"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Saabub öö"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Saabuvad linnuparved Tallinna kohal"
Oliver Lorvi
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Kahekesi"
Margareta Tähnas
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Kanakoole"
Margareta Tähnas
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"ime kaunis päiksetõus kevadel"
Jenny-Ly Hillak
Antsla Gümnaasium 4b
"inimene ja loodus harmoonias"
Jenny-Ly Hillak
Antsla Gümnaasium 4b
"Mõnuleja"
Tõnis Lepp
Metsküla Algkool 5-6
"Konnad"
Taniel Lukomets
Konguta Kool 6
"Leia mind!"
Teigo Toomsalu
Tartu Hiie Kool 1b
"Paiselehed"
Richard Tippo
Tartu Hiie Kool 1b
"Kevad potis"
klass
Orava Põhikool 12
""
katsetomatid
Orava Põhikool 12
"Karikseeneke."
Aksel Sulõnd, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"märtsikellukesed"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Sinililled"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"taevas"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Lapsuliblikas kevadel"
Karel Vähk
Illuka Kool 2
"Näsiniin"
Karel Vähk
Illuka Kool 2
"Vastsündinud talleke"
Herta Rajas
Illuka Kool 2
"Linavästrik tõi kevade"
Terje Teekivi
Haiba Lasteaed Riisikas
"Otsisime varsakapju, leidsime Poku "
Terje Teekivi
Haiba Lasteaed Riisikas
"Pajud õites! Leia mesilased!"
Terje Teekivi
Haiba Lasteaed Riisikas
"Päikene"
Merily Mirka
Riidaja Põhikool 6-9
"Päike"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Kaunitar"
Gudrun Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Valge õis"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Priimula õitseb!"
Loreena-Liisa Kängsepp
Valga Põhikool 2d
"Kevadet jälitamas"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Veed vulisevad"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Lumikellukesed"
Robin Raudsepp
Paide Gümnaasium 1b
"Kevadine kena kollane "
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Haned põllul"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Konnad on liikvel"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Siniliilia"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Päike pilvetorust"
Jassi Sobko
Tartu Hiie Kool 5b
"Laglelend"
Jassi Sobko
Tartu Hiie Kool 5b
""Pajud""
Marleen Liivik
Saku Gümnaasium 4d
""Tibu-tibu, ära näita!""
Oliver Vilba
Saku Gümnaasium 4d
""Märtsikellukesed Kiisal""
Anett Sisas
Saku Gümnaasium 4d
"Sinililled"
Daniel Andreas Valdna
Tartu Hiie Kool 1b
"Kaunitar"
Diana Ots
Antsla Gümnaasium 6a
"Kevadine"
Mart Peedel
Antsla Gümnaasium 6a
"Vaata meid"
Diana Ots
Antsla Gümnaasium 6a
"Aitasin üle tee"
Kerli Karita Nugis
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Sisalik"
Margit Kaas
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Sõbrake on ärganud"
Brigitta Medvedski
Valga Põhikool 2d
"Märtsikellukesed"
Maarja Katariina Kerge
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
"Väiksekesed"
Maarja Katariina Kerge
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
"Esimene mesilane"
Samuel Samarüütel
Tartu Mart Reiniku Kool 2d
"Kevad õhtu"
Maarja Katariina Kerge
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
"Kevadpäike"
Jānis Sproga
Riia Eesti Põhikool 2
"Linavästrik õues"
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
"Pajuõied"
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
"Jänes naudib kevadet"
Marten Pogost
Kõrveküla Põhikool 1a
"Väike mumm"
Marten Pogost
Kõrveküla Põhikool 1a
"Esimene karikseen"
Emma Joanna Abel
Tallinna Lauliku Lasteaed
"Konnakudu"
Liis Marie Lepp
Kõrveküla Põhikool 1a
"Arglik sinilill"
Emma Joanna Abel
Tallinna Lauliku Lasteaed
"Sinililled Ruusal"
Margit 5.kl.
Ruusa Põhikool 5-9
"Koprad elavad siin"
Kevin 5.kl.
Ruusa Põhikool 5-9
"Elus ja elutu"
Rando 5.kl.
Ruusa Põhikool 5-9
"mõnuleja"
Tristan Tamm
Audentese Erakool 1b
"möll tagahoovis"
Tristan Tamm
Audentese Erakool 1b
"Esimene triinu kevadel"
Tibukesed
Tallinna Lauliku Lasteaed
"Sinililleke väike"
Andre Asi
Tõrva Gümnaasium 5a
"Märtsikuu puutused kooliõuel"
Karl Moorits Kurvits
Tõrva Gümnaasium 5a
"Pärast kevadvihma."
Elisabeth Kembre
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
"Märtsikellukesed"
Elisabeth Kembre
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
"Tihase viimane pallike :)"
Elisabeth Kembre
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
"Paju hakkas õitsema."
Marten Põldma, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Esimene ülane."
Amaia Mõttus, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Orava kevad"
Lisette Stalkov
Võru Kreutzwaldi Kool 3a
"Karukellad uinumas"
Johanna Joab
Antsla Gümnaasium 4b
"Kollane iludus"
Heleriin Kuus
Valga Põhikool 2d
"Märkan kevadet"
Lisett Rannaste
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c
"Siin me oleme..."
Elisabeth Kattai
Kohila Gümnaasium
"Uhkes üksinduses"
Angely Turba
Tilsi Põhikool 4
""Mis varjus see varjus""
Angely Turba
Tilsi Põhikool 4
"Vitamiinid kevadel"
Angely Turba
Tilsi Põhikool 4
"Priimula"
Anneli Saveljev
Türi Põhikool
"kuldnokk"
Anneli Saveljev
Türi Põhikool
"Päevapaabusilm"
Mihkel Otsa
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6
"Märtsikelluke!"
Mihkel Otsa
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6
"Selle aasta esimene kudu"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Karjuv kivi"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Halljänesel oli kiire"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Metsvint soojendab ennast kevadise päikese käes"
Hans-Kristjan Kaptein
Rakvere Gümnaasium 2c
"Lumikellukesed, kes sunnivad lume taanduma "
Hans-Kristjan Kaptein
Rakvere Gümnaasium 2c
"Märtsikellukesed"
Katariina Kukk
Tallinna Reaalkool 5a5b
"Värvilised sibulad"
Katariina Kukk
Tallinna Reaalkool 5a5b
"Lilleke rohus"
Eliisabeth Jordan
Loksa Gümnaasium 6a
"Metsa kaunitar"
Karl Suuroja
Kohila Gümnaasium 1c
"palju päikest"
Karl Suuroja
Kohila Gümnaasium 1c
""Kuldne" paju "
Sten Marten Voode
Valga Põhikool 5a
"Esimesed ülased"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Seened kui karikad"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Näsiniin"
Tormi Ulm
Metsküla Algkool 1-4
"Roheline veetaim"
Tormi Ulm
Metsküla Algkool 1-4
"Natukene lillekesi"
Ann Katre Karlep
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Sinililled"
Ann Katre Karlep
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Kuklased"
Ann Katre Karlep
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Näsiniin"
Uku-Priit Kuningas
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
"Sõber"
Uku-Priit Kuningas
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
"Üksik"
Janek Gergalo Nurme Kool
Nurme Kool 8b
"Lendaja"
Janek Gergalo Nurme Kool
Nurme Kool 8b
"Kübar"
Kevin Lepanurm Nurme Kool 8.kl.
Nurme Kool 8b
"Lumeroos on ilus!"
Heinz Timo Pent
Suure-Jaani Kool 1b
"Varajane tulp"
Heinz Timo Pent
Suure-Jaani Kool 1b
"Kevadet avastamas"
Mattias Sereda
Suure-Jaani Kool 1b
"Sinililled"
Kaisa Saaler
Kohila Gümnaasium 5b
"Kaunid kevadlilled"
Birgit Bõstrov
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
"Tärkasime taas"
Artjom Beljakov
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
"Pressisin ikka läbi!"
Kaili Linnasmäe
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
"Kuldne kevad"
Krislin Pirs
Tõrva Gümnaasium 5a
"Karikseen"
Paula Virse
Riia Eesti Põhikool
"Kevadine vesi"
Aleksis Kārkliņš
Riia Eesti Põhikool
"Lilleline kevad"
Rammo Rikand
Paldiski Põhikool 6
"Sinilill"
Laura-Liis Jõgar
Nõva Kool 4-8
"Vallutasime kivi!"
Laura-Liis Jõgar
Nõva Kool 4-8
"Kuldtähed"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Kanakoole ja võsaülane"
Sten Marten
Valga Põhikool 5a
"Kevadõhtu"
Rezija Rozite
Riia Eesti Põhikool
"Paju õitseb "
Erakool Garant 5 klass
Erakool Garant 5
"Kevadmärku otsides! Tere kevad 2016!"
Erakool Garant 5 klass
Erakool Garant 5
"Kõik otsime kevadet! Tere kevad 2016!"
Erakool Garant 5 klass
Erakool Garant 5
"Aiailu"
Kristiina Padar Mart Reiniku Kool 2d
Tartu Mart Reiniku Kool 2d
"Sillad piiluvad"
Nastja Kovaljova
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Üksi"
Renata Kiilberg
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Vaade taevasse"
Renata Kiilberg
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Eestimaa kaunis taevas läbi kase võra vaadatuna"
Hendrik Karro
Pärnjõe Põhikool 23
"Krookused päikest võtmas"
Hendrik Karro
Pärnjõe Põhikool 23
"Lumekupud"
Hendrik Karro
Pärnjõe Põhikool 23
"Veritsev pöial"
Aleksandra Veske
Tudulinna Põhikool 5-8
"Kollane ülane"
grupp
Tudulinna Põhikool 5-8
"Kuldne kuldnokk"
Grupp
Tudulinna Põhikool 5-8