"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lüllemäe Põhikool 2 Näsiniin 29. märts 2009 Valga
Lüganuse Keskkool Näsiniin 29. märts 2009 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1 Näsiniin 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Näsiniin 3. aprill 2009 Lääne
Tartu Loodusmaja Näsiniin 3. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5B Näsiniin 4. aprill 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Näsiniin 5. aprill 2009 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Näsiniin 5. aprill 2009 Jõgeva
Konguta Kool II Näsiniin 6. aprill 2009 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Näsiniin 6. aprill 2009 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium Näsiniin 6. aprill 2009 Järva
Unipiha Algkool Näsiniin 6. aprill 2009 Tartu
Imavere PK Näsiniin 6. aprill 2009 Järva
Pärnjõe Põhikool Näsiniin 7. aprill 2009 Pärnu
Kihnu Kool Näsiniin 7. aprill 2009 Pärnu
Risti Põhikool Näsiniin 9. aprill 2009 Lääne
Krootuse Põhikool (3) Näsiniin 9. aprill 2009 Põlva
Eidapere kool Näsiniin 9. aprill 2009 Rapla
Kärdla Ühisgümnaasium Näsiniin 9. aprill 2009 Hiiu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Näsiniin 10. aprill 2009 Saare
Tääksi Põhikool Näsiniin 10. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Näsiniin 10. aprill 2009 Viljandi
Luunja Keskkool Näsiniin 10. aprill 2009 Tartu
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Näsiniin 10. aprill 2009 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 2b Näsiniin 10. aprill 2009 Viljandi
Muhu Põhikool Näsiniin 10. aprill 2009 Saare
Tartu Veeriku Kool Näsiniin 10. aprill 2009 Tartu
Metsapoole Põhikool Näsiniin 10. aprill 2009 Pärnu
Lihula Lasteaed Näsiniin 11. aprill 2009 Lääne
Tõrva Gümnaasium 2 Näsiniin 11. aprill 2009 Valga
Hargla Kool 3 Näsiniin 11. aprill 2009 Valga
Jäneda Kool 1 Näsiniin 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed II Näsiniin 11. aprill 2009 Lääne
Raudna Põhikool Näsiniin 11. aprill 2009 Viljandi
Rannu Keskkool Näsiniin 11. aprill 2009 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool Näsiniin 11. aprill 2009 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 1a Näsiniin 12. aprill 2009 Tartu
Osula Põhikool Näsiniin 12. aprill 2009 Võru
Tallinna Reaalkool B Näsiniin 12. aprill 2009 Harju
Halliste põhikool 6 Näsiniin 12. aprill 2009 Viljandi
Rakke Gümnaasium Näsiniin 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium Näsiniin 13. aprill 2009 Viljandi
Valga Gümnaasium Näsiniin 13. aprill 2009 Valga
Seljametsa Lasteaed-Algkool Näsiniin 13. aprill 2009 Pärnu
Tartu Hiie Kool 2 Näsiniin 13. aprill 2009 Tartu
Valga Põhikool Näsiniin 13. aprill 2009 Valga
Tallinna Reaalkool Näsiniin 13. aprill 2009 Harju
Krootuse Põhikool 4 Näsiniin 13. aprill 2009 Põlva
Paistu Kool Näsiniin 14. aprill 2009 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Näsiniin 14. aprill 2009 Võru
Kildu põhikool Näsiniin 14. aprill 2009 Viljandi
Veskitammi Lasteaed Näsiniin 14. aprill 2009 Harju
Tsirguliina Keskkool Näsiniin 14. aprill 2009 Valga
Kehra Gümnaasium 2 Näsiniin 15. aprill 2009 Harju
Koonga Põhikool 4 Näsiniin 15. aprill 2009 Pärnu
Viluste põhikool Näsiniin 15. aprill 2009 Põlva
Kose Gümnaasium Näsiniin 15. aprill 2009 Harju
Tõrva Gümnaasium Näsiniin 16. aprill 2009 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Näsiniin 16. aprill 2009 Harju
Tartu Loodusmaja 2 Näsiniin 16. aprill 2009 Tartu
Kõpu Põhikool Näsiniin 17. aprill 2009 Viljandi
Konguta Kool Näsiniin 17. aprill 2009 Tartu
Lüllemäe Põhikool Näsiniin 17. aprill 2009 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Näsiniin 17. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Näsiniin 18. aprill 2009 Lääne-Viru
Aakre - Lasteaed Algkool Näsiniin 18. aprill 2009 Valga
Muraste Looduskool Näsiniin 19. aprill 2009 Harju
Tartu Erakool Näsiniin 19. aprill 2009 Tartu
