"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lasila Põhikool 5 Punarind 20. märts 2016 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Punarind 21. märts 2016 Saare
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Punarind 21. märts 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 5b Punarind 22. märts 2016 Rapla
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Punarind 26. märts 2016 Võru
Lümanda Põhikool 3 Punarind 27. märts 2016 Saare
Muraste Looduskool Punarind 28. märts 2016 Harju
Krootuse Põhikool 24 Punarind 29. märts 2016 Põlva
Muhu Põhikool 5 Punarind 29. märts 2016 Saare
Kanepi Gümnaasium 2 Punarind 29. märts 2016 Põlva
Rakvere Eragümnaasium 3 Punarind 29. märts 2016 Lääne-Viru
Illuka Kool 6 Punarind 30. märts 2016 Ida-Viru
Valga Põhikool 5b Punarind 30. märts 2016 Valga
Ruhnu Põhikool 1-9 Punarind 30. märts 2016 Saare
Pihtla Lasteaed Punarind 31. märts 2016 Saare
Põlula Kool Punarind 31. märts 2016 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Punarind 1. aprill 2016 Saare
Sõmerpalu Põhikool 3 Punarind 1. aprill 2016 Võru
Mäetaguse Põhikool 3 Punarind 1. aprill 2016 Ida-Viru
Varbla Põhikool 24 Punarind 2. aprill 2016 Pärnu
Jõhvi Põhikool 4 Punarind 2. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Punarind 2. aprill 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Punarind 2. aprill 2016 Põlva
Risti Põhikool 13 Punarind 3. aprill 2016 Lääne
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Punarind 3. aprill 2016 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Punarind 3. aprill 2016 Hiiu
Hargla Kool 4-5 Punarind 4. aprill 2016 Valga
Paide Gümnaasium 1b Punarind 4. aprill 2016 Järva
Emmaste Põhikool 1-4 Punarind 4. aprill 2016 Hiiu
Kuuste Kool 4 Punarind 4. aprill 2016 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Punarind 4. aprill 2016 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-7 Punarind 4. aprill 2016 Harju
Kuuste Kool 2-3 Punarind 5. aprill 2016 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Punarind 5. aprill 2016 Rapla
Sadala Põhikool 1-2 Punarind 5. aprill 2016 Jõgeva
Nõva Kool 4-8 Punarind 5. aprill 2016 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Punarind 5. aprill 2016 Lääne
Kõrveküla Põhikool 1a Punarind 5. aprill 2016 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Punarind 5. aprill 2016 Harju
Haanja Kool 14 Punarind 6. aprill 2016 Võru
Hummuli Põhikool 3 Punarind 6. aprill 2016 Valga
Vääna-Jõesuu Kool 3 Punarind 6. aprill 2016 Harju
Uulu Lasteaed 2 Punarind 6. aprill 2016 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Punarind 6. aprill 2016 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4a Punarind 6. aprill 2016 Võru
Tamsalu Gümnaasium 3a Punarind 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Punarind 7. aprill 2016 Viljandi
Valga Põhikool 2d Punarind 7. aprill 2016 Valga
Nõva Kool 1-3 Punarind 7. aprill 2016 Lääne
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Punarind 7. aprill 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Punarind 7. aprill 2016 Võru
Valga Põhikool 5a Punarind 7. aprill 2016 Valga
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Punarind 8. aprill 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Punarind 8. aprill 2016 Hiiu
Palupera Põhikool Punarind 8. aprill 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Punarind 8. aprill 2016 Harju
Virtsu Kool 2-3 Punarind 8. aprill 2016 Lääne
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Punarind 8. aprill 2016 Harju
Vääna Mõisakool Punarind 8. aprill 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Punarind 8. aprill 2016 Tartu
Viljandi Kesklinna Kool 2c Punarind 8. aprill 2016 Viljandi
Kohila Gümnaasium 6a Punarind 8. aprill 2016 Rapla
Alavere Põhikool 3 Punarind 9. aprill 2016 Harju
Elva Gümnaasium 1b Punarind 9. aprill 2016 Tartu
Kehra Gümnaasium 3a Punarind 9. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 5-8 Punarind 9. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 2 Punarind 9. aprill 2016 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Punarind 9. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Punarind 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Punarind 10. aprill 2016 Jõgeva
Varbla Põhikool 13 Punarind 10. aprill 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Punarind 10. aprill 2016 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Punarind 10. aprill 2016 Järva
Tallinna Muusikakeskkool 7 Punarind 10. aprill 2016 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Punarind 10. aprill 2016 Valga
Tartu Lasteaed Meelespea Punarind 10. aprill 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Punarind 10. aprill 2016 Põlva
Pärnjõe Põhikool 23 Punarind 10. aprill 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 4 Punarind 11. aprill 2016 Pärnu
Otepää Gümnaasium 6a Punarind 11. aprill 2016 Valga
Kasti Lasteaed Karikakar Punarind 11. aprill 2016 Rapla
Ruusa Põhikool 5-9 Punarind 11. aprill 2016 Põlva
Harku Lasteaed Punarind 11. aprill 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Punarind 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Punarind 11. aprill 2016 Harju
Ruusa Põhikool 1-4 Punarind 11. aprill 2016 Põlva
Peetri Kool 1 Punarind 11. aprill 2016 Järva
Viluste Põhikool 1 Punarind 11. aprill 2016 Põlva
Türi Põhikool 3b Punarind 11. aprill 2016 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Punarind 11. aprill 2016 Harju
Otepää Gümnaasium 6b Punarind 11. aprill 2016 Valga
Mihkli Kool 56 Punarind 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Punarind 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed Punarind 12. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Punarind 12. aprill 2016 Harju
Ridala Põhikool 3 Punarind 12. aprill 2016 Lääne
Saare valla lasteaed Siilike Punarind 12. aprill 2016 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Punarind 13. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Punarind 13. aprill 2016 Ida-Viru
Laeva Põhikool 1 Punarind 13. aprill 2016 Tartu
Lagedi Kool Punarind 13. aprill 2016 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Punarind 13. aprill 2016 Lääne
TERA Peedu kool 2-3 Punarind 13. aprill 2016 Tartumaa
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Punarind 14. aprill 2016 Lääne
Harku Lasteaed 2 Punarind 14. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Punarind 14. aprill 2016 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Punarind 14. aprill 2016 Harju
Tartu Kristlik Põhikool 2-4 Punarind 14. aprill 2016 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Punarind 15. aprill 2016 Ida-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Punarind 16. aprill 2016 Saare
Varbla Põhikool 5 Punarind 16. aprill 2016 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Punarind 16. aprill 2016 Lääne-Viru
Värska Lasteaed Punarind 17. aprill 2016 Põlva
Kadrina Keskkool 6a Punarind 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b-2b- Punarind 17. aprill 2016 Võru
Jäneda Kool 13 Punarind 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 2b Punarind 20. aprill 2016 Lääne-Viru
Põlva Põhikool 4a Punarind 23. aprill 2016 Põlva
Sonda Kool 1-4 Punarind 23. aprill 2016 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Punarind 25. aprill 2016 Jõgeva
Rõngu Keskkool 2 Punarind 27. aprill 2016 Tartu
Rakke Gümnaasium 4-6 Punarind 28. aprill 2016 Lääne-Viru
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Punarind 28. aprill 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Punarind 30. aprill 2016 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Punarind 1. mai 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Punarind 1. mai 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3a Punarind 3. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Punarind 5. mai 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 6 Punarind 5. mai 2016 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde