"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6851 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Reaalkool Sinilill 19. märts 2009 Harju
Mõisaküla Kool Sinilill 20. märts 2009 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 4b Sinilill 20. märts 2009 Saare
Muhu Põhikool Sinilill 22. märts 2009 Saare
Roosna-Alliku Põhikool Sinilill 22. märts 2009 Järva
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 22. märts 2009 Hiiu
Raatuse Gümnaasium Sinilill 23. märts 2009 Tartu
Kärla Põhikool Sinilill 23. märts 2009 Saare
Orissaare Gümnaasium2 Sinilill 24. märts 2009 Saare
Tornimäe Põhikool Sinilill 24. märts 2009 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Sinilill 26. märts 2009 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sinilill 26. märts 2009 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sinilill 27. märts 2009 Lääne
Lasteaed Vigri Sinilill 28. märts 2009 Hiiu
Helme SIK Sinilill 29. märts 2009 Valga
Lauka Põhikool Sinilill 29. märts 2009 Hiiu
Kihnu Kool Sinilill 30. märts 2009 Pärnu
Abja Gümnaasium Sinilill 30. märts 2009 Viljandi
Türi Majandusgümnaasium Sinilill 30. märts 2009 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium Sinilill 30. märts 2009 Viljandi
Ahula lasteaed-algkool Sinilill 31. märts 2009 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool Sinilill 31. märts 2009 Pärnu
Valga Gümnaasium Sinilill 31. märts 2009 Valga
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2009 Viljandi
Vatla Põhikool Sinilill 1. aprill 2009 Lääne
Lõpe Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 5. Lasteaed Sinilill 1. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Kunstide Kool Sinilill 1. aprill 2009 Ida-Viru
Risti Põhikool Sinilill 1. aprill 2009 Lääne
Konguta Kool II Sinilill 1. aprill 2009 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool2 Sinilill 1. aprill 2009 Pärnu
Risti Põhikool II Sinilill 1. aprill 2009 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sinilill 1. aprill 2009 Viljandi
Vatla Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2009 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Sinilill 1. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool (3) Sinilill 1. aprill 2009 Põlva
Hargla Kool 1 Sinilill 2. aprill 2009 Valga
Viluste põhikool Sinilill 2. aprill 2009 Põlva
Kirivere Põhikool Sinilill 2. aprill 2009 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Sinilill 2. aprill 2009 Tartu
Puiga Põhikool 1 Sinilill 2. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool 5 Sinilill 3. aprill 2009 Võru
Rõngu Keskkool Sinilill 3. aprill 2009 Tartu
Muraste Looduskool Sinilill 3. aprill 2009 Harju
Tsirguliina Keskkool Sinilill 3. aprill 2009 Valga
Aruküla Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Sinilill 3. aprill 2009 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Sinilill 3. aprill 2009 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 3. aprill 2009 Tartu
Krabi Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Võru
Tori Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Pärnu
Kõpu Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Viljandi
Paikuse Põhikool 1 Sinilill 3. aprill 2009 Pärnu
Virtsu Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Lääne
Kuldre Kool 5 Sinilill 4. aprill 2009 Võru
Otepää Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2009 Valga
Kohila Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2009 Rapla
Tartu Erakool Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2009 Saare
Tartu Loodusmaja Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Risti Põhikool 1 Sinilill 4. aprill 2009 Harju
Lihula Lasteaed Sinilill 4. aprill 2009 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool Sinilill 4. aprill 2009 Jõgeva
Halliste põhikool 6 Sinilill 4. aprill 2009 Viljandi
Aste Põhikool 4 Sinilill 4. aprill 2009 Saare
Raudna Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium II Sinilill 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Salutaguse Sinilill 4. aprill 2009 Järva
Elva Gümnaasium5B Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Viimsi Kool 4d Sinilill 4. aprill 2009 Harju
Emmaste Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2009 Hiiu
Lõpe Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 4. aprill 2009 Harju
Puiga Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Võru
Tapa Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Metsküla Algkool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Lääne
Kuuste Kool 5 Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Sinilill 5. aprill 2009 Põlva
Elva Gümnaasium5C Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Sinilill 5. aprill 2009 Põlva
Raudna Põhikool I Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Valga
Kehtna Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Rapla
