"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Kuldnokk 23. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Kuldnokk 27. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Adavere Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Jõgeva
Aegviidu Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Kuldnokk 12. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Alavere Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Albu Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Kuldnokk 24. märts 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Kuldnokk 3. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Kuldnokk 27. märts 2010 Võru
Are Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Are Põhikool 2-3 Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Audru Keskkool Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Kuldnokk 27. märts 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kuldnokk 2. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Kuldnokk 22. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Kuldnokk 5. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Kuldnokk 27. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Kuldnokk 1. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kuldnokk 25. märts 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Kuldnokk 24. märts 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Kuldnokk 20. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Kuldnokk 11. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Kuldnokk 2. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Kuldnokk 27. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Kuldnokk 13. aprill 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Kuldnokk 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Kuldnokk 20. märts 2010 Valga
Hargla Kool 1 Kuldnokk 28. märts 2010 Valga
Hargla Kool 2 Kuldnokk 22. märts 2010 Valga
Hargla Kool 5 Kuldnokk 20. märts 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Kuldnokk 26. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Kuldnokk 11. aprill 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Kuldnokk 23. märts 2010 Järva
Jäneda Kool Kuldnokk 31. märts 2010 Lääne-Viru
Jäneda7 Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Kuldnokk 22. märts 2010 Tartu
Kaagvere Erikool 2 Kuldnokk 11. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Kuldnokk 25. märts 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Kuldnokk 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Kuldnokk 30. märts 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium2 Kuldnokk 2. aprill 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Kuldnokk 22. märts 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Saare
Kärstna Kool Kuldnokk 21. märts 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Rapla
Kernu Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Kuldnokk 2. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Kildu põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Kuldnokk 31. märts 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Kuldnokk 2. aprill 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Kuldnokk 22. märts 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kuldnokk 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Kuldnokk 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kuldnokk 26. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kuldnokk 31. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Kuldnokk 27. märts 2010 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Koonga Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Kuldnokk 4. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool II Kuldnokk 25. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Kuldnokk 24. märts 2010 Viljandi
Kostivere Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Harju
Krabi Põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Võru
Krabi Põhikool 6 Kuldnokk 8. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Kuldnokk 26. märts 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 26. märts 2010 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Kuldnokk 21. märts 2010 Saare
Kuressaare Gümnaasium5b Kuldnokk 13. aprill 2010 Saare
Kurtna Kool Kuldnokk 6. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 30. märts 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Kuuste kool Kuldnokk 27. märts 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Laiuse Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Jõgeva
Lauka Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne
Lihula Lasteaed II Kuldnokk 22. märts 2010 Lääne
Lilli loodusmaja Kuldnokk 30. märts 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Lõpe Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool 3 Kuldnokk 23. märts 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Kuldnokk 10. aprill 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Võru
Metsapoole Põhikool Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Kuldnokk 29. märts 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Misso Keskkool Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Muhu Põhikool Kuldnokk 5. aprill 2010 Saare
Muraste Looduskool Kuldnokk 27. märts 2010 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Saare
Narva Eesti Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Ida-Viru
Nõo Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Kuldnokk 22. märts 2010 Tartu
Õie Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Orava Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 23. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 24. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Kuldnokk 29. märts 2010 Saare
Oru Kool Kuldnokk 24. märts 2010 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 28. märts 2010 Harju
Oru Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kuldnokk 4. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Kuldnokk 20. märts 2010 Valga
Paide Gümnaasium Kuldnokk 9. mai 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Kuldnokk 26. märts 2010 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Kuldnokk 28. märts 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Kuldnokk 28. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Palade Põhikool Kuldnokk 21. märts 2010 Hiiu
Paldiski Gümnaasium Kuldnokk 4. mai 2010 Harju
Palupera Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Kuldnokk 26. märts 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 24. märts 2010 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 2 Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 4 Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Kuldnokk 4. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Kuldnokk 30. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Päikesejänku lasteaed Kuldnokk 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 1 Kuldnokk 23. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 4 Kuldnokk 26. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Kuldnokk 23. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 26. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Kuldnokk 29. märts 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Kuldnokk 24. märts 2010 Tartu
Puiga Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Võru
Puka Keskkool Kuldnokk 22. märts 2010 Valga
Puurmani Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2010 Jõgeva
Raasiku Põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Kuldnokk 28. märts 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Kuldnokk 29. märts 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2010 Harju
Rannu Keskkool Kuldnokk 21. märts 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 29. märts 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Kuldnokk 24. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Kuldnokk 16. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kuldnokk 4. aprill 2010 Järva
Rõngu Keskkool Kuldnokk 28. märts 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Kuldnokk 13. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kuldnokk 10. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kuldnokk 3. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kuldnokk 8. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Kuldnokk 13. aprill 2010 Järva
Ruila põhikool Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Ruila Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2010 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 23. märts 2010 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2010 Saare
Sadala Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Kuldnokk 19. märts 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Saare
Salutaguse Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Sillamäe Astangu kool Kuldnokk 30. märts 2010 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 29. märts 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Kuldnokk 5. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Surju Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kuldnokk 30. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Hiiu
Tääksi Pk Kuldnokk 28. märts 2010 Viljandi
Tabivere Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Jõgeva
Taebla Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Tali Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Pärnu
Tallinna 21. Kool Kuldnokk 26. märts 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool Kuldnokk 12. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Kuldnokk 15. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool PÕK Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 24. märts 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kuldnokk 14. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Kuldnokk 30. märts 2010 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium Kuldnokk 11. aprill 2010 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Kuldnokk 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Erakool Kuldnokk 6. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool Kuldnokk 26. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Kuldnokk 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Kuldnokk 27. märts 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Kuldnokk 24. aprill 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Kuldnokk 9. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Kuldnokk 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a Kuldnokk 21. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Kuldnokk 28. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Kuldnokk 28. märts 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Kuldnokk 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 8 Kuldnokk 2. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Kuldnokk 2. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Kuldnokk 23. märts 2010 Põlva
Tori Põhikool Kuldnokk 31. märts 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 27. märts 2010 Jõgeva
Tornimäe Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2010 Saare
Tõrva gümnaasium Kuldnokk 8. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Kuldnokk 22. märts 2010 Valga
Tudu Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Türi Majandusgümnaasium 6.b Kuldnokk 11. aprill 2010 Järva
Unipiha Algkool Kuldnokk 26. märts 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Kuldnokk 22. märts 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool3 Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool6 Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne
Uulu lasteaed Kuldnokk 13. aprill 2010 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Väätsa Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Vaida Põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Kuldnokk 30. aprill 2010 Valga
Valga Jaanikese Kool Kuldnokk 29. märts 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 23. märts 2010 Tartu
Vambola Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2010 Viljandi
Vara Põhikool Kuldnokk 21. märts 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Kuldnokk 26. märts 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Vasta Kool Kuldnokk 20. märts 2010 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Kuldnokk 25. märts 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Kuldnokk 8. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Kuldnokk 29. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Kuldnokk 25. märts 2010 Võru
Vatla Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne
Veskitammi Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 4c Kuldnokk 6. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Kuldnokk 12. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6c Kuldnokk 8. aprill 2010 Harju
Viljandi maagümnaasium 3c Kuldnokk 6. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Kuldnokk 21. märts 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Kuldnokk 27. märts 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Kuldnokk 21. märts 2010 Lääne
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Kuldnokk 24. märts 2010 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde