"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varbla Põhikool 24 Valge-toonekurg 17. märts 2016 Pärnu
Viluste Põhikool 1 Valge-toonekurg 18. märts 2016 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Valge-toonekurg 19. märts 2016 Viljandi
Tudulinna Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 19. märts 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 20. märts 2016 Põlva
Värska Lasteaed Valge-toonekurg 21. märts 2016 Põlva
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Valge-toonekurg 21. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 13 Valge-toonekurg 23. märts 2016 Pärnu
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 23. märts 2016 Viljandi
Rõngu Keskkool 1 Valge-toonekurg 23. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2016 Tartu
Tartu Descartes'i Kool 2a Valge-toonekurg 25. märts 2016 Tartu
Oru Põhikool 4 Valge-toonekurg 25. märts 2016 Harju
Tartu Kristlik Põhikool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2016 Tartu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 25. märts 2016 Rapla
Tudulinna Põhikool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Valge-toonekurg 25. märts 2016 Ida-Viru
Jõõpre Kool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2016 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Valge-toonekurg 26. märts 2016 Tartu
Vara Põhikool 6 Valge-toonekurg 26. märts 2016 Tartu
Paide Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 26. märts 2016 Järva
Imavere Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 26. märts 2016 Järva
Hargla Kool 4-5 Valge-toonekurg 26. märts 2016 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Valge-toonekurg 26. märts 2016 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 27. märts 2016 Pärnu
Audentese Erakool 1b Valge-toonekurg 27. märts 2016 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Valge-toonekurg 27. märts 2016 Viljandi
Kohila Gümnaasium Valge-toonekurg 27. märts 2016 Rapla
Valga Põhikool 5a Valge-toonekurg 27. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 2d Valge-toonekurg 27. märts 2016 Valga
Viljandi Kesklinna Kool 2c Valge-toonekurg 27. märts 2016 Viljandi
TERA Peedu kool 2-3 Valge-toonekurg 27. märts 2016 Tartumaa
Türi Põhikool 3b Valge-toonekurg 27. märts 2016 Järva
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Valge-toonekurg 27. märts 2016 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2016 Harju
Ravila Lasteaed Valge-toonekurg 27. märts 2016 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Valge-toonekurg 27. märts 2016 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 27. märts 2016 Jõgeva
Tilsi Põhikool 4 Valge-toonekurg 28. märts 2016 Põlva
Kose Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 28. märts 2016 Harju
Põlva Põhikool 4a Valge-toonekurg 28. märts 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2016 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 28. märts 2016 Jõgeva
Varbola Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 28. märts 2016 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 28. märts 2016 Jõgeva
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Valge-toonekurg 28. märts 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 5 Valge-toonekurg 28. märts 2016 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 28. märts 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2016 Harju
Tartu Lasteaed Meelespea Valge-toonekurg 28. märts 2016 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 4a Valge-toonekurg 29. märts 2016 Järva
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2016 Valga
Jõõpre Kool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Valge-toonekurg 29. märts 2016 Lääne-Viru
Illuka Kool 6 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Ida-Viru
Ruusa Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Pärnu
Audentese Erakool 1a Valge-toonekurg 29. märts 2016 Harju
Ruusa Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Põlva
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Võru
Rakvere Eragümnaasium 1 Valge-toonekurg 29. märts 2016 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 30. märts 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 6 Valge-toonekurg 30. märts 2016 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2016 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 30. märts 2016 Harju
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 30. märts 2016 Võru
Valga Jaanikese Kool 12b Valge-toonekurg 30. märts 2016 Valga
Kehra Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 30. märts 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Valge-toonekurg 31. märts 2016 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 31. märts 2016 Rapla
Laitse lasteaed Valge-toonekurg 31. märts 2016 Harju
Kõrveküla Põhikool 1a Valge-toonekurg 31. märts 2016 Tartu
Aravete Keskkool 6 Valge-toonekurg 31. märts 2016 Järva
Nurme Kool 8b Valge-toonekurg 31. märts 2016 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Jõgeva
Varbla Põhikool 5 Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Pärnu
Lasila Põhikool 5 Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 6 Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Põlva
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Põlva
Rakke Gümnaasium 4-6 Valge-toonekurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Jõõpre Kool 4 Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 4b Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Tartu
Koigi Kool Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 2a Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Ida-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Rapla
Mooste Põhikool 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Põlva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2016 Jõgeva
Paide Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Järva
Türi Põhikool 1a Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Järva
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Harju
Orava Põhikool 12 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Põlva
Kuuste Kool 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Tartu
Risti Põhikool 13 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Lääne
Põlula Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Konguta Kool 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Harju
Hummuli Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Valga
Saverna Põhikool 6-8 Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Põlva
Haiba Lasteaed Riisikas Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Harju
Riia Eesti Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2016 Välismaa
Sõmerpalu Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Tartu
Haanja Kool 1b-2b- Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Võru
Haanja Kool 14 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Võru
Kambja Põhikool 1a Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Tartu
Jäneda Kool 13 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Tartu
Konguta Kool 6 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Põlva
Laeva Põhikool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Tartu
Peetri Kool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Pärnu
Riidaja Põhikool 6-9 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Valga
Mäetaguse Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 6 Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Ida-Viru
Vodja kool Valge-toonekurg 4. aprill 2016 Järva
Kuuste Kool 2-3 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Tartu
Laupa Põhikool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Järva
Uulu Lasteaed 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Jõgeva
Ääsmäe Lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Harju
Koigi Kool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Tartu
Illuka Kool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Ida-Viru
Aseri Kool 7a Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 24 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Põlva
Lüllemäe Põhikool 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Valga
Sadala Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Kivilinna Kool 4c Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Tartu
Peetri Kool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Järva
Türi Lasteaed Lokuta Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Järva
Antsla Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Võru
Alavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Harju
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 5. aprill 2016 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Tartu
Pisisaare Algkool 5-6 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Jõgeva
Pärnjõe Põhikool 23 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Saare
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Ida-Viru
Saare valla lasteaed Siilike Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Jõgeva
Vääna-Jõesuu Kool 3a Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Harju
Illuka Kool 5 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Võru
Parksepa Keskkool 7 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Võru
Savikoja Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Tartu
Sadala Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 6. aprill 2016 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Pärnu
Keeni Põhikool 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Valga
Rannu Kool 6 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Tartu
Lagedi Kool Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed 2 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Harju
Rocca al Mare Kool 1c Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Harju
Tartu Raatuse Kool 1c Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Tartu
Vääna Mõisakool Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Harju
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Valge-toonekurg 7. aprill 2016 Hiiu
Otepää Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Valga
Taebla Gümnaasium 2-3 Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Valga
Tilsi Põhikool 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Põlva
Otepää Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Valga
Tartu Hiie Kool 1b Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 4 Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Võru
Ääsmäe Põhikool 5-7 Valge-toonekurg 8. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 9. aprill 2016 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 9. aprill 2016 Valga
Eralasteaed Memme Musi Valge-toonekurg 9. aprill 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Valge-toonekurg 10. aprill 2016 Ida-Viru
Valtu Põhikool 2 2 Valge-toonekurg 10. aprill 2016 Rapla
Tartu Hiie Kool 5b Valge-toonekurg 10. aprill 2016 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Valge-toonekurg 10. aprill 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 10. aprill 2016 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 10. aprill 2016 Võru
Valga Põhikool 5d Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Valga
Ridala Põhikool 3 Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Lääne
Kasti Lasteaed Karikakar Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Rapla
Laeva Põhikool 23 Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Tartu
Valga Põhikool 3c Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Valga
Tartu Kristlik Põhikool 2-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 11. aprill 2016 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 2b Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Valga
Orissaare Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Saare
Jõgeva Põhikool 1d Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Harju
Salme Põhikool 6-9 Valge-toonekurg 12. aprill 2016 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Valge-toonekurg 14. aprill 2016 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 14. aprill 2016 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-3 Valge-toonekurg 15. aprill 2016 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b Valge-toonekurg 15. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2b Valge-toonekurg 15. aprill 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 15. aprill 2016 Põlva
Tõrva Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 15. aprill 2016 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Valge-toonekurg 16. aprill 2016 Harju
Tartu Kivilinna Kool 4b Valge-toonekurg 16. aprill 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 16. aprill 2016 Jõgeva
Saku Gümnaasium 4d Valge-toonekurg 18. aprill 2016 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 1c Valge-toonekurg 18. aprill 2016 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Valge-toonekurg 18. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Valge-toonekurg 19. aprill 2016 Harju
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 19. aprill 2016 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind Valge-toonekurg 19. aprill 2016 Tartu
Virtsu Kool 2-3 Valge-toonekurg 19. aprill 2016 Lääne
Tõrva Gümnaasium 7a Valge-toonekurg 21. aprill 2016 Valga
Orissaare Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 21. aprill 2016 Saare
Saue Gümnaasium 1e Valge-toonekurg 21. aprill 2016 Harju
Pihtla Lasteaed Valge-toonekurg 22. aprill 2016 Saare
Toila Gümnaasium 1-4 Valge-toonekurg 23. aprill 2016 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 23. aprill 2016 Hiiu
Tallinna Kullatera Lasteaed Valge-toonekurg 24. aprill 2016 Harju
Kuressaare Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 25. aprill 2016 Saare
Saue Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 30. aprill 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Valge-toonekurg 2. mai 2016 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Valge-toonekurg 2. mai 2016 Lääne
Aste Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. mai 2016 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 5. mai 2016 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 11. mai 2016 Tartu

Tagasi tulemuste juurde