"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varbla Põhikool 24 Suitsupääsuke 24. aprill 2016 Pärnu
Rõngu Keskkool 2 Suitsupääsuke 24. aprill 2016 Tartu
Adavere Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 24. aprill 2016 Jõgeva
Hargla Kool 4-5 Suitsupääsuke 24. aprill 2016 Valga
Varbla Põhikool 13 Suitsupääsuke 25. aprill 2016 Pärnu
Puiga Põhikool 1 Suitsupääsuke 25. aprill 2016 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Suitsupääsuke 26. aprill 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 1 Suitsupääsuke 27. aprill 2016 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Suitsupääsuke 27. aprill 2016 Võru
Keeni Põhikool 1 Suitsupääsuke 27. aprill 2016 Valga
Orava Põhikool 12 Suitsupääsuke 27. aprill 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2016 Saare
Mäetaguse Põhikool 6 Suitsupääsuke 28. aprill 2016 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Suitsupääsuke 28. aprill 2016 Hiiu
Rõngu Keskkool 6 Suitsupääsuke 28. aprill 2016 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2016 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2016 Valga
Riidaja Põhikool 6-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2016 Valga
Värska Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 29. aprill 2016 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Hiiu
Audentese Erakool 1a Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 5-8 Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Ida-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Saare
Pihtla Lasteaed Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Saare
Savikoja Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 30. aprill 2016 Põlva
Vana-Vigala Põhikool 13 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Rapla
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 1. mai 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Jõgeva
Põlula Kool Suitsupääsuke 1. mai 2016 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Saare
Türi Põhikool 1a Suitsupääsuke 1. mai 2016 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Suitsupääsuke 1. mai 2016 Ida-Viru
Ravila Lasteaed Suitsupääsuke 1. mai 2016 Harju
Valga Põhikool 2d Suitsupääsuke 1. mai 2016 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 1. mai 2016 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 1. mai 2016 Jõgeva
Värska Lasteaed Suitsupääsuke 1. mai 2016 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 2 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Tartu
Krootuse Põhikool 24 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Põlva
Sadala Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Suitsupääsuke 1. mai 2016 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 2. mai 2016 Saare
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 2. mai 2016 Saare
Vastse-Kuuste Kool 5 Suitsupääsuke 2. mai 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Suitsupääsuke 2. mai 2016 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Suitsupääsuke 2. mai 2016 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 2. mai 2016 Hiiu
Kolga Kool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2016 Harju
Uulu Lasteaed 2 Suitsupääsuke 3. mai 2016 Pärnu
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2016 Valga
Lümanda Põhikool 2a Suitsupääsuke 3. mai 2016 Saare
Varbla Põhikool 5 Suitsupääsuke 3. mai 2016 Pärnu
Valga Põhikool 5a Suitsupääsuke 3. mai 2016 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed Suitsupääsuke 3. mai 2016 Rapla
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Suitsupääsuke 3. mai 2016 Põlva
Rannu Kool 6 Suitsupääsuke 4. mai 2016 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Suitsupääsuke 4. mai 2016 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 4. mai 2016 Põlva
Saare valla lasteaed Siilike Suitsupääsuke 4. mai 2016 Jõgeva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Suitsupääsuke 4. mai 2016 Harju
Haanja Kool 1b-2b- Suitsupääsuke 4. mai 2016 Võru
Nõva Kool 4-8 Suitsupääsuke 4. mai 2016 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Suitsupääsuke 4. mai 2016 Lääne
TERA Peedu kool 2-3 Suitsupääsuke 5. mai 2016 Tartumaa
Vääna Mõisakool Suitsupääsuke 5. mai 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 5. mai 2016 Saare
Laeva Põhikool 1 Suitsupääsuke 5. mai 2016 Tartu
Alavere Põhikool 3 Suitsupääsuke 5. mai 2016 Harju
Mooste Põhikool 3 Suitsupääsuke 5. mai 2016 Põlva
Ruusa Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Harju
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Võru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Võru
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Suitsupääsuke 6. mai 2016 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Suitsupääsuke 6. mai 2016 Lääne-Viru
Põlva Põhikool 4a Suitsupääsuke 7. mai 2016 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 7. mai 2016 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 7. mai 2016 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Suitsupääsuke 7. mai 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Suitsupääsuke 8. mai 2016 Tartu
Kuuste Kool 2-3 Suitsupääsuke 8. mai 2016 Tartu
Loksa Gümnaasium 6a Suitsupääsuke 9. mai 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Suitsupääsuke 9. mai 2016 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 9. mai 2016 Harju
Kuressaare Gümnaasium 2a Suitsupääsuke 9. mai 2016 Saare
Viluste Põhikool 1 Suitsupääsuke 9. mai 2016 Põlva
Tartu Hiie Kool 1b Suitsupääsuke 9. mai 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Suitsupääsuke 9. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Suitsupääsuke 9. mai 2016 Tartu
Aseri Kool 7a Suitsupääsuke 10. mai 2016 Ida-Viru
Harku Lasteaed Suitsupääsuke 10. mai 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Suitsupääsuke 10. mai 2016 Järva
Metsküla Algkool 1-4 Suitsupääsuke 10. mai 2016 Lääne
Illuka Kool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2016 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 11. mai 2016 Valga
Kõo Lasteaed Suitsupääsuke 11. mai 2016 Viljandi
Mihkli Kool 56 Suitsupääsuke 12. mai 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3a Suitsupääsuke 12. mai 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Suitsupääsuke 13. mai 2016 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 13. mai 2016 Hiiu
Risti Põhikool 13 Suitsupääsuke 15. mai 2016 Lääne
Saue Gümnaasium 1e Suitsupääsuke 15. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 15. mai 2016 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Suitsupääsuke 16. mai 2016 Harju
Türi Põhikool Suitsupääsuke 16. mai 2016 Järva
Vara Põhikool 6 Suitsupääsuke 19. mai 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 19. mai 2016 Tartu
Nurme Kool 8b Suitsupääsuke 20. mai 2016 Järva

Tagasi tulemuste juurde