"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ridala Põhikool 3 Toomingas 2. mai 2016 Lääne
Laupa Põhikool 4 Toomingas 2. mai 2016 Järva
Tartu Raatuse Kool 4b Toomingas 3. mai 2016 Tartu
Riia Eesti Põhikool Toomingas 4. mai 2016 Välismaa
Kanepi Gümnaasium 2 Toomingas 4. mai 2016 Põlva
Türi Põhikool 3b Toomingas 4. mai 2016 Järva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Toomingas 5. mai 2016 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 5 Toomingas 5. mai 2016 Põlva
Hummuli Põhikool 3 Toomingas 5. mai 2016 Valga
Saue Gümnaasium 3 Toomingas 5. mai 2016 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Toomingas 5. mai 2016 Valga
Värska Gümnaasium 2 Toomingas 6. mai 2016 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Toomingas 6. mai 2016 Rapla
Kõrveküla Põhikool 1a Toomingas 6. mai 2016 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Toomingas 6. mai 2016 Tartu
Illuka Kool 2 Toomingas 6. mai 2016 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Toomingas 6. mai 2016 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Toomingas 6. mai 2016 Harju
Varbla Põhikool 5 Toomingas 6. mai 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Toomingas 6. mai 2016 Pärnu
Viluste Põhikool 1 Toomingas 6. mai 2016 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Toomingas 6. mai 2016 Hiiu
Risti Põhikool 13 Toomingas 7. mai 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 6 Toomingas 7. mai 2016 Tartu
Varbla Põhikool 13 Toomingas 7. mai 2016 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 4 Toomingas 7. mai 2016 Võru
Hargla Kool 4-5 Toomingas 7. mai 2016 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium Toomingas 7. mai 2016 Jõgeva
Eerika lasteaed Laululind Toomingas 7. mai 2016 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Toomingas 7. mai 2016 Pärnu
Konguta Kool 3 Toomingas 7. mai 2016 Tartu
Saku Gümnaasium 1a Toomingas 7. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Toomingas 7. mai 2016 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Toomingas 7. mai 2016 Pärnu
Ruusa Põhikool 5-9 Toomingas 7. mai 2016 Põlva
Oru Põhikool 4 Toomingas 8. mai 2016 Harju
Paide Gümnaasium 1b Toomingas 8. mai 2016 Järva
Valga Põhikool 5a Toomingas 8. mai 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Toomingas 8. mai 2016 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Toomingas 8. mai 2016 Tartu
Pihtla Lasteaed Toomingas 8. mai 2016 Saare
TERA Peedu kool 2-3 Toomingas 8. mai 2016 Tartumaa
Kohila Gümnaasium Toomingas 8. mai 2016 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Toomingas 8. mai 2016 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Toomingas 8. mai 2016 Harju
Kõrveküla Põhikool 2a Toomingas 8. mai 2016 Tartu
Valga Põhikool 2d Toomingas 8. mai 2016 Valga
Mooste Põhikool 3 Toomingas 8. mai 2016 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Toomingas 8. mai 2016 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Toomingas 8. mai 2016 Harju
Konguta Kool 6 Toomingas 8. mai 2016 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Toomingas 8. mai 2016 Lääne
Lagedi Kool Toomingas 8. mai 2016 Harju
Vara Põhikool 6 Toomingas 8. mai 2016 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Toomingas 8. mai 2016 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Toomingas 8. mai 2016 Jõgeva
Krootuse Põhikool 24 Toomingas 8. mai 2016 Põlva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Toomingas 8. mai 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Toomingas 8. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Toomingas 8. mai 2016 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Toomingas 9. mai 2016 Harju
Muhu Põhikool 5 Toomingas 9. mai 2016 Saare
Sonda Kool 1-4 Toomingas 9. mai 2016 Ida-Viru
Türi Lasteaed Lokuta Toomingas 9. mai 2016 Järva
Haiba Lasteaed Riisikas Toomingas 9. mai 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Toomingas 9. mai 2016 Hiiu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Toomingas 9. mai 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Toomingas 9. mai 2016 Hiiu
Harku Lasteaed Toomingas 9. mai 2016 Harju
