--- VALI RÜHM ---
Abja G 1-3
Abja G 7-9
Adavere PK 1
Alasniidu LA
Alavere PK 1
Alavere PK 2
Alavere PK 3
Alavere PK 4
Alavere PK 4 2
Alavere PK 5
Albu PK 5a
Andu-Papi Seltsi loodusring
Antsla G 1a
Antsla G 4b
Aravete Keskkool 3
Aravete Keskkool 6
Are Kool
Are Kool 3
Aruvälja LA-AK
Aste PK 3
Audentese Erakool 1b
Audentese Erakool 2a
Audentese Erakool 2b
Eerika LA Laululind
Eerika LA Laululind 2
Eerika LA Laululind 3
Eerika LA Laululind 4
Eesti Loodusmuuseum
Elva G 1c
Elva G 2b
Elva G 4-6
Elva G 4a
Elva G 4c
Elva G 5a
Elva G 6b
Elva LA Murumuna
Emmaste PK 1
Emmaste PK 1-4
Erakool Garant 1
Erakool Garant 2a
Erakool Garant 2b
Erakool Garant 3
EraLA Rukkilille LA
EraLA Rukkilille LA 2
Esku-Kamari Kool 12
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 2
Haanja Kool 1-2
Haanja Kool 1-3
Haanja Kool 3-4
Haapsalu Linna AK 1b
Haljala G 1b
Haljala G 2
Haljala LA
Halliste PK 1
Halliste PK 2
Hargla Kool 13
Hargla Kool 24
Harku LA
Hiiu Valla LA
Hilariuse Kool 2-3
Hummuli PK 3-4
Hummuli Valla LA Sipsik
Häädemeeste Keskkool 7-8
Imavere PK 1-4
Jakob Westholmi G 2a
Jakob Westholmi G 4b
Jakob Westholmi G 4c
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b
Jõhvi PK 5
Jõhvi Vene PK 4d
Jõõpre Kool 1
Jäneda Kool 24
Järveküla Kool 1d
Järveküla Kool 1e
Järveküla Kool 4-6
Jüri G 6d
Kabala LA-PK
Kadrina Keskkool 1b
Kadrina Keskkool 3d
Kadrina Keskkool 6b
Kadrioru Saksa G 1d
Kadrioru Saksa G 3b
Kambja LA Mesimumm
Kanepi G 3
Kasti LA Karikakar
Keeni PK 2
Kehra G 2c
Keila LA Vikerkaar
Kelvingi LA
Kilingi-Nõmme G 5a
Kiviõli 1. Keskkool 1a
Kiviõli 1. Keskkool 6c
Kohila G
Kohila G 1
Kohila G 1b
Kohila G 1c
Kohila G 2c
Kohila G 3
Kohila G 4
Kohila G 6b8a
Kohila G 6c
Kohtla-Järve Järve G 2a
Kohtla-Järve Järve G 3a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve Maleva PK 4a4d
Kohtla-Järve Maleva PK 6ab
Koigi Kool
Kolga Kool 3
Konguta Kool 1
Konguta Kool 2
Koonga PK 5-6
Koonga PK 7-8
Kose G 1b
Kose G 1b 2
Kose G 4b
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3
Krootuse PK 1
Kuremaa LA-AK
Kuremaa LA-AK 12
Kuremaa LA-AK 3-4
Kuressaare G 3a
Kurtna Kool 3
Kurtna Kool 8
Kuusalu Keskkool 6b
Kuuste Kool 4
Kuuste Kool 5
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõo LA
Kõrveküla PK 1a
Kõrveküla PK 2a
Kõrveküla PK 2c
Kärdla PKi Kõpu õppekoht 345
Kärdla PKi Kõpu õppekoht 9
Kärla PK 7
Kääpa PK 1
Kääpa PK 6-8
Laeva PK 2
Laeva PK 3
Lagedi Kool
Lagedi Kool 1
Lahmuse Kool 4-
Laitse LA
Laitse LA 2
Lasila PK 1-2
Lasila PK 6-7
Lasnamäe Vene G 5c
Laupa PK 1
Lehola Kool
Lehtse Kool
Lihula LA
Lihula LA 2
Lindi LA-AK 2
Lindi LA-AK 4
Loksa G 4a
Luunja LA Midrimaa
Lümanda PK 3
Melliste AK-LA 1-3
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 5-6
Mihkli Kool
Mooste PK 4-5
MTÜ LA Väike Pauline
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 45
Mustjala LA-PK 45 2
Mäetaguse LA Tõruke
Mäetaguse LA Tõruke 2
Mäetaguse LA Tõruke 3
Mäetaguse PK 2
Mäetaguse PK 7
Narva Keeltelütseum 5c
Nurme Kool 5-9b
Nõo PK 1a
Nõo PK 2a
Nõo PK 2c
Nõo PK 3b
Nõva Kool
Nõva Kool 12
Nõva Kool 4-7
Orava PK 2-3
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Otepää G 5a
Otepää G 5b
Padise PK
Paide G 2a
Paide G 2b
Paide G 5c
Paikuse PK 2b
Paldiski PK 2
Paldiski PK 2 2
Paldiski PK 3
Paldiski PK 5
Paldiski PK 6
Paldiski PK 7
Palupera PK
Palupera PK 1
Pangapealse LA
Parksepa Keskkool 7
Peetri Kool 2
Pihtla LA
Pirita LA
Pirita MajandusG 1a
Pirita MajandusG 4c
Pisisaare AK 14
Pisisaare AK 2-3
Pisisaare AK 5-6
Puhja LA Pääsusilm
Puhja LA Pääsusilm 2
Puiga PK 2
Puiga PK 3
Põltsamaa LA “Tõruke”
Põltsamaa ÜhisG 1
Põltsamaa ÜhisG 2b
Põltsamaa ÜhisG 6b
Põlula Kool 1-4
Põlva Kool 46
Põlva Kool 7a
Põlva Kool 7b
Põlva Kool 7c
Põlva LA Mesimumm
Pärnu Kuninga Tänava PK 2
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c
Pärnu Kuninga Tänava PK 3
Pärnu Kuninga Tänava PK 3c
Pärnu Rääma PK 2c
Pärnu Ülejõe LA
Pärnu Ülejõe LA 2
Pärnu Ülejõe PK 4b
Pärnu-Jaagupi G 6
Pärnu-Jaagupi LA Pesamuna
Püha Miikaeli Kool 2
Rakke G 2
Rakke G 3
Rakke G 5-6
Rakke G 57
Rakvere EraG 4
Rakvere G 2b
Rakvere G 2d
Rakvere G 3a
Rakvere G 3c
Rakvere LA Kungla
Rakvere PK
Rakvere ReaalG 3b
Rakvere Rohuaia LA
Ramsi LA
Rannu Kool 6
Rapla Vesiroosi G 1b
Ravila LA
Ridala PK 4
Riia Eesti PK
Riia Eesti PK 2
Riidaja PK 3-4
Riidaja PK 5-8
Riisipere LA
Riisipere LA 2
Riisipere LA 3
Risti PK (Harju) 5-9
Risti PK 2-4
Ruhnu PK 2-9
Ruila PK 3
Ruila PK 4
Rõngu Keskkool 2
Saare valla LA Siilike
Sadala PK 14
Sadala PK 2-3
Salme PK 5-9
Saue G
Saue G 2
Saue G 2e
Saue G 3a
Saverna PK 6
Saverna PK 7-8
Savikoja
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Sillaotsa Kool
Sillaotsa Kool 6
Sinimäe PK 7
Sipa-Laukna LA
Sonda Kool 1-4
Sonda Kool 5-6
Sutlema LA Linnupesa
Suure-Jaani Kool 1a
Suure-Jaani Kool 1b
Suure-Jaani Kool 3a
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 14
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 2-3
Suuremõisa LA-PK 1-5
Suuremõisa LA-PK 3-4
Sõmerpalu PK 2-3
Sõmerpalu PK 4
Tahkuranna LA-AK 5
Tallinna Allika LA
Tallinna Asunduse LA
Tallinna Järveotsa LA
Tallinna Kesklinna PK 3d
Tallinna Kesklinna PK 3d 2
Tallinna Kesklinna PK 3d 3
Tallinna Kesklinna PK 3d 4
Tallinna Kesklinna PK 3d 5
Tallinna Kivila LA
Tallinna Kristiine G 3b
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Kraavikrõll
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pallipõnn 2
Tallinna LA Pallipõnn 3
Tallinna LA Pallipõnn 4
Tallinna LA Südameke
Tallinna LA Vesiroos
Tallinna LA Vikerkaar
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lehola LA
Tallinna Lepatriinu LA
Tallinna Lepistiku LA
Tallinna Liivamäe LA
Tallinna Lilleküla G 1-2
Tallinna Luha LA
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Muusikakeskkool 5
Tallinna Rännaku LA
Tallinna Saksa G 2b
Tallinna Sikupilli LA
Tallinna Südalinna Kool 1c
Tallinna Südalinna Kool 1c 2
Tallinna Tondi PK 7a3
Tallinna Vormsi LA
Tamsalu G 4a
Tartu Hansa Kool 1b
Tartu Hiie Kool 1bb
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu Hiie Kool 3b
Tartu Katoliku Hariduskeskus 3b
Tartu LA Annike
Tartu LA Meelespea
Tartu LM
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Mart Reiniku Kool 2a
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 2c
Tartu Veeriku Kool 7
Tartu WaldorfG 2b
Tarvastu G 1
Tarvastu G 2
TERA Peedu kool 2
TERA Peedu kool 3
TERA Peedu kool 4
Tilsi PK 1
Tilsi PK 4
Toila G 2-4
Tornimäe PK 1-4
Tsirguliina Keskkool 5-6
Tudu LA-PK 5
Tudulinna PK 23
Tudulinna PK 6-9
Tuleviku LA
Tõrva G 2
Tõrva G 3a
Tõrva G 4
Tõrva G 5
Tõrva G 6
Türi Lokuta LA
Türi PK 1b
Türi PK 2a
Türi PK 3c
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Vaeküla Kool 5b
Valga Jaanikese Kool 23
Valga Priimetsa Kool 1-4
Valga Priimetsa Kool 1b
Valga Priimetsa Kool 1b 2
Valga Priimetsa Kool 4b
Valga PK 3d
Valga PK 4c
Valgu PK
Valguta LA-AK 1
Valguta LA-AK 5
Valtu PK 3
Vana-Vigala PK 1-2
Vanalinna Hariduskolleegium 3
Vanalinna Hariduskolleegium 3 2
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Vanalinna Hariduskolleegium 5
Vara PK 4
Varbla Kool 13
Varbla Kool 24
Veskitammi LA
Viiratsi Kool 3
Viljandi Kaare Kool 1f2f
Viljandi Kaare Kool 5f
Viluste PK 2
Virtsu Kool 3
Vohnja LA-AK 13
Vormsi LA-PK 1-9
Võnnu LA Värvuke
Võnnu LA Värvuke 2
Võru LA Okasroosike
Võru LA Sõleke
Väike-Maarja G 1b
Väike-Maarja G 2a
Väike-Maarja G 3b
Väimela LA Rukkilill
Värska G 1
Värska G 3
Vääna Mõisakool
Vääna-Jõesuu Kool 1
Vääna-Jõesuu Kool 2
Vääna-Jõesuu Kool 3
Vääna-Jõesuu Kool 4
Vääna-Jõesuu Kool 4a
Vääna-Jõesuu Kool 5-6
Ääsmäe LA
Ääsmäe PK 5-6
Projektis "
Tere, Kevad! 2017
" osaleb
7194
õpilast ja
427
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 7194 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Adavere Põhikool 1
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
2.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
3.
Alavere Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
4.
Alavere Põhikool 4 2
Harju
Näita
Loe
5.
Andu-Papi Seltsi loodusring
Pärnu
Näita
Loe
Loe
6.
Antsla Gümnaasium 4b
Võru
Näita
Loe
7.
Are Kool 3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
8.
Aste Põhikool 3
Saare
Näita
Loe
Vaata
9.
Audentese Erakool 2b
Harju
Näita
Loe
Vaata
10.
Emmaste Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
Loe
11.
Erakool Garant 1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
12.
Erakool Garant 2a
Harju
Näita
Loe
Vaata
13.
Erakool Garant 2b
Harju
Näita
Loe
Vaata
14.
Erakool Garant 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
Eralasteaed Rukkilille lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
16.
Haanja Kool 1-3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
17.
Haapsalu Linna Algkool 1b
Lääne
Näita
Loe
18.
Haljala Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
19.
Haljala Lasteaed
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
20.
Hiiu Valla Lasteaed
Hiiu
Näita
Loe
21.
Hilariuse Kool 2-3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
22.
