"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ruhnu Põhikool Põldlõoke 9. märts 2009 Saare
Metsapoole Põhikool Põldlõoke 9. märts 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Põldlõoke 10. märts 2009 Pärnu
Oru Põhikool Põldlõoke 12. märts 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Põldlõoke 13. märts 2009 Viljandi
Rakvere Linna Algkool Põldlõoke 13. märts 2009 Lääne-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Põldlõoke 13. märts 2009 Saare
Mõisaküla Kool Põldlõoke 13. märts 2009 Viljandi
Kohila Gümnaasium Põldlõoke 13. märts 2009 Rapla
Kuldre Kool Põldlõoke 16. märts 2009 Võru
Kirivere Põhikool Põldlõoke 17. märts 2009 Viljandi
Konguta Kool II Põldlõoke 17. märts 2009 Tartu
Lõpe Põhikool 2 Põldlõoke 18. märts 2009 Pärnu
Vatla Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2009 Lääne
Virtsu Põhikool Põldlõoke 19. märts 2009 Lääne
Vatla Põhikool Põldlõoke 19. märts 2009 Lääne
Lauka Põhikool Põldlõoke 19. märts 2009 Hiiu
Tõrva Gümnaasium Põldlõoke 20. märts 2009 Valga
Tali Põhikool Põldlõoke 20. märts 2009 Pärnu
Kiviõli I Keskkool Põldlõoke 21. märts 2009 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Põldlõoke 22. märts 2009 Lääne
Teenuse Põldlõoke 22. märts 2009 Rapla
Elva Gümnaasium2B Põldlõoke 22. märts 2009 Tartu
Kärla Põhikool Põldlõoke 23. märts 2009 Saare
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 24. märts 2009 Jõgeva
Muraste Looduskool Põldlõoke 24. märts 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Põldlõoke 24. märts 2009 Harju
Aste Põhikool Põldlõoke 24. märts 2009 Saare
Türi Majandusgümnaasium Põldlõoke 25. märts 2009 Järva
Orava Põhikool Põldlõoke 25. märts 2009 Põlva
Kostivere Põhikool 2 Põldlõoke 26. märts 2009 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Põldlõoke 26. märts 2009 Pärnu
Rakvere Eragümnaasium Põldlõoke 27. märts 2009 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium 1a Põldlõoke 27. märts 2009 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool Põldlõoke 27. märts 2009 Tartu
Kehra Gümnaasium 2 Põldlõoke 27. märts 2009 Harju
Tori Põhikool Põldlõoke 28. märts 2009 Pärnu
Kääpa Põhikool Põldlõoke 28. märts 2009 Võru
Lihula Lasteaed II Põldlõoke 28. märts 2009 Lääne
Tallinna Muusikakeskkool Põldlõoke 28. märts 2009 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Põldlõoke 28. märts 2009 Valga
Parksepa Keskkool Põldlõoke 28. märts 2009 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 29. märts 2009 Harju
Halliste põhikool 6 Põldlõoke 29. märts 2009 Viljandi
Lihula Gümnaasium Põldlõoke 29. märts 2009 Lääne
Raudna Põhikool Põldlõoke 30. märts 2009 Viljandi
Paide Gümnaasium Põldlõoke 30. märts 2009 Järva
Tartu Hiie Kool 2 Põldlõoke 30. märts 2009 Tartu
Pärnu Loodusmaja Põldlõoke 30. märts 2009 Pärnu
Tartu Veeriku Kool Põldlõoke 30. märts 2009 Tartu
Jõhvi gümnaasium Põldlõoke 30. märts 2009 Ida-Viru
Valgu Põhikool Põldlõoke 30. märts 2009 Rapla
Risti Põhikool Põldlõoke 31. märts 2009 Lääne
Tallinna Inglise Kolledž Põldlõoke 31. märts 2009 Harju
Risti Põhikool II Põldlõoke 31. märts 2009 Harju
Muhu Põhikool Põldlõoke 31. märts 2009 Saare
Pärnjõe Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Aruküla Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Harju
Vara Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 1. aprill 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Viljandi
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Surju Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 4 Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Raasiku Põhikool1 Põldlõoke 1. aprill 2009 Harju
Helme SIK Põldlõoke 1. aprill 2009 Valga
Emmaste Põhikool 3 Põldlõoke 1. aprill 2009 Hiiu
Kõpu Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2009 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Põldlõoke 1. aprill 2009 Jõgeva
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 2. aprill 2009 Hiiu
Veskitammi Lasteaed Põldlõoke 2. aprill 2009 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Põldlõoke 2. aprill 2009 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Põldlõoke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Konguta Kool-lasteaed Põldlõoke 2. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 2. aprill 2009 Tartu
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Põldlõoke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool B Põldlõoke 2. aprill 2009 Harju
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Põldlõoke 2. aprill 2009 Võru
Tsirguliina Keskkool Põldlõoke 2. aprill 2009 Valga
Taali Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2009 Pärnu
Mäetaguse Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Albu Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2009 Järva
Viljandi Maagümnaasium 2b Põldlõoke 3. aprill 2009 Viljandi
Vodja kool Põldlõoke 3. aprill 2009 Järva
Kehtna Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Rapla
Viluste põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Rakvere Eragümnaasium II Põldlõoke 3. aprill 2009 Lääne-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Põldlõoke 3. aprill 2009 Järva
Põlva Keskkool Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Taebla Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Lääne
Tallinna 5. Lasteaed Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Krootuse Põhikool (3) Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Kose Gümnaasium 4b Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Põldlõoke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Põldlõoke 3. aprill 2009 Võru
Hargla Kool Põldlõoke 3. aprill 2009 Valga
Kostivere Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Põldlõoke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Pärnu
Orissaare Gümnaasium2 Põldlõoke 3. aprill 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Põldlõoke 3. aprill 2009 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Põldlõoke 3. aprill 2009 Viljandi
