"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Antsla Gümnaasium 4a

Meie oleme 4.a klassi õpilased. Meil on klassis 5. tüdrukut ja 7. poissi, seega kokku 12. Me oleme loomingulised ja avastushimulised. Meie klassijuhataja on tegus ja lõbus. Meie klassi õpilased käivad erinevates ringides: viiulis, klaveris, trummiringis, rivitrummis, laulmas, näiteringis, kellade ansamblis, kergejõustikus, animaringis, robootikas ja osad õpilased kuuluvad ka MTÜ Looduse Märkajad ning ridadesse, kus tegeldakse fotonduse ja looduses liikumisega kuulutakse ka Kodutütarde ja noorkotkaste ridadesse. Meie klassiruum on väike ja armas ruumike. 4.a klassi õpilastele meeldib väga tegutseda.

Praegu on meie klassil käsil 2 põnevat tegevust, kus osalevad kõik õpilased koos. Üks on emakeelepäevaks valmistumine, kus me õppisime selgeks E.Raua, M.Panga ja I.Trulli naljaluuletused, et minna nendega koolile esinema ning teine põnev üritus kogu klassile on "Rakett4", kus me saame õppida ja teistele õpetada erinevaid põnevaid katseid. https://www.youtube.com/watch?v=c9nvyXwoxys

Meil on väga lahe klass ja me loodame, et suudame ka projektis "Tere, Kevad! " koos kogu klassiga kaasa lüüa. Algus on igatahes tehtud ja nii haikutamine, pildistamine, küsimuste otsimine kui ka joonistamine ning kevadekuulutajate märkamine on täies hoos.

Mõnikord oleme hoopis sellised: http://wwwloodus-loodus.blogspot.com.ee/2016/05/klassiohtu-4052016.html

Lisasime teise foto koos meie oma puuga, mille istutasime kooli juurde parki Maapäeval. Puu on hõberemmelgas.