"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Viimsi Kool 1e Kuldnokk 3. märts 2009 Harju
Vasalemma Põhikool Kuldnokk 5. märts 2009 Harju
Krootuse Põhikool (3) Kuldnokk 6. märts 2009 Põlva
Otepää Gümnaasium Kuldnokk 6. märts 2009 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Kuldnokk 7. märts 2009 Valga
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Kuldnokk 7. märts 2009 Järva
Kihnu Kool Kuldnokk 8. märts 2009 Pärnu
Imavere PK Kuldnokk 8. märts 2009 Järva
Tallinna Reaalkool Kuldnokk 8. märts 2009 Harju
Tali Põhikool Kuldnokk 10. märts 2009 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 1a Kuldnokk 10. märts 2009 Viljandi
Kehtna Põhikool Kuldnokk 10. märts 2009 Rapla
Adavere Põhikool Kuldnokk 13. märts 2009 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kuldnokk 13. märts 2009 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Kuldnokk 13. märts 2009 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 13. märts 2009 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kuldnokk 14. märts 2009 Lääne
Kuldre Kool Kuldnokk 14. märts 2009 Võru
Konguta Kool II Kuldnokk 15. märts 2009 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 15. märts 2009 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Kuldnokk 15. märts 2009 Saare
Lõpe Põhikool 3 Kuldnokk 15. märts 2009 Pärnu
Valga Gümnaasium Kuldnokk 15. märts 2009 Valga
Luunja Keskkool Kuldnokk 16. märts 2009 Tartu
Koonga Põhikool 4 Kuldnokk 16. märts 2009 Pärnu
Vara Põhikool Kuldnokk 16. märts 2009 Tartu
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 16. märts 2009 Harju
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 16. märts 2009 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 2b Kuldnokk 16. märts 2009 Viljandi
Mõisaküla Kool Kuldnokk 16. märts 2009 Viljandi
Taali Põhikool Kuldnokk 16. märts 2009 Pärnu
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 16. märts 2009 Tartu
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Kuldnokk 17. märts 2009 Harju
Hargla Kool 2 Kuldnokk 17. märts 2009 Valga
Paistu Kool Kuldnokk 17. märts 2009 Viljandi
Lasteaed Vigri Kuldnokk 17. märts 2009 Hiiu
Rõngu Keskkool Kuldnokk 18. märts 2009 Tartu
Uuemõisa Algkool 2 Kuldnokk 18. märts 2009 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Kuldnokk 18. märts 2009 Võru
Roela Põhikool Kuldnokk 18. märts 2009 Lääne-Viru
Kostivere Põhikool Kuldnokk 18. märts 2009 Harju
Are Põhikool III Kuldnokk 19. märts 2009 Pärnu
Are Põhikool Kuldnokk 19. märts 2009 Pärnu
Taali Põhikool 4 Kuldnokk 19. märts 2009 Pärnu
Are Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2009 Pärnu
Orissaare Gümnaasium2 Kuldnokk 19. märts 2009 Saare
Viluste põhikool Kuldnokk 19. märts 2009 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool Kuldnokk 19. märts 2009 Tartu
Kose Gümnaasium 4a Kuldnokk 19. märts 2009 Harju
Uuemõisa Algkool Kuldnokk 19. märts 2009 Lääne
Lauka Põhikool Kuldnokk 20. märts 2009 Hiiu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Kuldnokk 20. märts 2009 Saare
Kiviõli I Keskkool Kuldnokk 20. märts 2009 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 20. märts 2009 Valga
Rakvere Eragümnaasium Kuldnokk 20. märts 2009 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool 2 Kuldnokk 20. märts 2009 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kuldnokk 20. märts 2009 Tartu
Halliste Põhikool 4 Kuldnokk 20. märts 2009 Viljandi
Hargla Kool 3 Kuldnokk 20. märts 2009 Valga
Tartu Erakool Kuldnokk 20. märts 2009 Tartu
Kuuste Kool 4 Kuldnokk 20. märts 2009 Tartu
Riidaja Põhikool Kuldnokk 20. märts 2009 Valga
Ruhnu Põhikool Kuldnokk 21. märts 2009 Saare
Tõrva Gümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2009 Valga
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2009 Viljandi
Lõpe Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2009 Pärnu
Metsapoole Põhikool Kuldnokk 21. märts 2009 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 21. märts 2009 Jõgeva
Türi Majandusgümnaasium 5.b Kuldnokk 21. märts 2009 Järva
Virtsu Põhikool Kuldnokk 21. märts 2009 Lääne
Muraste Looduskool Kuldnokk 21. märts 2009 Harju
Kärla Põhikool Kuldnokk 21. märts 2009 Saare
Emmaste Põhikool 3 Kuldnokk 21. märts 2009 Hiiu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Kuldnokk 22. märts 2009 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Kuldnokk 22. märts 2009 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Kuldnokk 22. märts 2009 Viljandi
Uulu Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2009 Pärnu
Kostivere Põhikool 2 Kuldnokk 22. märts 2009 Harju
Pärnu Väike Vabakool 2 Kuldnokk 22. märts 2009 Pärnu
Rakvere Linna Algkool Kuldnokk 22. märts 2009 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Kuldnokk 22. märts 2009 Viljandi
Viimsi Kool 4d Kuldnokk 22. märts 2009 Harju
Halliste Põhikool 3 Kuldnokk 22. märts 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 22. märts 2009 Viljandi
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Kuldnokk 22. märts 2009 Põlva
Viimsi Kool Kuldnokk 22. märts 2009 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 22. märts 2009 Hiiu
Raudna Põhikool I Kuldnokk 23. märts 2009 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium Kuldnokk 23. märts 2009 Pärnu
Muhu Põhikool Kuldnokk 23. märts 2009 Saare
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Kuldnokk 23. märts 2009 Jõgeva
Kildu põhikool Kuldnokk 23. märts 2009 Viljandi
Koonga Põhikool 2 Kuldnokk 23. märts 2009 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 1 Kuldnokk 23. märts 2009 Pärnu
Tartu Hiie Kool 2 Kuldnokk 23. märts 2009 Tartu
Raudna Põhikool Kuldnokk 23. märts 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium Kuldnokk 23. märts 2009 Viljandi
Risti Põhikool Kuldnokk 23. märts 2009 Lääne
Pärnu Vanalinna Põhikool2 Kuldnokk 23. märts 2009 Pärnu
Tsirguliina Keskkool Kuldnokk 23. märts 2009 Valga
Viljandi Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 23. märts 2009 Viljandi
Unipiha Algkool Kuldnokk 23. märts 2009 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Kuldnokk 24. märts 2009 Järva
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 24. märts 2009 Tartu
Hargla Kool Kuldnokk 24. märts 2009 Valga
Võru Lasteaed Päkapikk Kuldnokk 24. märts 2009 Võru
Raasiku Põhikool1 Kuldnokk 24. märts 2009 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kuldnokk 24. märts 2009 Viljandi
Aakre - Lasteaed Algkool Kuldnokk 24. märts 2009 Valga
Mäetaguse Põhikool Kuldnokk 24. märts 2009 Ida-Viru
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 24. märts 2009 Pärnu
Tartu Kommertsgümnaasium Kuldnokk 24. märts 2009 Tartu
Kuressaare Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2009 Saare
Tääksi Põhikool Kuldnokk 25. märts 2009 Viljandi
Oru Kool Kuldnokk 25. märts 2009 Lääne
Hargla Kool 1 Kuldnokk 25. märts 2009 Valga
Kõpu Põhikool Kuldnokk 25. märts 2009 Viljandi
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 25. märts 2009 Pärnu
Raasiku Põhikool Kuldnokk 25. märts 2009 Harju
Veskitammi Lasteaed Kuldnokk 25. märts 2009 Harju
Sürgavere Põhikool Kuldnokk 25. märts 2009 Viljandi
Lüllemäe Põhikool Kuldnokk 25. märts 2009 Valga
Konguta Kool-lasteaed Kuldnokk 25. märts 2009 Tartu
Orissaare Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2009 Saare
Sõmeru Põhikool Kuldnokk 25. märts 2009 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2009 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 25. märts 2009 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Kuldnokk 26. märts 2009 Tartu
Abja Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium2B Kuldnokk 26. märts 2009 Tartu
Sillamäe Eesti Põhikool Kuldnokk 26. märts 2009 Ida-Viru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 26. märts 2009 Pärnu
Paikuse Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kuldnokk 27. märts 2009 Ida-Viru
Jõhvi gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2009 Ida-Viru