Unipiha Algkool Põldlõoke 3. aprill 2009 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 3. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 21. Kool Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Põldlõoke 3. aprill 2009 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Savikoja Põldlõoke 3. aprill 2009 Tartu
Raasiku Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Otepää Gümnaasium 1 Põldlõoke 3. aprill 2009 Valga
Salutaguse Põldlõoke 3. aprill 2009 Järva
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2009 Viljandi
Nõo Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Illuka Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2009 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2a Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Puiga Põhikool 1 Põldlõoke 4. aprill 2009 Võru
Eidapere kool Põldlõoke 4. aprill 2009 Rapla
Holstre Kool Põldlõoke 4. aprill 2009 Viljandi
Are Põhikool III Põldlõoke 4. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4a Põldlõoke 4. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium4A Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Tudu Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2009 Ida-Viru
Taali Põhikool 3 Põldlõoke 4. aprill 2009 Pärnu
Hargla Kool 3 Põldlõoke 4. aprill 2009 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 4. aprill 2009 Harju
Holstre kool 2 Põldlõoke 4. aprill 2009 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Kunstide Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Ida-Viru
Tääksi Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Viljandi
Saduküla Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Jõgeva
Vormsi Põldlõoke 5. aprill 2009 Lääne
Aakre - Lasteaed Algkool Põldlõoke 5. aprill 2009 Valga
Paikuse Põhikool 1 Põldlõoke 5. aprill 2009 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 1 Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Jõgeva
Are Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Pärnu
Osula Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Võru
Rannu Keskkool Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Põldlõoke 5. aprill 2009 Ida-Viru
Viljandi Valuoja PK Põldlõoke 5. aprill 2009 Viljandi
Peetri Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Järva
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Põldlõoke 5. aprill 2009 Harju
Tartu Katoliku Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Vasta Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Koonga Põhikool 2 Põldlõoke 5. aprill 2009 Pärnu
Riidaja Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Valga
Sürgavere Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Viljandi
Puiga Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Võru
Ruusa Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Põlva
Melliste Algkool- Lasteaed Põldlõoke 6. aprill 2009 Tartu
Kadrina Keskkool Põldlõoke 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Alavere Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Harju
Uulu Lasteaed Põldlõoke 6. aprill 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 2 Põldlõoke 6. aprill 2009 Valga
Metsküla Algkool 2 Põldlõoke 6. aprill 2009 Lääne
Peetri Põhikool II Põldlõoke 6. aprill 2009 Järva
Suislepa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 6. aprill 2009 Viljandi
Kadrina Keskkool 3 Põldlõoke 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Luunja Keskkool Põldlõoke 6. aprill 2009 Tartu
Lihula Lasteaed Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne
Rakke Gümnaasium Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Uuemõisa Algkool Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne
Sadala põhikool Põldlõoke 7. aprill 2009 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Põldlõoke 7. aprill 2009 Jõgeva
Tallinna 1. Internaatkool,TT Põldlõoke 7. aprill 2009 Harju
Metsküla Algkool Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne
Tallinna Ristiku Põhikool Põldlõoke 8. aprill 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Põldlõoke 8. aprill 2009 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 3 Põldlõoke 8. aprill 2009 Järva
Sõmeru Põhikool Põldlõoke 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Paistu Kool Põldlõoke 9. aprill 2009 Viljandi
Võru Lasteaed Päkapikk Põldlõoke 9. aprill 2009 Võru
Kuressaare Gümnaasium 4b Põldlõoke 10. aprill 2009 Saare
Tapa Gümnaasium Põldlõoke 10. aprill 2009 Lääne-Viru
Imavere PK Põldlõoke 10. aprill 2009 Järva
Misso Keskkool Põldlõoke 11. aprill 2009 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium Põldlõoke 12. aprill 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium4B Põldlõoke 12. aprill 2009 Tartu
Sillamäe Eesti Põhikool Põldlõoke 12. aprill 2009 Ida-Viru
Tilsi Põhikool2 Põldlõoke 12. aprill 2009 Põlva
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Põldlõoke 12. aprill 2009 Põlva
Ruusmäe kool Põldlõoke 13. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool Põldlõoke 13. aprill 2009 Võru
Risti Põhikool 1 Põldlõoke 14. aprill 2009 Harju
Valga Jaanikese kool Põldlõoke 14. aprill 2009 Valga
Vastseliina Gümnaasium Põldlõoke 14. aprill 2009 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium Põldlõoke 15. aprill 2009 Lääne-Viru
Oru Kool Põldlõoke 15. aprill 2009 Lääne
Adavere Põhikool Põldlõoke 15. aprill 2009 Jõgeva
Elva Gümnaasium5C Põldlõoke 15. aprill 2009 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 5.b Põldlõoke 16. aprill 2009 Järva
Kõpu Põhikool Põldlõoke 17. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 18. aprill 2009 Viljandi
Tartu Hiie Kool Põldlõoke 18. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5B Põldlõoke 18. aprill 2009 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Põldlõoke 19. aprill 2009 Harju
Ahula lasteaed-algkool Põldlõoke 20. aprill 2009 Järva
Abja Gümnaasium Põldlõoke 25. aprill 2009 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 5 Põldlõoke 27. aprill 2009 Võru
Kadrina Keskkool 2 Põldlõoke 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Põldlõoke 30. aprill 2009 Tartu
Tartu Erakool Põldlõoke 11. mai 2009 Tartu
Koosa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 12. mai 2009 Tartu
Mikitamäe Kool 1 Põldlõoke 26. mai 2009 Põlva

Tagasi tulemuste juurde