"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lokuta Lasteaed Ööbik 5. mai 2011 Järva
Tsirguliina Keskkool 3 Ööbik 6. mai 2011 Valga
Tääksi Põhikool 5-8 Ööbik 7. mai 2011 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Ööbik 7. mai 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Ööbik 7. mai 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2c Ööbik 7. mai 2011 Tartu
Kernu Põhikool Ööbik 7. mai 2011 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Ööbik 7. mai 2011 Võru
Koeru Keskkool 3 Ööbik 7. mai 2011 Järva
Viluste Põhikool 4 Ööbik 7. mai 2011 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Ööbik 8. mai 2011 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Ööbik 8. mai 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Ööbik 8. mai 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Ööbik 8. mai 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Ööbik 9. mai 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 8 Ööbik 9. mai 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Ööbik 10. mai 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Ööbik 10. mai 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 5b Ööbik 10. mai 2011 Tartu
Virtsu Kool Ööbik 10. mai 2011 Lääne
Vara Põhikool Ööbik 10. mai 2011 Tartu
Tartu Loodusmaja Ööbik 11. mai 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Ööbik 11. mai 2011 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Ööbik 12. mai 2011 Valga
Raasiku Põhikool 3 Ööbik 12. mai 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Ööbik 12. mai 2011 Viljandi
Mooste Põhikool 1-3 Ööbik 13. mai 2011 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Ööbik 13. mai 2011 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Ööbik 13. mai 2011 Põlva
Konguta Kool Ööbik 13. mai 2011 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Ööbik 13. mai 2011 Viljandi
Varstu Keskkool 7 Ööbik 13. mai 2011 Võru
Tudulinna Põhikool 3 Ööbik 14. mai 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2b Ööbik 14. mai 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Ööbik 14. mai 2011 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Ööbik 14. mai 2011 Viljandi
Sadala Põhikool 1-3 Ööbik 14. mai 2011 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Ööbik 14. mai 2011 Tartu
Hargla Kool 8 Ööbik 14. mai 2011 Valga
Kohila Gümnaasium 8c Ööbik 14. mai 2011 Rapla
Muraste Looduskool Ööbik 14. mai 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Ööbik 15. mai 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Ööbik 15. mai 2011 Saare
Lüllemäe Põhikool 2-3 Ööbik 15. mai 2011 Valga
Vaida Põhikool 1 Ööbik 15. mai 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Ööbik 15. mai 2011 Lääne
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Ööbik 16. mai 2011 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Ööbik 16. mai 2011 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Ööbik 16. mai 2011 Valga
Peetri Põhikool 3-4 Ööbik 16. mai 2011 Järva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Ööbik 16. mai 2011 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Ööbik 16. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Ööbik 17. mai 2011 Ida-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Ööbik 17. mai 2011 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 8a Ööbik 18. mai 2011 Valga
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Ööbik 18. mai 2011 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Ööbik 19. mai 2011 Valga
Kiili Gümnaasium Ööbik 19. mai 2011 Harju
Uulu Lasteaed Ööbik 19. mai 2011 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 3 Ööbik 19. mai 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Ööbik 19. mai 2011 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Ööbik 19. mai 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Ööbik 19. mai 2011 Ida-Viru
Tali Põhikool 5-9 Ööbik 20. mai 2011 Pärnu
Kõpu Põhikool Ööbik 20. mai 2011 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Ööbik 20. mai 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 1b Ööbik 20. mai 2011 Lääne-Viru
Oru Põhikool 6 Ööbik 20. mai 2011 Harju
Luunja Keskkool 6 Ööbik 20. mai 2011 Tartu
Vääna Mõisakool Ööbik 20. mai 2011 Harju
Taebla Gümnaasium Ööbik 20. mai 2011 Lääne
Tartu Lasteaed Poku Ööbik 20. mai 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Ööbik 21. mai 2011 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ööbik 21. mai 2011 Lääne
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Ööbik 21. mai 2011 Järva
Elva Gümnaasium 4c Ööbik 21. mai 2011 Tartu
Sõmeru Põhikool 1 Ööbik 21. mai 2011 Lääne-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Ööbik 21. mai 2011 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Ööbik 22. mai 2011 Harju
Põlula Kool 1-4 Ööbik 22. mai 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Ööbik 22. mai 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Ööbik 22. mai 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Ööbik 23. mai 2011 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Ööbik 23. mai 2011 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Ööbik 23. mai 2011 Lääne-Viru
Paistu Kool 2-3 Ööbik 24. mai 2011 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Ööbik 25. mai 2011 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ööbik 26. mai 2011 Harju
Muhu Põhikool 5 Ööbik 27. mai 2011 Saare
Vara Põhikool 6 Ööbik 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde