"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Salme Põhikool 6-9 Sarapuu 28. veebruar 2016 Saare
Riia Eesti Põhikool 2 Sarapuu 2. märts 2016 Välismaa
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sarapuu 4. märts 2016 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sarapuu 5. märts 2016 Harju
Riia Eesti Põhikool Sarapuu 6. märts 2016 Välismaa
Orissaare Gümnaasium 4 Sarapuu 7. märts 2016 Saare
Ruhnu Põhikool 1-9 Sarapuu 7. märts 2016 Saare
Harku Lasteaed Sarapuu 8. märts 2016 Harju
Pihtla Lasteaed Sarapuu 9. märts 2016 Saare
Lümanda Põhikool 2a Sarapuu 10. märts 2016 Saare
Tallinna Reaalkool 5a5b Sarapuu 11. märts 2016 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Sarapuu 11. märts 2016 Tartu
Parksepa Keskkool 7 Sarapuu 11. märts 2016 Võru
Rocca al Mare Kool 1c Sarapuu 11. märts 2016 Harju
Muraste Looduskool Sarapuu 12. märts 2016 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 1c Sarapuu 13. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 1 Sarapuu 13. märts 2016 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Sarapuu 14. märts 2016 Hiiu
Tamsalu Gümnaasium 3a Sarapuu 14. märts 2016 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Sarapuu 14. märts 2016 Rapla
Konguta Kool 6 Sarapuu 14. märts 2016 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Sarapuu 15. märts 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Sarapuu 15. märts 2016 Lääne-Viru
Türi Põhikool 3b Sarapuu 15. märts 2016 Järva
Lümanda Põhikool 3 Sarapuu 16. märts 2016 Saare
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Sarapuu 16. märts 2016 Pärnu
Valga Põhikool 2d Sarapuu 16. märts 2016 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Sarapuu 16. märts 2016 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Sarapuu 17. märts 2016 Pärnu
Paide Ühisgümnaasium 4a Sarapuu 17. märts 2016 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sarapuu 17. märts 2016 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1a Sarapuu 17. märts 2016 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sarapuu 17. märts 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sarapuu 17. märts 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Sarapuu 17. märts 2016 Jõgeva
Lehola Kool Sarapuu 18. märts 2016 Harju
Taebla Gümnaasium 2-3 Sarapuu 18. märts 2016 Lääne
Valga Põhikool 5a Sarapuu 19. märts 2016 Valga
Sadala Põhikool 5-6 Sarapuu 19. märts 2016 Jõgeva
Kõo Lasteaed Sarapuu 19. märts 2016 Viljandi
Haabneeme Kool 1a Sarapuu 20. märts 2016 Harju
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 20. märts 2016 Põlva
Riidaja Põhikool 6-9 Sarapuu 20. märts 2016 Valga
Erakool Garant 4 Sarapuu 20. märts 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sarapuu 20. märts 2016 Pärnu
Erakool Garant 5 Sarapuu 20. märts 2016 Harju
Erakool Garant 3 Sarapuu 20. märts 2016 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 20. märts 2016 Rapla
Risti Põhikool 13 Sarapuu 21. märts 2016 Lääne
Uulu Lasteaed Sarapuu 21. märts 2016 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5b Sarapuu 21. märts 2016 Tartu
Illuka Kool 6 Sarapuu 22. märts 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 22. märts 2016 Harju
Varbla Põhikool 13 Sarapuu 23. märts 2016 Pärnu
Sadala Põhikool 3-4 Sarapuu 24. märts 2016 Jõgeva
Põlula Kool Sarapuu 24. märts 2016 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Sarapuu 24. märts 2016 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 24. märts 2016 Lääne
Alavere Põhikool 1 Sarapuu 25. märts 2016 Harju
Pärnjõe Põhikool 23 Sarapuu 25. märts 2016 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Sarapuu 25. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sarapuu 25. märts 2016 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 25. märts 2016 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sarapuu 26. märts 2016 Jõgeva
Valga Põhikool 5c Sarapuu 26. märts 2016 Valga
Kose Gümnaasium 3b Sarapuu 26. märts 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Sarapuu 26. märts 2016 Lääne-Viru
Illuka Kool 5 Sarapuu 26. märts 2016 Ida-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Sarapuu 26. märts 2016 Võru
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 26. märts 2016 Saare
Viluste Põhikool 1 Sarapuu 26. märts 2016 Põlva
Kuuste Kool 5 Sarapuu 26. märts 2016 Tartu
Värska Lasteaed Sarapuu 26. märts 2016 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Sarapuu 27. märts 2016 Jõgeva
Kolga Kool 2 Sarapuu 27. märts 2016 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 5a Sarapuu 27. märts 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sarapuu 27. märts 2016 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Sarapuu 27. märts 2016 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sarapuu 27. märts 2016 Jõgeva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Sarapuu 27. märts 2016 Viljandi
Lagedi Kool Sarapuu 27. märts 2016 Harju
Ristiku Põhikool 6b Sarapuu 27. märts 2016 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 28. märts 2016 Tartu
Virtsu Kool 2-3 Sarapuu 28. märts 2016 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5-7 Sarapuu 28. märts 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sarapuu 28. märts 2016 Hiiu
Mooste Põhikool 3 Sarapuu 28. märts 2016 Põlva
TERA Peedu kool 2-3 Sarapuu 28. märts 2016 Tartumaa
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sarapuu 28. märts 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 28. märts 2016 Jõgeva
Aste Põhikool 2 Sarapuu 28. märts 2016 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 28. märts 2016 Jõgeva
Sitsi Lasteaed Sarapuu 28. märts 2016 Harju
Uulu Lasteaed 2 Sarapuu 28. märts 2016 Pärnu
Valga Põhikool 3c Sarapuu 28. märts 2016 Valga
Rakvere Eragümnaasium 1 Sarapuu 28. märts 2016 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 4 Sarapuu 28. märts 2016 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Sarapuu 28. märts 2016 Hiiu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sarapuu 28. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Sarapuu 28. märts 2016 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Sarapuu 28. märts 2016 Viljandi
Varbla Põhikool 24 Sarapuu 29. märts 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sarapuu 29. märts 2016 Ida-Viru
Haanja Kool 1b-2b- Sarapuu 29. märts 2016 Võru
Aravete Keskkool 6 Sarapuu 29. märts 2016 Järva
Savikoja Sarapuu 29. märts 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Sarapuu 29. märts 2016 Saare
Sõmerpalu Põhikool 3 Sarapuu 30. märts 2016 Võru
Saare valla lasteaed Siilike Sarapuu 30. märts 2016 Jõgeva
Kohila Gümnaasium Sarapuu 30. märts 2016 Rapla
Kuressaare Gümnaasium 2a Sarapuu 30. märts 2016 Saare
Rocca al Mare Kool 1a Sarapuu 30. märts 2016 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Sarapuu 30. märts 2016 Põlva
Laitse lasteaed Sarapuu 31. märts 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Sarapuu 31. märts 2016 Lääne-Viru
Ruusa Põhikool 5-9 Sarapuu 31. märts 2016 Põlva
Haiba Lasteaed Riisikas Sarapuu 31. märts 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Sarapuu 1. aprill 2016 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium Sarapuu 1. aprill 2016 Hiiu
Antsla Gümnaasium 4a Sarapuu 1. aprill 2016 Võru
Kohila Gümnaasium 6a Sarapuu 1. aprill 2016 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sarapuu 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 3 Sarapuu 1. aprill 2016 Valga
Orava Põhikool 12 Sarapuu 1. aprill 2016 Põlva
Paide Gümnaasium 1a Sarapuu 2. aprill 2016 Järva
Palupera Põhikool Sarapuu 2. aprill 2016 Valga
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sarapuu 2. aprill 2016 Rapla
Kanepi Gümnaasium 2 Sarapuu 2. aprill 2016 Põlva
Krootuse Põhikool 24 Sarapuu 2. aprill 2016 Põlva
Kõrveküla Põhikool 1a Sarapuu 2. aprill 2016 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Sarapuu 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Konguta Kool 3 Sarapuu 3. aprill 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 5-8 Sarapuu 3. aprill 2016 Ida-Viru
Põlva Põhikool 4a Sarapuu 3. aprill 2016 Põlva
Jäneda Kool 13 Sarapuu 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sarapuu 4. aprill 2016 Tartu
Rakke Gümnaasium 4-6 Sarapuu 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Saku Gümnaasium 1a Sarapuu 4. aprill 2016 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sarapuu 4. aprill 2016 Viljandi
Ravila Lasteaed Sarapuu 4. aprill 2016 Harju
Türi Lasteaed Lokuta Sarapuu 4. aprill 2016 Järva
Osula Põhikool 3 Sarapuu 4. aprill 2016 Võru
Ridala Põhikool 3 Sarapuu 4. aprill 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 6 Sarapuu 4. aprill 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Sarapuu 4. aprill 2016 Ida-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Sarapuu 4. aprill 2016 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Sarapuu 5. aprill 2016 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1b Sarapuu 5. aprill 2016 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Sarapuu 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Sarapuu 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Sarapuu 5. aprill 2016 Lääne
Haanja Kool 14 Sarapuu 6. aprill 2016 Võru
Vääna-Jõesuu Kool 3a Sarapuu 6. aprill 2016 Harju
Vääna Mõisakool Sarapuu 6. aprill 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Sarapuu 6. aprill 2016 Tartu
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Sarapuu 6. aprill 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Sarapuu 6. aprill 2016 Harju
Paide Gümnaasium 1b Sarapuu 6. aprill 2016 Järva
Illuka Kool 2 Sarapuu 7. aprill 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sarapuu 7. aprill 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Sarapuu 7. aprill 2016 Saare
Koigi Kool Sarapuu 7. aprill 2016 Järva
Harku Lasteaed 2 Sarapuu 7. aprill 2016 Harju
Nurme Kool 8b Sarapuu 7. aprill 2016 Järva
Ruusa Põhikool 1-4 Sarapuu 8. aprill 2016 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sarapuu 8. aprill 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Sarapuu 8. aprill 2016 Lääne-Viru
Elva Lasteaed Õnneseen Sarapuu 9. aprill 2016 Tartu
Alavere Põhikool 3 Sarapuu 10. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sarapuu 11. aprill 2016 Jõgeva
Ääsmäe Lasteaed Sarapuu 11. aprill 2016 Harju
Saku Gümnaasium 4d Sarapuu 11. aprill 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Sarapuu 13. aprill 2016 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 2a Sarapuu 14. aprill 2016 Valga
Tartu Descartes'i Kool 2a Sarapuu 15. aprill 2016 Tartu
Tilsi Põhikool 4 Sarapuu 16. aprill 2016 Põlva
Türi Põhikool 1a Sarapuu 18. aprill 2016 Järva
Mäetaguse Põhikool 3 Sarapuu 24. aprill 2016 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 2b Sarapuu 27. aprill 2016 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sarapuu 2. mai 2016 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde