"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Salme Põhikool 6-9 Põldlõoke 9. märts 2016 Saare
Varbla Põhikool 24 Põldlõoke 12. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 1 Põldlõoke 13. märts 2016 Pärnu
Türi Põhikool 3b Põldlõoke 13. märts 2016 Järva
Lihula Gümnaasium 2 Põldlõoke 14. märts 2016 Lääne
Hargla Kool 4-5 Põldlõoke 15. märts 2016 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Põldlõoke 16. märts 2016 Harju
Taebla Gümnaasium 2-3 Põldlõoke 16. märts 2016 Lääne
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Põldlõoke 17. märts 2016 Viljandi
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 17. märts 2016 Saare
Vääna-Jõesuu Kool 3a Põldlõoke 17. märts 2016 Harju
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 17. märts 2016 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 17. märts 2016 Rapla
Nõva Kool 4-8 Põldlõoke 17. märts 2016 Lääne
Lehola Kool Põldlõoke 18. märts 2016 Harju
Oru Põhikool 4 Põldlõoke 18. märts 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Põldlõoke 18. märts 2016 Jõgeva
Lagedi Kool Põldlõoke 18. märts 2016 Harju
Sutlema Lasteaed Linnupesa Põldlõoke 19. märts 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 6a Põldlõoke 20. märts 2016 Rapla
Are Kool Põldlõoke 20. märts 2016 Pärnu
Valga Põhikool 5c Põldlõoke 21. märts 2016 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Põldlõoke 21. märts 2016 Valga
Tartu Descartes'i Kool 2a Põldlõoke 21. märts 2016 Tartu
Harku Lasteaed Põldlõoke 21. märts 2016 Harju
Türi Põhikool 1a Põldlõoke 21. märts 2016 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Põldlõoke 21. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Põldlõoke 22. märts 2016 Harju
Viluste Põhikool 1 Põldlõoke 22. märts 2016 Põlva
Illuka Kool 6 Põldlõoke 22. märts 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Põldlõoke 22. märts 2016 Harju
Varbla Põhikool 13 Põldlõoke 22. märts 2016 Pärnu
Ravila Lasteaed Põldlõoke 23. märts 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Põldlõoke 23. märts 2016 Pärnu
Valga Põhikool 5a Põldlõoke 23. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 2d Põldlõoke 23. märts 2016 Valga
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 24. märts 2016 Saare
Valga Priimetsa Kool 3b Põldlõoke 24. märts 2016 Valga
Tartu Hiie Kool 1b Põldlõoke 24. märts 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Põldlõoke 24. märts 2016 Viljandi
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Põldlõoke 24. märts 2016 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Põldlõoke 24. märts 2016 Hiiu
Lümanda Põhikool 3 Põldlõoke 25. märts 2016 Saare
Nõva Kool 1-3 Põldlõoke 25. märts 2016 Lääne
Tartu Kristlik Põhikool 1 Põldlõoke 25. märts 2016 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Põldlõoke 25. märts 2016 Tartu
Jõhvi Põhikool 4 Põldlõoke 25. märts 2016 Ida-Viru
Sinimäe Põhikool 8 Põldlõoke 25. märts 2016 Ida-Viru
Värska Lasteaed Põldlõoke 25. märts 2016 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Põldlõoke 25. märts 2016 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 7-9 Põldlõoke 25. märts 2016 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 25. märts 2016 Hiiu
Rõngu Keskkool 6 Põldlõoke 25. märts 2016 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Põldlõoke 25. märts 2016 Ida-Viru
Viljandi Kesklinna Kool 2c Põldlõoke 25. märts 2016 Viljandi
Lüganuse Keskkool 7-9 Põldlõoke 25. märts 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 25. märts 2016 Põlva
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 25. märts 2016 Harju
Muraste Looduskool Põldlõoke 25. märts 2016 Harju
Keeni Põhikool 1 Põldlõoke 26. märts 2016 Valga
Osula Põhikool 2 Põldlõoke 26. märts 2016 Võru
Tartu Raatuse Kool 4b Põldlõoke 26. märts 2016 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 26. märts 2016 Lääne
Tõrva Gümnaasium 5b Põldlõoke 26. märts 2016 Valga
Tartu Lasteaed Meelespea Põldlõoke 26. märts 2016 Tartu
Türi Põhikool 2c Põldlõoke 26. märts 2016 Järva
Sadala Põhikool 1-2 Põldlõoke 26. märts 2016 Jõgeva
Rakvere Põhikool Põldlõoke 26. märts 2016 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 4a Põldlõoke 26. märts 2016 Võru
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 26. märts 2016 Võru
Orava Põhikool 12 Põldlõoke 26. märts 2016 Põlva
Tudulinna Põhikool 5-8 Põldlõoke 27. märts 2016 Ida-Viru
Põlula Kool Põldlõoke 27. märts 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Põldlõoke 27. märts 2016 Ida-Viru
Uulu Lasteaed 2 Põldlõoke 27. märts 2016 Pärnu
Konguta Kool 1 Põldlõoke 27. märts 2016 Tartu
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 27. märts 2016 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Põldlõoke 27. märts 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Põldlõoke 27. märts 2016 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Põldlõoke 27. märts 2016 Tartu
Jäneda Kool 13 Põldlõoke 27. märts 2016 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Põldlõoke 27. märts 2016 Ida-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 27. märts 2016 Harju
Põlva Põhikool 4a Põldlõoke 27. märts 2016 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 27. märts 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 27. märts 2016 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 27. märts 2016 Tartu
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 27. märts 2016 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Põldlõoke 27. märts 2016 Harju
Rõngu Keskkool 2 Põldlõoke 27. märts 2016 Tartu
Kehra Gümnaasium 3a Põldlõoke 27. märts 2016 Harju
Kõrveküla Põhikool 1a Põldlõoke 27. märts 2016 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Põldlõoke 27. märts 2016 Ida-Viru
