"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Kübar"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 10: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kühmnokk-luikede jäljed Suur Boose järvel."
Aron Aidla
Antsla Gümnaasium 4a
"Raaguspuud"
Berit Raudsepp
Antsla Gümnaasium 4b
"Esimesed lumikellukesed "
Margot Lõhmus
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2
"Seened"
Doren
Tõrva Gümnaasium 4b
"Urvad"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Meie lillepeenar"
7.b projekt
Tõrva Gümnaasium 7b
"männi pisarad"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Puud ja taevas"
Sandra Rumask
Antsla Gümnaasium 4a
"Koorus esimene pardipoeg!"
Brigitta Medvedski
Valga Põhikool 2d
"Kes seda tegi"
Helen liibert
Antsla Gümnaasium 4b
"Punamütsike"
5.-6. klass
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
"Tihased akna taga kevadet ootamas"
Christyna Helemets, Valga PK 2.d
Valga Põhikool 2d
"Kevadkaruslane"
Doren Taits
Tõrva Gümnaasium 4b
"Naistepäeva lumi"
5.a kooliaknast
Tõrva Gümnaasium 5a
"Lume kaisus"
Terje Lehtme
Riisipere Lasteaed
"Punamütsike metsa all"
Terje Lehtme
Riisipere Lasteaed
"Kevadised jääpurikad"
Karolin Kiidron
Antsla Gümnaasium 4b
"Lumikellukesed 2. märtsil"
Kevin Lood
Tartu Hiie Kool 1b
"Tsirgupäev"
Piibeleht, Sitsi Lasteaed
Sitsi Lasteaed 2
"Minu sibul"
Mirel Masso 1.b
Audentese Erakool 1b
"Lumikellukesed ja lumepart"
Daniel Andreas Valdna
Tartu Hiie Kool 1b
"Kallistavad puud"
Terje Lehtme
Riisipere Lasteaed
"Lumikellukesed."
Krete Marit Kaju, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Mina ootan ka kevadet."
Otto Rooni, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Päikese kunstitöö"
Kreete Kuusk
Otepää Gümnaasium 6a
"Lumikellukesed"
Janelis Laine
Mooste Põhikool 3
"Nunnud lumikellukesed"
Ragne Schär
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4
"Öine kevadine taevas"
Kerli Karita Nugis
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Teel toidumajja"
Kerli Karita Nugis
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Igapäevane külaline"
Kerli Karita Nugis
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Kevadekuulutaja"
Elina Kukk
Viljandi Kesklinna Kool 2c
"Isiklik konn "
Mirel Masso 1.b
Audentese Erakool 1b
"Ärkamine"
Sanna Sööt
Antsla Gümnaasium 6a
"Pääsesin läbi lume!"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 5-6
"Vahtramahl"
Silver Nikkel
Metsküla Algkool 5-6
"Peagi hakkab õitsema!"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 5-6
"Hanged on veel kõrged!"
Karl Robin Raud
Metsküla Algkool 1-4
"Peitepilt: kus on kiivitaja?"
Simo Linno
Metsküla Algkool 1-4
"Kiivitaja kohal!"
Simo Linno
Metsküla Algkool 1-4
"Punane katel"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Üksik puu"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-8
"Esimesed lumikellukesed"
Marlett-Mariin Liblik, Valga PK 2.d
Valga Põhikool 2d
"Ootame bussi, et sõita põhja."
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Seenepere"
Gudrun Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Ootan kevadet"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Kevadekuulutajad"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Esimene õis"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Mesimumm ärkas"
Maiu Maurer
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
"Kaunitarid"
Marten Pogost
Kõrveküla Põhikool 1a
"Üksinda"
Marten Pogost
Kõrveküla Põhikool 1a