Imavere Põhikool 1-4
Järva
Näita
Loe
Vaata
23.
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c
Harju
Näita
Loe
24.
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
25.
Jäneda Kool 24
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
26.
Järveküla Kool 1d
Harju
Näita
Loe
27.
Järveküla Kool 1e
Harju
Näita
Loe
Vaata
28.
Järveküla Kool 4-6
Harju
Näita
Loe
29.
Jüri Gümnaasium 6d
Harju
Näita
Loe
30.
Kadrina Keskkool 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
31.
Kadrina Keskkool 6b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
32.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d
Harju
Näita
Loe
Vaata
33.
Kasti Lasteaed Karikakar
Rapla
Näita
Loe
Vaata
34.
Kehra Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
35.
Keila Lasteaed Vikerkaar
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a
Pärnu
Näita
Loe
Loe
37.
Kohila Gümnaasium 1c
Rapla
Näita
Loe
38.
Kohila Gümnaasium 2c
Rapla
Näita
Loe
Vaata
39.
Kohila Gümnaasium 3
Rapla
Näita
Loe
Loe
40.
Kohila Gümnaasium 4
Rapla
Näita
Loe
Loe
41.
Kolga Kool 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
42.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Krootuse Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Vaata
44.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
45.
Kuressaare Gümnaasium 3a
Saare
Näita
Loe
46.
Kuuste Kool 4
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
47.
Kuuste Kool 5
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
50.
Kõrveküla Põhikool 2a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
51.
Kõrveküla Põhikool 2c
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Kärla Põhikool 7
Saare
Näita
Loe
Loe
53.
Lagedi Kool 1
Harju
Näita
Loe
54.
Lahmuse Kool 4-
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Laitse lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Loksa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
57.
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3
Tartu
Näita
Loe
58.
Metsküla Algkool 1-3
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Metsküla Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Vaata
60.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
61.
Orava Põhikool 2-3
Põlva
Näita
Loe
Loe
62.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
Loe
63.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
64.
Otepää Gümnaasium 5a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
65.
Otepää Gümnaasium 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
66.
Paikuse Põhikool 2b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
67.
Paldiski Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Paldiski Põhikool 7
Harju
Näita
Loe
69.
Pangapealse Lasteaed
Harju
Näita
Loe
70.
Parksepa Keskkool 7
Võru
Näita
Loe
Loe
71.
Pihtla Lasteaed
Saare
Näita
Loe
72.
Pirita Lasteaed
Harju
Näita
Loe
73.
Pirita Majandusgümnaasium 1a
Harju
Näita
Loe
74.
Pirita Majandusgümnaasium 4c
Harju
Näita
Loe
Loe
75.
Pisisaare Algkool 14
Jõgeva
Näita
Loe
76.
Pisisaare Algkool 5-6
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
Loe
78.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2
Tartu
Näita
Loe
79.
Põltsamaa Lasteaed “Tõruke”
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
80.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1
Jõgeva
Näita
Loe
81.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b
Jõgeva
Näita
Loe
82.
Põlva Kool 7a
Põlva
Näita
Loe
83.
Põlva Kool 7b
Põlva
Näita
Loe
84.
Põlva Kool 7c
Põlva
Näita
Loe
85.
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
86.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
87.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
88.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
89.
Pärnu Rääma Põhikool 2c
Pärnu
Näita
Loe
90.
Pärnu Ülejõe Lasteaed 2
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
91.
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
92.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6
Pärnu
Näita
Loe
93.
Rakke Gümnaasium 5-6
Lääne-Viru
Näita
Loe
94.
Rakvere Gümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
95.
Rakvere Gümnaasium 2d
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Rakvere Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
Loe
97.
Rakvere Gümnaasium 3c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
98.
Rakvere Lasteaed Kungla
Lääne-Viru
Näita
Loe
99.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
100.
Rakvere Reaalgümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
101.
Rannu Kool 6
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
102.
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b
Rapla
Näita
Loe
Loe
103.
Ridala Põhikool 4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
104.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
105.
Riia Eesti Põhikool 2
Välismaa
Näita
Loe
Vaata
106.
Riidaja Põhikool 5-8
Valga
Näita
Loe
107.
Riisipere Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
108.
Sadala Põhikool 2-3
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
109.
Saverna Põhikool 6
Põlva
Näita
Loe
110.
Saverna Põhikool 7-8
Põlva
Näita
Loe
111.