Loo Keskkool Näsiniin 19. aprill 2009 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Näsiniin 19. aprill 2009 Tartu
Kehtna Põhikool Näsiniin 19. aprill 2009 Rapla
Helme SIK Näsiniin 19. aprill 2009 Valga
Tallinna 21. Kool Näsiniin 19. aprill 2009 Harju
Alavere Põhikool Näsiniin 20. aprill 2009 Harju
Nõo Põhikool Näsiniin 20. aprill 2009 Tartu
Mikitamäe Kool2 Näsiniin 20. aprill 2009 Põlva
Tudu Põhikool Näsiniin 20. aprill 2009 Lääne-Viru
Aste Põhikool Näsiniin 20. aprill 2009 Saare
Uulu Lasteaed Näsiniin 20. aprill 2009 Pärnu
Kuremaa Lasteaed Näsiniin 20. aprill 2009 Jõgeva
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Näsiniin 21. aprill 2009 Võru
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Näsiniin 21. aprill 2009 Võru
Vara Põhikool Näsiniin 21. aprill 2009 Tartu
Ruusmäe kool Näsiniin 21. aprill 2009 Võru
Lihula Gümnaasium Näsiniin 21. aprill 2009 Lääne
Riidaja Põhikool Näsiniin 21. aprill 2009 Valga
Pärnu Loodusmaja Näsiniin 22. aprill 2009 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Näsiniin 23. aprill 2009 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool Näsiniin 23. aprill 2009 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium Näsiniin 23. aprill 2009 Pärnu
Sadala põhikool Näsiniin 23. aprill 2009 Jõgeva
Vatla Põhikool Näsiniin 23. aprill 2009 Lääne
Viljandi Maagümnaasium 1a Näsiniin 23. aprill 2009 Viljandi
Virtsu Põhikool Näsiniin 23. aprill 2009 Lääne
Elva Gümnaasium4A Näsiniin 24. aprill 2009 Tartu
Roela Põhikool Näsiniin 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool 1 Näsiniin 24. aprill 2009 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Näsiniin 24. aprill 2009 Järva
Puiga Põhikool 1 Näsiniin 24. aprill 2009 Võru
Kiviõli I Keskkool Näsiniin 25. aprill 2009 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 4a Näsiniin 25. aprill 2009 Harju
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Näsiniin 25. aprill 2009 Ida-Viru
Elva Gümnaasium5A Näsiniin 25. aprill 2009 Tartu
Surju Põhikool Näsiniin 25. aprill 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium2B Näsiniin 25. aprill 2009 Tartu
Tali Põhikool Näsiniin 25. aprill 2009 Pärnu
Otepää Gümnaasium 1 Näsiniin 25. aprill 2009 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Näsiniin 26. aprill 2009 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Näsiniin 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium 5.b Näsiniin 26. aprill 2009 Järva
Peetri Põhikool II Näsiniin 27. aprill 2009 Järva
Jäneda Kool 2 Näsiniin 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Näsiniin 27. aprill 2009 Järva
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Näsiniin 27. aprill 2009 Jõgeva
Ahula lasteaed-algkool Näsiniin 27. aprill 2009 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Näsiniin 27. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Näsiniin 27. aprill 2009 Ida-Viru
Vodja kool Näsiniin 27. aprill 2009 Järva
Sõmeru Põhikool Näsiniin 28. aprill 2009 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 2 Näsiniin 28. aprill 2009 Võru
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Näsiniin 28. aprill 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium4B Näsiniin 29. aprill 2009 Tartu
Kuldre Kool 5 Näsiniin 30. aprill 2009 Võru
Kuldre Kool Näsiniin 30. aprill 2009 Võru
Orissaare Gümnaasium2 Näsiniin 30. aprill 2009 Saare
Kadrina Keskkool Näsiniin 1. mai 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Näsiniin 2. mai 2009 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium Näsiniin 4. mai 2009 Viljandi
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Näsiniin 4. mai 2009 Põlva
Mäetaguse Põhikool Näsiniin 7. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Näsiniin 8. mai 2009 Ida-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Näsiniin 13. mai 2009 Võru
Kuusalu Keskkool Näsiniin 13. mai 2009 Harju
Rakvere Eragümnaasium II Näsiniin 16. mai 2009 Lääne-Viru
Õie Lasteaed Näsiniin 17. mai 2009 Harju

Tagasi tulemuste juurde