"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pihtla Lasteaed Sinilill 27. veebruar 2016 Saare
Türi Põhikool 3b Sinilill 7. märts 2016 Järva
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Sinilill 8. märts 2016 Hiiu
Tallinna Reaalkool 5a5b Sinilill 10. märts 2016 Harju
Valga Põhikool 2d Sinilill 11. märts 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Sinilill 12. märts 2016 Harju
Tartu Descartes'i Kool 2a Sinilill 12. märts 2016 Tartu
Valga Põhikool 5c Sinilill 12. märts 2016 Valga
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Sinilill 13. märts 2016 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 1a Sinilill 13. märts 2016 Saare
Salme Põhikool 6-9 Sinilill 13. märts 2016 Saare
Valga Põhikool 5b Sinilill 13. märts 2016 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sinilill 14. märts 2016 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sinilill 15. märts 2016 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 15. märts 2016 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 15. märts 2016 Lääne
Jõõpre Kool 1 Sinilill 15. märts 2016 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 15. märts 2016 Lääne
Haapsalu Lasteaed Tõruke Sinilill 17. märts 2016 Lääne
Riia Eesti Põhikool Sinilill 17. märts 2016 Välismaa
Risti Põhikool 13 Sinilill 17. märts 2016 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 18. märts 2016 Hiiu
Aste Põhikool 2 Sinilill 18. märts 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Sinilill 18. märts 2016 Hiiu
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 19. märts 2016 Hiiu
Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 20. märts 2016 Harju
Konguta Kool 1 Sinilill 20. märts 2016 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Sinilill 20. märts 2016 Võru
Illuka Kool 6 Sinilill 20. märts 2016 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sinilill 22. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Sinilill 22. märts 2016 Jõgeva
Varbla Põhikool 13 Sinilill 23. märts 2016 Pärnu
Riidaja Põhikool 6-9 Sinilill 23. märts 2016 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 23. märts 2016 Saare
Oru Põhikool 4 Sinilill 23. märts 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 24. märts 2016 Saare
Saku Gümnaasium 1a Sinilill 24. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 2-3 Sinilill 24. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 1 Sinilill 24. märts 2016 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sinilill 24. märts 2016 Ida-Viru
Ravila Lasteaed Sinilill 24. märts 2016 Harju
Nõva Kool 4-8 Sinilill 25. märts 2016 Lääne
Orissaare Gümnaasium 1 Sinilill 25. märts 2016 Saare
Audentese Erakool 1b Sinilill 25. märts 2016 Harju
Varbla Põhikool 24 Sinilill 25. märts 2016 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sinilill 26. märts 2016 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sinilill 26. märts 2016 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Sinilill 26. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 5a Sinilill 26. märts 2016 Valga
Rõngu Keskkool 2 Sinilill 26. märts 2016 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Sinilill 26. märts 2016 Valga
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 26. märts 2016 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sinilill 26. märts 2016 Saare
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3a Sinilill 26. märts 2016 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Sinilill 27. märts 2016 Välismaa
Kohila Gümnaasium 6a Sinilill 27. märts 2016 Rapla
Hargla Kool 1-3 Sinilill 27. märts 2016 Valga
Varbla Põhikool 5 Sinilill 27. märts 2016 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sinilill 27. märts 2016 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Sinilill 27. märts 2016 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 1a Sinilill 27. märts 2016 Tartu
Haabneeme Kool 1b Sinilill 27. märts 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 27. märts 2016 Harju
Taebla Gümnaasium 2-3 Sinilill 27. märts 2016 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Sinilill 27. märts 2016 Võru
Põlva Põhikool 1 Sinilill 27. märts 2016 Põlva
