"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varbla Põhikool 5 Räästapääsuke 24. aprill 2016 Pärnu
Rõngu Keskkool 6 Räästapääsuke 30. aprill 2016 Tartu
TERA Peedu kool 2-3 Räästapääsuke 30. aprill 2016 Tartumaa
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 1. mai 2016 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 1. mai 2016 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 3a Räästapääsuke 1. mai 2016 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Räästapääsuke 1. mai 2016 Hiiu
Häädemeeste Keskkool 7-9 Räästapääsuke 1. mai 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Räästapääsuke 1. mai 2016 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 24 Räästapääsuke 1. mai 2016 Põlva
Ravila Lasteaed Räästapääsuke 1. mai 2016 Harju
Mooste Põhikool 3 Räästapääsuke 1. mai 2016 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 2 Räästapääsuke 1. mai 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Räästapääsuke 2. mai 2016 Harju
Jõõpre Kool 4 Räästapääsuke 2. mai 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 24 Räästapääsuke 2. mai 2016 Pärnu
Saare valla lasteaed Siilike Räästapääsuke 3. mai 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 5-6 Räästapääsuke 3. mai 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 3-4 Räästapääsuke 3. mai 2016 Jõgeva
Risti Põhikool 13 Räästapääsuke 4. mai 2016 Lääne
Illuka Kool 2 Räästapääsuke 5. mai 2016 Ida-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Räästapääsuke 5. mai 2016 Viljandi
Türi Põhikool 3b Räästapääsuke 5. mai 2016 Järva
Haanja Kool 1b-2b- Räästapääsuke 5. mai 2016 Võru
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 5. mai 2016 Saare
Tudulinna Põhikool 34 Räästapääsuke 5. mai 2016 Ida-Viru
Ridala Põhikool 3 Räästapääsuke 5. mai 2016 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Räästapääsuke 6. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Räästapääsuke 6. mai 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Räästapääsuke 6. mai 2016 Ida-Viru
Savikoja Räästapääsuke 6. mai 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Räästapääsuke 6. mai 2016 Põlva
Eerika lasteaed Laululind Räästapääsuke 7. mai 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Räästapääsuke 7. mai 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Räästapääsuke 8. mai 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Räästapääsuke 8. mai 2016 Jõgeva
Nõva Kool 4-8 Räästapääsuke 8. mai 2016 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Räästapääsuke 8. mai 2016 Harju
Kuuste Kool 5 Räästapääsuke 8. mai 2016 Tartu
Tartu Hiie Kool 1b Räästapääsuke 8. mai 2016 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 3 Räästapääsuke 8. mai 2016 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Räästapääsuke 9. mai 2016 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Räästapääsuke 9. mai 2016 Põlva
Salme Põhikool 6-9 Räästapääsuke 9. mai 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 9. mai 2016 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 2 Räästapääsuke 9. mai 2016 Saare
Valga Põhikool 2d Räästapääsuke 9. mai 2016 Valga
Varbla Põhikool 13 Räästapääsuke 9. mai 2016 Pärnu
Nõva Kool 1-3 Räästapääsuke 9. mai 2016 Lääne
Viluste Põhikool 1 Räästapääsuke 9. mai 2016 Põlva
Kasti Lasteaed Karikakar Räästapääsuke 9. mai 2016 Rapla
Türi Põhikool 1a Räästapääsuke 9. mai 2016 Järva
Antsla Gümnaasium 4a Räästapääsuke 9. mai 2016 Võru
Kohila Gümnaasium 6a Räästapääsuke 10. mai 2016 Rapla
Hummuli Põhikool 3 Räästapääsuke 10. mai 2016 Valga
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 10. mai 2016 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 11. mai 2016 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Räästapääsuke 11. mai 2016 Hiiu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Räästapääsuke 12. mai 2016 Ida-Viru
Nurme Kool 8b Räästapääsuke 12. mai 2016 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Räästapääsuke 12. mai 2016 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Räästapääsuke 13. mai 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Räästapääsuke 13. mai 2016 Harju
Saverna Põhikool 6-8 Räästapääsuke 14. mai 2016 Põlva
Mihkli Kool 56 Räästapääsuke 14. mai 2016 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Räästapääsuke 19. mai 2016 Tartu
Osula Põhikool 3 Räästapääsuke 20. mai 2016 Võru
Ruhnu Põhikool 1-9 Räästapääsuke 20. mai 2016 Saare

Tagasi tulemuste juurde