"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6851 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Koonga Põhikool 2 Ööbik 26. aprill 2009 Pärnu
Konguta Kool Ööbik 26. aprill 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Ööbik 1. mai 2009 Viljandi
Mõisaküla Kool Ööbik 2. mai 2009 Viljandi
Kehtna Põhikool Ööbik 2. mai 2009 Rapla
Rakvere Eragümnaasium II Ööbik 3. mai 2009 Lääne-Viru
Tallinna 5. Lasteaed Ööbik 3. mai 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Ööbik 3. mai 2009 Harju
Krootuse Põhikool (3) Ööbik 3. mai 2009 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool Ööbik 4. mai 2009 Pärnu
Imavere PK Ööbik 4. mai 2009 Järva
Tsirguliina Keskkool Ööbik 5. mai 2009 Valga
Taali Põhikool Ööbik 5. mai 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Ööbik 5. mai 2009 Viljandi
Are Põhikool 2 Ööbik 5. mai 2009 Pärnu
Veskitammi Lasteaed Ööbik 5. mai 2009 Harju
Kuldre Kool 5 Ööbik 5. mai 2009 Võru
Kuldre Kool Ööbik 5. mai 2009 Võru
Albu Põhikool Ööbik 5. mai 2009 Järva
Vastseliina Gümnaasium Ööbik 5. mai 2009 Võru
Ruusmäe kool Ööbik 6. mai 2009 Võru
Metsküla Algkool Ööbik 6. mai 2009 Lääne
Lihula Lasteaed Ööbik 7. mai 2009 Lääne
Viljandi Valuoja PK Ööbik 7. mai 2009 Viljandi
Risti Põhikool Ööbik 7. mai 2009 Lääne
Tartu Veeriku Kool Ööbik 7. mai 2009 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Ööbik 7. mai 2009 Valga
Konguta Kool-lasteaed Ööbik 7. mai 2009 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 1a Ööbik 7. mai 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Ööbik 7. mai 2009 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja Ööbik 7. mai 2009 Jõgeva
Salutaguse Ööbik 8. mai 2009 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ööbik 8. mai 2009 Jõgeva
Helme SIK Ööbik 8. mai 2009 Valga
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Ööbik 8. mai 2009 Pärnu
Viluste põhikool Ööbik 8. mai 2009 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool Ööbik 9. mai 2009 Tartu
Vormsi Ööbik 9. mai 2009 Lääne
Tartu Loodusmaja Ööbik 9. mai 2009 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Ööbik 9. mai 2009 Lääne-Viru
Pärnu Väike Vabakool 2 Ööbik 9. mai 2009 Pärnu
Aakre - Lasteaed Algkool Ööbik 9. mai 2009 Valga
Elva Gümnaasium5C Ööbik 9. mai 2009 Tartu
Unipiha Algkool Ööbik 10. mai 2009 Tartu
Tallinna Reaalkool B Ööbik 10. mai 2009 Harju
Tali Põhikool Ööbik 10. mai 2009 Pärnu
Peetri Põhikool Ööbik 10. mai 2009 Järva
Mikitamäe Kool 1 Ööbik 10. mai 2009 Põlva
Riidaja Põhikool Ööbik 10. mai 2009 Valga
Nõo Põhikool Ööbik 10. mai 2009 Tartu
Rõngu Keskkool Ööbik 10. mai 2009 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Ööbik 10. mai 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Ööbik 10. mai 2009 Viljandi
Kohila Gümnaasium Ööbik 11. mai 2009 Rapla
Uuemõisa Algkool 2 Ööbik 11. mai 2009 Lääne
Türi Majandusgümnaasium Ööbik 11. mai 2009 Järva
Melliste Algkool- Lasteaed Ööbik 11. mai 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Ööbik 11. mai 2009 Tartu
Koosa Lasteaed-Algkool Ööbik 11. mai 2009 Tartu
Orissaare Gümnaasium2 Ööbik 11. mai 2009 Saare
Valga Gümnaasium Ööbik 11. mai 2009 Valga
Valga Jaanikese kool Ööbik 11. mai 2009 Valga
Jõhvi gümnaasium Ööbik 11. mai 2009 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ööbik 11. mai 2009 Lääne
Vatla Põhikool Ööbik 11. mai 2009 Lääne
Elva Gümnaasium4B Ööbik 11. mai 2009 Tartu
Risti Põhikool II Ööbik 11. mai 2009 Harju
Krabi Põhikool Ööbik 11. mai 2009 Võru
Tõrva Gümnaasium Ööbik 11. mai 2009 Valga
Teenuse Ööbik 11. mai 2009 Rapla
Sürgavere Põhikool Ööbik 11. mai 2009 Viljandi
Konguta Kool II Ööbik 12. mai 2009 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool Ööbik 12. mai 2009 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool 1a Ööbik 12. mai 2009 Tartu
Paistu Kool Ööbik 12. mai 2009 Viljandi
Are Põhikool Ööbik 12. mai 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Ööbik 12. mai 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Ööbik 13. mai 2009 Viljandi
Halliste põhikool 6 Ööbik 13. mai 2009 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ööbik 13. mai 2009 Ida-Viru
Jäneda Kool 2 Ööbik 13. mai 2009 Lääne-Viru
Virtsu Põhikool Ööbik 14. mai 2009 Lääne
Õie Lasteaed Ööbik 14. mai 2009 Harju
Osula Põhikool Ööbik 14. mai 2009 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Ööbik 14. mai 2009 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2 Ööbik 15. mai 2009 Tartu
Tornimäe Põhikool Ööbik 15. mai 2009 Saare
Otepää Gümnaasium 1 Ööbik 15. mai 2009 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ööbik 15. mai 2009 Ida-Viru
Aruküla Põhikool Ööbik 16. mai 2009 Harju
Lüllemäe Põhikool Ööbik 16. mai 2009 Valga
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Ööbik 16. mai 2009 Ida-Viru
Tudu Põhikool Ööbik 16. mai 2009 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Ööbik 17. mai 2009 Harju
Kolga Keskkool Ööbik 17. mai 2009 Harju
Rakvere Linna Algkool Ööbik 17. mai 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool Ööbik 17. mai 2009 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Ööbik 17. mai 2009 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Ööbik 17. mai 2009 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Ööbik 17. mai 2009 Hiiu
Kuremaa Lasteaed Ööbik 18. mai 2009 Jõgeva
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Ööbik 18. mai 2009 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ööbik 18. mai 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Ööbik 18. mai 2009 Ida-Viru
Rannu Keskkool Ööbik 18. mai 2009 Tartu
Misso Keskkool Ööbik 19. mai 2009 Võru
Lasteaed Vigri Ööbik 22. mai 2009 Hiiu
Pärnu Loodusmaja Ööbik 22. mai 2009 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Ööbik 22. mai 2009 Põlva

Tagasi tulemuste juurde