Vasta Kool Kuldnokk 27. märts 2009 Lääne-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Kuldnokk 27. märts 2009 Harju
Lihula Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2009 Lääne
Illuka Põhikool Kuldnokk 27. märts 2009 Ida-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Kuldnokk 28. märts 2009 Võru
Kehra Gümnaasium 2 Kuldnokk 28. märts 2009 Harju
Nõo Põhikool Kuldnokk 28. märts 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Kuldnokk 29. märts 2009 Viljandi
Jäneda Kool 2 Kuldnokk 29. märts 2009 Lääne-Viru
Oru Põhikool Kuldnokk 29. märts 2009 Harju
Holstre Kool Kuldnokk 29. märts 2009 Viljandi
Valga Jaanikese kool Kuldnokk 29. märts 2009 Valga
Kadrina Keskkool Kuldnokk 30. märts 2009 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 30. märts 2009 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kuldnokk 30. märts 2009 Viljandi
Orava Põhikool Kuldnokk 30. märts 2009 Põlva
Tallinna Muusikakeskkool Kuldnokk 30. märts 2009 Harju
Elva Gümnaasium5B Kuldnokk 30. märts 2009 Tartu
Kose Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2009 Harju
Saduküla Põhikool Kuldnokk 30. märts 2009 Jõgeva
Parksepa Keskkool Kuldnokk 30. märts 2009 Võru
Kirivere Põhikool Kuldnokk 31. märts 2009 Viljandi
Taebla Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2009 Lääne
Ahula lasteaed-algkool Kuldnokk 31. märts 2009 Järva
Salutaguse Kuldnokk 31. märts 2009 Järva
Rannu Keskkool Kuldnokk 31. märts 2009 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Kuldnokk 31. märts 2009 Viljandi
Raatuse Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2009 Tartu
Krabi Põhikool 5 Kuldnokk 1. aprill 2009 Võru
Kääpa Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2009 Võru
Valgu Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2009 Rapla
Otepää Gümnaasium 1 Kuldnokk 1. aprill 2009 Valga
Koonga Põhikool 7 Kuldnokk 1. aprill 2009 Pärnu
Risti Põhikool II Kuldnokk 1. aprill 2009 Harju
Põlva Keskkool Kuldnokk 1. aprill 2009 Põlva
Tori Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Inglise Kolledž Kuldnokk 1. aprill 2009 Harju
Metsküla Algkool Kuldnokk 1. aprill 2009 Lääne
Saaremaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2009 Saare
Loo Keskkool Kuldnokk 1. aprill 2009 Harju
Misso Keskkool Kuldnokk 1. aprill 2009 Võru
Mikitamäe Kool 1 Kuldnokk 2. aprill 2009 Põlva
Melliste Algkool- Lasteaed Kuldnokk 2. aprill 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Kuldnokk 2. aprill 2009 Tartu
Halliste põhikool 6 Kuldnokk 2. aprill 2009 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Kuldnokk 2. aprill 2009 Ida-Viru
Sadala põhikool Kuldnokk 2. aprill 2009 Jõgeva
Jäneda Kool Kuldnokk 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 2 Kuldnokk 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 1 Kuldnokk 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Kuldnokk 2. aprill 2009 Ida-Viru
Viljandi Valuoja PK Kuldnokk 2. aprill 2009 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Kuldnokk 2. aprill 2009 Ida-Viru
Pärnu Loodusmaja Kuldnokk 2. aprill 2009 Pärnu
Peetri Põhikool II Kuldnokk 2. aprill 2009 Järva
Kuremaa Lasteaed Kuldnokk 2. aprill 2009 Jõgeva
Lõpe Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2009 Pärnu
Teenuse Kuldnokk 3. aprill 2009 Rapla
Kose Gümnaasium 4b Kuldnokk 3. aprill 2009 Harju
Tartu Veeriku Kool 1 Kuldnokk 3. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Kuldnokk 3. aprill 2009 Ida-Viru
Elva Gümnaasium4B Kuldnokk 3. aprill 2009 Tartu
Osula Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2009 Võru
Kuldre Kool 5 Kuldnokk 3. aprill 2009 Võru
Peetri Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2009 Järva
Albu Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2009 Järva
Tallinna 5. Lasteaed Kuldnokk 4. aprill 2009 Harju
Tartu Katoliku Kool Kuldnokk 4. aprill 2009 Tartu
Puiga Põhikool 1 Kuldnokk 4. aprill 2009 Võru
Paide Ühisgümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2009 Järva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Kuldnokk 4. aprill 2009 Viljandi
Holstre kool 2 Kuldnokk 4. aprill 2009 Viljandi
Taali Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2009 Viljandi
Vatla Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2009 Lääne
Tudu Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Aste Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2009 Saare
Türi Majandusgümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2009 Järva
Vatla Põhikool 2 Kuldnokk 4. aprill 2009 Lääne
Tallinna Reaalkool B Kuldnokk 4. aprill 2009 Harju
Kolga Keskkool Kuldnokk 4. aprill 2009 Harju
Eidapere kool Kuldnokk 4. aprill 2009 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2009 Järva
Elva Gümnaasium5A Kuldnokk 4. aprill 2009 Tartu
Valga Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2009 Valga
Õie Lasteaed Kuldnokk 4. aprill 2009 Harju
Anna Haava nim Pala Kool Kuldnokk 5. aprill 2009 Jõgeva
Tapa Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Savikoja Kuldnokk 5. aprill 2009 Tartu
Vodja kool Kuldnokk 5. aprill 2009 Järva
Vastseliina Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2009 Võru
Ruusmäe kool Kuldnokk 5. aprill 2009 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Kuldnokk 5. aprill 2009 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2009 Järva
Elva Gümnaasium5C Kuldnokk 5. aprill 2009 Tartu
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Kuldnokk 5. aprill 2009 Ida-Viru
Krabi Põhikool Kuldnokk 5. aprill 2009 Võru
Puiga Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2009 Võru
Rakvere Eragümnaasium II Kuldnokk 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Kehra Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium4C Kuldnokk 5. aprill 2009 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium Kuldnokk 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Karlova Gümnaasium Kuldnokk 6. aprill 2009 Tartu
Metsküla Algkool 2 Kuldnokk 6. aprill 2009 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium Kuldnokk 6. aprill 2009 Tartu
Aste Põhikool 4 Kuldnokk 6. aprill 2009 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kuldnokk 6. aprill 2009 Pärnu
Tilsi Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2009 Põlva
Helme SIK Kuldnokk 6. aprill 2009 Valga
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 7. aprill 2009 Tartu
Surju Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2009 Pärnu
Tilsi Põhikool2 Kuldnokk 8. aprill 2009 Põlva
Ruusa Põhikool Kuldnokk 8. aprill 2009 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 8. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool Kuldnokk 9. aprill 2009 Tartu
Aruküla Põhikool Kuldnokk 10. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Kuldnokk 11. aprill 2009 Harju
Kadrina Keskkool 2 Kuldnokk 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Vormsi Kuldnokk 11. aprill 2009 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Kuldnokk 14. aprill 2009 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 1a Kuldnokk 14. aprill 2009 Tartu
Krabi Põhikool 6 Kuldnokk 14. aprill 2009 Võru
Tartu Descartes'i Lütseum Kuldnokk 15. aprill 2009 Tartu
Lihula Lasteaed Kuldnokk 15. aprill 2009 Lääne
Tallinna Ranniku Gümnaasium Kuldnokk 15. aprill 2009 Harju
Lüganuse Keskkool Kuldnokk 17. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna 21. Kool Kuldnokk 18. aprill 2009 Harju
Pärnu Väike Vabakool 3 Kuldnokk 20. aprill 2009 Pärnu
Lihula Lasteaed II Kuldnokk 22. aprill 2009 Lääne
Elva Gümnaasium4A Kuldnokk 24. aprill 2009 Tartu
Puiga Põhikool Kuldnokk 24. aprill 2009 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Kuldnokk 24. aprill 2009 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Kuldnokk 24. aprill 2009 Harju
Saue Gümnaasium Kuldnokk 27. aprill 2009 Harju
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Kuldnokk 29. aprill 2009 Tartu

Tagasi tulemuste juurde