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
112.
Sillaotsa Kool
Tartu
Näita
Loe
113.
Sillaotsa Kool 6
Tartu
Näita
Loe
114.
Sonda Kool 1-4
Ida-Viru
Näita
Loe
115.
Sutlema Lasteaed Linnupesa
Rapla
Näita
Loe
116.
Suure-Jaani Kool 1a
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
117.
Suure-Jaani Kool 1b
Viljandi
Näita
Loe
118.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Viljandi
Näita
Loe
119.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
120.
Sõmerpalu Põhikool 2-3
Võru
Näita
Loe
Loe
121.
Sõmerpalu Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
122.
Tallinna Asunduse Lasteaed
Harju
Näita
Loe
123.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
124.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 2
Harju
Näita
Loe
Loe
125.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 3
Harju
Näita
Loe
126.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
127.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
128.
Tallinna Kivila Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
129.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Harju
Näita
Loe
130.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
131.
Tallinna Lasteaed Südameke
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
132.
Tallinna Lasteaed Vesiroos
Harju
Näita
Loe
Vaata
133.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
134.
Tallinna Lehola Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
135.
Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
136.
Tallinna Lepistiku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
137.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
138.
Tallinna Rännaku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
139.
Tallinna Sikupilli Lasteaed
Harju
Näita
Loe
140.
Tamsalu Gümnaasium 4a
Lääne-Viru
Näita
Loe
141.
Tartu Hansa Kool 1b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
142.
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
143.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Vaata
144.
Tartu Mart Reiniku Kool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
145.
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
146.
Tartu Raatuse Kool 2c
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
147.
Tarvastu Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
Loe
148.
Tarvastu Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
Loe
149.
TERA Peedu kool 2
Tartumaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
150.
TERA Peedu kool 3
Tartumaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
151.
TERA Peedu kool 4
Tartumaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
152.
Tilsi Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
153.
Tilsi Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Loe
154.
Tornimäe Põhikool 1-4
Saare
Näita
Loe
Loe
155.
Tsirguliina Keskkool 5-6
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
156.
Tudu Lasteaed-Põhikool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
157.
Tudulinna Põhikool 6-9
Ida-Viru
Näita
Loe
158.
Tuleviku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
159.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Vaata
160.
Tõrva Gümnaasium 3a
Valga
Näita
Loe
Vaata
161.
Tõrva Gümnaasium 4
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
162.
Tõrva Gümnaasium 5
Valga
Näita
Loe
Loe
163.
Tõrva Gümnaasium 6
Valga
Näita
Loe
Vaata
164.
Türi Lokuta lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
165.
Türi Põhikool 1b
Järva
Näita
Loe
166.
Valga Priimetsa Kool 1b 2
Valga
Näita
Loe
Vaata
167.
Valga Priimetsa Kool 4b
Valga
Näita
Loe
Vaata
168.
Valga Põhikool 3d
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
169.
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Harju
Näita
Loe
Loe
170.
Vanalinna Hariduskolleegium 5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
171.
Varbla Kool 13
Pärnu
Näita
Loe
172.
Viiratsi Kool 3
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
173.
Väike-Maarja Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
174.
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
175.
Väike-Maarja Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
176.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
Loe
177.
Vääna-Jõesuu Kool 1
Harju
Näita
Loe
178.
Vääna-Jõesuu Kool 4a
Harju
Näita
Loe
179.
Abja Gümnaasium 1-3
Viljandi
Näita
180.
Abja Gümnaasium 7-9
Viljandi
Näita
181.
Alasniidu Lasteaed
Harju
Näita
182.
Alavere Põhikool 2
Harju
Näita
Vaata
183.
Alavere Põhikool 4
Harju
Näita
Vaata
184.
Alavere Põhikool 5
Harju
Näita
185.
Albu Põhikool 5a
Järva
Näita
186.
Antsla Gümnaasium 1a
Võru
Näita
187.
Aravete Keskkool 3
Järva
Näita
188.
Aravete Keskkool 6
Järva
Näita
Loe
189.
Are Kool
Pärnu
Näita
190.
Aruvälja Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
191.
Audentese Erakool 1b
Harju
Näita
192.
Audentese Erakool 2a
Harju
Näita
193.
Eerika lasteaed Laululind
Tartu
Näita
194.
Eerika lasteaed Laululind 2
Tartu
Näita
195.
