"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Saku Gümnaasium 4d

Saku on üks väike alevik Tallinna lähedal. Seal asub minu kool, Saku Gümnaasium. Sakus asub ilus park, mõis ja Sakust voolab läbi Vääna jõgi. Sakus on mõnus elada, sest siin on ilus loodus, suusa- ja matkarajad ning vaikne ja turvaline.

Meie 4.d klass koosneb 25-st õpilasest. Meile meeldib kõike koos teha. Me käime koos teatris ja kinos. Me oleme kõik omavahel sõbrad ja sellepärast otsustasime koos minna kevadet otsima.

Herman Hendrik Jõgeva


KOOL
Kool on Sakus vahva - see on väga suur ja koridori seinad on pilte täis! Meie koolil on kaks osa. Meie käime vanas osas söömas ja arvutiklassis. Mu koolis on mitmeid klasse: inglise ja eesti keele, matemaatika ja käsitöö klassid. Meil on väga toredad õpetajad kui ka õpilased. Koolis on põnev, sest seal saab õppida ja toredate inimestega tutvuda ja suhelda.

KODUKOHT
Ma elan Sakus - see on tore väike asula. Mulle meeldib siin, sest siin pole palju autosid. Sakus on metsi, kus saab seeni ja marju korjata. MEIL ON VÄRSKE ÕHK! Sakus saab leida palju huvitavaid kohti, kus näiteks kalal käia või lihtsalt ümbrust nautida. Sakus mulle meeldib elada, sest siin on värske õhk ja ilus loodus!

SÕBRAD
Sõbrad on väga tähtsad! Sõpradega käin ma õues, et olla värskes õhus ja hullata! Koos käime ka loodust vaatlemas ja otsimas kevade märke projekti "Tere, Kevad! 2016" liikide seast. Sõpradega on tore ja vahva koos ühes seltskonnas viibida!

Marleen Liivik