Kõo Lasteaed Toomingas 9. mai 2016 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Toomingas 9. mai 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Toomingas 9. mai 2016 Harju
Osula Põhikool 3 Toomingas 9. mai 2016 Võru
Uulu Lasteaed 2 Toomingas 9. mai 2016 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Toomingas 9. mai 2016 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 2a Toomingas 9. mai 2016 Saare
Tõrva Gümnaasium 4b Toomingas 9. mai 2016 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Toomingas 9. mai 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Toomingas 9. mai 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Toomingas 9. mai 2016 Saare
Metsküla Algkool 5-6 Toomingas 9. mai 2016 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 3a Toomingas 9. mai 2016 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Toomingas 9. mai 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Toomingas 9. mai 2016 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Toomingas 9. mai 2016 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 12 Toomingas 9. mai 2016 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Toomingas 9. mai 2016 Jõgeva
Ruhnu Põhikool 1-9 Toomingas 9. mai 2016 Saare
Salme Põhikool 6-9 Toomingas 9. mai 2016 Saare
Võnnu Lasteaed Värvuke Toomingas 9. mai 2016 Tartu
Ruusa Põhikool 1-4 Toomingas 9. mai 2016 Põlva
Nurme Kool 8b Toomingas 9. mai 2016 Järva
Antsla Gümnaasium 4a Toomingas 9. mai 2016 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Toomingas 9. mai 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 6a Toomingas 9. mai 2016 Rapla
Haanja Kool 1b-2b- Toomingas 10. mai 2016 Võru
Ravila Lasteaed Toomingas 10. mai 2016 Harju
Saare valla lasteaed Siilike Toomingas 10. mai 2016 Jõgeva
Palupera Põhikool Toomingas 10. mai 2016 Valga
Tallinna Kullatera Lasteaed Toomingas 10. mai 2016 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Toomingas 10. mai 2016 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Toomingas 10. mai 2016 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Toomingas 10. mai 2016 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Toomingas 10. mai 2016 Pärnu
Jõhvi Põhikool 4 Toomingas 10. mai 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Toomingas 10. mai 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Toomingas 10. mai 2016 Tartu
Kolga Kool 2 Toomingas 10. mai 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Toomingas 11. mai 2016 Lääne-Viru
Mihkli Kool 56 Toomingas 11. mai 2016 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Toomingas 11. mai 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Toomingas 11. mai 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3a Toomingas 11. mai 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Toomingas 11. mai 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 7a Toomingas 12. mai 2016 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Toomingas 12. mai 2016 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Toomingas 13. mai 2016 Harju
Kadrina Keskkool 6a Toomingas 13. mai 2016 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 6-8 Toomingas 13. mai 2016 Põlva
Aseri Kool 7a Toomingas 13. mai 2016 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Toomingas 13. mai 2016 Harju
Värska Lasteaed Toomingas 13. mai 2016 Põlva
Lümanda Põhikool 2a Toomingas 13. mai 2016 Saare
Tõrva Gümnaasium 7b Toomingas 13. mai 2016 Valga
Elva Gümnaasium 1b Toomingas 14. mai 2016 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Toomingas 15. mai 2016 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Toomingas 15. mai 2016 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Toomingas 15. mai 2016 Harju
Saue Gümnaasium 1e Toomingas 15. mai 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Toomingas 16. mai 2016 Harju
Türi Põhikool Toomingas 16. mai 2016 Järva
Ääsmäe Lasteaed Toomingas 16. mai 2016 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Toomingas 17. mai 2016 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Toomingas 19. mai 2016 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 6a Toomingas 19. mai 2016 Valga

Tagasi tulemuste juurde