"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Kullatera Lasteaed Pajud 20. märts 2016 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Pajud 26. märts 2016 Võru
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 26. märts 2016 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Pajud 26. märts 2016 Jõgeva
Värska Lasteaed Pajud 27. märts 2016 Põlva
Kose Gümnaasium 3b Pajud 27. märts 2016 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Pajud 27. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Pajud 27. märts 2016 Jõgeva
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Pajud 27. märts 2016 Tartu
Varbla Põhikool 13 Pajud 28. märts 2016 Pärnu
Tilsi Põhikool 4 Pajud 28. märts 2016 Põlva
Mihkli Kool 56 Pajud 28. märts 2016 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool Pajud 28. märts 2016 Välismaa
Türi Põhikool 3b Pajud 29. märts 2016 Järva
Ruusa Põhikool 5-9 Pajud 30. märts 2016 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 2a Pajud 30. märts 2016 Saare
Sitsi Lasteaed Pajud 30. märts 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Pajud 30. märts 2016 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 1b Pajud 31. märts 2016 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 2 Pajud 1. aprill 2016 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Pajud 1. aprill 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 6 Pajud 1. aprill 2016 Tartu
Nurme Kool 8b Pajud 1. aprill 2016 Järva
Mäetaguse Põhikool 6 Pajud 2. aprill 2016 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Pajud 2. aprill 2016 Rapla
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Pajud 2. aprill 2016 Viljandi
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Pajud 2. aprill 2016 Harju
Põlva Põhikool 4a Pajud 2. aprill 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Pajud 2. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 3. aprill 2016 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 3. aprill 2016 Lääne
Rakke Gümnaasium 4-6 Pajud 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Pajud 4. aprill 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 4a Pajud 4. aprill 2016 Valga
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Pajud 4. aprill 2016 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Pajud 4. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 4. aprill 2016 Harju
Kuressaare Gümnaasium 1a Pajud 4. aprill 2016 Saare
Valga Põhikool 5a Pajud 4. aprill 2016 Valga
Saue Gümnaasium 3 Pajud 5. aprill 2016 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Pajud 5. aprill 2016 Jõgeva
Saverna Põhikool 6-8 Pajud 5. aprill 2016 Põlva
Valga Põhikool 2d Pajud 5. aprill 2016 Valga
Mäetaguse Põhikool 3 Pajud 5. aprill 2016 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Pajud 5. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3a Pajud 6. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Pajud 6. aprill 2016 Harju
Värska Gümnaasium 2 Pajud 6. aprill 2016 Põlva
Tallinna Lauliku Lasteaed 3 Pajud 6. aprill 2016 Harju
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Pajud 6. aprill 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Pajud 6. aprill 2016 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Pajud 6. aprill 2016 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 6. aprill 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Pajud 6. aprill 2016 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 6. aprill 2016 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Pajud 7. aprill 2016 Pärnu
TERA Peedu kool 2-3 Pajud 7. aprill 2016 Tartumaa
Pisisaare Algkool 5-6 Pajud 7. aprill 2016 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Pajud 7. aprill 2016 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2016 Võru
Viljandi Kesklinna Kool 2c Pajud 8. aprill 2016 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 6 Pajud 8. aprill 2016 Põlva
Puiga Põhikool 1 Pajud 8. aprill 2016 Võru
Muraste Looduskool Pajud 8. aprill 2016 Harju
Ruusa Põhikool 1-4 Pajud 8. aprill 2016 Põlva
Mooste Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2016 Põlva
Salme Põhikool 6-9 Pajud 8. aprill 2016 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Pajud 8. aprill 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 1b Pajud 8. aprill 2016 Tartu
Vastse-Kuuste Kool 5 Pajud 9. aprill 2016 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 2 Pajud 9. aprill 2016 Tartu
Riidaja Põhikool 6-9 Pajud 9. aprill 2016 Valga
Rannu Kool 6 Pajud 9. aprill 2016 Tartu
Haanja Kool 14 Pajud 9. aprill 2016 Võru
Hummuli Põhikool 3 Pajud 9. aprill 2016 Valga
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Pajud 9. aprill 2016 Harju
Kadrina Keskkool 6a Pajud 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2c Pajud 9. aprill 2016 Järva
Sõmerpalu Põhikool 4 Pajud 9. aprill 2016 Võru
Pihtla Lasteaed Pajud 9. aprill 2016 Saare
Muhu Põhikool 5 Pajud 9. aprill 2016 Saare
Tartu Raatuse Kool 4b Pajud 9. aprill 2016 Tartu
Krootuse Põhikool 24 Pajud 10. aprill 2016 Põlva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Pajud 10. aprill 2016 Harju
Tartu Kivilinna Kool 4b Pajud 10. aprill 2016 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Pajud 10. aprill 2016 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Pajud 10. aprill 2016 Põlva
Saare valla lasteaed Siilike Pajud 10. aprill 2016 Jõgeva
Aseri Kool 7a Pajud 10. aprill 2016 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 1a Pajud 10. aprill 2016 Tartu
Illuka Kool 6 Pajud 10. aprill 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Pajud 10. aprill 2016 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Pajud 10. aprill 2016 Lääne-Viru
Konguta Kool 6 Pajud 10. aprill 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Pajud 10. aprill 2016 Viljandi
