Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Ääsmäe Lasteaed | Rohukonn | 11. mai 2015 | Harju |
Ääsmäe Põhikool 2 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Harju |
Alavere Põhikool 2 | Rohukonn | 12. aprill 2015 | Harju |
Alavere Põhikool 3 | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Harju |
Anna Haava nim Pala Kool | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Jõgeva |
Anna Haava nim Pala Kool 4 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Jõgeva |
Anna Haava nim Pala Kool 6 | Rohukonn | 8. aprill 2015 | Jõgeva |
Antsla Gümnaasium 5a | Rohukonn | 10. mai 2015 | Võru |
Aravete Keskkool 5 | Rohukonn | 23. aprill 2015 | Järva |
Elva Gümnaasium 1b | Rohukonn | 12. aprill 2015 | Tartu |
Elva Gümnaasium 3d | Rohukonn | 29. aprill 2015 | Tartu |
Haanja Kool 1-2 | Rohukonn | 3. mai 2015 | Võru |
Haljala Gümnaasium 1b | Rohukonn | 22. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Haljala Gümnaasium 2 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Hargla Kool 1-3 | Rohukonn | 19. aprill 2015 | Valga |
Illuka Kool 7 | Rohukonn | 20. aprill 2015 | Ida-Viru |
Järva-Jaani Gümnaasium | Rohukonn | 27. aprill 2015 | Järva |
Jõhvi Gümnaasium 7 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Ida-Viru |
Käina Gümnaasium 4 | Rohukonn | 10. mai 2015 | Hiiu |
Kanepi Gümnaasium 1 | Rohukonn | 9. aprill 2015 | Põlva |
Kasti Lasteaed Karikakar | Rohukonn | 13. aprill 2015 | Rapla |
Kiili Gümnaasium 3b | Rohukonn | 21. aprill 2015 | Harju |
Kirivere Põhikool 6 | Rohukonn | 28. aprill 2015 | Viljandi |
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a | Rohukonn | 17. aprill 2015 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Rohukonn | 25. aprill 2015 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a | Rohukonn | 18. aprill 2015 | Ida-Viru |
Kolga Kool 1 | Rohukonn | 14. aprill 2015 | Harju |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Rohukonn | 21. aprill 2015 | Lääne |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Rohukonn | 14. aprill 2015 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Harju |
Krootuse Põhikool 1-3 | Rohukonn | 3. mai 2015 | Põlva |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 13. mai 2015 | Jõgeva |
Kuressaare Gümnaasium 1a | Rohukonn | 16. aprill 2015 | Saare |
Kuuste Kool 1-2 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Tartu |
Kuuste Kool 4 | Rohukonn | 26. aprill 2015 | Tartu |
Lagedi Lasteaed-Põhikool | Rohukonn | 27. aprill 2015 | Harju |
Leie Põhikool 13 | Rohukonn | 20. aprill 2015 | Viljandi |
Lüllemäe Põhikool 1 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Valga |
Lümanda Põhikool 3 | Rohukonn | 22. aprill 2015 | Saare |
Lümanda Põhikool 4 | Rohukonn | 25. aprill 2015 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Tartu |
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a | Rohukonn | 27. aprill 2015 | Põlva |
Muraste Looduskool | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Harju |
Nõva Kool 4-9 | Rohukonn | 14. aprill 2015 | Lääne |
Nurme Kool | Rohukonn | 15. aprill 2015 | Järva |
Orissaare Gümnaasium 1 | Rohukonn | 21. aprill 2015 | Saare |
Orissaare Gümnaasium 4 | Rohukonn | 23. aprill 2015 | Saare |
Oru lasteaed Mesimumm | Rohukonn | 19. aprill 2015 | Harju |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Jõgeva |
Osula Põhikool 1 | Rohukonn | 21. mai 2015 | Võru |
Osula Põhikool 2 | Rohukonn | 19. mai 2015 | Võru |
Otepää Gümnaasium 6a | Rohukonn | 15. aprill 2015 | Valga |
Pirita Majandusgümnaasium 4b | Rohukonn | 27. aprill 2015 | Harju |
Põlula Kool 1-5 | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Puka Keskkool 5 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Valga |
Rakke Gümnaasium 6-12 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Rakvere Põhikool 2 | Rohukonn | 23. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Ravila Lasteaed | Rohukonn | 21. aprill 2015 | Harju |
Riidaja Põhikool | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Valga |
Seljametsa Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 14. aprill 2015 | Pärnu |
Sillamäe Vanalinna Kool 1a | Rohukonn | 12. aprill 2015 | Ida-Viru |
Sinimäe Põhikool 7 | Rohukonn | 2. mai 2015 | Ida-Viru |
Sipa-Laukna Lasteaed | Rohukonn | 6. aprill 2015 | Rapla |
Sonda Kool 1-4 | Rohukonn | 18. aprill 2015 | Ida-Viru |
Suure-Jaani Kool 3 | Rohukonn | 19. aprill 2015 | Viljandi |
Suure-Jaani Kool 4 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Viljandi |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 | Rohukonn | 15. mai 2015 | Hiiu |
Taebla Gümnaasium 1-4 | Rohukonn | 8. mai 2015 | Lääne |
Tallinna 21. Kool 4c | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Harju |
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Harju |
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a | Rohukonn | 25. aprill 2015 | Harju |
Tallinna Tammetõru Lasteaed | Rohukonn | 26. aprill 2015 | Harju |
Tartu Hiie Kool 4b | Rohukonn | 10. mai 2015 | Tartu |
Tartu Hiie Kool 6b | Rohukonn | 19. aprill 2015 | Tartu |
Tartu Veeriku Kool 6b | Rohukonn | 23. aprill 2015 | Tartu |
TERA Peedu kool 1-2 | Rohukonn | 9. aprill 2015 | Tartumaa |
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Tudulinna Põhikool 5-7 | Rohukonn | 2. mai 2015 | Ida-Viru |
Türi Põhikool 3a | Rohukonn | 12. aprill 2015 | Järva |
Uulu Lasteaed 3 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Pärnu |
Väike-Maarja Gümnaasium | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 6 | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Lääne-Viru |
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 | Rohukonn | 11. mai 2015 | Tartu |
Vara Põhikool 1-4 | Rohukonn | 10. aprill 2015 | Tartu |
Värska Gümnaasium 1 | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Põlva |
Vastseliina Gümnaasium 3 | Rohukonn | 1. mai 2015 | Võru |
Viljandi Jakobsoni Kool 5 | Rohukonn | 18. aprill 2015 | Viljandi |
Viluste Põhikool 4 | Rohukonn | 12. aprill 2015 | Põlva |
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c | Rohukonn | 11. aprill 2015 | Võru |
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a | Rohukonn | 12. aprill 2015 | Võru |