"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

""Tärkavad märtsikellukesed""
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kuldnokad ja sinilill"
Karoliina Ojamets
Valga Põhikool 2d
"Kevad minu aias (lumeroos, sinililled, tulp, märts"
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 2d
"Õitseb!"
Kaisa Johanna Tiivel
Konguta Kool 3
"Lumikellukesed"
Karina Kaur
Antsla Gümnaasium 4a
"Lillepeenar Tartus"
Kevin Lood
Tartu Hiie Kool 1b
"Mängult ja päris"
Daniel Andreas Valdna
Tartu Hiie Kool 1b
"Arva ära, kes ma olen?"
Kenno Rand
Tartu Hiie Kool 1b
"Roosa kaunitar"
Janne Kotkas
Konguta Kool 6
"Sinine leid"
Taniel Lukomets
Konguta Kool 6
"Kanade munadepühad"
Janne Kotkas
Konguta Kool 3
"Rohukonn"
Sten Marten Voode
Valga Põhikool 5a
"Külaline tihaste toidulaual"
klass
Orava Põhikool 12
"sammal"
Chrislyn Liivat
Kuuste Kool 4
"lepatrinu"
Tauri Tihane
Kuuste Kool 4
"jugapuu"
Martin Reimann
Kuuste Kool 4
"Sookured"
Sten Marten
Valga Põhikool 5a
"Lumikellukesed"
Lisanne Indela
Adavere Põhikool 1-2
"Üksik märtsikelluke"
Triinu Kull
Palupera Põhikool
"Kolm kaunitari Väikeses väinas"
Elisabeth Kembre
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
"Tigu kevadet nautimas"
Valerija Jussupova
Kiili Gümnaasium 4b
"Lumikellukesed"
Valerija Jussupova
Kiili Gümnaasium 4b
"Värske suutäis"
Riho Parker
Osula Põhikool 3
"Kevadine suurpuhastus"
Riho Parker
Osula Põhikool 3
"Valge-toonekurg"
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 2d
"Talvine müts sulaski ära"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Liugleme vees, kevad on käes!"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Varsakabjad."
Elisabeth Mann, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Paiseleht"
Krete Marit Kaju, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Kalli- kalli!"
Krete Marit Kaju, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Esimesed sinililled"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Päikese soojuses"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Valge toonekurg ootab kaaslast"
Morten Laisaar
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Paju urvad"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Veepeegeldus"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Karikseen"
Egert Röömel
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Esimene ämblik"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Hakkame pesa punuma"
Jan Erik Venderström
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"liblikas"
Timo
Saue Gümnaasium 3
"Päikese varjutus"
Triinu Kull
Palupera Põhikool
"Sipelgavaates Lumikelluke"
Triinu Kull
Palupera Põhikool
"Krookustel on külaline!"
Sten Erik Paalits
Risti Põhikool (Harju) 5-9
""Avanev karikseen""
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
""Uus linnukorter""
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
""Tärkavad märtsikellukesed""
Karoliina Valge
Vastse-Kuuste Kool 6
"Värvidemäng"
Karl Suuroja
Kohila Gümnaasium 1c
"Sinililled"
Nicole Närep
Kohila Gümnaasium 1c
"stsillad"
Marit Veli
Kohila Gümnaasium 1c
"Kuldnokk"
Aron Ergma
Kõrveküla Põhikool 1a
"Maakodu tiik"
Martin Kalda
Kõrveküla Põhikool 1a
"Väikesed päikesed"
Martin Kalda
Kõrveküla Põhikool 1a
"Paju"
Ann Katre Karlep
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
"Okaskerad"
Karel-Jan Bogens
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
"Lumevatine taevas"
Karel-Jan Bogens
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
"Vana maja"
Karel-Jan Bogens
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
"Märtsikelluke kooliõues"
Aljona Zhurina
Narva Keeltelütseum 1a
"Rõõmsalt koos "
Airiin Pikk
Otepää Gümnaasium 6a
"Eksinud lumikellukesed"
Andris
Ravila Lasteaed
"Esimesed sinililled"
Merylin
Ravila Lasteaed
"Karikseened on ärganud"
Holger
Ravila Lasteaed
"Katse ubadega"
Romina Ruusa Põhikool 5
Ruusa Põhikool 5-9
"Sõprade taaskohtumine"
Garmen Pällo
Vääna-Jõesuu Kool 3b
"Urvad"
Samuel Kastepõld
Metsküla Algkool 1-4
"Sinililled"
Karl Robin Raud
Metsküla Algkool 1-4
""Pirtsakas printsess roosas kleidis""
Lea Rau
Haiba Lasteaed Riisikas
"Otsisime varsakapju aga leidsime..."
Elis Lisett Engman
Haiba Lasteaed Riisikas
""Esimesed paiselehed""
Terje Teekivi
Haiba Lasteaed Riisikas
"Kevadekuulutajad"
Ave
Tallinna Lauliku Lasteaed
"Sinililled avastavad kevadet"
Robin Roots MRK 2.d
Tartu Mart Reiniku Kool 2d
"Viimane jää"
Reigo Ekkart
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Märtsikuu muutused- kooliõu"
5.a klass koostöö
Tõrva Gümnaasium 5a
"Märtsikuu muutused-peenar"
4.a klass koostöö
Tõrva Gümnaasium 4a
"karikseened"
Liseth Dietrich
Illuka Kool 5
"Paiseleht"
Anastasija Nikolajeva
Erakool Garant 5
"Paiseleht 2"
Anastasija Nikolajeva
Erakool Garant 5
"Meie külaline"
Aleksis Kārkliņš
Riia Eesti Põhikool
"Kevad aias"
Auce Anne Tidrike
Riia Eesti Põhikool
"Ülane"
sirje Pere
Aste Põhikool 2
"Kasemahl"
Märten Erik Tiivel
Audentese Erakool 2c
"Kevadine lepatriinu"
Märten Erik Tiivel
Audentese Erakool 2c
"Lumikellukesed"
Marvin Varb
Audentese Erakool 2c
"Karikseened koduaias"
Reimo Kaabel
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b
"Karikseened"
Annabel Urm
Otepää Gümnaasium 6a
"Pajud"
Annabel Urm
Otepää Gümnaasium 6a
"herilane ja ülane"
Jenny-Ly Hillak
Antsla Gümnaasium 4b
"kaunis kevad"
Jenny-Ly Hillak
Antsla Gümnaasium 4b
"Sinisilmake piilub, mis me Hageris teeme."
Marie ja Maarja 3.h kl Kohila Gümnaasium
Kohila Gümnaasium
"Kevadvihm kosutab"
3.a Kehra Gümnaasium
Kehra Gümnaasium 3a
"Händkakk tervitab"
Kaspar Saanküll
Varbola Lasteaed-Algkool 1-4
"Saue Sarapiku sinililled"
Tiina Ojasson-Vosa
Saue Gümnaasium 1e
"Rähni sepikoda sulas välja"
Tiina Ojasson-Vosa
Saue Gümnaasium 1e
"Värvikirevad krookused"
Sandra Leppik
Valga Põhikool 5c
"Märtsikellukeste meri."
Merily Mirka
Riidaja Põhikool 6-9
""Väike päike""
Steven Zolobov
Sadala Põhikool 1-2
""Värvid aias""
Mia Meribel Kirjutaja
Sadala Põhikool 1-2
"Tervitus päikese poole!"
Priit Pajumäe
Tilsi Põhikool 3
"Eksinud kollane krookus."
Priit Pajumäe
Tilsi Põhikool 3
"Kevadine võsa"
Oskar Taan
Osula Põhikool 1
"Päike"
Kadi Serv
Osula Põhikool 1
"Täna menüüs nõgesesupp!"
Lenna Koha
Osula Põhikool 1
"Punarind"
Sten Marten Voode
Valga Põhikool 5a
"Kopra päevatöö"
Nele- Liis Kallak Väike- Maarja G 4. b
Väike-Maarja Gümnaasium 4b
"Tihane"
Sitsi LA
Sitsi Lasteaed
"Lapsuliblikas"
Viktoria Ivanova
Krootuse Põhikool 24
"Juba tuleme"
Iti Õun
Paide Gümnaasium 1b
"Maamesilane krookustel"
Grettel Mirell Kutsar, Kõrveküla PK 2.a klass
Kõrveküla Põhikool 2a
"Rabarberininad"
Kristjan Martten Kutsar, Kõrveküla PK 2.a klass
Kõrveküla Põhikool 2a
"Paiseleht teeb 1.aprilli "
Grettel Mirell Kutsar, Kõrveküla PK 2.a klass
Kõrveküla Põhikool 2a
"Lumevaip"
Sanna-Ly Pähklemäe
Suure-Jaani Kool 2a
"kevadine päiksetõus"
Jenny-Ly Hillak
Antsla Gümnaasium 4b
"Liblikas? Liblikas!!!"
Valeria Pešta
Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4
"Kevad Saksamaal"
Anni Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14
"Saksamaale jõudis kevad varem!!"
Anni Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14
"Ilus värviline kevade algus"
Puhja lasteaed
Puhja Lasteaed Pääsusilm
"Uurime, mis lilled need küll on?"
Puhja lasteaed
Puhja Lasteaed Pääsusilm
"Üksik sinilill"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 5-6
"Viimane lumi"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 5-6
"Lumikellukesed"
Triini Keiv
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b
"Karikseened"
Kaisa Vaakmann
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b
"Leevike"
Kerli Karita Nugis
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Oleme esimesed!"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Vana ja uus "
Mart Reinkubjas
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Kuldtähed"
Mart Reinkubjas
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Leia punarind"
Margareta Tähnas
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
"Pardid"
Anna Kilk
Riia Eesti Põhikool
"Krookused"
Geiti Tiirak
Tõrva Gümnaasium 4a
"Pajud"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Mängime peitust!"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Sinililled"
Simo Linno
Metsküla Algkool 1-4
"Süda"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
""
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Sinililled ja sulg"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Rühmatöö"
Renata Kiilberg
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Rivistus"
Renata Kiilberg
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Kevad"
Kaspar Kärner
Ääsmäe Põhikool 5-7
"Tärkavad"
Jakob Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Rähni käbihoidlad"
Mihkel Mattias Proos
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Lumikellukesed"
Naatan Treiman
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Sinilill"
Kulla Saatmäe
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
"Näsiniin"
Eliise Peegel
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
"Õhtune taevas"
Keitlin Jalast
Aravete Keskkool 6
"Pilk südamesse"
Kadri Valter
Tudulinna Põhikool 5-8
"Koos on lõbusam"
Keitlin Jalast
Aravete Keskkool 6
"Toonekure tantsutund"
grupp
Tudulinna Põhikool 5-8
"Jälle kodus"
Grupp
Tudulinna Põhikool 5-8
""Lumikellukesed""
Marleen Liivik
Saku Gümnaasium 4d
""Peotäis kevadlilli""
Oliver Vilba
Saku Gümnaasium 4d
""Leia liblikas!""
Anett Sisas
Saku Gümnaasium 4d
"Roheline"
Kevin Lepanurme Nurme Kool 8b klass
Nurme Kool 8b
"Sinilill"
Magnus Holt Nurme Kool 8b klass
Nurme Kool 8b
"Mälestus talvest"
Magnus Holt Nurme Kool 8b klass
Nurme Kool 8b
"Päikese käes on mõnus lesida."
erika Filippov
Salme Põhikool 6-9
"Sinililled"
Liisi Kilgas
Salme Põhikool 6-9
"Kimbuke kevadet"
Liisi Kilgas
Salme Põhikool 6-9
"Kevad, me tuleme!"
Martin Saar
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
"Kevad, me tuleme!"
Martin Saar
Rakvere Reaalgümnaasium 2b