Vastse-Kuuste Kool 6 Põldlõoke 27. märts 2016 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Põldlõoke 28. märts 2016 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 5b Põldlõoke 28. märts 2016 Tartu
Ridala Põhikool 3 Põldlõoke 28. märts 2016 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5-7 Põldlõoke 28. märts 2016 Harju
Mooste Põhikool 3 Põldlõoke 28. märts 2016 Põlva
Virtsu Kool 2-3 Põldlõoke 28. märts 2016 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Põldlõoke 28. märts 2016 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 5b Põldlõoke 28. märts 2016 Rapla
Peetri Kool 4 Põldlõoke 28. märts 2016 Järva
Kääpa Põhikool 2 Põldlõoke 28. märts 2016 Võru
Suure-Jaani Kool 2b Põldlõoke 28. märts 2016 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Põldlõoke 28. märts 2016 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Põldlõoke 28. märts 2016 Hiiu
Riidaja Põhikool 6-9 Põldlõoke 28. märts 2016 Valga
Vääna Mõisakool Põldlõoke 28. märts 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Põldlõoke 29. märts 2016 Lääne-Viru
Peetri Kool 1 Põldlõoke 29. märts 2016 Järva
Savikoja Põldlõoke 29. märts 2016 Tartu
Aravete Keskkool 6 Põldlõoke 29. märts 2016 Järva
Illuka Kool 2 Põldlõoke 29. märts 2016 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium 4a Põldlõoke 29. märts 2016 Järva
Sadala Põhikool 5-6 Põldlõoke 29. märts 2016 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Põldlõoke 29. märts 2016 Harju
Aseri Kool 7a Põldlõoke 29. märts 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Põldlõoke 29. märts 2016 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Põldlõoke 29. märts 2016 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Põldlõoke 29. märts 2016 Viljandi
Kose Gümnaasium 3b Põldlõoke 29. märts 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Põldlõoke 30. märts 2016 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Põldlõoke 30. märts 2016 Võru
Eerika lasteaed Laululind Põldlõoke 30. märts 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 30. märts 2016 Saare
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 31. märts 2016 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Põldlõoke 31. märts 2016 Valga
Ruusa Põhikool 5-9 Põldlõoke 31. märts 2016 Põlva
Lasila Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Põldlõoke 1. aprill 2016 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Põldlõoke 2. aprill 2016 Harju
Palupera Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2016 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Põldlõoke 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 1b Põldlõoke 2. aprill 2016 Järva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Põldlõoke 2. aprill 2016 Tartu
Vara Põhikool 6 Põldlõoke 2. aprill 2016 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 4 Põldlõoke 2. aprill 2016 Võru
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Põldlõoke 3. aprill 2016 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Põldlõoke 3. aprill 2016 Jõgeva
Krootuse Põhikool 24 Põldlõoke 3. aprill 2016 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 2 Põldlõoke 3. aprill 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 1 Põldlõoke 4. aprill 2016 Tartu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Põldlõoke 4. aprill 2016 Rapla
Koigi Kool Põldlõoke 4. aprill 2016 Järva
Tõrva Gümnaasium 4a Põldlõoke 4. aprill 2016 Valga
Sõmeru Põhikool 2b Põldlõoke 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Ruusa Põhikool 1-4 Põldlõoke 5. aprill 2016 Põlva
Otepää Gümnaasium 6b Põldlõoke 5. aprill 2016 Valga
Metsküla Algkool 1-4 Põldlõoke 5. aprill 2016 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Põldlõoke 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1b Põldlõoke 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Põldlõoke 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 3 Põldlõoke 6. aprill 2016 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Põldlõoke 6. aprill 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Põldlõoke 7. aprill 2016 Tartu
Pärnjõe Põhikool 23 Põldlõoke 7. aprill 2016 Pärnu
Haanja Kool 1b-2b- Põldlõoke 8. aprill 2016 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Põldlõoke 8. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Muusikakeskkool 7 Põldlõoke 9. aprill 2016 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 11. aprill 2016 Harju
Saku Gümnaasium 4d Põldlõoke 11. aprill 2016 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Põldlõoke 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Põldlõoke 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 6a Põldlõoke 12. aprill 2016 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Põldlõoke 13. aprill 2016 Lääne
Valga Jaanikese Kool 12b Põldlõoke 13. aprill 2016 Valga
Riia Eesti Põhikool Põldlõoke 14. aprill 2016 Välismaa
Kolga Kool 2 Põldlõoke 15. aprill 2016 Harju
Laiuse Põhikool 2-3 Põldlõoke 17. aprill 2016 Jõgeva
Valga Põhikool 3c Põldlõoke 18. aprill 2016 Valga
Adavere Põhikool 1-2 Põldlõoke 21. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Põldlõoke 21. aprill 2016 Ida-Viru
Aste Põhikool 3 Põldlõoke 22. aprill 2016 Saare
Rakke Gümnaasium 4-6 Põldlõoke 24. aprill 2016 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool 3 Põldlõoke 25. aprill 2016 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 1 Põldlõoke 30. aprill 2016 Saare
Kohila Gümnaasium Põldlõoke 1. mai 2016 Rapla
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Põldlõoke 1. mai 2016 Tartu
Mäetaguse Põhikool 6 Põldlõoke 2. mai 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Põldlõoke 8. mai 2016 Harju

Tagasi tulemuste juurde