"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Lasteaed Sookurg 21. märts 2016 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-7 Sookurg 28. märts 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Sookurg 26. märts 2016 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Sookurg 23. märts 2016 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4a Sookurg 27. märts 2016 Võru
Antsla Gümnaasium 6a Sookurg 28. märts 2016 Võru
Aravete Keskkool 6 Sookurg 29. märts 2016 Järva
Are Kool Sookurg 18. märts 2016 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 26. märts 2016 Harju
Aseri Kool 7a Sookurg 25. märts 2016 Ida-Viru
Aste Põhikool 2 Sookurg 4. märts 2016 Saare
Aste Põhikool 3 Sookurg 4. märts 2016 Saare
Audentese Erakool 1a Sookurg 10. aprill 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 26. märts 2016 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Sookurg 10. aprill 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Sookurg 5. aprill 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 6c Sookurg 11. aprill 2016 Tartu
Elva Lasteaed Õnneseen Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 14. märts 2016 Hiiu
Eralasteaed Memme Musi Sookurg 25. märts 2016 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Sookurg 8. aprill 2016 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Sookurg 14. märts 2016 Pärnu
Haanja Kool 14 Sookurg 30. märts 2016 Võru
Haanja Kool 1b-2b- Sookurg 30. märts 2016 Võru
Haapsalu Lasteaed Tõruke Sookurg 23. märts 2016 Lääne
Haiba Lasteaed Riisikas Sookurg 21. märts 2016 Harju
Hargla Kool 1-3 Sookurg 27. märts 2016 Valga
Hargla Kool 4-5 Sookurg 9. aprill 2016 Valga
Harku Lasteaed Sookurg 21. märts 2016 Harju
Harku Lasteaed 2 Sookurg 7. aprill 2016 Harju
Hummuli Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2016 Valga
Illuka Kool 2 Sookurg 30. märts 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 5 Sookurg 27. märts 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 6 Sookurg 16. märts 2016 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Sookurg 29. märts 2016 Järva
Jäneda Kool 13 Sookurg 26. märts 2016 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 4 Sookurg 28. märts 2016 Ida-Viru
Jõõpre Kool 1 Sookurg 25. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 2 Sookurg 1. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 4 Sookurg 23. märts 2016 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Sookurg 24. märts 2016 Võru
Kadrina Keskkool 6a Sookurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Sookurg 18. aprill 2016 Harju
Kambja Põhikool 1a Sookurg 25. märts 2016 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Sookurg 27. märts 2016 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 4. aprill 2016 Hiiu
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Sookurg 23. märts 2016 Hiiu
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 31. märts 2016 Rapla
Keeni Põhikool 1 Sookurg 3. aprill 2016 Valga
Kehra Gümnaasium 1c Sookurg 24. märts 2016 Harju
Kehra Gümnaasium 3a Sookurg 28. märts 2016 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sookurg 30. märts 2016 Pärnu
Kohila Gümnaasium Sookurg 28. märts 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 5b Sookurg 29. märts 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 6a Sookurg 22. märts 2016 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sookurg 12. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sookurg 2. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 26. märts 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Sookurg 2. aprill 2016 Ida-Viru
Koigi Kool Sookurg 26. märts 2016 Järva
Koigi Kool 3 Sookurg 15. märts 2016 Järva
Kolga Kool 2 Sookurg 26. märts 2016 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 20. märts 2016 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 18. märts 2016 Lääne
Konguta Kool 3 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Konguta Kool 6 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Sookurg 15. märts 2016 Viljandi
Koonga Põhikool 5-6 Sookurg 20. märts 2016 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 1a Sookurg 11. aprill 2016 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Sookurg 29. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 29. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 27. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sookurg 27. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sookurg 30. märts 2016 Harju
Krabi Põhikool 3-7 Sookurg 1. aprill 2016 Võru
Krootuse Põhikool 24 Sookurg 25. märts 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 27. märts 2016 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 26. märts 2016 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sookurg 1. aprill 2016 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 1a Sookurg 3. aprill 2016 Saare
Kuressaare Gümnaasium 2a Sookurg 25. märts 2016 Saare
Kuuste Kool 2-3 Sookurg 23. märts 2016 Tartu
Kuuste Kool 4 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Kuuste Kool 5 Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Laeva Põhikool 1 Sookurg 3. aprill 2016 Tartu
Lagedi Kool Sookurg 23. märts 2016 Harju
Laitse lasteaed Sookurg 31. märts 2016 Harju
Lasila Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Lehola Kool Sookurg 6. aprill 2016 Harju
Lehtse Kool 1-4 Sookurg 25. märts 2016 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 2 Sookurg 11. märts 2016 Lääne
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 6a Sookurg 12. aprill 2016 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Sookurg 30. märts 2016 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2016 Valga
Lümanda Põhikool 2a Sookurg 17. märts 2016 Saare
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 5. märts 2016 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Sookurg 6. aprill 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 6 Sookurg 20. aprill 2016 Ida-Viru
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Sookurg 22. märts 2016 Põlva
Metsküla Algkool 1-4 Sookurg 25. aprill 2016 Lääne
Mihkli Kool 56 Sookurg 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2016 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2016 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 29. märts 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2016 Lääne
Nurme Kool 8b Sookurg 29. märts 2016 Järva
Orava Põhikool 12 Sookurg 24. märts 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 28. märts 2016 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2016 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 28. märts 2016 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 27. märts 2016 Harju
Oru Põhikool 4 Sookurg 23. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sookurg 27. märts 2016 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Sookurg 7. aprill 2016 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2016 Võru
Osula Põhikool 3 Sookurg 30. märts 2016 Võru
Otepää Gümnaasium 6a Sookurg 18. märts 2016 Valga
Otepää Gümnaasium 6b Sookurg 28. märts 2016 Valga
Paide Gümnaasium 1b Sookurg 27. märts 2016 Järva
Paide Gümnaasium 4c Sookurg 24. märts 2016 Järva
Palupera Põhikool Sookurg 29. märts 2016 Valga
Pärnjõe Põhikool 23 Sookurg 25. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sookurg 26. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sookurg 29. märts 2016 Pärnu
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Sookurg 17. märts 2016 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Sookurg 24. märts 2016 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sookurg 13. märts 2016 Pärnu
Peetri Kool 1 Sookurg 29. märts 2016 Järva
Peetri Kool 4 Sookurg 27. märts 2016 Järva
Pihtla Lasteaed Sookurg 8. märts 2016 Saare
Pisisaare Algkool 5-6 Sookurg 2. aprill 2016 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Sookurg 23. märts 2016 Jõgeva
Põlula Kool Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 1 Sookurg 8. aprill 2016 Võru
Rakke Gümnaasium 4-6 Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 1 Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Sookurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Sookurg 30. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Sookurg 30. märts 2016 Lääne-Viru
Rannu Kool 6 Sookurg 25. märts 2016 Tartu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3a Sookurg 25. märts 2016 Rapla
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Sookurg 27. märts 2016 Rapla
Ravila Lasteaed Sookurg 1. aprill 2016 Harju
Ridala Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2016 Lääne
Riia Eesti Põhikool Sookurg 27. märts 2016 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Sookurg 26. märts 2016 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sookurg 17. märts 2016 Harju
Risti Põhikool 13 Sookurg 18. märts 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 1 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 2 Sookurg 25. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 6 Sookurg 15. märts 2016 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Sookurg 12. märts 2016 Saare
Ruusa Põhikool 1-4 Sookurg 29. märts 2016 Põlva
Ruusa Põhikool 5-9 Sookurg 25. märts 2016 Põlva
Saare valla lasteaed Siilike Sookurg 25. märts 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 1-2 Sookurg 27. märts 2016 Jõgeva
Saku Gümnaasium 4d Sookurg 27. aprill 2016 Harju
Salme Põhikool 6-9 Sookurg 17. märts 2016 Saare
Saue Gümnaasium 3 Sookurg 2. aprill 2016 Harju
Saverna Põhikool 6-8 Sookurg 28. märts 2016 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sookurg 17. märts 2016 Pärnu
Sinimäe Põhikool 8 Sookurg 21. märts 2016 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 16. märts 2016 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Sookurg 9. aprill 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Sookurg 9. aprill 2016 Võru
Sõmeru Põhikool 2b Sookurg 31. märts 2016 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Sookurg 1. aprill 2016 Ida-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sookurg 23. märts 2016 Rapla
Suure-Jaani Kool 1b Sookurg 30. märts 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sookurg 22. märts 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Sookurg 23. märts 2016 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Sookurg 25. märts 2016 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sookurg 28. märts 2016 Hiiu
Taebla Gümnaasium 2-3 Sookurg 18. märts 2016 Lääne
Tallinna Kullatera Lasteaed Sookurg 27. märts 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 1. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Sookurg 26. märts 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sookurg 20. aprill 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sookurg 26. märts 2016 Harju
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4e Sookurg 9. aprill 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Sookurg 27. märts 2016 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Kool 2a Sookurg 18. märts 2016 Tartu
Tartu Hiie Kool 1b Sookurg 9. aprill 2016 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Sookurg 30. märts 2016 Tartu
Tartu Kivilinna Kool 4c Sookurg 15. aprill 2016 Tartu
Tartu Lasteaed Meelespea Sookurg 26. märts 2016 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Sookurg 26. märts 2016 Tartu
Tartu Loodusmaja Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1c Sookurg 4. aprill 2016 Tartu
Tartu Raatuse Kool 4b Sookurg 17. aprill 2016 Tartu
TERA Peedu kool 2-3 Sookurg 30. märts 2016 Tartumaa
Tilsi Põhikool 4 Sookurg 16. aprill 2016 Põlva
Tilsi Põhikool 5 Sookurg 29. märts 2016 Põlva
Toila Gümnaasium 1-4 Sookurg 19. aprill 2016 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 4a Sookurg 1. aprill 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Sookurg 28. märts 2016 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Sookurg 24. märts 2016 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Sookurg 30. märts 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 1 Sookurg 27. märts 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Sookurg 27. märts 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Sookurg 16. märts 2016 Ida-Viru
Türi Lasteaed Lokuta Sookurg 1. aprill 2016 Järva
Türi Põhikool Sookurg 11. mai 2016 Järva
Türi Põhikool 1a Sookurg 22. märts 2016 Järva
Türi Põhikool 2c Sookurg 24. märts 2016 Järva
Türi Põhikool 3b Sookurg 26. märts 2016 Järva
Uulu Lasteaed 2 Sookurg 31. märts 2016 Pärnu
Vääna Mõisakool Sookurg 20. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sookurg 6. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Sookurg 27. märts 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sookurg 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Sookurg 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Sookurg 23. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Sookurg 16. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 3c Sookurg 28. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5a Sookurg 20. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5b Sookurg 25. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5c Sookurg 24. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5d Sookurg 6. aprill 2016 Valga
Valga Priimetsa Kool 3b Sookurg 28. märts 2016 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Sookurg 23. märts 2016 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Sookurg 9. märts 2016 Tartu
Vara Põhikool 6 Sookurg 2. aprill 2016 Tartu
Varbla Põhikool 13 Sookurg 10. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 24 Sookurg 14. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 5 Sookurg 28. märts 2016 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 5. aprill 2016 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 13. aprill 2016 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 26. märts 2016 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 28. märts 2016 Põlva
Värska Lasteaed Sookurg 25. märts 2016 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 5 Sookurg 27. märts 2016 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Sookurg 26. märts 2016 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Sookurg 27. märts 2016 Viljandi
Viljandi Kesklinna Kool 2c Sookurg 22. märts 2016 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Sookurg 27. märts 2016 Põlva
Virtsu Kool 2-3 Sookurg 1. aprill 2016 Lääne
Vodja kool Sookurg 29. märts 2016 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Sookurg 27. märts 2016 Tartu

Tagasi tulemuste juurde