"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 3 Laulurästas 6. aprill 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Laulurästas 11. aprill 2016 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Laulurästas 11. aprill 2016 Harju
Aseri Kool 7a Laulurästas 19. aprill 2016 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Laulurästas 2. mai 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Laulurästas 12. aprill 2016 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Laulurästas 14. aprill 2016 Hiiu
Häädemeeste Keskkool 7-9 Laulurästas 7. aprill 2016 Pärnu
Haanja Kool 1b-2b- Laulurästas 5. aprill 2016 Võru
Haiba Lasteaed Riisikas Laulurästas 19. aprill 2016 Harju
Hargla Kool 4-5 Laulurästas 5. aprill 2016 Valga
Harku Lasteaed Laulurästas 11. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed 2 Laulurästas 7. aprill 2016 Harju
Hummuli Põhikool 3 Laulurästas 8. aprill 2016 Valga
Illuka Kool 2 Laulurästas 13. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 5 Laulurästas 12. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 6 Laulurästas 5. aprill 2016 Ida-Viru
Jäneda Kool 13 Laulurästas 16. aprill 2016 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 4 Laulurästas 18. aprill 2016 Ida-Viru
Jõõpre Kool 1 Laulurästas 13. aprill 2016 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Laulurästas 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Laulurästas 8. aprill 2016 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Laulurästas 6. aprill 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Laulurästas 5. aprill 2016 Ida-Viru
Kolga Kool 2 Laulurästas 19. aprill 2016 Harju
Konguta Kool 6 Laulurästas 5. mai 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Laulurästas 20. aprill 2016 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Laulurästas 6. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Laulurästas 1. mai 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Laulurästas 18. aprill 2016 Harju
Krootuse Põhikool 24 Laulurästas 9. aprill 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Laulurästas 11. aprill 2016 Jõgeva
Lagedi Kool Laulurästas 22. aprill 2016 Harju
Lehola Kool Laulurästas 7. aprill 2016 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Laulurästas 4. aprill 2016 Valga
Lümanda Põhikool 2a Laulurästas 15. aprill 2016 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Laulurästas 13. aprill 2016 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Laulurästas 26. aprill 2016 Põlva
Metsküla Algkool 1-4 Laulurästas 10. mai 2016 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Laulurästas 13. aprill 2016 Lääne
Mihkli Kool 56 Laulurästas 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Laulurästas 6. aprill 2016 Põlva
Muhu Põhikool 5 Laulurästas 18. aprill 2016 Saare
Muraste Looduskool Laulurästas 28. märts 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Laulurästas 1. aprill 2016 Lääne
Nõva Kool 4-8 Laulurästas 23. märts 2016 Lääne
Nurme Kool 8b Laulurästas 25. aprill 2016 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Laulurästas 30. aprill 2016 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Laulurästas 2. mai 2016 Saare
Paide Gümnaasium 1b Laulurästas 10. aprill 2016 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Laulurästas 15. aprill 2016 Pärnu
Peetri Kool 1 Laulurästas 2. mai 2016 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Laulurästas 6. mai 2016 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Laulurästas 25. aprill 2016 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium 3 Laulurästas 10. mai 2016 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Laulurästas 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Laulurästas 4. aprill 2016 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Laulurästas 1. aprill 2016 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Laulurästas 30. märts 2016 Saare
Salme Põhikool 6-9 Laulurästas 10. aprill 2016 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Laulurästas 10. aprill 2016 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 3 Laulurästas 3. aprill 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Laulurästas 8. aprill 2016 Võru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Laulurästas 7. aprill 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Laulurästas 6. aprill 2016 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Laulurästas 9. aprill 2016 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Laulurästas 8. aprill 2016 Hiiu
Taebla Gümnaasium 2-3 Laulurästas 12. aprill 2016 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Laulurästas 4. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Laulurästas 13. aprill 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Laulurästas 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Kool 4c Laulurästas 16. aprill 2016 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Laulurästas 1. mai 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Laulurästas 11. mai 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 7b Laulurästas 15. aprill 2016 Valga
Tudulinna Põhikool 34 Laulurästas 15. aprill 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Laulurästas 9. aprill 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Laulurästas 1. mai 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3a Laulurästas 15. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Laulurästas 21. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 2d Laulurästas 16. aprill 2016 Valga
Valga Põhikool 5b Laulurästas 29. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5c Laulurästas 29. märts 2016 Valga
Varbla Põhikool 13 Laulurästas 12. aprill 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 24 Laulurästas 27. märts 2016 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Laulurästas 6. aprill 2016 Põlva
Värska Lasteaed Laulurästas 4. aprill 2016 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 5 Laulurästas 7. aprill 2016 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Laulurästas 18. mai 2016 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Laulurästas 3. aprill 2016 Põlva

Tagasi tulemuste juurde