Eerika lasteaed Laululind 3
Tartu
Näita
196.
Eerika lasteaed Laululind 4
Tartu
Näita
197.
Eesti Loodusmuuseum
Harju
Näita
198.
Elva Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
199.
Elva Gümnaasium 2b
Tartu
Näita
200.
Elva Gümnaasium 4-6
Tartu
Näita
201.
Elva Gümnaasium 4a
Tartu
Näita
202.
Elva Gümnaasium 4c
Tartu
Näita
Loe
203.
Elva Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
204.
Elva Gümnaasium 6b
Tartu
Näita
205.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
206.
Emmaste Põhikool 1
Hiiu
Näita
207.
Eralasteaed Rukkilille lasteaed
Harju
Näita
208.
Esku-Kamari Kool 12
Jõgeva
Näita
209.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
210.
Gustav Adolfi Gümnaasium 2
Harju
Näita
Vaata
211.
Haanja Kool 1-2
Võru
Näita
Loe
Vaata
212.
Haanja Kool 3-4
Võru
Näita
213.
Haljala Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
214.
Halliste Põhikool 1
Viljandi
Näita
215.
Halliste Põhikool 2
Viljandi
Näita
216.
Hargla Kool 13
Valga
Näita
Loe
217.
Hargla Kool 24
Valga
Näita
218.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
219.
Hummuli Põhikool 3-4
Valga
Näita
220.
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik
Valga
Näita
221.
Häädemeeste Keskkool 7-8
Pärnu
Näita
222.
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
Vaata
223.
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b
Harju
Näita
Loe
224.
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a
Tartu
Näita
225.
Jõhvi Põhikool 5
Ida-Viru
Näita
226.
Jõhvi Vene Põhikool 4d
Ida-Viru
Näita
227.
Jõõpre Kool 1
Pärnu
Näita
228.
Kabala Lasteaed-Põhikool
Rapla
Näita
Vaata
229.
Kadrina Keskkool 3d
Lääne-Viru
Näita
230.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b
Harju
Näita
231.
Kambja Lasteaed Mesimumm
Tartu
Näita
232.
Kanepi Gümnaasium 3
Põlva
Näita
233.
Keeni Põhikool 2
Valga
Näita
Loe
Vaata
234.
Kelvingi Lasteaed
Harju
Näita
235.
Kiviõli 1. Keskkool 1a
Ida-Viru
Näita
236.
Kiviõli 1. Keskkool 6c
Ida-Viru
Näita
237.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
238.
Kohila Gümnaasium 1
Rapla
Näita
239.
Kohila Gümnaasium 1b
Rapla
Näita
240.
Kohila Gümnaasium 6b8a
Rapla
Näita
241.
Kohila Gümnaasium 6c
Rapla
Näita
242.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
243.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
244.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
245.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 4a4d
Ida-Viru
Näita
246.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab
Ida-Viru
Näita
Vaata
247.
Koigi Kool
Järva
Näita
Vaata
248.
Konguta Kool 1
Tartu
Näita
249.
Konguta Kool 2
Tartu
Näita
250.
Koonga Põhikool 5-6
Pärnu
Näita
251.
Koonga Põhikool 7-8
Pärnu
Näita
252.
Kose Gümnaasium 1b
Harju
Näita
253.
Kose Gümnaasium 1b 2
Harju
Näita
254.
Kose Gümnaasium 4b
Harju
Näita
255.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
256.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
Harju
Näita
Vaata
257.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12
Jõgeva
Näita
258.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4
Jõgeva
Näita
259.
Kurtna Kool 3
Harju
Näita
260.
Kurtna Kool 8
Harju
Näita
261.
Kuusalu Keskkool 6b
Harju
Näita
262.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
263.
Kõrveküla Põhikool 1a
Tartu
Näita
264.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345
Hiiu
Näita
265.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9
Hiiu
Näita
266.
Kääpa Põhikool 1
Võru
Näita
267.
Kääpa Põhikool 6-8
Võru
Näita
268.
Laeva Põhikool 2
Tartu
Näita
269.
Laeva Põhikool 3
Tartu
Näita
270.
Lagedi Kool
Harju
Näita
271.
Laitse lasteaed
Harju
Näita
Vaata
272.
Lasila Põhikool 1-2
Lääne-Viru
Näita
273.
Lasila Põhikool 6-7
Lääne-Viru
Näita
Loe
274.
Lasnamäe Vene Gümnaasium 5c
Harju
Näita
275.
Laupa Põhikool 1
Järva
Näita
276.
Lehola Kool
Harju
Näita
277.
Lehtse Kool
Lääne-Viru
Näita
278.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
279.
Lihula Lasteaed 2
Lääne
Näita
280.
Lindi Lasteaed-Algkool 2
Pärnu
Näita
281.
Lindi Lasteaed-Algkool 4
Pärnu
Näita
282.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
283.
Lümanda Põhikool 3
Saare
Näita
284.
Mihkli Kool
Lääne-Viru
Näita
285.
Mooste Põhikool 4-5
Põlva
Näita
286.
MTÜ Lasteaed Väike Pauline
Tartu
Näita
287.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
288.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45
Saare
Näita
289.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 2
Saare
Näita
290.
Mäetaguse Lasteaed Tõruke
Ida-Viru
Näita
291.
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2
Ida-Viru
Näita
292.
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 3
Ida-Viru
Näita
293.
Mäetaguse Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
294.
Mäetaguse Põhikool 7
Ida-Viru
Näita
Vaata
295.
Narva Keeltelütseum 5c
Ida-Viru
Näita
296.
Nurme Kool 5-9b
Järva
Näita
297.
Nõo Põhikool 1a
Tartu
Näita
298.
Nõo Põhikool 2a
Tartu
Näita
299.
Nõo Põhikool 2c
Tartu
Näita
300.
Nõo Põhikool 3b
Tartu
Näita
301.
Nõva Kool
Lääne
Näita
302.
Nõva Kool 12
Lääne
Näita
Loe
303.
Nõva Kool 4-7
Lääne
Näita
Vaata
304.
Orissaare Gümnaasium 1
Saare
Näita
305.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
306.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
307.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
308.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Vaata
309.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
310.
Padise Põhikool
Harju
Näita
311.
Paide Gümnaasium 2a
Järva
Näita
312.
Paide Gümnaasium 2b
Järva
Näita
Loe
313.
Paide Gümnaasium 5c
Järva
Näita
314.
Paldiski Põhikool 2
Harju
Näita
315.
Paldiski Põhikool 2 2
Harju
Näita
316.
Paldiski Põhikool 5
Harju
Näita
317.
Paldiski Põhikool 6
Harju
Näita
318.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
319.
Palupera Põhikool 1
Valga
Näita
320.
Peetri Kool 2
Järva
Näita
Loe
Vaata
321.
Pisisaare Algkool 2-3
Jõgeva
Näita
322.
Puiga Põhikool 2
Võru
Näita
323.
Puiga Põhikool 3
Võru
Näita
Vaata
324.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2b
Jõgeva
Näita
325.
Põlula Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Vaata
326.
Põlva Kool 46
Põlva
Näita
Loe
327.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
Pärnu
Näita
328.
Pärnu Ülejõe Lasteaed
Pärnu
Näita
329.
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna
Pärnu
Näita
330.
Püha Miikaeli Kool 2
Harju
Näita
331.
Rakke Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
332.
Rakke Gümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
333.
Rakke Gümnaasium 57
Lääne-Viru
Näita
334.
Rakvere Eragümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
335.
Rakvere Rohuaia Lasteaed
Lääne-Viru
Näita
336.
Ramsi Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
337.
Ravila Lasteaed
Harju
Näita
338.
Riidaja Põhikool 3-4
Valga
Näita
339.
Riisipere Lasteaed
Harju
Näita
340.
Riisipere Lasteaed 3
Harju
Näita
Vaata
341.
Risti Põhikool (Harju) 5-9
Harju
Näita
342.
Risti Põhikool 2-4
Lääne
Näita
343.
Ruhnu Põhikool 2-9
Saare
Näita
344.
Ruila Põhikool 3
Harju
Näita
345.
Ruila Põhikool 4
Harju
Näita
346.
Rõngu Keskkool 2
Tartu
Näita
347.
Saare valla lasteaed Siilike
Jõgeva
Näita
Vaata
348.
Sadala Põhikool 14
Jõgeva
Näita
349.
Salme Põhikool 5-9
Saare
Näita
350.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
351.
Saue Gümnaasium 2
Harju
Näita
352.
Saue Gümnaasium 2e
Harju
Näita
Loe
Vaata
353.
Saue Gümnaasium 3a
Harju
Näita
354.
Savikoja
Tartu
Näita
355.
Sinimäe Põhikool 7
Ida-Viru
Näita
356.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
357.
Sonda Kool 5-6
Ida-Viru
Näita
358.
Suure-Jaani Kool 3a
Viljandi
Näita
359.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 14
Viljandi
Näita
360.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 2-3
Viljandi
Näita
361.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
362.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 5
Pärnu
Näita
363.
Tallinna Allika Lasteaed
Harju
Näita
364.
Tallinna Järveotsa Lasteaed
Harju
Näita
365.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3b
Harju
Näita
366.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
367.
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Harju
Näita
368.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2
Harju
Näita
369.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4
Harju
Näita
370.
Tallinna Lasteaed Vikerkaar
Harju
Näita
371.
Tallinna Liivamäe Lasteaed
Harju
Näita
372.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1-2
Harju
Näita
373.
Tallinna Luha Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
374.
Tallinna Muusikakeskkool 5
Harju
Näita
375.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
376.
Tallinna Südalinna Kool 1c
Harju
Näita
377.
Tallinna Südalinna Kool 1c 2
Harju
Näita
378.
Tallinna Tondi Põhikool 7a3
Harju
Näita
379.
Tallinna Vormsi Lasteaed
Harju
Näita
380.
Tartu Hiie Kool 1bb
Tartu
Näita
381.
Tartu Hiie Kool 3b
Tartu
Näita
382.
Tartu Katoliku Hariduskeskus 3b
Tartu
Näita
383.
Tartu Lasteaed Annike
Tartu
Näita
384.
Tartu Lasteaed Meelespea
Tartu
Näita
385.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
386.
Tartu Veeriku Kool 7
Tartu
Näita
387.
Tartu Waldorfgümnaasium 2b
Tartu
Näita
388.
Toila Gümnaasium 2-4
Ida-Viru
Näita
389.
Tudulinna Põhikool 23
Ida-Viru
Näita
390.
Türi Põhikool 2a
Järva
Näita
Vaata
391.
Türi Põhikool 3c
Järva
Näita
392.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
393.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
394.
Vaeküla Kool 5b
Lääne-Viru
Näita
395.
Valga Jaanikese Kool 23
Valga
Näita
396.
Valga Priimetsa Kool 1-4
Valga
Näita
Vaata
397.
Valga Priimetsa Kool 1b
Valga
Näita
398.
Valga Põhikool 4c
Valga
Näita
399.
Valgu Põhikool
Rapla
Näita
400.
Valguta Lasteaed-Algkool 1
Tartu
Näita
401.
Valguta Lasteaed-Algkool 5
Tartu
Näita
402.
Valtu Põhikool 3
Rapla
Näita
403.
Vana-Vigala Põhikool 1-2
Rapla
Näita
Vaata
404.
Vanalinna Hariduskolleegium 3
Harju
Näita
405.
Vanalinna Hariduskolleegium 3 2
Harju
Näita
406.
Vara Põhikool 4
Tartu
Näita
Vaata
407.
Varbla Kool 24
Pärnu
Näita
408.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
409.
Viljandi Kaare Kool 1f2f
Viljandi
Näita
Vaata
410.
Viljandi Kaare Kool 5f
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
411.
Viluste Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
412.
Virtsu Kool 3
Lääne
Näita
413.
Vohnja Lasteaed-Algkool 13
Lääne-Viru
Näita
414.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
415.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
416.
Võnnu Lasteaed Värvuke 2
Tartu
Näita
417.
Võru Lasteaed Okasroosike
Võru
Näita
418.
Võru Lasteaed Sõleke
Võru
Näita
Vaata
419.
Väimela Lasteaed Rukkilill
Võru
Näita
420.
Värska Gümnaasium 1
Põlva
Näita
421.
Värska Gümnaasium 3
Põlva
Näita
422.
Vääna-Jõesuu Kool 2
Harju
Näita
423.
Vääna-Jõesuu Kool 3
Harju
Näita
424.
Vääna-Jõesuu Kool 4
Harju
Näita
Loe
425.
Vääna-Jõesuu Kool 5-6
Harju
Näita
426.
Ääsmäe Lasteaed
Harju
Näita
427.
Ääsmäe Põhikool 5-6
Harju
Näita
Loe