Kadrina Keskkool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4 Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Kildu põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Luunja Keskkool Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Ida-Viru
Koonga Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Pärnu
Aste Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Saare
Uuemõisa Algkool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Lääne
Uuemõisa Algkool Sinilill 5. aprill 2009 Lääne
Rannu Keskkool Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Orissaare Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Saare
Viljandi Maagümnaasium 1a Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Veskitammi Lasteaed Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Vastseliina Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Võru
Nõo Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Kehra Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Oru Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Hargla Kool Sinilill 5. aprill 2009 Valga
Tartu Katoliku Kool 1a Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Hargla Kool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Valga
Metsapoole Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Pärnu
Oru Kool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Mikitamäe Kool 1 Sinilill 6. aprill 2009 Põlva
Elva Gümnaasium4B Sinilill 6. aprill 2009 Tartu
Põlva Keskkool Sinilill 6. aprill 2009 Põlva
Vormsi Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Pärnjõe Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Reaalkool B Sinilill 6. aprill 2009 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Surju Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Roela Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed Sinilill 6. aprill 2009 Jõgeva
Riidaja Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Valga
Otepää Gümnaasium 1 Sinilill 6. aprill 2009 Valga
Pärnu Loodusmaja 1 Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Lihula Gümnaasium Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Sinilill 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed II Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Kõpu Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2009 Viljandi
Melliste Algkool- Lasteaed Sinilill 6. aprill 2009 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool Sinilill 6. aprill 2009 Viljandi
Valga Jaanikese kool Sinilill 6. aprill 2009 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Konguta Kool Sinilill 6. aprill 2009 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 2b Sinilill 7. aprill 2009 Viljandi
Rakvere Põhikool Sinilill 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2009 Järva
Kose Gümnaasium 4a Sinilill 7. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium4A Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Imavere PK Sinilill 7. aprill 2009 Järva
Unipiha Algkool Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Tartu Karlova Gümnaasium Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 7. aprill 2009 Harju
Vara Põhikool Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Sinilill 8. aprill 2009 Tartu
Sadala põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Jõgeva
Orava Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Põlva
Osula Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Võru
Tallinna 1. Internaatkool,TT Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium5A Sinilill 8. aprill 2009 Tartu
Taebla Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Lääne
Koosa Lasteaed-Algkool Sinilill 8. aprill 2009 Tartu
Saduküla Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Jõgeva
Aakre - Lasteaed Algkool Sinilill 8. aprill 2009 Valga
Rakke Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 8. aprill 2009 Valga
Jäneda Kool 1 Sinilill 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Taali Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Pärnu
Tali Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Pärnu
Vasalemma Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Pärnu Väike Vabakool 3 Sinilill 8. aprill 2009 Pärnu
Saue Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Sinilill 8. aprill 2009 Viljandi
Paistu Kool Sinilill 9. aprill 2009 Viljandi
Jäneda Kool 2 Sinilill 9. aprill 2009 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Sinilill 9. aprill 2009 Võru
Koonga Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2009 Pärnu
Jäneda Kool Sinilill 9. aprill 2009 Lääne-Viru
Kolga Keskkool Sinilill 9. aprill 2009 Harju
Ruusa Põhikool Sinilill 9. aprill 2009 Põlva
Türi Majandusgümnaasium 5.b Sinilill 9. aprill 2009 Järva
Tartu Veeriku Kool 1 Sinilill 9. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Sinilill 9. aprill 2009 Tartu
Ruusmäe kool Sinilill 10. aprill 2009 Võru
Pärnu Väike Vabakool Sinilill 10. aprill 2009 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Sinilill 10. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Sinilill 10. aprill 2009 Viljandi
Tilsi Põhikool Sinilill 10. aprill 2009 Põlva
Koonga Põhikool 4 Sinilill 10. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Pärnu
Tartu Veeriku Kool Sinilill 10. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Sinilill 10. aprill 2009 Ida-Viru
Õie Lasteaed Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Jõhvi gümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Ida-Viru
Viimsi Kool 1e Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Mäetaguse Põhikool Sinilill 10. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna Ühisgümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Kehra Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Are Põhikool III Sinilill 11. aprill 2009 Pärnu
Albu Põhikool Sinilill 11. aprill 2009 Järva
Kääpa Põhikool Sinilill 11. aprill 2009 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Sinilill 11. aprill 2009 Viljandi
Hargla Kool 3 Sinilill 11. aprill 2009 Valga
Elva Gümnaasium2B Sinilill 11. aprill 2009 Tartu
Uhtna Põhikool Sinilill 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2009 Järva
Kose Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2009 Harju
Tallinna 21. Kool Sinilill 11. aprill 2009 Harju
Tilsi Põhikool2 Sinilill 11. aprill 2009 Põlva
Misso Keskkool Sinilill 11. aprill 2009 Võru
Uulu Lasteaed Sinilill 11. aprill 2009 Pärnu
Kuusalu Keskkool Sinilill 11. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Sinilill 11. aprill 2009 Ida-Viru
Are Põhikool 2 Sinilill 11. aprill 2009 Pärnu
Kiviõli I Keskkool Sinilill 11. aprill 2009 Ida-Viru
Sürgavere Põhikool Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Ruhnu Põhikool Sinilill 12. aprill 2009 Saare
Halliste Põhikool 3 Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Savikoja Sinilill 12. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Sinilill 12. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Sinilill 12. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2009 Harju
Viljandi Valuoja PK Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium 4b Sinilill 12. aprill 2009 Harju
Halliste põhikool Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Sõmeru Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sinilill 13. aprill 2009 Järva
Vastseliina Gümnaasium 5 Sinilill 13. aprill 2009 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Sinilill 13. aprill 2009 Ida-Viru
Raasiku Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Harju
Tudu Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sinilill 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium Sinilill 13. aprill 2009 Viljandi
Valga Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Valga
Illuka Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Ida-Viru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sinilill 14. aprill 2009 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 1 Sinilill 14. aprill 2009 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Sinilill 14. aprill 2009 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2009 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Sinilill 14. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool Sinilill 14. aprill 2009 Tartu
Valgu Põhikool Sinilill 15. aprill 2009 Rapla
Tallinna Inglise Kolledž Sinilill 15. aprill 2009 Harju
Mikitamäe Kool2 Sinilill 15. aprill 2009 Põlva
Paide Ühisgümnaasium 1 Sinilill 15. aprill 2009 Järva
Tõrva Gümnaasium Sinilill 15. aprill 2009 Valga
Taali Põhikool 4 Sinilill 15. aprill 2009 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 16. aprill 2009 Tartu
Vodja kool Sinilill 16. aprill 2009 Järva
Tartu Loodusmaja 2 Sinilill 16. aprill 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sinilill 16. aprill 2009 Viljandi
Are Põhikool Sinilill 16. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool Sinilill 16. aprill 2009 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed I Sinilill 17. aprill 2009 Viljandi
Krabi Põhikool 6 Sinilill 17. aprill 2009 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sinilill 18. aprill 2009 Pärnu
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Sinilill 18. aprill 2009 Ida-Viru
Taali Põhikool 3 Sinilill 19. aprill 2009 Pärnu
Peetri Põhikool II Sinilill 19. aprill 2009 Järva
Viimsi Kool Sinilill 19. aprill 2009 Harju
Narva Eesti Gümnaasium Sinilill 20. aprill 2009 Ida-Viru
Eidapere kool Sinilill 21. aprill 2009 Rapla
Valgu Põhikool 2 Sinilill 22. aprill 2009 Rapla
Pärnu Loodusmaja Sinilill 22. aprill 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sinilill 23. aprill 2009 Viljandi
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Sinilill 24. aprill 2009 Harju
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Sinilill 27. aprill 2009 Jõgeva
Tallinna Ristiku Põhikool Sinilill 28. aprill 2009 Harju
Koonga Põhikool 7 Sinilill 28. aprill 2009 Pärnu
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Sinilill 29. aprill 2009 Tartu

Tagasi tulemuste juurde