Viluste Põhikool 1 Sinilill 27. märts 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 27. märts 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Sinilill 27. märts 2016 Tartu
Kolga Kool 2 Sinilill 27. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Sinilill 27. märts 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Sinilill 27. märts 2016 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Sinilill 27. märts 2016 Tartu
Muraste Looduskool Sinilill 27. märts 2016 Harju
Viljandi Kesklinna Kool 2c Sinilill 27. märts 2016 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Sinilill 27. märts 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Sinilill 28. märts 2016 Võru
Vastse-Kuuste Kool 5 Sinilill 28. märts 2016 Põlva
Sadala Põhikool 5-6 Sinilill 28. märts 2016 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Sinilill 28. märts 2016 Võru
Nurme Kool 8b Sinilill 28. märts 2016 Järva
Virtsu Kool 2-3 Sinilill 28. märts 2016 Lääne
Kõo Lasteaed Sinilill 28. märts 2016 Viljandi
Põlula Kool Sinilill 28. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Sinilill 28. märts 2016 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 28. märts 2016 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 28. märts 2016 Tartu
Antsla Gümnaasium 4b Sinilill 28. märts 2016 Võru
Kose Gümnaasium 3b Sinilill 28. märts 2016 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Sinilill 28. märts 2016 Tartu
Laitse lasteaed Sinilill 28. märts 2016 Harju
Põlva Põhikool 4a Sinilill 28. märts 2016 Põlva
Konguta Kool 3 Sinilill 28. märts 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sinilill 28. märts 2016 Jõgeva
Türi Põhikool 2c Sinilill 28. märts 2016 Järva
Koigi Kool 3 Sinilill 28. märts 2016 Järva
Lümanda Põhikool 2a Sinilill 28. märts 2016 Saare
Tartu Hiie Kool 1b Sinilill 28. märts 2016 Tartu
Haabneeme Kool 1a Sinilill 28. märts 2016 Harju
Saare valla lasteaed Siilike Sinilill 28. märts 2016 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 2a Sinilill 28. märts 2016 Saare
Vara Põhikool 6 Sinilill 28. märts 2016 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 1c Sinilill 28. märts 2016 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sinilill 28. märts 2016 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Sinilill 28. märts 2016 Põlva
Palupera Põhikool Sinilill 28. märts 2016 Valga
Krootuse Põhikool 24 Sinilill 28. märts 2016 Põlva
Värska Lasteaed Sinilill 29. märts 2016 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm 3 Sinilill 29. märts 2016 Tartu
Haanja Kool 1b-2b- Sinilill 29. märts 2016 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Sinilill 29. märts 2016 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Sinilill 29. märts 2016 Tartu
Rannu Kool 6 Sinilill 29. märts 2016 Tartu
TERA Peedu kool 1 Sinilill 29. märts 2016 Tartumaa
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 29. märts 2016 Harju
Imavere Põhikool 3-4 Sinilill 29. märts 2016 Järva
Ruusa Põhikool 5-9 Sinilill 29. märts 2016 Põlva
Alavere Põhikool 3 Sinilill 29. märts 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Sinilill 29. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sinilill 29. märts 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 29. märts 2016 Harju
Tartu Raatuse Kool 4b Sinilill 29. märts 2016 Tartu
Heimtali Põhikool Sinilill 29. märts 2016 Viljandi
Tilsi Põhikool 4 Sinilill 30. märts 2016 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sinilill 30. märts 2016 Tartu
Ruusa Põhikool 1-4 Sinilill 30. märts 2016 Põlva
Kehra Gümnaasium 3a Sinilill 30. märts 2016 Harju
Jõõpre Kool 4 Sinilill 30. märts 2016 Pärnu
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Sinilill 30. märts 2016 Viljandi
Karksi-Nuia Lasteaed Sinilill 30. märts 2016 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 30. märts 2016 Harju
Rõngu Keskkool 6 Sinilill 30. märts 2016 Tartu
Rocca al Mare Kool 1a Sinilill 30. märts 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 6 Sinilill 30. märts 2016 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sinilill 30. märts 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 31. märts 2016 Harju
Kohila Gümnaasium Sinilill 31. märts 2016 Rapla
Elva Lasteaed Õnneseen Sinilill 31. märts 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 5b Sinilill 31. märts 2016 Rapla
Saue Gümnaasium 1e Sinilill 31. märts 2016 Harju
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Sinilill 31. märts 2016 Rapla
Rakke Gümnaasium 4-6 Sinilill 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Sinilill 1. aprill 2016 Rapla
Rakvere Eragümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Sinilill 1. aprill 2016 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sinilill 1. aprill 2016 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4a Sinilill 1. aprill 2016 Võru
Puiga Põhikool 1 Sinilill 1. aprill 2016 Võru
Orava Põhikool 12 Sinilill 1. aprill 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sinilill 1. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sinilill 1. aprill 2016 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2016 Ida-Viru
Nõva Kool 1-3 Sinilill 1. aprill 2016 Lääne
Ridala Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2016 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sinilill 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Sinilill 1. aprill 2016 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Sinilill 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Sinilill 2. aprill 2016 Tartu
Suure-Jaani Kool 1b Sinilill 2. aprill 2016 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sinilill 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Kool 4b Sinilill 2. aprill 2016 Tartu
Saue Gümnaasium 3 Sinilill 2. aprill 2016 Harju
Tartu Loodusmaja Sinilill 2. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Sinilill 2. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 5-8 Sinilill 2. aprill 2016 Ida-Viru
Lasila Põhikool 5 Sinilill 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Meelespea Sinilill 2. aprill 2016 Tartu
Mooste Põhikool 3 Sinilill 2. aprill 2016 Põlva
Audentese Erakool 1a Sinilill 2. aprill 2016 Harju
Mäetaguse Põhikool 6 Sinilill 2. aprill 2016 Ida-Viru
Toila Gümnaasium 1-4 Sinilill 2. aprill 2016 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Sinilill 2. aprill 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Sinilill 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Varbola Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 3. aprill 2016 Rapla
Tallinna Kullatera Lasteaed Sinilill 3. aprill 2016 Harju
Illuka Kool 5 Sinilill 3. aprill 2016 Ida-Viru
Alavere Põhikool 1 Sinilill 3. aprill 2016 Harju
Saverna Põhikool 6-8 Sinilill 3. aprill 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sinilill 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Laiuse Põhikool 2-3 Sinilill 3. aprill 2016 Jõgeva
Valga Priimetsa Kool 5b Sinilill 3. aprill 2016 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Sinilill 3. aprill 2016 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 2a Sinilill 4. aprill 2016 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 4. aprill 2016 Saare
Sadala Põhikool 1-2 Sinilill 4. aprill 2016 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 1c Sinilill 4. aprill 2016 Rapla
Metsküla Algkool 5-6 Sinilill 4. aprill 2016 Lääne
Haanja Kool 14 Sinilill 4. aprill 2016 Võru
Jäneda Kool 13 Sinilill 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7 Sinilill 4. aprill 2016 Võru
Saue Gümnaasium 1-2 Sinilill 4. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sinilill 4. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Sinilill 4. aprill 2016 Harju
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Sinilill 4. aprill 2016 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 4a Sinilill 4. aprill 2016 Valga
Osula Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2016 Võru
Savikoja Sinilill 4. aprill 2016 Tartu
Rocca al Mare Kool 1c Sinilill 4. aprill 2016 Harju
Tilsi Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2016 Põlva
Rakvere Gümnaasium 2c Sinilill 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed 2 Sinilill 4. aprill 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Sinilill 5. aprill 2016 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Sinilill 5. aprill 2016 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sinilill 5. aprill 2016 Ida-Viru
Türi Lasteaed Lokuta Sinilill 5. aprill 2016 Järva
Türi Põhikool 1a Sinilill 5. aprill 2016 Järva
Pisisaare Algkool 3-4 Sinilill 5. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Sinilill 5. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Sinilill 5. aprill 2016 Harju
Krabi Põhikool 3-7 Sinilill 5. aprill 2016 Võru
Illuka Kool 2 Sinilill 5. aprill 2016 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Sinilill 5. aprill 2016 Lääne
Koigi Kool Sinilill 5. aprill 2016 Järva
Aste Põhikool 3 Sinilill 5. aprill 2016 Saare
Tartu Kristlik Põhikool 2-4 Sinilill 5. aprill 2016 Tartu
Sõmeru Põhikool 2b Sinilill 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6b Sinilill 5. aprill 2016 Valga
Võnnu Lasteaed Värvuke Sinilill 5. aprill 2016 Tartu
Aravete Keskkool 6 Sinilill 6. aprill 2016 Järva
Otepää Gümnaasium 6a Sinilill 6. aprill 2016 Valga
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sinilill 6. aprill 2016 Pärnu
Pärnjõe Põhikool 23 Sinilill 6. aprill 2016 Pärnu
Elva Gümnaasium 1b Sinilill 6. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3a Sinilill 6. aprill 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Sinilill 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Sinilill 6. aprill 2016 Harju
Kambja Põhikool 1a Sinilill 6. aprill 2016 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sinilill 6. aprill 2016 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sinilill 6. aprill 2016 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sinilill 6. aprill 2016 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 6. aprill 2016 Tartu
Valtu Põhikool 2 2 Sinilill 6. aprill 2016 Rapla
Tallinna Lauliku Lasteaed 3 Sinilill 6. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 6. aprill 2016 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 12 Sinilill 7. aprill 2016 Jõgeva
Mihkli Kool 56 Sinilill 7. aprill 2016 Lääne-Viru
Laupa Põhikool 4 Sinilill 7. aprill 2016 Järva
Sonda Kool 1-4 Sinilill 7. aprill 2016 Ida-Viru
Sitsi Lasteaed Sinilill 7. aprill 2016 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sinilill 7. aprill 2016 Pärnu
Harku Lasteaed 2 Sinilill 7. aprill 2016 Harju
Ääsmäe Lasteaed Sinilill 7. aprill 2016 Harju
Laeva Põhikool 1 Sinilill 7. aprill 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Sinilill 8. aprill 2016 Ida-Viru
Paide Gümnaasium 1b Sinilill 8. aprill 2016 Järva
Adavere Põhikool 1-2 Sinilill 8. aprill 2016 Jõgeva
Pirita Kose Lasteaed Sinilill 8. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Sinilill 8. aprill 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool Sinilill 8. aprill 2016 Järva
Peetri Kool 1 Sinilill 8. aprill 2016 Järva
Konguta Kool 6 Sinilill 8. aprill 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 6c Sinilill 9. aprill 2016 Tartu
Vodja kool Sinilill 9. aprill 2016 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Sinilill 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Aseri Kool 7a Sinilill 10. aprill 2016 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 1d Sinilill 10. aprill 2016 Jõgeva
Paide Gümnaasium 4c Sinilill 10. aprill 2016 Järva
Hargla Kool 4-5 Sinilill 10. aprill 2016 Valga
Harku Lasteaed Sinilill 11. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 3c Sinilill 11. aprill 2016 Valga
Saku Gümnaasium 4d Sinilill 11. aprill 2016 Harju
Uulu Lasteaed Sinilill 11. aprill 2016 Pärnu
Tartu Descartes'i Kool 1a Sinilill 12. aprill 2016 Tartu
Peetri Kool 4 Sinilill 12. aprill 2016 Järva
Paide Gümnaasium 1a Sinilill 12. aprill 2016 Järva
Tartu Loodusmaja 2 Sinilill 13. aprill 2016 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4c Sinilill 13. aprill 2016 Harju
Mattiase Põhikool 5 Sinilill 14. aprill 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 7b Sinilill 15. aprill 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 16. aprill 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind Sinilill 16. aprill 2016 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 7 Sinilill 20. aprill 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b Sinilill 21. aprill 2016 Jõgeva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sinilill 21. aprill 2016 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde