"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Rohukonn 4. aprill 2016 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Rohukonn 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 4. aprill 2016 Rapla
Elva Lasteaed Õnneseen Rohukonn 4. aprill 2016 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Rohukonn 5. aprill 2016 Hiiu
Rõngu Keskkool 6 Rohukonn 5. aprill 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Rohukonn 5. aprill 2016 Tartu
Otepää Gümnaasium 6a Rohukonn 6. aprill 2016 Valga
Kolga Kool 2 Rohukonn 6. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 6. aprill 2016 Harju
Laeva Põhikool 1 Rohukonn 6. aprill 2016 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Rohukonn 6. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Rohukonn 6. aprill 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Rohukonn 6. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Rohukonn 7. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Rohukonn 7. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Rohukonn 7. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 7. aprill 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 6 Rohukonn 8. aprill 2016 Põlva
Türi Põhikool 1a Rohukonn 8. aprill 2016 Järva
TERA Peedu kool 2-3 Rohukonn 8. aprill 2016 Tartumaa
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Rohukonn 8. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Rohukonn 8. aprill 2016 Harju
Laeva Põhikool 23 Rohukonn 8. aprill 2016 Tartu
Valga Põhikool 2d Rohukonn 8. aprill 2016 Valga
Savikoja Rohukonn 9. aprill 2016 Tartu
Palupera Põhikool Rohukonn 10. aprill 2016 Valga
Tudulinna Põhikool 5-8 Rohukonn 10. aprill 2016 Ida-Viru
Põlula Kool Rohukonn 10. aprill 2016 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Rohukonn 10. aprill 2016 Võru
Kõrveküla Põhikool 1a Rohukonn 11. aprill 2016 Tartu
Antsla Gümnaasium 4a Rohukonn 11. aprill 2016 Võru
Türi Põhikool 3b Rohukonn 11. aprill 2016 Järva
Uulu Lasteaed 2 Rohukonn 11. aprill 2016 Pärnu
Rakvere Eragümnaasium 3 Rohukonn 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Rohukonn 11. aprill 2016 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Rohukonn 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 6a Rohukonn 12. aprill 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Rohukonn 12. aprill 2016 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 12. aprill 2016 Põlva
Konguta Kool 6 Rohukonn 12. aprill 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Rohukonn 12. aprill 2016 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Rohukonn 13. aprill 2016 Võru
Muraste Looduskool Rohukonn 13. aprill 2016 Harju
Illuka Kool 6 Rohukonn 14. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 5 Rohukonn 15. aprill 2016 Ida-Viru
Hargla Kool 4-5 Rohukonn 15. aprill 2016 Valga
Saare valla lasteaed Siilike Rohukonn 15. aprill 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 7b Rohukonn 15. aprill 2016 Valga
Audentese Erakool 1a Rohukonn 16. aprill 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Rohukonn 16. aprill 2016 Hiiu
Valga Põhikool 5c Rohukonn 16. aprill 2016 Valga
Varbla Põhikool 13 Rohukonn 16. aprill 2016 Pärnu
Nurme Kool 8b Rohukonn 16. aprill 2016 Järva
Ravila Lasteaed Rohukonn 16. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 5a Rohukonn 16. aprill 2016 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Rohukonn 16. aprill 2016 Hiiu
Tartu Hiie Kool 5b Rohukonn 16. aprill 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 6a Rohukonn 16. aprill 2016 Rapla
Värska Lasteaed Rohukonn 17. aprill 2016 Põlva
Kuuste Kool 4 Rohukonn 17. aprill 2016 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Rohukonn 17. aprill 2016 Harju
Jäneda Kool 13 Rohukonn 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Rohukonn 17. aprill 2016 Saare
Viluste Põhikool 1 Rohukonn 17. aprill 2016 Põlva
Mihkli Kool 56 Rohukonn 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Rohukonn 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Peetri Kool 4 Rohukonn 18. aprill 2016 Järva
Ruusa Põhikool 5-9 Rohukonn 19. aprill 2016 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Rohukonn 19. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Descartes'i Kool 2a Rohukonn 19. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Rohukonn 20. aprill 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 1b Rohukonn 20. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Rohukonn 20. aprill 2016 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Rohukonn 21. aprill 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 7a Rohukonn 21. aprill 2016 Valga
Peetri Kool 1 Rohukonn 21. aprill 2016 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Rohukonn 24. aprill 2016 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Rohukonn 25. aprill 2016 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool 3 Rohukonn 25. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Rohukonn 27. aprill 2016 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Rohukonn 28. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Rohukonn 28. aprill 2016 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Rohukonn 28. aprill 2016 Tartu
Vastse-Kuuste Kool 5 Rohukonn 29. aprill 2016 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 30. aprill 2016 Põlva
Haanja Kool 1b-2b- Rohukonn 30. aprill 2016 Võru
Tartu Raatuse Kool 4b Rohukonn 1. mai 2016 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Rohukonn 1. mai 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Rohukonn 1. mai 2016 Jõgeva
Kohila Gümnaasium Rohukonn 2. mai 2016 Rapla
Mäetaguse Põhikool 6 Rohukonn 4. mai 2016 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Rohukonn 5. mai 2016 Saare
Kõo Lasteaed Rohukonn 7. mai 2016 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 3a Rohukonn 8. mai 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Rohukonn 9. mai 2016 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Rohukonn 9. mai 2016 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Rohukonn 10. mai 2016 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 3 Rohukonn 11. mai 2016 Valga
Imavere Põhikool 3-4 Rohukonn 15. mai 2016 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 16. mai 2016 Jõgeva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Rohukonn 17. mai 2016 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde