"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Jõõpre Kool 2 Sookurg 1. märts 2016 Pärnu
Aste Põhikool 2 Sookurg 4. märts 2016 Saare
Aste Põhikool 3 Sookurg 4. märts 2016 Saare
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 5. märts 2016 Saare
Pihtla Lasteaed Sookurg 8. märts 2016 Saare
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Sookurg 9. märts 2016 Tartu
Varbla Põhikool 13 Sookurg 10. märts 2016 Pärnu
Lihula Gümnaasium 2 Sookurg 11. märts 2016 Lääne
Ruhnu Põhikool 1-9 Sookurg 12. märts 2016 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sookurg 13. märts 2016 Pärnu
Häädemeeste Keskkool 7-9 Sookurg 14. märts 2016 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 14. märts 2016 Hiiu
Varbla Põhikool 24 Sookurg 14. märts 2016 Pärnu
Kõo Lasteaed Sookurg 15. märts 2016 Viljandi
Rõngu Keskkool 6 Sookurg 15. märts 2016 Tartu
Koigi Kool 3 Sookurg 15. märts 2016 Järva
Illuka Kool 6 Sookurg 16. märts 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Sookurg 16. märts 2016 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 16. märts 2016 Rapla
Valga Põhikool 2d Sookurg 16. märts 2016 Valga
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Sookurg 17. märts 2016 Pärnu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sookurg 17. märts 2016 Harju
Lümanda Põhikool 2a Sookurg 17. märts 2016 Saare
Salme Põhikool 6-9 Sookurg 17. märts 2016 Saare
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sookurg 17. märts 2016 Pärnu
Risti Põhikool 13 Sookurg 18. märts 2016 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 18. märts 2016 Lääne
Are Kool Sookurg 18. märts 2016 Pärnu
Tartu Descartes'i Kool 2a Sookurg 18. märts 2016 Tartu
Taebla Gümnaasium 2-3 Sookurg 18. märts 2016 Lääne
Otepää Gümnaasium 6a Sookurg 18. märts 2016 Valga
Ridala Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2016 Lääne
Koonga Põhikool 5-6 Sookurg 20. märts 2016 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 20. märts 2016 Lääne
Valga Põhikool 5a Sookurg 20. märts 2016 Valga
Harku Lasteaed Sookurg 21. märts 2016 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Sookurg 21. märts 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2016 Lääne
Ääsmäe Lasteaed Sookurg 21. märts 2016 Harju
Sinimäe Põhikool 8 Sookurg 21. märts 2016 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 6a Sookurg 22. märts 2016 Rapla
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Sookurg 22. märts 2016 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sookurg 22. märts 2016 Viljandi
Türi Põhikool 1a Sookurg 22. märts 2016 Järva
Viljandi Kesklinna Kool 2c Sookurg 22. märts 2016 Viljandi
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sookurg 23. märts 2016 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Sookurg 23. märts 2016 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Sookurg 23. märts 2016 Lääne-Viru
Oru Põhikool 4 Sookurg 23. märts 2016 Harju
Valga Priimetsa Kool 5b Sookurg 23. märts 2016 Valga
Jõõpre Kool 4 Sookurg 23. märts 2016 Pärnu
Kuuste Kool 2-3 Sookurg 23. märts 2016 Tartu
Andu-Papi Seltsi loodusring Sookurg 23. märts 2016 Pärnu
Lagedi Kool Sookurg 23. märts 2016 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2016 Valga
Haapsalu Lasteaed Tõruke Sookurg 23. märts 2016 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Sookurg 23. märts 2016 Hiiu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2016 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Sookurg 23. märts 2016 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Sookurg 24. märts 2016 Võru
Kehra Gümnaasium 1c Sookurg 24. märts 2016 Harju
Türi Põhikool 2c Sookurg 24. märts 2016 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Sookurg 24. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 5c Sookurg 24. märts 2016 Valga
Orava Põhikool 12 Sookurg 24. märts 2016 Põlva
Paide Gümnaasium 4c Sookurg 24. märts 2016 Järva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Sookurg 24. märts 2016 Pärnu
Pärnjõe Põhikool 23 Sookurg 25. märts 2016 Pärnu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3a Sookurg 25. märts 2016 Rapla
Valga Põhikool 5b Sookurg 25. märts 2016 Valga
Jõõpre Kool 1 Sookurg 25. märts 2016 Pärnu
Saare valla lasteaed Siilike Sookurg 25. märts 2016 Jõgeva
Värska Lasteaed Sookurg 25. märts 2016 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 2a Sookurg 25. märts 2016 Saare
Kambja Põhikool 1a Sookurg 25. märts 2016 Tartu
Ruusa Põhikool 5-9 Sookurg 25. märts 2016 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Sookurg 25. märts 2016 Hiiu
Eralasteaed Memme Musi Sookurg 25. märts 2016 Harju
Rannu Kool 6 Sookurg 25. märts 2016 Tartu
Muhu Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2016 Saare
Aseri Kool 7a Sookurg 25. märts 2016 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 2 Sookurg 25. märts 2016 Tartu
Krootuse Põhikool 24 Sookurg 25. märts 2016 Põlva
Lehtse Kool 1-4 Sookurg 25. märts 2016 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 6 Sookurg 26. märts 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 26. märts 2016 Jõgeva
Kolga Kool 2 Sookurg 26. märts 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Sookurg 26. märts 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sookurg 26. märts 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 26. märts 2016 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Sookurg 26. märts 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 26. märts 2016 Põlva
Jäneda Kool 13 Sookurg 26. märts 2016 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 26. märts 2016 Harju
Koigi Kool Sookurg 26. märts 2016 Järva
Osula Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2016 Võru
Riidaja Põhikool 6-9 Sookurg 26. märts 2016 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Sookurg 26. märts 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sookurg 26. märts 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Sookurg 26. märts 2016 Järva
Tartu Lasteaed Meelespea Sookurg 26. märts 2016 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 26. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 27. märts 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 27. märts 2016 Jõgeva
Hargla Kool 1-3 Sookurg 27. märts 2016 Valga
Illuka Kool 5 Sookurg 27. märts 2016 Ida-Viru
Riia Eesti Põhikool Sookurg 27. märts 2016 Välismaa
Paide Gümnaasium 1b Sookurg 27. märts 2016 Järva
Tartu Loodusmaja Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Sadala Põhikool 1-2 Sookurg 27. märts 2016 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 2 Sookurg 27. märts 2016 Põlva
Kuuste Kool 5 Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Tallinna Kullatera Lasteaed Sookurg 27. märts 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Sookurg 27. märts 2016 Võru
Tudulinna Põhikool 34 Sookurg 27. märts 2016 Ida-Viru
Elva Lasteaed Õnneseen Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Sookurg 27. märts 2016 Viljandi
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Sookurg 27. märts 2016 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sookurg 27. märts 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 1 Sookurg 27. märts 2016 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 27. märts 2016 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke Sookurg 27. märts 2016 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Sookurg 27. märts 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Sookurg 27. märts 2016 Harju
Viluste Põhikool 1 Sookurg 27. märts 2016 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sookurg 27. märts 2016 Jõgeva
Peetri Kool 4 Sookurg 27. märts 2016 Järva
Vastse-Kuuste Kool 5 Sookurg 27. märts 2016 Põlva
Antsla Gümnaasium 6a Sookurg 28. märts 2016 Võru
Mooste Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2016 Põlva
Saverna Põhikool 6-8 Sookurg 28. märts 2016 Põlva
Rõngu Keskkool 1 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2016 Valga
Konguta Kool 3 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Sookurg 28. märts 2016 Valga
Kohila Gümnaasium Sookurg 28. märts 2016 Rapla
Varbla Põhikool 5 Sookurg 28. märts 2016 Pärnu
Valga Priimetsa Kool 3b Sookurg 28. märts 2016 Valga
Kuuste Kool 4 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Põlula Kool Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-7 Sookurg 28. märts 2016 Harju
Valga Põhikool 3c Sookurg 28. märts 2016 Valga
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 28. märts 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 28. märts 2016 Saare
Jõhvi Põhikool 4 Sookurg 28. märts 2016 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 4-6 Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sookurg 28. märts 2016 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6b Sookurg 28. märts 2016 Valga
Kehra Gümnaasium 3a Sookurg 28. märts 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 28. märts 2016 Saare
Rakvere Eragümnaasium 1 Sookurg 28. märts 2016 Lääne-Viru
Konguta Kool 6 Sookurg 28. märts 2016 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Sookurg 29. märts 2016 Harju
Nurme Kool 8b Sookurg 29. märts 2016 Järva
Tilsi Põhikool 5 Sookurg 29. märts 2016 Põlva
Peetri Kool 1 Sookurg 29. märts 2016 Järva
Palupera Põhikool Sookurg 29. märts 2016 Valga
Aravete Keskkool 6 Sookurg 29. märts 2016 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 29. märts 2016 Harju
Vodja kool Sookurg 29. märts 2016 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sookurg 29. märts 2016 Pärnu
Imavere Põhikool 3-4 Sookurg 29. märts 2016 Järva
Muraste Looduskool Sookurg 29. märts 2016 Harju
Ruusa Põhikool 1-4 Sookurg 29. märts 2016 Põlva
Kohila Gümnaasium 5b Sookurg 29. märts 2016 Rapla
Osula Põhikool 3 Sookurg 30. märts 2016 Võru
Haanja Kool 1b-2b- Sookurg 30. märts 2016 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Sookurg 30. märts 2016 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Sookurg 30. märts 2016 Tartu
Illuka Kool 2 Sookurg 30. märts 2016 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Sookurg 30. märts 2016 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sookurg 30. märts 2016 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Sookurg 30. märts 2016 Lääne-Viru
Haanja Kool 14 Sookurg 30. märts 2016 Võru
TERA Peedu kool 2-3 Sookurg 30. märts 2016 Tartumaa
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sookurg 30. märts 2016 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 1 Sookurg 30. märts 2016 Valga
Suure-Jaani Kool 1b Sookurg 30. märts 2016 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2016 Saare
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 31. märts 2016 Rapla
Uulu Lasteaed 2 Sookurg 31. märts 2016 Pärnu
Sõmeru Põhikool 2b Sookurg 31. märts 2016 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Sookurg 31. märts 2016 Harju
Ravila Lasteaed Sookurg 1. aprill 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Sookurg 1. aprill 2016 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Sookurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Türi Lasteaed Lokuta Sookurg 1. aprill 2016 Järva
Krabi Põhikool 3-7 Sookurg 1. aprill 2016 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 1. aprill 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sookurg 1. aprill 2016 Jõgeva
Virtsu Kool 2-3 Sookurg 1. aprill 2016 Lääne
Lasila Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4a Sookurg 1. aprill 2016 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sookurg 2. aprill 2016 Ida-Viru
Lasila Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Sookurg 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Sookurg 2. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Sookurg 2. aprill 2016 Ida-Viru
Saue Gümnaasium 3 Sookurg 2. aprill 2016 Harju
Vara Põhikool 6 Sookurg 2. aprill 2016 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 1a Sookurg 3. aprill 2016 Saare
Laeva Põhikool 1 Sookurg 3. aprill 2016 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Sookurg 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2016 Ida-Viru
Keeni Põhikool 1 Sookurg 3. aprill 2016 Valga
Sõmerpalu Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2016 Võru
Tartu Raatuse Kool 1c Sookurg 4. aprill 2016 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 4. aprill 2016 Hiiu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 5. aprill 2016 Rapla
Elva Gümnaasium 1b Sookurg 5. aprill 2016 Tartu
Lehola Kool Sookurg 6. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 5d Sookurg 6. aprill 2016 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sookurg 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Sookurg 6. aprill 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sookurg 6. aprill 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Sookurg 7. aprill 2016 Jõgeva
Harku Lasteaed 2 Sookurg 7. aprill 2016 Harju
Puiga Põhikool 1 Sookurg 8. aprill 2016 Võru
Esku-Kamari Kool 12 Sookurg 8. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 1b Sookurg 9. aprill 2016 Tartu
Hargla Kool 4-5 Sookurg 9. aprill 2016 Valga
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Sookurg 9. aprill 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Sookurg 9. aprill 2016 Võru
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4e Sookurg 9. aprill 2016 Harju
Audentese Erakool 1a Sookurg 10. aprill 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Sookurg 10. aprill 2016 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1a Sookurg 11. aprill 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 6c Sookurg 11. aprill 2016 Tartu
Loksa Gümnaasium 6a Sookurg 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 12. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sookurg 12. aprill 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 13. aprill 2016 Põlva
Tartu Kivilinna Kool 4c Sookurg 15. aprill 2016 Tartu
Tilsi Põhikool 4 Sookurg 16. aprill 2016 Põlva
Tartu Raatuse Kool 4b Sookurg 17. aprill 2016 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Sookurg 18. aprill 2016 Harju
Toila Gümnaasium 1-4 Sookurg 19. aprill 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 6 Sookurg 20. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sookurg 20. aprill 2016 Harju
Vääna Mõisakool Sookurg 20. aprill 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Sookurg 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Sookurg 25. aprill 2016 Lääne
Saku Gümnaasium 4d Sookurg 27. aprill 2016 Harju
Türi Põhikool Sookurg 11. mai 2016 Järva

Tagasi tulemuste juurde