"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"pisarates kuuseke"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 16: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"No terekest!"
Laura Stella
Antsla Gümnaasium 4b
"Rippub seal üksi..."
Laura Stella
Antsla Gümnaasium 4b
"Paju õitseb"
Laura Rebecca Popp
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Kopra teekond"
Mart Reinkubjas
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Unine lepatriinu"
Lucas Singh Billan
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Part ujumas"
Helen liibert
Antsla Gümnaasium 4b
"Kollane päike ;) "
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 2d
"Kuldnokk"
Richard Tippo
Tartu Hiie Kool 1b
"Võililled"
Kevin Lood
Tartu Hiie Kool 1b
"Ülased"
Magnus Tamm
Tartu Hiie Kool 1b
"Kaunitar kivil"
Teele Peder
Kõrveküla Põhikool 1a
"Nartsissid"
Sten Markus Adamson
Kõrveküla Põhikool 1a
"Sinilillemets"
Sten Markus Adamson
Kõrveküla Põhikool 1a
"Sinililled"
Anders Tüür
Riisipere Lasteaed
"Mininartsissid"
Ketrin Vahtriku
Riisipere Lasteaed
"Kevade märgid meie koolimaja juures"
Priit Rebane
Kohila Gümnaasium
"Koos on julgem! (väikesed külalised Hageri 1.klass"
3. h klass
Kohila Gümnaasium
"Tulp tervitab kevadet"
Martin Saar
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
""
Kenneth Lomp
Lihula Gümnaasium 2
"Konna kuningriik"
Kenneth Lomp
Lihula Gümnaasium 2
"Koos on lõbusam"
Romina 5.kl.
Ruusa Põhikool 5-9
"Toidulaud või istepink?"
Margit 5.kl.
Ruusa Põhikool 5-9
"Salapärane"
Tanel 5.kl.
Ruusa Põhikool 5-9
"märtsikelluke"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Sinililled"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Sinised kevadekuulutajad."
Karmen Matsalu
Otepää Gümnaasium 6b
"Päikeseloojang"
Kert Roose
Otepää Gümnaasium 6b
"Kuldkollane paiseleht."
Merelle Liivamägi
Otepää Gümnaasium 6b
"Sinikellukesed"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Tibud"
Diana Ots
Antsla Gümnaasium 6a
"Lepiklilled."
Lauren Liimets, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Kevadine käbikuningas"
Signor Kukk
Antsla Gümnaasium 6a
""Tsillad""
Rebeka Kand
Saku Gümnaasium 4d
""Esimesed sinililled""
Andre Jaanimets
Saku Gümnaasium 4d
""Sinine kolmik""
Oliver Vilba
Saku Gümnaasium 4d
"Mulle meeldib siin"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Kevadised aiakujundajad"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Kevadine päikeseloojang"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Krookused"
Aljona Zhurina
Narva Keeltelütseum 1a
"Sinine nagu taevas"
Aljona Zhurina
Narva Keeltelütseum 1a
"Ava Aafrikasse"
Teele Saia
Antsla Gümnaasium 4a
"Kohtumine konnaga"
Sten Marten Voode
Valga Põhikool 5a
"Linavästrik"
Heleriin Kuus
Valga Põhikool 2d
"Tärkamas"
Darius Kostõgov
Tilsi Põhikool 5
"Kevadine üksik rõõm"
Darius Kostõgov
Tilsi Põhikool 5
""Vares""
Aleksandr Pjaterikov
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Minu esimene sinilill"
Anna Kilk
Riia Eesti Põhikool
"Nurmenukk"
Agate Abele
Riia Eesti Põhikool
"liivakasti röövik"
päevakillud
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Kevadel on kiire"
Ines Kiktenko
Valga Põhikool 2d
"Loojangu värvid"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Piilub väikese heinatuusti seest."
Elisabeth Kembre
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
"Lillemeri."
Elisabeth Kembre
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
"Sinililled"
TERA Peedu kool 1h klass
TERA Peedu kool 1
"Konnade jalutuskäik"
TERA Peedu kool 1h klass
TERA Peedu kool 1
"Kobras teeb tööd"
Merit Heinsaar
Tõrva Gümnaasium 5a
"Sinine muru"
Andres Asi
Tõrva Gümnaasium 5a
"Kevadised tööd"
Andre Asi
Tõrva Gümnaasium 5a
"Lepiklill"
4.b õppekäik
Tõrva Gümnaasium 4b
"Konnad krooksusid"
4.bõppekäik
Tõrva Gümnaasium 4b
"Selle aasta esimene kudu"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Ülevoolav Võhandu"
Osula põhikooli 1.klass
Osula Põhikool 1
""Väike My""
Amaia Mõttus, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Roheline ämblik"
Kritjan Kivimets, Kõrveküla Pk 2.a
Kõrveküla Põhikool 2a
"Kaks päikselist lille"
Sandra Pukki
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
"Tere, kuidas talv möödus?"
Ander Mõttus
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Kännumetsamaal"
Ander Mõttus
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Verised eelajaloolised elukad"
Ander Mõttus
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Tulevased konnad"
Lisete Kütt
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Sinililled"
Ann Katre Karlep
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Väikesed päikesed"
Lisete Kütt
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Sirelane õiel"
Hans-Kristjan Kaptein
Rakvere Gümnaasium 2c
"Mürgine ilu"
Anneli Saveljev
Türi Põhikool
"Konnad liiguvad"
Kerttu Karoliine Kuimet
Tõrva Gümnaasium 5b
"Küülikupojad juba suured"
Kerttu Karoliine Kuimet
Tõrva Gümnaasium 5b
"Varakevadine lõunasöök"
Sander Soo IV klass
Imavere Põhikool 3-4
"Aiaäärsel tänaval"
Reelika Schasmin IV klass
Imavere Põhikool 3-4
"Hommikueine"
Kertu Rätsepp
Orava Põhikool 12
"Esimene lepatriinu"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Rabarberid"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Roosa sinilill"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Üksik sinilill"
Samuel Kastepõld
Metsküla Algkool 5-6
"Kevadlilleke aias"
Elza Rone
Riia Eesti Põhikool
"Rähn"
Matteus Teinemaa
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Arglikud sinililled"
1.b
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b
"Julgemad sinililled"
1.b
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b
"Vanaema lilleaias"
1.b
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b
"Siniliiliatest vaip"
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
"Esimesed ülased"
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
"Puhkepaus heinamaal"
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
"Lõpuks ometi :)"
Mirjam Mäekivi
Kadrina Keskkool 6a
"Luik"
Steisi Väljandu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
"rabarber tärkab"
Nele Pikner
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
"Üksik ülane"
Henri Lepik
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14
"Kollane kanakoole"
Henri Lepik
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14
"Kolm sinilille"
Henri Lepik
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14
"Kaunitar pargis"
Terje Teekivi
Haiba Lasteaed Riisikas
""Toonekured uues pesas""
Toni Bekker 6a
Haiba Lasteaed Riisikas
"Kuldsed päiksekiired kraavikaldal"
Lea Rau
Haiba Lasteaed Riisikas
"Nurmenukud"
Mirell Rand
Metsküla Algkool 1-4
"Scilla siberica"
Erakool Garant 5 klass
Erakool Garant 5
"Ficaria verna"
Erakool Garant 5 klass
Erakool Garant 5
"Lepiklillide vaip"
Erakool Garant 5 klass
Erakool Garant 5
"Esimene nurmenukk"
Erakool Garant 3 klass
Erakool Garant 3
"Täna on soe ilm!"
Tristan Õun, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Sinikaelpart"
Gudrun Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Kevade aju"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Sookured"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Punane üllatus - karikseen."
Helis Korjus
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
"Tiivasirutus"
Kirke Rannas
Eesti Loodusmuuseum
"Peegelpilt"
Kirke Rannas
Eesti Loodusmuuseum
"Start"
Kirke Rannas
Eesti Loodusmuuseum
"Kastan"
Sandra Rand
Pärnjõe Põhikool 23
"Roheline vitamiin"
Sandra Rand
Pärnjõe Põhikool 23
"Maakimalane"
Raahel Tõnisson
Tõrva Gümnaasium 7a
"Maakimalased tööhoos"
Raahel Tõnisson
Tõrva Gümnaasium 7a
"Esimesed võililled enne jüripäeva vihma"
Raahel Tõnisson
Tõrva Gümnaasium 7a
""
Gertu Riik
Tõrva Gümnaasium 7b
"võililled"
Kai-Ly Kalda
Tõrva Gümnaasium 5b
"Leevike kohtub kevadega"
Sandra Rand
Pärnjõe Põhikool 23
"Üksik varsakabi "
Sten Marten Voode
Valga Põhikool 5a
"Vägilane võilill"
Aleksandra Veske
Tudulinna Põhikool 5-8
"Kevadkiirtes"
Karit Tuusula Mölder
Tudulinna Põhikool 5-8
"Priimulad"
Kardi Valter
Tudulinna Põhikool 5-8
"Tigu leidis lepiklille"
Aigi-Elis Pihlakas
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Vitamiiniaps"
Aigi-Elis Pihlakas
Ääsmäe Põhikool 5-7
"sipelgariigi pilvelõhkuja"
Aigi-Elis Pihlakas
Ääsmäe Põhikool 5-7