"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 4. aprill 2016 Harju
Lihula Gümnaasium 2 Varsakabi 5. aprill 2016 Lääne
Tallinna Kullatera Lasteaed Varsakabi 6. aprill 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Varsakabi 8. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Lasteaed Meelespea Varsakabi 8. aprill 2016 Tartu
Mihkli Kool 56 Varsakabi 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 24 Varsakabi 10. aprill 2016 Põlva
Türi Põhikool 3b Varsakabi 10. aprill 2016 Järva
Elva Gümnaasium 1b Varsakabi 12. aprill 2016 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 12. aprill 2016 Lääne
Hargla Kool 4-5 Varsakabi 13. aprill 2016 Valga
Tamsalu Gümnaasium 3a Varsakabi 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 14. aprill 2016 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 15. aprill 2016 Rapla
Taebla Gümnaasium 2-3 Varsakabi 15. aprill 2016 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Varsakabi 15. aprill 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Varsakabi 16. aprill 2016 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 16. aprill 2016 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Varsakabi 16. aprill 2016 Jõgeva
Illuka Kool 5 Varsakabi 16. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 16. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 2d Varsakabi 16. aprill 2016 Valga
Kohila Gümnaasium Varsakabi 16. aprill 2016 Rapla
Valga Põhikool 5a Varsakabi 16. aprill 2016 Valga
Aste Põhikool 2 Varsakabi 17. aprill 2016 Saare
Kadrina Keskkool 6a Varsakabi 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 6a Varsakabi 17. aprill 2016 Rapla
Haabneeme Kool 1a Varsakabi 17. aprill 2016 Harju
Türi Põhikool 1a Varsakabi 17. aprill 2016 Järva
Kasti Lasteaed Karikakar Varsakabi 18. aprill 2016 Rapla
Lüllemäe Põhikool 2 Varsakabi 18. aprill 2016 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 18. aprill 2016 Lääne
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Varsakabi 18. aprill 2016 Põlva
Imavere Põhikool 3-4 Varsakabi 18. aprill 2016 Järva
Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 18. aprill 2016 Harju
Peetri Kool 1 Varsakabi 18. aprill 2016 Järva
Jäneda Kool 13 Varsakabi 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 2b Varsakabi 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Varsakabi 18. aprill 2016 Pärnu
Ruusa Põhikool 5-9 Varsakabi 18. aprill 2016 Põlva
Rakvere Gümnaasium 2c Varsakabi 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Ruusa Põhikool 1-4 Varsakabi 19. aprill 2016 Põlva
Kõo Lasteaed Varsakabi 19. aprill 2016 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Varsakabi 19. aprill 2016 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 19. aprill 2016 Hiiu
Elva Lasteaed Õnneseen Varsakabi 19. aprill 2016 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Varsakabi 20. aprill 2016 Lääne-Viru
Risti Põhikool 13 Varsakabi 20. aprill 2016 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Varsakabi 20. aprill 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Varsakabi 20. aprill 2016 Hiiu
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 20. aprill 2016 Põlva
Nurme Kool 8b Varsakabi 21. aprill 2016 Järva
Peetri Kool 4 Varsakabi 21. aprill 2016 Järva
Nõva Kool 1-3 Varsakabi 21. aprill 2016 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Varsakabi 21. aprill 2016 Hiiu
Pärnjõe Põhikool 23 Varsakabi 22. aprill 2016 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Varsakabi 22. aprill 2016 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 2 Varsakabi 22. aprill 2016 Saare
Illuka Kool 6 Varsakabi 22. aprill 2016 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Varsakabi 22. aprill 2016 Valga
Alavere Põhikool 3 Varsakabi 23. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Varsakabi 23. aprill 2016 Harju
Rakvere Eragümnaasium 3 Varsakabi 23. aprill 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Varsakabi 23. aprill 2016 Ida-Viru
Põlva Põhikool 4a Varsakabi 23. aprill 2016 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Varsakabi 24. aprill 2016 Viljandi
Varbla Põhikool 24 Varsakabi 24. aprill 2016 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 2a Varsakabi 24. aprill 2016 Saare
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Varsakabi 24. aprill 2016 Harju
Ravila Lasteaed Varsakabi 25. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Varsakabi 25. aprill 2016 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 2 Varsakabi 25. aprill 2016 Tartu
Ridala Põhikool 3 Varsakabi 25. aprill 2016 Lääne
Virtsu Kool 2-3 Varsakabi 25. aprill 2016 Lääne
Vodja kool Varsakabi 25. aprill 2016 Järva
Nõva Kool 4-8 Varsakabi 25. aprill 2016 Lääne
Põlula Kool Varsakabi 25. aprill 2016 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 26. aprill 2016 Ida-Viru
Uulu Lasteaed 2 Varsakabi 26. aprill 2016 Pärnu
Oru Põhikool 4 Varsakabi 26. aprill 2016 Harju
Varbla Põhikool 13 Varsakabi 26. aprill 2016 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Varsakabi 27. aprill 2016 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Varsakabi 27. aprill 2016 Lääne
Aravete Keskkool 6 Varsakabi 27. aprill 2016 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 4 Varsakabi 28. aprill 2016 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Varsakabi 28. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Varsakabi 28. aprill 2016 Harju
Rakke Gümnaasium 4-6 Varsakabi 28. aprill 2016 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 6a Varsakabi 28. aprill 2016 Harju
Konguta Kool 3 Varsakabi 28. aprill 2016 Tartu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Varsakabi 28. aprill 2016 Rapla
Metsküla Algkool 1-4 Varsakabi 28. aprill 2016 Lääne
Sadala Põhikool 3-4 Varsakabi 28. aprill 2016 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4a Varsakabi 29. aprill 2016 Võru
Konguta Kool 6 Varsakabi 29. aprill 2016 Tartu
Palupera Põhikool Varsakabi 29. aprill 2016 Valga
Lümanda Põhikool 2a Varsakabi 29. aprill 2016 Saare
Kolga Kool 2 Varsakabi 29. aprill 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Varsakabi 29. aprill 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Varsakabi 30. aprill 2016 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Varsakabi 30. aprill 2016 Harju
Muraste Looduskool Varsakabi 30. aprill 2016 Harju
Kuuste Kool 5 Varsakabi 30. aprill 2016 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 30. aprill 2016 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Varsakabi 30. aprill 2016 Saare
Sõmerpalu Põhikool 4 Varsakabi 1. mai 2016 Võru
Kõrveküla Põhikool 1a Varsakabi 1. mai 2016 Tartu
Lagedi Kool Varsakabi 1. mai 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Varsakabi 1. mai 2016 Tartu
Riia Eesti Põhikool Varsakabi 1. mai 2016 Välismaa
Sadala Põhikool 5-6 Varsakabi 1. mai 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 1-2 Varsakabi 1. mai 2016 Jõgeva
Paide Gümnaasium 4c Varsakabi 1. mai 2016 Järva
Antsla Gümnaasium 6a Varsakabi 1. mai 2016 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Varsakabi 1. mai 2016 Harju
Tartu Raatuse Kool 4b Varsakabi 1. mai 2016 Tartu
TERA Peedu kool 2-3 Varsakabi 1. mai 2016 Tartumaa
Tartu Hiie Kool 5b Varsakabi 1. mai 2016 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Varsakabi 1. mai 2016 Saare
Harku Lasteaed Varsakabi 2. mai 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3a Varsakabi 2. mai 2016 Harju
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 2. mai 2016 Saare
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Varsakabi 2. mai 2016 Harju
Värska Lasteaed Varsakabi 2. mai 2016 Põlva
Jõhvi Põhikool 4 Varsakabi 2. mai 2016 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Varsakabi 2. mai 2016 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Varsakabi 2. mai 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 6 Varsakabi 3. mai 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Varsakabi 3. mai 2016 Jõgeva
Saare valla lasteaed Siilike Varsakabi 3. mai 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 2a Varsakabi 3. mai 2016 Valga
Haanja Kool 1b-2b- Varsakabi 3. mai 2016 Võru
Tõrva Gümnaasium 5a Varsakabi 3. mai 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Varsakabi 3. mai 2016 Valga
Ääsmäe Põhikool 5-7 Varsakabi 4. mai 2016 Harju
Uulu Lasteaed Varsakabi 4. mai 2016 Pärnu
Esku-Kamari Kool 12 Varsakabi 4. mai 2016 Jõgeva
Kehra Gümnaasium 3a Varsakabi 5. mai 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 5 Varsakabi 5. mai 2016 Põlva
Valga Jaanikese Kool 12b Varsakabi 5. mai 2016 Valga
Osula Põhikool 3 Varsakabi 6. mai 2016 Võru
Harku Lasteaed 2 Varsakabi 6. mai 2016 Harju
Saue Gümnaasium 3 Varsakabi 6. mai 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Varsakabi 7. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 1b Varsakabi 7. mai 2016 Tartu
Saverna Põhikool 6-8 Varsakabi 7. mai 2016 Põlva
Rõngu Keskkool 1 Varsakabi 8. mai 2016 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Varsakabi 8. mai 2016 Viljandi
Aseri Kool 7a Varsakabi 9. mai 2016 Ida-Viru
Vääna Mõisakool Varsakabi 10. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Varsakabi 10. mai 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 10. mai 2016 Jõgeva
Vääna-Jõesuu Kool 3 Varsakabi 11. mai 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 7a Varsakabi 12. mai 2016 Valga
Kuuste Kool 4 Varsakabi 13. mai 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 7b Varsakabi 13. mai 2016 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Varsakabi 15. mai 2016 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind Varsakabi 16. mai 2016 Tartu

Tagasi tulemuste juurde