülane 24. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Ülane 24. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Ülane 24. aprill 2011 Viljandi
Põlula Kool 1-4 Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Ülane 24. aprill 2011 Võru
Kadrina Keskkool 1b Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3b Ülane 24. aprill 2011 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Ülane 24. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Ülane 24. aprill 2011 Tartu
Koeru Keskkool 3 Ülane 24. aprill 2011 Järva
Otepää looduskeskus Ülane 24. aprill 2011 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Ülane 24. aprill 2011 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 24. aprill 2011 Viljandi
Raasiku Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Ülane 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 4c Ülane 24. aprill 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ülane 24. aprill 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Ülane 24. aprill 2011 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Ülane 24. aprill 2011 Ida-Viru
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Ülane 25. aprill 2011 Tartu
Põlula Kool 5 Ülane 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Lohkva Lasteaed Ülane 25. aprill 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Ülane 25. aprill 2011 Jõgeva
Mooste Põhikool 1-3 Ülane 25. aprill 2011 Põlva
Vasta Kool 5-8 Ülane 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass 3 Ülane 25. aprill 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed 2 Ülane 25. aprill 2011 Järva
Vambola Lasteaed 2 Ülane 25. aprill 2011 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2011 Järva
Jõhvi Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2011 Ida-Viru
Palupera Põhikool 7 Ülane 25. aprill 2011 Valga
Lokuta Lasteaed Ülane 25. aprill 2011 Järva
Vääna Mõisakool Ülane 25. aprill 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 1-6 Ülane 25. aprill 2011 Hiiu
Nõva Laste Päevakeskus Ülane 25. aprill 2011 Lääne
Lehtse Kool Ülane 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 25. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 5 Ülane 25. aprill 2011 Põlva
Viljandi Maagümnaasium 3a Ülane 25. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 2-5 Ülane 25. aprill 2011 Hiiu
Are Põhikool 2 Ülane 25. aprill 2011 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Ülane 25. aprill 2011 Lääne
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Ülane 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Ülane 25. aprill 2011 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 4-5 Ülane 25. aprill 2011 Valga
Sõmeru Põhikool 1 Ülane 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Ülane 25. aprill 2011 Rapla
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Ülane 25. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Ülane 25. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 8 Ülane 25. aprill 2011 Valga
Illuka Kool 3 Ülane 25. aprill 2011 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Ülane 25. aprill 2011 Viljandi
Kuusalu Keskkool Ülane 25. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 3 Ülane 25. aprill 2011 Jõgeva
Lehtse Kool 1-2 Ülane 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 7 Ülane 25. aprill 2011 Pärnu
Viimsi Keskkool 5c Ülane 26. aprill 2011 Harju
Paldiski Gümnaasium 5 Ülane 26. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Ülane 26. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Ülane 26. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2b Ülane 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Ülane 26. aprill 2011 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Ülane 26. aprill 2011 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Ülane 26. aprill 2011 Jõgeva
Rakvere Põhikool 1-2 Ülane 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Ülane 26. aprill 2011 Viljandi
Peetri Põhikool 3-4 Ülane 26. aprill 2011 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Ülane 26. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Ülane 26. aprill 2011 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2-3 Ülane 26. aprill 2011 Valga
Harku Lasteaed Ülane 26. aprill 2011 Harju
Tartu Katoliku Kool 3a Ülane 26. aprill 2011 Tartu
Paistu Kool 2-3 Ülane 26. aprill 2011 Viljandi
Taebla Gümnaasium Ülane 27. aprill 2011 Lääne
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Ülane 27. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed Ülane 27. aprill 2011 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Ülane 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Ülane 28. aprill 2011 Järva
Krabi Põhikool 1-3 Ülane 28. aprill 2011 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Ülane 28. aprill 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Ülane 28. aprill 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 1a Ülane 28. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Ülane 29. aprill 2011 Harju
Tõrva Gümnaasium 8a Ülane 29. aprill 2011 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Ülane 29. aprill 2011 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium Ülane 29. aprill 2011 Valga
Esku-Kamari Kool 2 Ülane 29. aprill 2011 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 2 Ülane 30. aprill 2011 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Ülane 1. mai 2011 Pärnu
Miina Härma Gümnaasium 7b Ülane 1. mai 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Ülane 2. mai 2011 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 4c Ülane 2. mai 2011 Viljandi
Vaida Põhikool 1 Ülane 2. mai 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Ülane 4. mai 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 2b Ülane 5. mai 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Ülane 6. mai 2011 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Ülane 6. mai 2011 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Ülane 7. mai 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Ülane 7. mai 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Ülane 7. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Ülane 10. mai 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool Ülane 15. mai 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 16. mai 2011 Harju

Tagasi tulemuste juurde