"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Tallinna Meelespea Lasteaed

Oleme Tallinna Meelespea Lasteaia Naksitrallide rühma lapsed. Kevadet otsime sel aastal juba kolmandat korda. Meie rühmas on kõige noorem laps alles kolmene ja kõige vanem juba kaheksane. Pooled meist lõpetavad sel kevadel lasteaia.
Meile meeldib väga looduses käia ja loodust jälgida. Meie lasteaia õuealal on palju puid. Meil on nii, et igal rühmal on oma puu – meie rühma puu on kask. Seda kaske me jälgime aasta läbi. Kase otsas on meil kolm linnusöögimaja! Ja kolm pesakasti! Talviti jälgime aialinde. Sel aastal oli kõige põnevam rohevintide jälgimine – nad ei ole meil päris tavalised külalised. Kõige toredamad on meie lemmikud ja aastalinnud – rasvatihased!
Pesakastid, mis meile meisterdasid Õismäe Gümnaasiumi poisid, panid meie isad puu otsa mõne aasta eest. Nendes on elanud tihased ja varblased. Pärast seda, kui rähn ukseavad suuremaks toksis, proovisid ka kuldnokad neisse kolida. Eelmisel kevadel oli mitu päeva saginat, kuid nad vist ei suutnud otsustada, millist valida… ootame, et nad tuleksid sel kevadel jälle…