Hargla Kool 4-5 Pajud 10. aprill 2016 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Pajud 11. aprill 2016 Hiiu
Haiba Lasteaed Riisikas Pajud 11. aprill 2016 Harju
Lümanda Põhikool 2a Pajud 11. aprill 2016 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Pajud 11. aprill 2016 Harju
Virtsu Kool 2-3 Pajud 11. aprill 2016 Lääne
Uulu Lasteaed Pajud 11. aprill 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Pajud 11. aprill 2016 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Pajud 11. aprill 2016 Saare
Tudulinna Põhikool 34 Pajud 11. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Lauliku Lasteaed 4 Pajud 11. aprill 2016 Harju
Elva Lasteaed Õnneseen Pajud 11. aprill 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Pajud 11. aprill 2016 Jõgeva
Haanja Kool 1b-2b- Pajud 11. aprill 2016 Võru
Harku Lasteaed Pajud 11. aprill 2016 Harju
Kohila Gümnaasium 5b Pajud 11. aprill 2016 Rapla
Saku Gümnaasium 4d Pajud 11. aprill 2016 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Pajud 11. aprill 2016 Jõgeva
Rocca al Mare Kool 1c Pajud 11. aprill 2016 Harju
Jõõpre Kool 4 Pajud 11. aprill 2016 Pärnu
Ääsmäe Lasteaed Pajud 11. aprill 2016 Harju
Kuuste Kool 2-3 Pajud 11. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 11. aprill 2016 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Pajud 11. aprill 2016 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Pajud 11. aprill 2016 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Pajud 11. aprill 2016 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 12. aprill 2016 Tartu
Rakvere Gümnaasium 2c Pajud 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Pajud 12. aprill 2016 Võru
Loksa Gümnaasium 4a Pajud 12. aprill 2016 Harju
Ridala Põhikool 3 Pajud 12. aprill 2016 Lääne
Laeva Põhikool 1 Pajud 12. aprill 2016 Tartu
Palupera Põhikool Pajud 12. aprill 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Pajud 12. aprill 2016 Harju
Erakool Garant 5 Pajud 12. aprill 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Pajud 12. aprill 2016 Jõgeva
Uulu Lasteaed 2 Pajud 12. aprill 2016 Pärnu
Peetri Kool 1 Pajud 12. aprill 2016 Järva
Sonda Kool 1-4 Pajud 12. aprill 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Pajud 12. aprill 2016 Harju
Laupa Põhikool 4 Pajud 12. aprill 2016 Järva
Elva Gümnaasium 1b Pajud 12. aprill 2016 Tartu
Jõgeva Põhikool 1d Pajud 12. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Pajud 12. aprill 2016 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Kool 1a Pajud 12. aprill 2016 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 13. aprill 2016 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2016 Põlva
Varbla Põhikool 5 Pajud 13. aprill 2016 Pärnu
Türi Põhikool 1a Pajud 13. aprill 2016 Järva
Lagedi Kool Pajud 13. aprill 2016 Harju
Värska Gümnaasium 1 Pajud 13. aprill 2016 Põlva
Tartu Loodusmaja 2 Pajud 13. aprill 2016 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-7 Pajud 13. aprill 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2016 Harju
Koigi Kool Pajud 13. aprill 2016 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Pajud 14. aprill 2016 Pärnu
Paide Gümnaasium 1b Pajud 14. aprill 2016 Järva
Harku Lasteaed 2 Pajud 14. aprill 2016 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Pajud 14. aprill 2016 Jõgeva
Kolga Kool 2 Pajud 14. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 5-8 Pajud 14. aprill 2016 Ida-Viru
Laiuse Põhikool 2-3 Pajud 14. aprill 2016 Jõgeva
Põlula Kool Pajud 14. aprill 2016 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Pajud 15. aprill 2016 Võru
Tõrva Gümnaasium 7b Pajud 15. aprill 2016 Valga
Sõmeru Põhikool 2b Pajud 15. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Pajud 15. aprill 2016 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Pajud 15. aprill 2016 Viljandi
Aravete Keskkool 6 Pajud 15. aprill 2016 Järva
Orissaare Gümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2016 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 4c Pajud 16. aprill 2016 Harju
Aste Põhikool 2 Pajud 17. aprill 2016 Saare
Jäneda Kool 13 Pajud 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Pajud 17. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Pajud 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium 2-3 Pajud 17. aprill 2016 Lääne
Kohila Gümnaasium 6a Pajud 17. aprill 2016 Rapla
Kuuste Kool 4 Pajud 18. aprill 2016 Tartu
Otepää Gümnaasium 6b Pajud 18. aprill 2016 Valga
Metsküla Algkool 5-6 Pajud 18. aprill 2016 Lääne
Rocca al Mare Kool 1a Pajud 18. aprill 2016 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 1c Pajud 18. aprill 2016 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2016 Jõgeva
Otepää Gümnaasium 6a Pajud 18. aprill 2016 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Pajud 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Pajud 19. aprill 2016 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Pajud 19. aprill 2016 Harju
Rõngu Keskkool 1 Pajud 19. aprill 2016 Tartu
Nõva Kool 4-8 Pajud 19. aprill 2016 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Pajud 20. aprill 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Pajud 20. aprill 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Pajud 20. aprill 2016 Valga
Kasti Lasteaed Karikakar Pajud 20. aprill 2016 Rapla
Rakvere Eragümnaasium 3 Pajud 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 7a Pajud 21. aprill 2016 Valga
Aste Põhikool 3 Pajud 22. aprill 2016 Saare
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Pajud 22. aprill 2016 Võru
Vääna Mõisakool Pajud 22. aprill 2016 Harju
Vodja kool Pajud 25. aprill 2016 Järva
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Pajud 25. aprill 2016 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde